Ekologické bydlení

Rodinný dům, nízkoenergetické bydlení, zelená úsporám
   hledat:
27. 9. 2010 v rubrice Web

Nelíbí se vám vysoké účty za a plyn? Zjistěte, jaký tarif je pro vás nejvýhodnější a kolik můžete ušetřit. S pomocí chytré kalkulačky projektu Ceny energie můžete okamžitě srovnat ceny i ve vašem regionu.  
web - cenyenergie.cz

Každá domácnost má možnost svobodně si vybrat dodavatele elektřiny a . Málokdo však o této možnosti ví, mnozí se bojí složitosti celého procesu. To je však chyba. Změnou dodavatelů energií můžete bez větší námahy ušetřit klidně i tisíce korun ročně. Celý proces navíc není vůbec náročný, vše za vás vyřídí nový dodavatel.

Nezávislé srovnání cen elektřiny na trhu

Internetový projekt Ceny energie vás však nepřemlouvá k bezhlavým změnám. Cílem webu je informovat o cenách energie, dostupných tarifech elektřiny a plynu a aktuálních akcích. Nemusíte přitom vyplňovat složitý formulář, nemusíte procházet komplikovanými ceníky dodavatelů, stačí několik kliknutí a dostanete srozumitelnou a jasnou odpověď, zda se vám změna vyplatí.

Ceny energie nabízí:
 • nezávislé srovnání tarifů elektřiny a plynu na trhu
 • výpočet potenciální úspory
 • zkušenosti čtenářů s dodavateli energií
 • srozumitelné informace o cenách energií (elektřina, plyn, voda, teplo)
 • více na www.cenyenergie.cz

V přehledné tabulce zjistíte, jak se od sebe liší nabídky ve vašem regionu, jaké jsou speciální akce a kolik můžete ušetřit. Konkurence je přitom veliká, takže rozdíly mezi tarify mohou činit i několik tisíc korun každý rok.

Rady a návody pro každého

Kalkulačku a obrovskou databázi tarifů doplňuje na webu Ceny energie bohatý informační servis, který vám pomůže s každým problémem z oblasti energie. Potřebujete se zorientovat ve faktuře za elektřinu nebo vysvětlit komu a za co vlastně platíte? V magazínu Ceny energie najdete spoustu srozumitelných článků, které vám se všemi problémy poradí.

Web obsahuje i diskusní fórum, kde si mohou čtenáři vyměňovat zkušenosti se službami operátorů, výši svých faktur za energie a další.

Posviťte si na operátory!

Za energie každý měsíc utratíte zpravidla několik tisíc korun. Nebojte se nahlédnout do hlubin jejích dodavatelů a zjistěte, zda váš účet náhodou nemůže být nižší. S informacemi a kalkulačkou na webu Ceny energie vám to zabere jen pár minut.

tisková zpráva
 Jan Horčík
Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.
Diskuse
 1. Petr:

  Úspory jsou potřeba, ale mně teď napadla úplně jiná myšlenka – na webu http://www.ekonomicka-stavba-domu.cz/ zmiňují, abychom si pořídili v novém domě dost zásuvek a pořádně jejich počet i umístění zvážili… Nejdřív mně to rozesmálo, pak jsem pochopil vážnost situace:)

 2. Nízkoenergetické domy:

  Díky za dobrý tip. Otázkou je, jak dlouho bude takovýto projekt opravdu regulérním srovnávačem cen a ne marketingovým nástrojem některé z energetických firem…

  • Martin:

   Toho bych se moc nebál. Takovým webům jde primárně o to, aby byly nezávislé, jinak jim lidé nebudou věřit. Když k tomu připočítám konkurenci jako je např. http://www.snizujeme.cz/ tak ta bude vždy vzdálená pouze několik kliků

 3. Michael:

  pokud máte zájem o informace, dokážu zajistit nejlevnější plyn a elentřinu v čr :-) migele@centrum.cz

Přidat komentář

 

Ekologické bydleníMagazín Ekologické bydlení vydává Chamanne s.r.o. ISSN 1803-0211. RSS Mediálně zastupuje Impression Media. Naše další projekty Hybrid.cz