Ceny energie: srovnání dodavatelů elektřiny a plynu

Nelíbí se vám vysoké účty za a plyn? Zjistěte, jaký tarif je pro vás nejvýhodnější a kolik můžete ušetřit. S pomocí chytré kalkulačky projektu Ceny energie můžete okamžitě srovnat ceny i ve vašem regionu.  
web - cenyenergie.cz

Každá domácnost má možnost svobodně si vybrat dodavatele elektřiny a . Málokdo však o této možnosti ví, mnozí se bojí složitosti celého procesu. To je však chyba. Změnou dodavatelů energií můžete bez větší námahy ušetřit klidně i tisíce korun ročně. Celý proces navíc není vůbec náročný, vše za vás vyřídí nový dodavatel.

Nezávislé srovnání cen elektřiny na trhu

Internetový projekt Ceny energie vás však nepřemlouvá k bezhlavým změnám. Cílem webu je informovat o cenách energie, dostupných tarifech elektřiny a plynu a aktuálních akcích. Nemusíte přitom vyplňovat složitý formulář, nemusíte procházet komplikovanými ceníky dodavatelů, stačí několik kliknutí a dostanete srozumitelnou a jasnou odpověď, zda se vám změna vyplatí.

Ceny energie nabízí:

  • nezávislé srovnání tarifů elektřiny a plynu na trhu
  • výpočet potenciální úspory
  • zkušenosti čtenářů s dodavateli energií
  • srozumitelné informace o cenách energií (elektřina, plyn, voda, teplo)
  • více na www.cenyenergie.cz

V přehledné tabulce zjistíte, jak se od sebe liší nabídky ve vašem regionu, jaké jsou speciální akce a kolik můžete ušetřit. Konkurence je přitom veliká, takže rozdíly mezi tarify mohou činit i několik tisíc korun každý rok.

Rady a návody pro každého

Kalkulačku a obrovskou databázi tarifů doplňuje na webu Ceny energie bohatý informační servis, který vám pomůže s každým problémem z oblasti energie. Potřebujete se zorientovat ve faktuře za elektřinu nebo vysvětlit komu a za co vlastně platíte? V magazínu Ceny energie najdete spoustu srozumitelných článků, které vám se všemi problémy poradí.

Web obsahuje i diskusní fórum, kde si mohou čtenáři vyměňovat zkušenosti se službami operátorů, výši svých faktur za energie a další.

Posviťte si na operátory!

Za energie každý měsíc utratíte zpravidla několik tisíc korun. Nebojte se nahlédnout do hlubin jejích dodavatelů a zjistěte, zda váš účet náhodou nemůže být nižší. S informacemi a kalkulačkou na webu Ceny energie vám to zabere jen pár minut.

tisková zpráva
Sdílet:

Jan Horčík

Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.