Specialisté na LED osvětlení otevřeli obchod v Praze

O tom, že budoucnost osvětlení patří LEDkám pochybuje dnes již málokdo. První LED diody spatřily světlo světa téměř před padesáti lety. Po další desítky let se však uplatňovaly pouze jako drobné kontrolky s omezenou škálou barev. V poslední době ale i na českém trhu vzrůstá poptávka po jako náhradě za klasické .  
osvětlení LED žárovky prodejna LED Lumin

Nabídka ale není vždy zcela odpovídající. „Produkty tradičních výrobců jsou cenově příliš vysoko, levnější alternativy zase často pochybné kvality a bez záruk, návratnost takových je tudíž sporná,“ říká David Jandl, majitel firmy LED-LUMIN s.r.o., která dnes otevírá svůj první showroom s LED osvětlením na adrese Českomoravská 142/18, Praha 9.

osvětlení LED žárovky prodejna LED Lumin

„Naše filozofie je odlišná. Zákazníkům nabízíme kvalitní výrobky za rozumné ceny a minimálně tříletou zárukou,“ dodává Jandl.

V neustále se rozšiřujícím sortimentu společnosti LED-LUMIN s.r.o. si najde svůj typ i ten nejnáročnější spotřebitel. V showroomu si lze prohlédnout vše, od těch nejmenších žároviček, přes klasické žárovky do lampiček i hlavního osvětlení, až po světelné panely, zářivky a velké .

„Dali jsme si za cíl poskytovat kompletní servis včetně poradenství a zpracování projektů pro osvětlení komerčních prostor i státních institucí, kde jsou úspory nejvýraznější. Na své si u nás přijde každý, kdo chce uspořit,“ uzavírá Jandl.

osvětlení LED žárovky prodejna LED Lumin

S postupným povinným ukončováním prodejů klasických vláknových žárovek, který požaduje , skýtají LED žárovky vhodnou alternativu k osvětlení do domácnosti i venkovních prostor. Jsou několikanásobně úspornější, nabízejí vyšší životnost, a to vše za stále výhodnější ceny.

Otevírací doba obchodu LED Lumin je od pondělí do pátku 9:00 – 17:30.

tisková zpráva

Jan Horčík

Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.

Jeden myslel na “Specialisté na LED osvětlení otevřeli obchod v Praze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *