POZVÁNKA: seminář kořenové čistírny a stavby z přírodních materiálů

Celodenní seminář na téma „kořenové čistírny, koupací jezírka a stavby z přírodních materiálů“ se koná dne 9.4.2013 v prostorách Magistrátu hlavního města Prahy. Seminář je podpořen z prostředků Hlavního města Prahy a účast je tudíž bezplatný.

Kořenová čistírna od www.korenovky.cz u pasivního domu, foto: www.korenovky.cz
Kořenová čistírna od www.korenovky.cz u pasivního domu, foto: www.korenovky.cz

Seminář „kořenové čistírny, koupací jezírka a stavby z přírodních materiálů“ je určen úředníkům, zájemcům z řad odborné veřejnosti, zástupcům NNO, studentům i veřejnosti.

Seminář pořádá Ekocentrum Koniklec dne 9.4.2013 od 9:00 do 16:00 v budově Magistrátu hlavního města Prahy, Jungmannova 35, Praha 1, zasedací místnost 201.

Přednášet budou projektanti a stavitelé, kteří se zabývají výstavbou kořenových čistíren, přírodních jezírek a staveb z ekologických materiálů. O kořenových čistírnách promluví Ing. Jaroslav Kršňák a Ing. Tereza Hudcová (9:15-11:15), o jejich stavbě pak Ing. Jan Jekl a Martin Meheš (11:30-12:00).

Od 13:15 pak bude následovat společná přednáška o využití alternativních zdrojů energie. Na závěr je připravena od 14:15 do 15:30 přednáška na téma „organická architektura, přírodní materiály pro stavby, baubiologie“ Ing. Davida Eyera.

Seminář je bezplatný a příštupný široké veřejnosti. Doporučuje se ale svou účast předem potvrdit na kontaktu: Marie Vaculíková, marie.vaculikova@ekocentrumkoniklec.cz, tel. 733 316 601, www.ekocentrumkoniklec.cz.

Seminář je realizován v rámci projektu Ekoporadny Praha za podpory Hlavního města Prahy.

tisková zpráva

Jan Horčík

Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.

Jeden myslel na “POZVÁNKA: seminář kořenové čistírny a stavby z přírodních materiálů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *