Festival Evolution představí trendy, novinky a inspirace pro zdravý, moderní životní styl

Celkem pět veletrhů pod jednou střechou najdou návštěvníci Festivalu Evolution, který se uskuteční 19. až 21. dubna na pražském Výstavišti. Akce, která byla dosud známější pod názvem Biostyl, letos významně expanduje co do rozsahu i nabídky.

Festival Evolution - Praha, Česká republika
Festival Evolution – Praha, Česká republika

Zájemci tak v Průmyslovém paláci najdou ještě více novinek z oblastí bio, zdraví, ekologie, esoteriky, osobnostního růstu a inspirace, než tomu bylo v předchozích letech.

V minulém roce veletrh navštívilo přes 15 tisíc lidí, kterým není lhostejné, jak žijí, chtějí se poučit a pobavit.

Stovky stánků

Letos kromě stovek stánků s přehlídkou nejnovějších produktů, trendů a služeb z oblasti zdravého životního stylu, osobního růstu, sebepoznání či udržitelného přístupu k životu nabídne návštěvníkům také pestrý doprovodný program odehrávající se hned na deseti pódiích!

Ten obsáhne přednášky a semináře zajímavých hostů, ale i kulturní akce jako divadlo, filmové projekce či výtvarné umění. Ani letos nebude chybět řada aktivit, které jsou vhodné pro rodiče s dětmi.

To platí pro všechny dílčí veletrhy, kterých bude letos pod hlavičkou Festivalu Evolution hned pět: Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Esoterika a Inspirace.

Návštěvnost roste

Každým rokem pozorujeme vzrůstající zájem veřejnosti i vystavovatelů. Lidé nás navštěvují z nejrůznějších pohnutek: dbají o své zdraví, chtějí se dozvědět něco o sobě a rozvoji své osobnosti, chtějí načerpat nové poznatky z oblasti zdravé výživy a biokosmetiky nebo nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu. Společným základem zájmu ale je aktivní přístup k životu a snaha ovlivňovat i prostředí kolem sebe. I proto jsme se více přiblížili formě festivalu, která zaručuje koncentrované zážitky ze všech uvedených oblastí,“ říká Alžběta Syrovátková, manažerka Festivalu Evolution.

Letošní partnerskou zemí festivalu je Francie, firmy a obchodníci z Francie představí své výrobky z oblasti biopotravin, potravinových doplňků, přírodní kosmetiky a bio vín díky spolupráci s Ekonomickou misí UBIFRANCE.

Partnerem veletrhu je již tradičně Interspar ČR, který zde bude prezentovat svou bio značku NATUR*PUR.

Pořadatelem festivalu je Felicius Media za partnerské účasti společnosti Incheba Praha. Více informací o festivalu na www.festivalevolution.cz.

Zdravé potraviny a další zajímavosti

Návštěvníky čekají oproti předchozímu ročníku namísto veletrhu Zdravé výživy a zdravého životního stylu dva veletrhy: Biostyl pro certifikované BIO produkty, které zaznamenávají celoročně stoupající oblibu u spotřebitelů, a veletrh Zdraví, který nabídne novinky v oblasti přírodních produktů, kosmetiky, kvalitních regionálních potravin, zdravé výživy a zdravého životního stylu.

Veletrh Ecoworld bude opět zaměřen na ekologické výrobky a služby, velký prostor bude jako vždy věnován neziskovým a zájmovým sdružením, které zde představí své aktivity a činnosti z oblasti ekologie a trvale udržitelného rozvoje.

Část festivalu nesoucí název Esoterika návštěvníky nechá nahlédnout do oblastí, které našemu životu dávají hlubší rozměr, jakými jsou alternativní medicína, relaxační a léčivé techniky, různé metody pro dosažení tělesné i duchovní harmonie a nové i tradiční směry poradenství a terapie.

Osobní rozvoj, vzdělávací projekty a metody, ale také třeba aktivní odpočinek nebo osvětové akce budou náplní posledního z pětice veletrhů s názvem Inspirace.

Veletrhy používají značku FAMILY FRIENDLY, která informuje o tom, že akce je vhodná pro rodiny s dětmi. Pomoci v orientaci široké nabídky firem může také brožura 1. ČESKÝ PRŮVODCE ZDRAVÉHO A ALTERNATIVNÍHO ŽIVOTA, ve kterém jsou přehledně do kategorií rozděleny produkty a služby nabízené na veletrhu. Každý návštěvník ji obdrží zdarma a může ji využívat i po skončení veletrhu.

tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *