POZVÁNKA: seminář o efektivním nakládání s energiemi

V Evropě se spotřeba energie v budovách podílí asi 40 % na celkové spotřebě energie. To je mnohem více, než kolik připadá např. na průmysl nebo dopravu. Podle odhadů Evropské komise by bylo možné při provozu budov ušetřit až polovinu spotřebovávané energie využitím řešení, která jsou k dispozici již v současnosti.

Pozvánka na seminář Energie pro budoucnost, který se uskuteční v rámci Mezinárodního stavebního veletrhu IBF Brno 2014
Pozvánka na seminář Energie pro budoucnost, který se uskuteční v rámci Mezinárodního stavebního veletrhu IBF Brno 2014

Existují čtyři základní cesty, jak toho docílit: instalace efektivnějších zařízení, nasazení zařízení pro využití obnovitelných zdrojů energie, provedení pasivních (zejména stavebních) úsporných opatření na konstrukcích budov, a koordinovanější spolupráce jednotlivých subsystémů v budovách.

Odběratelé pak mohou ušetřit také tím, že energii vhodně nakoupí, nebo využijí některý z dotačních titulů. Konkrétním možnostem zefektivnění nákladů na energie v budovách a financování takovýchto opatření bude věnován dvanáctý ze seminářů z oblíbeného seriálu Energie pro budoucnost, který pořádá nakladatelství FCC Public jako součást doprovodného programu mezinárodního stavebního veletrhu IBF v Brně.

Energie pro budoucnost XII 
Progresivní řešení energetické hospodárnosti budov a provozoven služeb

Kdy? 24. 4. 2014, 10:00 – 14:00
Kde? Součást doprovodného programu Mezinárodního stavebního veletrhu IBF Brno 2014
Výstaviště Brno, Kongresové centrum – sál B

Účast na semináři je bezplatná na základě registrace. Registrovaní obdrží kód k získání volné vstupenky na mezinárodní stavební veletrh IBF Brno 2014.

tisková zpráva

Jeden myslel na “POZVÁNKA: seminář o efektivním nakládání s energiemi

  • 22. 4. 2014 (7.39)
    Trvalý odkaz

    Chtěla bych poděkovat všem,kteřed se byli rouzloučit s Renatkou.Děkujeme za prejovenou fačast na našed bolesti,děkujeme za květiny, byli jste fažasned Draha Trnkove1 Petr Minaředk

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *