Programy pro financování stavby domu

Jestliže právě stojíte před rozhodnutím postavit vlastní rodinný dům, jedním z nejdůležitějších bodů je otázka jeho financování. Ne každý je totiž v situaci, kdy si může bez problémů vzít hypotéku a začít stavět. Někomu chybí počáteční hotovost, někdo nemůže doložit dostatečně vysoké příjmy, někdo by chtěl celou stavbu zaplatit až po jejím dokončení, někdo nejprve potřebuje prodat byt a mladé rodiny by zase rády využily státních příspěvků.

Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

Přesto by i tito lidé rádi bydleli ve vlastním úsporném či nízkoenergetickém domě. Společnost Ekonomické stavby zná problémy svých klientů a snaží se na ně reagovat. Připravila proto specializované programy, které jsou zaměřené právě na nejrůznější možnosti financování stavby domu.

Program Úvěr na pozemek

Jak už název tohoto programu napovídá, je určen pro ty, kteří mají problém s financováním nákupu pozemku. Někteří lidé by totiž potřebovali nejprve prodat byt a z těchto peněž pak financovat nákup pozemku. Když ale prodají byt v době, kdy ještě nemají ani pozemek na svůj budoucí dům, musí se na nějakou dobu stěhovat do podnájmu, což celou záležitost poměrně prodražuje.

Program Úvěr na pozemek využívají i lidé, kteří nemají hotovost na nákup pozemku a chtějí nejen stavbu, ale i nákup pozemku financovat z hypotéčního úvěru. Právě díky programu Úvěr na pozemek nemusí vyřizovat dvě samostatné hypotéky, ale mohou nejprve koupit pozemek a poté vyřídit jednu výhodnější hypotéku na dům i pozemek. Velkou výhodou tohoto programu je i fakt, že k Úvěru na pozemek nepotřebujete žádné ručitele ani ručení nemovitostí.

Program Excelent

Tento program bývá označován jako zcela revoluční. Je určen pro ty, kteří chtějí dům zaplatit až po dokončení stavby, tedy ve chvíli, kdy je dům zcela hotový. Přitom ale nechtějí kupovat již postavený dům, který by plně neodpovídal jejich představám, chtějí dům postavit podle svých představ.

Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

V rámci programu Excelent si klient vybere pozemek, zvolí si typ domu a vybere si všechny volitelné materiály, jako dlažby, podlahy, barvy, atd. Ekonomické stavby za něj pozemek koupí, připraví stavební povolení a dům podle přání klienta postaví. Teprve až ve chvíli, kdy je dům kompletně hotový, ho klient zaplatí. Může k tomu využít hypoteční úvěr, který mu Ekonomické stavby mohou pomoci připravit.

Program Génius

Název tohoto programu možná zní poněkud nadneseně, ale není tomu tak. V rámci tohoto programu totiž můžete snížit měsíční splátku domu až o téměř 2000 Kč měsíčně. Zní to neuvěřitelně? Díky důslednému a chytrému čerpání státní dotace pro výrobu elektřiny solárním panelem je to ale možné!

Na střechu domu se totiž umístí malá solární elektrárna a vyrobená elektřina se prodává do sítě za státem garantovanou dotovanou cenu. Z části výnosu se zaplatí úvěr na pořízení panelu a zbytek se využije právě na snížení splátky na dům. Zní to velmi jednoduše, ale zpracování programu Génius bylo skutečně velmi náročné. Využijte zkušeností odborníků z Ekonomických staveb a snižte si splátky za váš dům.

Program Chytrý nájem

Nemáte možnost vzít si hypotéku na pořízení vlastního domu, ale zároveň nechcete bydlet v pronájmu a peníze za nájem de facto vyhazovat oknem? Rádi byste investovali do vlastního bydlení? Pak využijte unikátní program nazvaný Chytrý nájem. V rámci tohoto programu totiž zaplacený nájem nemizí v nenávratnu, ale postupně splácí cenu vašeho domu.

Po 30 letech nájmu, nebo v případě vašeho zájmu i dříve, si svůj dům můžete odkoupit za zůstatkovou cenu, která je díky pravidelně splácenému nájmu velmi nízká. Tento model financování je vhodný pro klienty, kteří nemají možnost vzít si hypotéku kvůli nedostatečným doložitelným příjmům.

Výhodou je, že ve chvíli, kdy se situace změní a klient už na hypotéku dosáhne, může si dům za aktuální zůstatkovou cenu odkoupit a dále splácet už jen klasickou hypotéku. Pokud hypotéku čerpat nechce, může dům splácet formou nájmu po celých 30 let a následně ho odkoupit za minimální zůstatkovou cenu.

Program Mladá rodina

Mladé rodiny jsou častými klienty společnosti Ekonomické stavby. Většina z nich se však potýká s problémem, že nemají našetřenou dostatečnou počáteční hotovost a ani nemohou splácet příliš vysoké splátky.

Program Mladá rodina chytře kombinuje několik bankovních produktů a díky tomu stačí vlastnit pozemek a počáteční hotovost ve výši 170 000 Kč. Odborníci z Ekonomických staveb pak připraví osobní model financování, díky kterému mohou mladí manželé ušetřit i několik tisíc korun na každé měsíční splátce.

Program Nulová hotovost

Ekonomické stavby - logoPro některé lidi může být nedostupný i program Mladá rodina, protože počáteční hotovost prostě nemají. Proto přišla společnost Ekonomické stavby s produktem nazvaným Nulová hotovost. Díky němu je rodinný dům dostupný opravdu pro každého.

Program využívá chytrou kombinaci hypotéčního a překlenovacího úvěru a díky tomu není počáteční hotovost potřeba. Program Nulová hotovost velmi často využívají mladí lidé, kteří si ještě peníze nestihli naspořit, ale přesto je pro ně často výhodnější platit splátky za dům, než platit nájem v pronajatém bytě.

Program Pohodová stavba

Že vám slova „pohoda“ a „stavba“ nejdou dohromady? Myslíte, že stavba domu musí být vždy spojena se spoustou problémů a starostí? Není tomu tak. Společnost Ekonomické stavby připravila program, v rámci kterého celou cenu svého domu zaplatíte až po jeho dokončení a předání. Program je určen pro ty, kteří nechtějí absolvovat průběžné financování hypotékou, které přináší řadu starostí a stojí hodně času.

Navíc se celá stavba zrychlí, protože její jednotlivé etapy nebudou závislé na rychlosti splátek z banky. Program Pohodová stavba také často využívají lidé, kteří pro financování nového domu potřebují hotovost získanou prodejem původního domu či bytu. Díky tomuto programu nemusí původní byt prodávat předem a v mezidobí bydlet v pronájmu a platit zbytečně drahý nájem.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.

Ke Křižovatce 466

330 08 Zruč – Senec

telefon: 377 825 782

fax: 377 825 782

mobil: 602 435 452

email: info@ekonomicke-stavby.cz

web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

reklamní sdělení
Sdílet:

4 042 komentářů: „Programy pro financování stavby domu

 • 30. 5. 2017 (22.31)
  Permalink

  My jsme taky před podpisem jeli na referenčku a i koukali na fejs, to máme většinou všichni stejný. Hold jsme měli taky strach, aby to bylov šechno v pohodě, stejně jak vy ostatní. :)

  Reagovat
  • 2. 9. 2017 (17.34)
   Permalink

   Co je to referenčka? Asi bych si to dovedla najít na stránkách Ekonomických stavbách

   Reagovat
   • 4. 2. 2018 (19.58)
    Permalink

    Referenčka je přeci referenční návštěva ukázkového domu postaveného firmou Ekonomické stavby. Doporučuji, objednejte se, taky jsme tam jeli s mužem, než jsme podepsali smlouvu.

    Reagovat
    • 4. 3. 2018 (16.24)
     Permalink

     Už se stalo, a referenční návštěvu jsme domluvení s E. stavbami před velikonocemi a hrozně se těším :-)

     Reagovat
     • 22. 3. 2018 (22.35)
      Permalink

      asi neodolám. když se na ni objednám tak to není ještě závazné že ne?

  • 14. 3. 2018 (23.02)
   Permalink

   u nás strach neměl šanci – ekonomky jsme měli doporučený od známých ;)

   Reagovat
   • 31. 10. 2018 (22.27)
    Permalink

    a strach z čeho že jsem tak smělý? myslíte,že si v dnešní době troufne někdo postavit barák mzerně? všichni by s nima vymetli, tak neblbněte

    Reagovat
    • 20. 11. 2018 (21.55)
     Permalink

     no tak se nesmíte zlobit, protože dnes se dělá všechno na krátkodobé použití, vi například spotřebiče… ale domy, to je snad něco jiného a es staví bazvadně

     Reagovat
  • 9. 5. 2018 (22.54)
   Permalink

   A jak to dopadlo? asi jste ekonomky vybrali když sem píšete ;-) Napiše sem prosím také vaší zkušenost.

   Reagovat
  • 9. 6. 2018 (23.46)
   Permalink

   referenční návštěvu jsme také využili ale ne ze strachu ale ze zvědavosti
   bylo to naše hned druhé setkání s ekonomickýmistavbami a bylo téměř rozhodnuto – pro ně :-)

   Reagovat
  • 31. 8. 2018 (23.54)
   Permalink

   Každý má strach, za dům se neplatí malý peníz, ale s ekonomkama se bát nikdo nemusí :)

   Reagovat
   • 10. 10. 2018 (21.51)
    Permalink

    no tak už zkusím tolik naplašit a do ekonomek zavolám :-)

    Reagovat
  • 12. 11. 2018 (21.23)
   Permalink

   Referenčka přínosný zážitek doporučuji. Spousta užitečných rad a byla sranda :-)

   Reagovat
 • 29. 5. 2017 (22.01)
  Permalink

  Jsem netušila, že mají ES nějakou pobočku pro náročné klienty – Professional Company. Jsem na to narazila na FB. Jako takový dům musí být finančně meganáročný co? http://bit.ly/2rdDmax – projekt motýl na kraji lesa.

  Reagovat
  • 4. 6. 2017 (18.56)
   Permalink

   Taky jsem na ten Motýl koukala. Úžásná stavba. ˇškoda, že tohle pro nás obyčejné lidi asi bude vždycky jen sen, ale je dobře, že ty normální sny nám ES splnit pomůžou. Jinak na instagramu jsou vidět i nějaké fotky interiéru toho Motýla. Vážně jako pohádka.

   Reagovat
   • 22. 7. 2017 (19.06)
    Permalink

    TO JO, MOTÝL VYPADÁ JAKO SNOVÝ BYDLENÍ. TO ALE ASI LEDA V PŘÍŠTÍM ŽIVOTĚ. NĚCO TAKOVÝHO SI NIKDY S MANŽOU NEBUDEME MOC DOVOLIT. ALE VLASTNĚ MI TO ANI TOLIK NEVA. I NÁM OBYČEJNEM LIDEM UMÍ ES POMOCI A NECO SI TAM URČO VYBEREM. BRZIČKO JDEME NA SCHUZKU

    Reagovat
    • 11. 2. 2018 (19.33)
     Permalink

     co je motýl? program es nebo projekt es? :)

     Reagovat
   • 22. 3. 2018 (7.33)
    Permalink

    Hustýýýý, ale jsem nohama na zemi a vybrala jsem si od ES pro nás ideální Kristýnu 33 :)

    Reagovat
   • 28. 6. 2018 (23.30)
    Permalink

    Motýl? To je také od ekonomek? Oni nazývají projekty jen lidskými jmény ne?

    Reagovat
  • 15. 10. 2018 (19.58)
   Permalink

   hustý – ekonomky jsou topka mezi stavebními firmami

   Reagovat
 • 29. 5. 2017 (13.33)
  Permalink

  Kdo řeší problémy s pozemkem jako my a že jich není málo, využijte služeb Ekonomek. Je to lepší, taky jsme se s nima už domluvili. Tady je spoustu případů, jaký situace můžou nastat a jak se řeší, tak se koukněte, třeba vám to trochu pomůže.
  https://www.ekonomicke-stavby.cz/pozemek

  Reagovat
  • 29. 5. 2017 (18.16)
   Permalink

   Zrovna to sem píšu. Jsme na začátku spolupráce a hodně oceňuju, že se ES o nás postarali při koupi pozemku. Hlavně na to jednání s realitkou bych neměla pořádně žaludek. Takhle nám to ale všechno prověřili, domluvili. Fakt dobrá služba. A to ani nevím, co vše se mohlo stát kdybychom to řešili sami….

   Reagovat
  • 15. 3. 2018 (23.21)
   Permalink

   škoda že jsem to neběděl dřív, kdybyste viděli ty brikule kolem pozemku a stavebního povolení. Potom jsem teprve hledal stavební firmu a potom to teprve šlo s e. stavbami jako po másle.

   Reagovat
   • 27. 8. 2018 (23.09)
    Permalink

    a je to výhodný chtít od Ekonomek i pozemek?
    na kolik to tak vyjde? levněji než nabízí v dané lokalite?

    Reagovat
    • 10. 10. 2018 (22.00)
     Permalink

     výhodný to asi bude, když vám to poskytne jedna firma a ještě ke všemu e. stavby

     Reagovat
 • 28. 5. 2017 (23.19)
  Permalink

  10 měsíců za námi a stěhování už je v plánu na příští týden

  Reagovat
  • 29. 5. 2017 (18.14)
   Permalink

   To je fofr – závidím a přeju. My jsme teprve u studie. Ale všechno zatím beží podle plánu. Jsme spokojení a doufám, že to tak bude i na konci spolupráce s ES. Hlavně pomoc s pozemkem byla k nezaplacení. O nic jsme se nemuseli starat.

   Reagovat
  • 20. 6. 2018 (22.11)
   Permalink

   Za deset měsíců? Ekonomky jsou hustý. Deset měsíců se vším všudy? To je fakt hustý.

   Reagovat
  • 26. 8. 2018 (22.36)
   Permalink

   Hustý! Co vám E. stavby stavěli,že to měli tak brzy?

   Reagovat
 • 27. 5. 2017 (10.33)
  Permalink

  Sledujete tu akci, co rozpoutala ČNB. Jak se snaží omezit hypotéky? Líbí se mi, že proti tomu Ekonomické stavby za nás mladé bojují a nebojí se proti tomu molochu vystoupit. Vážně pale nahoru za takový přístup. Která jiná firma by se takhle prala za obyčejné lidi.

  Reagovat
  • 27. 5. 2017 (12.11)
   Permalink

   To jo, taky jsem četl blog pana ředitele Mencla, kde k tomu všechno vysvětluje a obrací se právě na ČNB a poslance aby byli rozumní a něco takového nepřipustili. Dokonce snad bude psát i dopis každýmu poslanci. Fakt se pro nás snaží něco udělat. a hlavně mají argumenty…Každej nemůže kupovat domy za hotové jako třeba lidi z ČNB nebo poslanci:/

   Reagovat
   • 4. 6. 2017 (18.59)
    Permalink

    Taky doufám, že poslanci i česká národní banka dostanou rozum. Protože tohle není normální. Je fakticky sympatické jak proti tomu Ekonomické stavby rozpoutaly kampaň. Snad to dopadne dobře, protože to by byla další komplikace pro nás normální lidi. Ale zase další důvod proč se stavbou neotálet.

    Reagovat
 • 27. 5. 2017 (8.12)
  Permalink

  Hrubá stavba roste závratnou rychlostí a vypadá to fakt dobře. Stavba domu je nářočná činnost a ekonomky to mají perfektně zmáknuté. Mají skvělé oraganizační schopnosti a všechen přehled, kde se co děje. Ani jsem si nedovedla představit, co stavba domu všechno obnáší a klobouk dolu, kdo se do toho pustí sám. My jsme rádi, že tohle všechno za nás řeší ekonomky.

  Reagovat
  • 14. 2. 2018 (0.40)
   Permalink

   Já to do dneška ani moc stále nevím, ekonomky to zvládli všecho sami :-D

   Reagovat
  • 14. 2. 2018 (0.46)
   Permalink

   Ekonomky to zvládli sami, takže o tom do dneska moc nevím :-D

   Reagovat
  • 4. 9. 2018 (23.34)
   Permalink

   díky,to mi pomůže
   už delší dobu si to píšu po papírcích a tak,abych si ty ekonomkácký programy srovnal :-)

   Reagovat
 • 25. 5. 2017 (21.22)
  Permalink

  U nás termíny stíhali, my problémy neměli, takže já je chválím. Podle toho co tu čtu i u ostatních dobrý. Já bych s nimi klidně stavěl i další dům kdyby bylo na splátky.

  Reagovat
  • 4. 6. 2017 (16.57)
   Permalink

   Přesně, z toho jsme taky měli strach, ale vůbec nebyl důvod. Všechno dopadlo na jedničku.

   Reagovat
  • 17. 2. 2018 (21.36)
   Permalink

   A co byste dělal s druhým domem proboha? Ale asi vám rozumím a považuji to pro ek. stavby za nejlepší hodnocení!

   Reagovat
 • 24. 5. 2017 (22.40)
  Permalink

  Jak dlouho trvá základovka u Ekonomek? Zítra mají začít stavět, tak chci vědět zda to bude otázka týdne, dvou, tří. Dík.

  Reagovat
  • 18. 3. 2018 (19.45)
   Permalink

   šlo to strašně rychle, ekonomkám šla práce od ruky, dům vyrostl jako houba po dešti :D

   Reagovat
 • 23. 5. 2017 (22.07)
  Permalink

  Termíny výstavby stíhají, musí, jde jim o pověst. Leda že by vznikl nějaký neřešitelný problém to by se to asi protáhlo, ale jinak staví svižně a maj to dobře naplánovaný, takže toho bych se asi ani nebála.

  Reagovat
  • 24. 5. 2017 (22.16)
   Permalink

   Ekonomky fakt umí vyjít vstříc asi každýmu, nejen boháčům, to je parádní.

   Reagovat
   • 28. 12. 2018 (15.29)
    Permalink

    Kdyby stavěli ES jen pro bohatý (jak sám říkáte) tak by moc domů nepostavili :-) Staví pro všechny normální lidi.

    Reagovat
 • 19. 5. 2017 (21.41)
  Permalink

  Já na ně slyším kolem sebe samou chválu, takže nevím kde je pravda nebo v čem je zakopanej pes. Kdo to ví?

  Reagovat
  • 26. 5. 2017 (16.08)
   Permalink

   Za nás taky chvála, sousedi ob tři baráky taky mají ES a taky zatím dobrý a víc nevím. Na facebooku a v diskuzích je to většinou pozitivním, sem tam nějaká stížnost, takže podle mě takový lepší průměr i víc.

   Reagovat
 • 19. 5. 2017 (21.30)
  Permalink

  Narazila jsem na EKonomky přes PPC kampaně na Googlu a moc se mi líbí. Diskuzí je více než dost, takže se jdu s nima probírat a uvidíme, co zjistíme. Webové stránky mají moc pěkné, domy se mi líbí, takže šance že si je vybereme je docela veliká.

  Reagovat
  • 18. 4. 2018 (22.19)
   Permalink

   Tak já už se tím čtvrtý den prodírám a vypadaá to, že už jsem ekonomky vybral.

   Reagovat
   • 30. 4. 2018 (22.24)
    Permalink

    se nedivim, ekonomky jsem měla vybraný hned co jsem so srovnala ceny, projekty a nabídku služeb ;)

    Reagovat
  • 29. 5. 2017 (14.08)
   Permalink

   Jojo super, jen do naší zástavby moc moderní, my budeme mít spíš trochu klasičtější tvar s parkovacím stáním vepředu a pak nějakým zahradním sezením na zahradě. Chceme veliký francouzský okna, na ty se těším nejvíc, to bude moc hezký. Projekt už se nám kreslí.

   Reagovat
 • 11. 5. 2017 (16.27)
  Permalink

  tak jsme taky neodelali a okoukli ty es webovky, no a teda jsme paf z toho co tam maji domku a jakejch peknejch, takze okoukneme jaky mají podmínky, ceny, velikosti, stavební materiály a uvidíme, zda nás to taky zaujme tak moc, že se rozhodneme opustit bydleni od rodičů zdarma :) a postavit si neco svýho

  Reagovat
  • 8. 7. 2017 (14.10)
   Permalink

   Máme podobný a jsme nadmíru spokojení, praktický na údžbu. Nemohli jsme vybrat líp.

   Reagovat
   • 4. 9. 2018 (0.14)
    Permalink

    A pomohli vám ES nebo se to takhle dobře povedlo najít vám ;-)

    Reagovat
  • 28. 3. 2018 (22.10)
   Permalink

   když Es mají tolik hezkých projektů,jsem zvědav,který nakonec vybereme

   Reagovat
   • 27. 4. 2018 (9.48)
    Permalink

    Taky jsem zvědav jak to dopadne, manželce na každém projektu nezdá nějaká maličkost…nedělají Es úpravy? Asi jo, ale něco to nejspíš stojí?…

    Reagovat
    • 4. 11. 2018 (17.01)
     Permalink

     to nevím – my se ženou vybrali od ES pro nás ten ideální – zkuste k nim zavolat, za zeptání nic nedáte ;-)

     Reagovat
  • 18. 4. 2018 (22.22)
   Permalink

   Moc hezký, máte dost podobný vkus, už jsem si es projekty trochu prošla a určitě bude z čeho vybírat.

   Reagovat
   • 24. 2. 2019 (22.37)
    Permalink

    Projekt jsme se od ES vybírali delší dobu, protože je jich opravdu hodně, ale nakonec jsme vybrali a jsme úplně nadšení.

    Reagovat
 • 9. 5. 2017 (11.20)
  Permalink

  My si bereme hypotéku u RB a dali nám jí bez problémů. Výplaty nám tam chodí oběma už roky, jsme dlouhodobými klienty, nabízí nám pravidelně i kontokorenty, spotřebáky, kreditky, sami od sebe, takže já v sehnání hypotéky taky problém nevidím. Projekt už se nám kreslí, i my budeme do roka a do dne bydlet v domku od Ekonomických staveb.

  Reagovat
  • 2. 8. 2017 (6.58)
   Permalink

   Dneska to pro ty mladé ani jinak nejde, i když my jsem nebyli jiní, taky jsme začínali prakticky s holým zadkem )

   Reagovat
  • 16. 3. 2018 (12.48)
   Permalink

   Hypotéky nejsou v dnešní době problé, pokud jste u banky dýl nebo vám jí sjednává doporučená osoba. Vybrali jsme si dům od ESa už se taví, žádný problém s financováním.

   Reagovat
  • 22. 4. 2018 (23.03)
   Permalink

   Ty jo, to je docela fofřík, podepsali jste slouvu s datumem? Nebo jak to ekonomky mají?

   Reagovat
 • 9. 5. 2017 (9.27)
  Permalink

  Co slíbily tož také Ekonomky splnily. Díky vám, jste TOP firmou ve stavebnictví a to nejen v ČR. Já je rozhodně doporučuju dál.

  Reagovat
  • 14. 5. 2017 (21.58)
   Permalink

   Viděli, máme jejich nejnovější katalog. Moderna ano, ale bez střechy ne, to je na mě taky takové nekompletní.

   Reagovat
   • 30. 10. 2018 (14.08)
    Permalink

    Me dům bez střechy přijde jak komunistiská kostka,ale jinýmu se to může líbit,tak proč by takový dům nemohli mít Es v nabídce :D

    Reagovat
 • 8. 5. 2017 (20.48)
  Permalink

  Tenhle týden čekám netrpělivě na katalog. Už se nemůžeme dočkat, až začneme s přítelem po večerech diskutovat o tom, jaký dům bude pro nás ten nej.

  Reagovat
 • 5. 5. 2017 (19.25)
  Permalink

  Děkuji Ekonomkám za splnění snu! Celý život jsem snila o prostorné kuchyni plné světla. A teď díky Ekonomkám ji mám. Navíc parádní vstup hned na terasu. To budou hostiny. Už se těším na léto a na krásné počasí. Jsem nadšená a spokojená:)

  Reagovat
 • 3. 5. 2017 (9.28)
  Permalink

  Četla jsem, viděla jsem rekla na Ekonomky v časáku, tak jsem si je hned vyhledala na netu a takhle dobře profesionálně udělané stránky jsem dlouho neviděla. Moc pěkná práce, to o nich jako o stavbení firmě něco napovídá.

  Reagovat
  • 6. 5. 2017 (20.29)
   Permalink

   ES jsou profesionálové každým coulem. Doporučuju se kouknout a hlavně sledovat i jejich facebook. Mají i instagram a pak ještě dalš weby. Všechny info o nich najdete na http://www.1svet.cz. Tam najdete odkazy úplně na všechny jejich internetový informace, prezentace, videa….hodně zajímavého čtení

   Reagovat
   • 21. 3. 2018 (22.28)
    Permalink

    Tak to si rád prohlédnu, o firmě která staví domov pro mojí rodinu si rád přečtu jen to dobré, uklidňuje mě to ujišťuje o mém dobrém instiktu.

    Reagovat
 • 2. 5. 2017 (10.17)
  Permalink

  Dali jsme si do interiéru takové prvky, jako jsou dřevěná schodiště, dřevěné pilíře a trámy, díky nimž podle jehméh názoru připomíná vnitřek útlulného domova Příjemnou atmosféru pak podporuje severojižní orientace budovy. Vybírali jsme z materiálů té nejvyšší kvality, ale to neznamená, že také musí být nejdražší, jak by se mohlo nabízet. Na víc ekonomky mají slušné kontakty na nejrůznější dodavatele.

  Reagovat
 • 2. 5. 2017 (10.00)
  Permalink

  Po svátcích se mi výrazně zlepšila nálada a to nejen protože je volno, ale hlavně z důvodu, že nám konečně odklepli stavbení povolení. Podle počasí by se mohlo začít dělat na základech přelom březen/duben. To je sice další čekání, alespoň už máme jistotu, že se začne. A musím pochválit ekonomky, že se moc snaží a dodávají nám optimismus. Příští rok si maluju v novém.. Ale věřím, že teď už to pojede jako po másle. ;-)

  Reagovat
  • 5. 5. 2017 (19.12)
   Permalink

   Tak to Vám závidím. Naše bába na stavebním úřadě je hroznej poděs. Pořád si něco vymýšlí a všechno ji trvá. Ještě že na to máme Ekonomky. já bych s ní už dávno ztratila trpělivost a poslala ji někam. Náš pan projektant od ES má svatou trpělivost.

   Reagovat
   • 30. 5. 2018 (10.26)
    Permalink

    no ta z těhle lidí mám největší strach proto chci stavbu na klíč a když říkáte že tohle všechno ek. stavby hravě zvládnou tak jsem o krok blíž rozhodnout se stavbu zadat jim ;)

    Reagovat
  • 8. 11. 2018 (21.27)
   Permalink

   My budeme na vánoce ve starém, ale vánoční úklid bude drastický, vyklízecí, příprava na stěhování, které by mělo proběhnout na jaře :-) Už se těším :-) I na ten úklid, i na to stěhování :-) Es jsou skvělí :-)

   Reagovat
 • 1. 5. 2017 (20.32)
  Permalink

  Měli jsme už jsme vyhlídnutý jiný pozemek. Ale na blbém místě. A tak se nám samostná stavba značně protáhla, protože jsme museli hledat jiný pozemek. Další bod byl, aby stavba, nejlépe zděnná, odpovídala našim představámť. O dřevostavbě jsme svého času uvažovali, ale to je zase jiná kapitila Důležitá byla i orientace na jih…, já si na tyhle zázraky dost potrpím. Ale musím ocenit ES, že všechny moje výmysly dokázali zakomponovat do projektu.

  Reagovat
  • 6. 5. 2017 (20.34)
   Permalink

   Já myslím, že je dobrý při výběru pozemku využít možnosti jejich pozemkového servisu právě proto aby se tyhle lapálie s pozemkem nestaly. Jinak ohledně dřevostaveb jsem četla docela rozumnej blog jejich ředitele. přišlo mi to docela objektivní a zajímavé.

   Reagovat
 • 30. 4. 2017 (20.58)
  Permalink

  Tady jsem se docela snadno a rychle orientovala co vlastně chci, a pár věcí jsem si ujasnila.A nevedlo mě to správným směrem(teda aspoň myslím,že to byl správný směr :)) Už delší dobu ekonomky sleduji a řekla bych už o niich mám načteno dost. A momentálně jsme na dobré cestě ke svému štěstí.Tak na to taky jukňete,je to fajn aplikace.

  Reagovat
  • 26. 10. 2018 (19.27)
   Permalink

   Videoprohlídky es domů? jsou reálné nebo počítačové vizualizace?

   Reagovat
  • 13. 11. 2018 (23.28)
   Permalink

   video prohlídky ES domečků? jdu na to mrknout, to mě hodně zajímá

   Reagovat
  • 28. 8. 2018 (21.54)
   Permalink

   To je krásný projekt, jako ostatně mnoho projektů z dílny ES. Zrovna také se ženou vybíráme.

   Reagovat
 • 29. 4. 2017 (17.15)
  Permalink

  Kdo má ten super moderní dům „na ovládání“? Myslím na tom mobilu nebo počítači? Kolik taková sranda stojí?

  Reagovat
 • 29. 4. 2017 (17.00)
  Permalink

  Já se taky připojoju i za naší rodinu s velkým díkem ekonomkám, celou situaci zvládli perfektně. Naše iniciativa byla minimální, starosti taky.

  Reagovat
 • 27. 4. 2017 (22.37)
  Permalink

  Jestli chcete postavit moc hezký RD, poradím vám s kým. S EKONOMICKÝMA STAVBAMA – ZRUČ SENEC. chválíme moc.

  Reagovat
 • 27. 4. 2017 (11.35)
  Permalink

  Jsou domy od ES nízkoenergetické nebo pasivní?

  Reagovat
  • 28. 4. 2017 (22.46)
   Permalink

   Myslim že podle toho jakej chcete. Nízkoenergetický asi každý myslim, pasivní asi za příplatek. Ale ptejte se rači tam, není to stoproinfo.

   Reagovat
  • 26. 5. 2017 (14.19)
   Permalink

   Nízkonergetický jsou. Podle mě úplně všechny. Pasivní je něco víc, to už se asi připlácí.

   Reagovat
  • 31. 7. 2018 (23.26)
   Permalink

   jů co to je? ale jak už jsem stačila „poznat“ ekonomky tak staví všechno

   Reagovat
  • 25. 8. 2018 (13.57)
   Permalink

   moc nevím o čem mluvíte, ale projekty mají ES krásné
   jestli chcete znát odpověď tak napište do jejich „kavárny“ jako to dělám já

   Reagovat
   • 9. 12. 2018 (20.49)
    Permalink

    A čemu říkáte ES kavárna? Kde to nejdu? Chtěla bych se zeotat na spoustu věcí než se do ES vypravím s manžele osobně…

    Reagovat
 • 26. 4. 2017 (19.24)
  Permalink

  Reference, reference a zase reference. Na základě toho jsem vybíral ES. Objel jsem nějaké jejich stavby, ptal jsem všech co s nimi měli co dočinění. a Ohlasy byly pozitivní. Vybral jsem proto Ekonomky, postavil a teď můžu svoje reference předávat dál. Klidně se ptejte. Já se taky ptal a hodně.

  Reagovat
 • 26. 4. 2017 (12.06)
  Permalink

  Pro co jste vy? Zděný cihlový dům, dřevostavba nebo montovaný a proč? Od EKonomek se nám líbí ty zděné domy, proto taky píšu sem do diskuze. Ale trvá to nejdýl. Výhody toho montovanýho domu krom rychlosti jsou jaký lidi?

  Reagovat
  • 26. 4. 2017 (19.30)
   Permalink

   Hele Alexo, podle mě je jednoznačně lepší investovat do zděného domu. Likvidita takového majetku je nesrovnatelná. Cena toho domu ti průběžně poroste, u montovaného naopak. Stavíš dům, nekupuješ žvýkačky, jasně že to trvá, ale ES mají ty termíny celkem v pohodě. Pokud máš připoravený pozemke, tak do roka budeš nejpozději bydlet

   Reagovat
  • 10. 5. 2017 (22.16)
   Permalink

   Zděný – staví se něj celé věky, pevný, bytelný, nehoří, izoluje, je to prostě zeď. Dřevu ani montáži nedůvěřuju. Důvody nemám, je to pocitově. Takže bych volil zděný dům od EKonomek, zkušenost naší rodiny je dobrá.

   Reagovat
   • 7. 2. 2019 (22.48)
    Permalink

    Cihlový dům tak vyhoří a mžte ho sbourat, ale chápu, že cihly jsou cihly :D Ekonomky mají krásný domy, vybral jsem se ženou brzy, vyberete i vy ;)

    Reagovat
  • 4. 6. 2017 (17.01)
   Permalink

   My jsme nad tímm taky dlouho dumali, dokonce jsme na to měli vypracovanou jakousi studii, ale už bych jí bohužel asi nedohledala. Nicméně pro nás určitě lépe vyzníval zděný dům, přeci jen jsme chtěli jistotu a tu jsme očekávali od zděného domu a e hlavně také od ekonomek :) Všechno máme, nebydlíme samozřejmě 100 let, to jak bde dům vypadat budou moct vyprávět asi až naše děti.

   Reagovat
  • 2. 8. 2017 (7.00)
   Permalink

   Já určitě zděnný a beru selským rozumem, je to prostě kvalita a rozhodně delší životnost. Ani jsme nad jinou možností neuvažovali.

   Reagovat
 • 25. 4. 2017 (22.40)
  Permalink

  Za kolik vám seženou Ekonomky pozemek? Nemyslím cenu za tu parcelu ale za tu službu, to zařizování kolem koupě a přepisu na katastru.

  Reagovat
  • 26. 4. 2017 (19.35)
   Permalink

   Pozemek ti vždycky najdou takovej jak si řekneš. To znamená, že určíš lokalitu kde hledat. Cena toho pozemku je pak určená hlavně nabídkou prodávajícího, ale ES občas umí vyjednat slevu nebo lepší platební podmínky. A super je, že Ekonomkám za to neplatíš vůbec nic. Je to v ceně domu.

   Reagovat
   • 29. 4. 2017 (22.01)
    Permalink

    Oldo díky moc za odpověď. Vy jste si to nechali kolem toho pozemku všechno vyřizovat?

    Reagovat
   • 21. 9. 2018 (22.33)
    Permalink

    No nekecejte, tak na tom maj es aspoň nějaký procento profit, přeci nejsou hloupí, aby dělali takovejhle nadstandatŕt zadarmo.

    Reagovat
    • 9. 10. 2018 (14.36)
     Permalink

     Ale určitě to mají ekonomky správně spočítaný a přesto je ta cena za domy a služby v jednom přitažlivá :)

     Reagovat
    • 21. 12. 2018 (1.08)
     Permalink

     Já bych se v tom nevrtala – mají v nabídce krásné domy za přitažlivou cenu, tak proč řešíte, kolik na tom oni vydělají?

     Reagovat
   • 13. 3. 2018 (20.35)
    Permalink

    a za co se neplatí? všechno co je zadarmo a všechno co se týká ekonomek musím vědět :)

    Reagovat
  • 27. 12. 2018 (16.05)
   Permalink

   Nejsem si stoprocentně jistá,ale myslím,že to bylo u Es v ceně ;o)

   Reagovat
 • 24. 4. 2017 (15.16)
  Permalink

  Vlastni dum je muj sen ale bojim se tech stavebnich starosti a dluhu. Taky jste to tak meli kdyz jste staveli?

  Reagovat
  • 11. 9. 2018 (18.13)
   Permalink

   trochu jsme strach s mužem měli, ale s ekonomkama nás to přešlo ;-)

   Reagovat
 • 22. 4. 2017 (8.58)
  Permalink

  Konečně jsem se dostala k objednání katalogu, těším se na něj jako malá holka, nakoukla jsem do něj u kolegyně v práci a byla jsem nadšená. Mohlo by nás to posunout zase dál a trošku bychom se mohli rozhodnou jiným směrem. Domeček jsem si odjakživa přála, ale oproti dřívějšku naše možnosti výrazně stouply, finance se také nějaké nastřádaly, tak teď už se jen rozhodnout.

  Reagovat
  • 23. 4. 2017 (22.24)
   Permalink

   Tak ať nedopadnete jako my. :) Váhali jsme nejmíň půl roku než jsme se k něčemu dokopali a úplně zbytečně. Proč? Protože těch půl roku už jsme mohli dávno bydlet a užívat bazénu a zahrady. :D Stejně jsme do toho šli protože ten první dojem, ajk jsou ES super v nás stejně celou dobu zůstal. Doporučuju rychle vybrat dům, zjistit, zda máte na stavbu a splátky a pokud jo, jít do toho hned.

   Reagovat
   • 24. 4. 2017 (12.36)
    Permalink

    Stejny jak u nas. Nam branil hlavne strach aby bylo vsechno v poho. No nakonem jsme to skusili a dopadlo to tak ze bydlime, splacime hypoteku a je to super.

    Reagovat
   • 26. 4. 2017 (19.41)
    Permalink

    Já jsem taky spokojený klient ES, ale tohle bych teda s dovolením neradil. Podle mě si takovou zásadní věc musí každej pořádně rozmyslet. Nejen jestli stavět chce, ale kde, co, za kolik….a v neposlední řadě s jakou stavební firmou. Já mohu doporučit ES, ale nikomu to nevnucuju, ať si každý udělá obrázek.

    Reagovat
  • 2. 5. 2017 (8.43)
   Permalink

   Ale jo tak to skutečně chodí, člověk se nemůže rozhodnout a pak se nestačí divit, přesně tak to bylo i u nás.My užteda herá bydlíme, ale taky jsme si tady mohli užívat už druhé léto. Ale tak všechno dobře dopadlo a zase jsme za tu dobu stihli jiné věci, všechno má svůj čas. Od ekonomických staveb jsme dostali skvělý bonus záruku na 10 let a to bylo fakt hodně milé pozitivní překvapení.

   Reagovat
  • 8. 12. 2018 (18.49)
   Permalink

   Já chci taky katalog Es jen pro sebe! Můžu si o něj někam napsat? A kolik stojí?

   Reagovat
  • 20. 4. 2017 (22.20)
   Permalink

   Heč heč heč. :) :D :P My už ho dávno máme. :D :D

   Reagovat
  • 22. 4. 2017 (20.12)
   Permalink

   Fakt? No jo , tak to hnedka klikám a objednávám, už jsem si nechtěla brát ten starý a konečně jsem se dočkala.

   Reagovat
   • 24. 4. 2017 (14.50)
    Permalink

    Katalog je sice pěkná věc, ale realita je lepší. :D Na webu mají stejné domy jak v papíráku, takže můžete vybírat i tam. Hlavně je tam filtr, takže během chvilky víte jaký dům je pro vás ten nejlepší – cenově, velikostně. No a z užíšího výběru už si pak vyberete rychle. Katalog je super na listování doma, ale vybírá se zněj hůř. Aspo%n mě.

    Reagovat
    • 26. 7. 2018 (19.19)
     Permalink

     No tak jestli je realita o tolik lepší než obrázek tak ten baráček od ES chciiiiiii!

     Reagovat
     • 2. 11. 2018 (17.30)
      Permalink

      V katalogu vypadají domy nádherně ale na realitu to nemá! Ověřila jsem si to už při referenční návštěvě a teď i na našem domě který už es skoro dokončili.

   • 20. 5. 2017 (22.23)
    Permalink

    Taky už máme, minulý pátek přišel. Domky luxusní, fakt nejvíc nejlepší co jsem kdy kde viděla. Objednejte si taky i kdybyste nechtěli stavět hned. Čím dýl si ho budete prohlížet, tím dřív budete chtít bydlet. :D My jsme za ten týdenz vlasntího domu úplně nemocní. :D Musíme ho prostě mít.

    Reagovat
   • 30. 9. 2018 (21.59)
    Permalink

    Já mám doma loňský katalog na kochání, to už je jako starý? Jak často dělají ES nový?

    Reagovat
 • 19. 4. 2017 (8.54)
  Permalink

  Hned po ránu máme nové, dobré zprávy-schválili nám hypoteku a může se vesele pokračovat dál.V Ekonomkách nám sice říkali, že se schválením nebude problém, ale přece jen jsme rádi, že už to víme i oficiální cestou. No a může se vážně začít konečnš něco dít. Jsem dobře naladěná a natěšená. POčasí teda trochu začalo zlobit, ale to se snad zase usadí, mě už nic náladu nezkazí.

  Reagovat
  • 23. 4. 2017 (21.51)
   Permalink

   Hypotéku jste si brali přes Ekonomické stavby nebo jste si jí vyběhávali sami u své banky? Co je lepší? Co levnější (výhodnější)? Ekonomické stavby se nám taky moc líbí, takže se je také chystáme oslovit. Zatím hledám informace k tomu, co se nás taky bude týkat.

   Reagovat
  • 14. 5. 2017 (22.26)
   Permalink

   I my jsme ve fázi hledání nejvýhodnější hypotéky. Kde si jí pls berete? Jakou sazbu a na kolik let budete mít? Prosím i infomrace, ať víme, kam se případně obrátit. Banku vám doporučili v ES nebo to je vaše, kde máte historii na účtu?

   Reagovat
   • 27. 5. 2017 (12.16)
    Permalink

    My si Ekonomické stavby vybrali právě pro komplexnost služeb. Takže pokud jde o hypotéku ani tady jsem neváhal a vybral jsem si je. Příjde mi všechno jednodušší, když vše zařizuje jeden subjekt. navíc s hypotékama na domy mají bohaté zkušenosti, ví jak to provázat z hypo na pozemek, ví jak dofinancovat. Za mě jasná volba.

    Reagovat
 • 14. 4. 2017 (14.04)
  Permalink

  Máte někdo zkušenost s nulovou hotovostí od Ekonomických staveb??Líbí se mi, že bych nemusela mít naspořené žádné vlastní peníze. Protože upřímně všechny moje peníze skončí v nájmu, takže úspory ve skrze žádné. Pokud by mi k tomu dal vlastní zkušenost, tak budu ráda,-)

  Reagovat
 • 12. 4. 2017 (13.27)
  Permalink

  Proč Ekonomky nepochválit, když si to plně zaslouží? Patří vám velké díky, stavět teda umíte!

  Reagovat
  • 14. 4. 2017 (20.55)
   Permalink

   Kde prosím bydlíte? Nechcete nabídnout prohlídku a malou osobní referenci o stavbě? Klidně jen na pár minut za plotem. Rádi bychom vše prodiskutovali s nějakými klienty. :) Mája

   Reagovat
   • 29. 4. 2017 (16.44)
    Permalink

    Já chci taky na prohlídku. Jsem odjakživa nedůvěřivec a nevěřím ničemu co nevidím na vlastní oči. Takže pokud to někdo poskytnete, dejte vědět – majkyn465@centrum.cz. Dík, odvdečím se.

    Reagovat
    • 15. 5. 2017 (21.30)
     Permalink

     Ozval se vám někdo? Byl ste tam už? Kdyby ne, já bych se ráda přidala, tak nebuďte labuť a podělte se. :D O spolupráci s ES moc stojíme a tohle by byla taková třešínka na dortu před podpisem. Děkuju. Kopretinka

     Reagovat
    • 29. 5. 2017 (22.37)
     Permalink

     Už jste sehnal nějakýho diskutujícího dobrovolníka na ukázku domu? Pokud jo, jaký na to máte názor? Pěkný nebo ne? Stojí Ekonomický stavby za spolupráci?

     Reagovat
  • 20. 4. 2017 (21.37)
   Permalink

   Jojo brácha říkal to samý. Ještě teda úplně nebydlí, ale už to mají za pár, tak za měsíc nebo dva si myslím, už dělají poslední finální úpravy venitř – zdi obklady dlažba kuchyně. Zatím to vypadá solidně teda.

   Reagovat
   • 19. 5. 2017 (21.15)
    Permalink

    My si budeme dodělávat část těch dokončovacích prací sami, ušetříme tím docela dost a ještě budeme mít pocit, že jsme si dům částečně udělali sami.

    Reagovat
  • 27. 4. 2017 (11.10)
   Permalink

   Je to tak. Nám už staví a švagrové taky. Ty jsou o kus dál, začali o půl roku dřív. Vypadá to dobře na obou stavbách. :)

   Reagovat
   • 28. 4. 2017 (21.56)
    Permalink

    Kde prosím stavíte Lůco? Na jaké pobočce jste byli pro info?

    Reagovat
    • 11. 5. 2017 (22.49)
     Permalink

     Ono je úplně jedno kam pojedete, všude mají stejnatý přístup. Poboček tu maj hodně, jen si musíte všude předem domluvit schůzku a přijet na smluvený termín. Jen tak na blind až pojedete kolem to nejde. Pobočky: https://www.ekonomicke-stavby.cz/kontakty

     Reagovat
  • 30. 4. 2017 (19.57)
   Permalink

   Ano umí, zkušenost mluví vždy za vše a pak si říkáte, jak je možné, že měl někdo při stavbě problémy, když naše stavba jela jako po másle. :)

   Reagovat
   • 17. 5. 2017 (23.12)
    Permalink

    Věřím tomu že někdo problémy mít může a nemusí se ta stavba zadařit ale nevěřím že se soudí každý druhý, to je holý nesmysl, protože jen my se ženou známe 3 rodiny, které už s nima postavily nebo dostavují a u nikoho nic podobného nehrozí.

    Reagovat
  • 7. 5. 2017 (22.40)
   Permalink

   Ano, ano, ano. Přesně tak. Taky jsme si řekli, že když nám postaví bez problémů, v termínu a za smluvenou cenu, budeme je všude chválit. A když ne, budeme je pomlouvat a kazit jim kšefty dlouhé roky. No naštěstí máme dům dokonalý, takže volíme variantu 1. Chválíme ES všude kde se dá!!!!!!

   Reagovat
 • 10. 4. 2017 (19.56)
  Permalink

  Mám ráda sci-fi filmy a představa domu, který bych mohla celý kompletně ovládat a sledovat ze svého telefonu je pro mě hodně lákavá. určitě to bude brzo standard, ale nevím o nikom jiném, kdo by to takhle nabízel jako Ekonomické stavby. Skutečně unikátní. Zvlášť jestli mají otestováno programů několik a ještě mi doporučí ten nej. Supr. Nevíte jestli už něco takového umí už ty domy, které ukazují na referencích? Chtěla bych to vidět live.

  Reagovat
  • 11. 4. 2017 (21.17)
   Permalink

   Co tohle prosím Jitko znamená? Nějaký odkaz k tomu nebo bližší informace? Tohle vůbec neznám, nikdy jsem nic takového neslyšela – „představa domu, který bych mohla celý kompletně ovládat a sledovat ze svého telefonu je pro mě hodně lákavá“ Děkuju.

   Reagovat
   • 12. 4. 2017 (13.02)
    Permalink

    Tak tohle mě teda zaujalo taky a googlu mi na dotaz „ovládání domu mobilním telefonem ekonomické stavby“ našel jejich program modré z nebe – https://www.ekonomicke-stavby.cz/program-modre-z-nebe a tam to píšou:

    Můžete rozsvěcet světla, měnit teplotu v každé místnosti, ovládat žaluzie a všechny elektrospotřebiče. Vše snadno, rychle, pohodlně. Daleko od svého domu můžete zkontrolovat, zdali neprotéká na vodoměru voda a případně uzavřít hlavní uzávěr vody. Z dovolené v zahraničí snadno zkontrolujete, zdali je doma vše v pořádku a jestli poplach vyvolala opravdu jen kočka. Jen pár hodin před návratem od babičky dáte domu pokyn vyvětrat a následně začít topit.
    Když se večer vracíte z práce, Váš dům Vás pozná. Sám otevře bránu a nabídne, zdali máte chuť, aby ohřál saunu. Malým pohybem prstu po obrazovce telefonu měníte přednastavené režimy celého domu. Požadovanou teplotu, jaká světla svítí při večeři a jaká později při odpočinku u krbu. Hudba uložená ve Vašem telefonu snadno hraje všude, kde v domě chcete, aby hrála. A jeli Váš hudební vkus jiný nežli Vašeho juniora, nevadí. Každý sobě pusťte, co je Vaším šálkem kávy. Již neusedáme u televize, když dávají náš oblíbený film. Nově náš film dávají právě, když jsme usedli k televizi. Ve spojení se správnou technologií a mobilním telefonem se moderní dům stává velmi pohodlným a dobře ovladatelným místem. Na displeji svého telefonu vidíte všechny procesy domu. Jaká je momentální spotřeba energií i že dcera odešla do školy a nechala puštěnou žehličku na vlasy. Nevadí. Stiskem jednoho tlačítka vypnete všechny zásuvky mimo lednici a topení.

    Je tam toho mnohem víc, to se podívejte. Tohle je fakt neskutečný, o tom jsme neměla dosud ani ponětí.

    Reagovat
    • 13. 4. 2017 (14.59)
     Permalink

     Tak to je teda něco!!! O tomhle jsem vůbec netušila, že dnešní doba umožňuje. Hold asi žiju v nějaké jiné, než moderní době. :D Kolik takové srandičky stojí? Myslím to ovládání domu na telefon???? :) To chci taky!

     Reagovat
     • 15. 4. 2017 (9.13)
      Permalink

      Asi to nebude úplně standardní cena. Bude záležet co všechno si v tom domě necháte zařídit. Ale ES sami píší, že vyzkoušely několik programů a že nejdražší neznamená ten nejlepší. Tak bych se nebál, že to ten dům nějak moc prodraží. Ale samo sebou přesnou kalkulaci Vám dají ES…

     • 9. 12. 2018 (14.36)
      Permalink

      s čím kdo zachází tím také schází – já se těhle super vymožeností fakt bojím
      přeju si od ekonomek klasický dům

    • 25. 4. 2017 (21.56)
     Permalink

     Tak to je hodně hustý, proč my tohle v domě nemáme? To je něco novýho pro rok 2017? My už bydlíme skoro rok a půl. Ekonomické stavby staví skvěle a hlavně jdou pořád dopředu, chtějí být nej firmou na trhu, tak mi to aspoň z jejich práce připadá.

     Reagovat
     • 28. 6. 2018 (23.53)
      Permalink

      Ekonomky jdou v tomhle všem opravdu dopředu. Ještě jsme ani nedostavěli a už dělají nové vychytávky, neuvěřitelný :-)

    • 19. 2. 2018 (17.43)
     Permalink

     Zní to snově, ale bála bych se toho, jestli to nejde nějak zneužít, co? Jinak es jsou špička v oboru, takže se nedivím, že nabízejí takouvouhle nadpozemskou věc :DDD

     Reagovat
     • 1. 6. 2018 (23.33)
      Permalink

      o čem to mluvíte? co nadpozemského podle vás ekonomky nabízejí? podle mě toho je hodně,ale co máte na mysli konkrétně vy?

     • 26. 10. 2018 (19.39)
      Permalink

      Mě přijdou Ek. stavby nadpozemské skoro vším,takže co máte konkrétně na mysli vy?

 • 9. 4. 2017 (22.32)
  Permalink

  Kopíruju z ES facebooku – Další velkou radost nám přinesl skvělý dům Patrik 2, který zvítězil v hlasování odborné poroty a získal titul TOP dům 2017. Skvělý absolutní úspěch tohoto domu nás nesmírně těší. Přikládám taky odkaz na něj.Myslím že tenhle krasavec vyhrál právem.
  https://www.ekonomicke-stavby.cz/domy/patrik-2

  Reagovat
  • 11. 4. 2017 (21.05)
   Permalink

   Ekonomky jsou nejlepší a tituly za top domy dostávají právem. Jeden z nich máme a i my si myslíme, že je nejlepším domem na světě.

   Reagovat
   • 12. 4. 2017 (21.44)
    Permalink

    však už jsou na trhu taky pěkných pár let
    doporučuju je taky, znám se s pár lidma od nich osobně a tak jsem při podpisu smlouvy vůbec neváhal
    spokojenost

    Reagovat
    • 30. 5. 2017 (21.17)
     Permalink

     Nemám obavy z toho, že by se s Ekonomkama nemělo něco povést. My jsme byli spokojeni na 98%, jen jedna reklamace se nám táhla, ale nakonec vše O.K. a my si bydlíme jak králové.

     Reagovat
   • 23. 5. 2017 (22.39)
    Permalink

    si myslim, ze tenhe pocit ma kazdy z nas kdo uz dostal od ekonomek klice a mohl si prezet svuj zivot v krabicich do noveho vlastniho domecku :D

    Reagovat
    • 26. 5. 2017 (13.53)
     Permalink

     my ještě nebalíme ani se nestěhujeme nám teprve staví desku ale taky jednou budeme :-D

     Reagovat
   • 9. 5. 2018 (22.19)
    Permalink

    krásně řečeno, pro nás top dům už ekonomky taky staví!

    Reagovat
   • 14. 1. 2019 (23.44)
    Permalink

    To je hezký. Skoro mi ukápla slzička. Na Ekonomky už se tolik těším :***

    Reagovat
  • 16. 4. 2017 (21.56)
   Permalink

   myslim že tyhle tituly dostávají už dlouhé roky a to nejen v čr, ale i sr a polsku, takže si myslím, že maj tohle ocenění oprávněně

   Reagovat
   • 20. 3. 2018 (20.24)
    Permalink

    Týjo,ekonomky staví i mino ČR? To je síla. Chi je,už jsem se rozhod.

    Reagovat
  • 30. 4. 2017 (21.37)
   Permalink

   To asi není první titul ne? Podle mě je dostávají každoročně protože prostě umí a jsou profíci v oboru. Navíc staví v čr, sr, polsku, takže jako trh mají pěkně pokritej.

   Reagovat
   • 11. 5. 2017 (16.42)
    Permalink

    Kdepak, titulů a různých ocenění už mají hromadu. To dostávají každou chvilku. Jsou dobrý.

    Reagovat
    • 6. 1. 2019 (0.15)
     Permalink

     Tituly a ocenění jsou jedna věc (a vlastně nevím kdo o tomhle rozhoduje) a druhá věc jsou spokojený klienti. Já jsem spokojený klient. Ještě není definitivně hotový ale vím že už teď je to super!

     Reagovat
  • 2. 8. 2017 (7.03)
   Permalink

   Jako že se mi líbí většina domků od Ekonomek, tak tohle není zrovna můj vkus. Ale je nápaditě řešený, to zase jo.

   Reagovat
   • 4. 11. 2018 (21.02)
    Permalink

    Mě se taky z jejich nabídky nelíbí všechny, ale to je podle mě v pořádku a je to zároveň důkaz, že se trefí do vkusu (možná) všem :D

    Reagovat
  • 9. 3. 2018 (23.52)
   Permalink

   JE TO DŮM KRASAVEC – ZVÍTĚZIL PRÁVEM A TAKOVÝCH DOMŮ MAJÍ EKONOMICKÉ STAVBY V KATALOGU MNOHO.

   Reagovat
 • 9. 4. 2017 (22.09)
  Permalink

  No jo no Evina to zbásnila fakt pěkně. Ale ono to pak jde samo když jste v pohodě, máte krásný domek a můžete ho naplno užívat. Pocity máme úplně stejnatý, taky chválím.

  Reagovat
 • 8. 4. 2017 (23.30)
  Permalink

  Kdo chce v krásném domě žít, musí dům postavený od Ekonomek mít. :D

  Reagovat
  • 9. 4. 2017 (19.33)
   Permalink

   Běžně nemám tyhle jednoduché chvalozpěvy rád, ale u Ekonomek musím souhlasit. Dobrá + poctivá práce, rozsáhlé služby, řešení na vše. Myslím, že klidně můžete Evino v básnění pokračovat :) Já nemám básnické střevo, jsem spíš na ty fakta.

   Reagovat
   • 15. 4. 2017 (21.36)
    Permalink

    No hold platí, kdo umí, ten umí. Za Ekonomické stavby bych taky orodoval kdykoliv. Dům máme víc než boží!

    Reagovat
    • 16. 5. 2017 (21.56)
     Permalink

     Také to vypadá, že budeme spokojení. Sice chybí do předání ještě dva měsíce, ale už vypadá, že se to stihne. Tak si povíme pak, až budeme mít klíče a vybaleno v novém.

     Reagovat
     • 20. 5. 2017 (22.07)
      Permalink

      Stíhají termín výstavby v pohodě? Jde nám nejen o kvalitu ale hlavně taky o čas, aby stěhování bylo na termín. Máme byt a prodáváme ho, tak potřebujeme, abysme plynule přešli z bytu do domu a nemuseli někde pak ještě něco schánět na měsíc nebo dva, to by mě trefilo. Potřebuju jistotu. Jsou ES spolehlivé?

     • 31. 7. 2018 (20.59)
      Permalink

      Jestli vám to ek. stavby předají včas je jedna věc a jestli to bude perfektně postavený je věc druhá ;-)

   • 18. 3. 2018 (20.52)
    Permalink

    Je to fakt, dnes už si pochvalu málo kdo zaslouží, takže to může vypadat až povědomě ;-)

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.