Módní bazar ÝBRKÝBL znovu rozhoupe ramínka ve vašich skříních

ÝBRKÝBL je zpět, v novém, podzimním kabátě. Páté pokračování fashion bazaru se odehraje v Podniku na Bubenské (Praha, nedaleko stanice metra Vltavská), kde se budou moct milovnice a milovníci recymódy vyřádit již 5. a 6. září.

Módní bazar ÝBRKÝBL se koná již popáté! Tentokrát v Podniku na Bubenské, a to ve dnech 5. a 6. září
Módní bazar ÝBRKÝBL se koná již popáté! Tentokrát v Podniku na Bubenské, a to ve dnech 5. a 6. září

Výběr bude pestrý! K mání je oblečení a módní doplňky od více než stovky prodejců. ÝBRKÝBL slibuje i bohatý doprovodný program, který vám umožní zdržet se nejen u štendrů s oblečením. Vstup na akci je jako vždy zdarma.

Pokud vám vybrané oblečení nepadne, nevadí. Své úlovky si budete moci vylepšit k obrazu svému v šicí dílně Strojovna. Projekty Já na tom dělám a rePETe zas na svých workshopech nabídnou možnost vyrobit si peněženku z audiokazet nebo brož z PET lahví. Pokud chcete skutečný unikát, přineste si vlastní kazety nebo barevné PETky.

Web: www.ybrkybl.cz
Facebook: ÝBRKÝBL nebo událost

Po celou dobu bazaru bude vaše chuťové pohárky hýčkat Biting Hanah, která bude servírovat své nebeské cheescakes a lahodné quiche, po nichž se budete olizovat až na zádech. Ženy jistě ocení točené pivo, které uspokojí jejich protějšky a ony tak budou mít dostatek času na módní řádění. Stejně tak i děti si budou mít kde hrát. Dětský koutek bude v režii kutilů z projektu Paletky.

Pokud navíc toužíte po umělecké katarzi, můžete si vychutnat interaktivní instalaci od skupiny KinocirKus, kde rozpohybujete psychedelický stín svého temného já. Bububu! Na akci proběhne i výstava tvorby studentky oděvního designu An Ane Nov, která představí své extravagantní modely z jiných galaxií.

Fashion bazar ÝBRKÝBL má i důležitý charitativní rozměr. Organizátoři opět navázali na spolupráci s Domovem Sue Ryder, jehož dobročinným obchodům přenechají neprodané oblečení, které prodejci nebudou chtít zpět.

Na akci seženete i spešl fusky, které s láskou šijí babičky v Centru pro seniory Elpida. Pokud se navíc rozšoupnete a nakoupíte za více než 500 Kč, odnesete si své úlovky v ýbrtašce potištěné v chráněné dílně Bona.

ÝBRKÝBL je parta mladých nadšenců, které pojí snaha přesvědčit lidi o důležitosti recyklace. Tato snaha se zalíbila i Nadaci Vodafone ČR, která se projekt rozhodla podpořit v rámci grantového programu Vpohybu.

Partnerem fashion bazaru je dlouhodobě módní e-shop ZOOT, který věnoval úlovky za speciální ceny a trikoshop Bastard.cz.

Tak nezapomeňte, první zářijový víkend patří kýblům a recyklované módě! Přijďte se přesvědčit, že rozhoupáme ramínka i ve vašich skříních.

tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *