Programy pro financování stavby domu

Jestliže právě stojíte před rozhodnutím postavit vlastní rodinný dům, jedním z nejdůležitějších bodů je otázka jeho financování. Ne každý je totiž v situaci, kdy si může bez problémů vzít hypotéku a začít stavět. Někomu chybí počáteční hotovost, někdo nemůže doložit dostatečně vysoké příjmy, někdo by chtěl celou stavbu zaplatit až po jejím dokončení, někdo nejprve potřebuje prodat byt a mladé rodiny by zase rády využily státních příspěvků.

Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

Přesto by i tito lidé rádi bydleli ve vlastním úsporném či nízkoenergetickém domě. Společnost Ekonomické stavby zná problémy svých klientů a snaží se na ně reagovat. Připravila proto specializované programy, které jsou zaměřené právě na nejrůznější možnosti financování stavby domu.

Program Úvěr na pozemek

Jak už název tohoto programu napovídá, je určen pro ty, kteří mají problém s financováním nákupu pozemku. Někteří lidé by totiž potřebovali nejprve prodat byt a z těchto peněž pak financovat nákup pozemku. Když ale prodají byt v době, kdy ještě nemají ani pozemek na svůj budoucí dům, musí se na nějakou dobu stěhovat do podnájmu, což celou záležitost poměrně prodražuje.

Program Úvěr na pozemek využívají i lidé, kteří nemají hotovost na nákup pozemku a chtějí nejen stavbu, ale i nákup pozemku financovat z hypotéčního úvěru. Právě díky programu Úvěr na pozemek nemusí vyřizovat dvě samostatné hypotéky, ale mohou nejprve koupit pozemek a poté vyřídit jednu výhodnější hypotéku na dům i pozemek. Velkou výhodou tohoto programu je i fakt, že k Úvěru na pozemek nepotřebujete žádné ručitele ani ručení nemovitostí.

Program Excelent

Tento program bývá označován jako zcela revoluční. Je určen pro ty, kteří chtějí dům zaplatit až po dokončení stavby, tedy ve chvíli, kdy je dům zcela hotový. Přitom ale nechtějí kupovat již postavený dům, který by plně neodpovídal jejich představám, chtějí dům postavit podle svých představ.

Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

V rámci programu Excelent si klient vybere pozemek, zvolí si typ domu a vybere si všechny volitelné materiály, jako dlažby, podlahy, barvy, atd. Ekonomické stavby za něj pozemek koupí, připraví stavební povolení a dům podle přání klienta postaví. Teprve až ve chvíli, kdy je dům kompletně hotový, ho klient zaplatí. Může k tomu využít hypoteční úvěr, který mu Ekonomické stavby mohou pomoci připravit.

Program Génius

Název tohoto programu možná zní poněkud nadneseně, ale není tomu tak. V rámci tohoto programu totiž můžete snížit měsíční splátku domu až o téměř 2000 Kč měsíčně. Zní to neuvěřitelně? Díky důslednému a chytrému čerpání státní dotace pro výrobu elektřiny solárním panelem je to ale možné!

Na střechu domu se totiž umístí malá solární elektrárna a vyrobená elektřina se prodává do sítě za státem garantovanou dotovanou cenu. Z části výnosu se zaplatí úvěr na pořízení panelu a zbytek se využije právě na snížení splátky na dům. Zní to velmi jednoduše, ale zpracování programu Génius bylo skutečně velmi náročné. Využijte zkušeností odborníků z Ekonomických staveb a snižte si splátky za váš dům.

Program Chytrý nájem

Nemáte možnost vzít si hypotéku na pořízení vlastního domu, ale zároveň nechcete bydlet v pronájmu a peníze za nájem de facto vyhazovat oknem? Rádi byste investovali do vlastního bydlení? Pak využijte unikátní program nazvaný Chytrý nájem. V rámci tohoto programu totiž zaplacený nájem nemizí v nenávratnu, ale postupně splácí cenu vašeho domu.

Po 30 letech nájmu, nebo v případě vašeho zájmu i dříve, si svůj dům můžete odkoupit za zůstatkovou cenu, která je díky pravidelně splácenému nájmu velmi nízká. Tento model financování je vhodný pro klienty, kteří nemají možnost vzít si hypotéku kvůli nedostatečným doložitelným příjmům.

Výhodou je, že ve chvíli, kdy se situace změní a klient už na hypotéku dosáhne, může si dům za aktuální zůstatkovou cenu odkoupit a dále splácet už jen klasickou hypotéku. Pokud hypotéku čerpat nechce, může dům splácet formou nájmu po celých 30 let a následně ho odkoupit za minimální zůstatkovou cenu.

Program Mladá rodina

Mladé rodiny jsou častými klienty společnosti Ekonomické stavby. Většina z nich se však potýká s problémem, že nemají našetřenou dostatečnou počáteční hotovost a ani nemohou splácet příliš vysoké splátky.

Program Mladá rodina chytře kombinuje několik bankovních produktů a díky tomu stačí vlastnit pozemek a počáteční hotovost ve výši 170 000 Kč. Odborníci z Ekonomických staveb pak připraví osobní model financování, díky kterému mohou mladí manželé ušetřit i několik tisíc korun na každé měsíční splátce.

Program Nulová hotovost

Ekonomické stavby - logoPro některé lidi může být nedostupný i program Mladá rodina, protože počáteční hotovost prostě nemají. Proto přišla společnost Ekonomické stavby s produktem nazvaným Nulová hotovost. Díky němu je rodinný dům dostupný opravdu pro každého.

Program využívá chytrou kombinaci hypotéčního a překlenovacího úvěru a díky tomu není počáteční hotovost potřeba. Program Nulová hotovost velmi často využívají mladí lidé, kteří si ještě peníze nestihli naspořit, ale přesto je pro ně často výhodnější platit splátky za dům, než platit nájem v pronajatém bytě.

Program Pohodová stavba

Že vám slova „pohoda“ a „stavba“ nejdou dohromady? Myslíte, že stavba domu musí být vždy spojena se spoustou problémů a starostí? Není tomu tak. Společnost Ekonomické stavby připravila program, v rámci kterého celou cenu svého domu zaplatíte až po jeho dokončení a předání. Program je určen pro ty, kteří nechtějí absolvovat průběžné financování hypotékou, které přináší řadu starostí a stojí hodně času.

Navíc se celá stavba zrychlí, protože její jednotlivé etapy nebudou závislé na rychlosti splátek z banky. Program Pohodová stavba také často využívají lidé, kteří pro financování nového domu potřebují hotovost získanou prodejem původního domu či bytu. Díky tomuto programu nemusí původní byt prodávat předem a v mezidobí bydlet v pronájmu a platit zbytečně drahý nájem.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.

Ke Křižovatce 466

330 08 Zruč – Senec

telefon: 377 825 782

fax: 377 825 782

mobil: 602 435 452

email: info@ekonomicke-stavby.cz

web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

reklamní sdělení
Sdílet:

3 421 komentářů: „Programy pro financování stavby domu

 • 16. 11. 2018 (20.35)
  Permalink

  Ty Ekonomky jsou fantastický.Koukám na jejich web už několik dní a je to úžasný výběr!

  Reagovat
 • 16. 11. 2018 (19.23)
  Permalink

  Ekonomky na mě udělaly ten nej dojem. V domě od nich se cítíme skvěle a musíme je doporučit :-)

  Reagovat
 • 15. 11. 2018 (20.08)
  Permalink

  Přišel katalog, takže nás čeká víkend vybírání, plánování, debatování. Pak si zavoláme o schůzku, domluvíme podmínky financování a když na dům bude, půjdeme do toho. Kéž by to klaplo.

  Reagovat
 • 14. 11. 2018 (14.15)
  Permalink

  Pozor, pozor, hlášení rozhlasu. :D :-D :D Budeme bydlet. Všichni naši přátelé jsou zvání na kolaudačku. Pozvánku dostanou osobně. :D Vám co stavíte přeju taky pohodovou dostavbu. Čauves lidi.

  Reagovat
 • 13. 11. 2018 (23.12)
  Permalink

  Kdo má zkušenost s pohodovou stavbou od ekonomek? https://www.ekonomicke-stavby.cz/program-pohodova-stavba. Píšou že se dům platí až po dokončení? Jak to probíhá? To jako platí celou stavbu oni a já si pak vezmu hypošku na postavený dům a pozemek? Píšou, že se pak cena navýší díky té službě o pět procent? Co vy na to?

  Reagovat
 • 13. 11. 2018 (16.35)
  Permalink

  Můžu poprosit někoho kdo už s ES stavěl a má už smluvní dokumentaci, aby mi ofotil nebo opsal, co je součastí ceny domu?

  Reagovat
 • 8. 11. 2018 (23.17)
  Permalink

  Ani my jsme Ekonomkám nenaletěli. Objednali jsm si schůzku, všechno si vyříkali, vysvětlili, prošli smlouvu, podepsali, nechali udělat projekt, vyřídit povolení, hypotéku, postavit a pak jsme se jenom nastěhovali. 90% práce udělaly Ekonomky, my téměř nic. Ideální ne?

  Reagovat
 • 7. 11. 2018 (19.45)
  Permalink

  Chcete stavět? Stavte s Ekonomkama! Dobrej slogan co? I když v našem případě je to reálná zkušenost a jsme spokojený.

  Reagovat
 • 6. 11. 2018 (16.09)
  Permalink

  Jak to s vámi vypadá teď, vy co stavíte? Dobrý, špatný, hlídat nebo na to úplně kašlat a nechat je stavět jak umí?

  Reagovat
 • 6. 11. 2018 (15.28)
  Permalink

  Ekonomické stavby jsme si s manželkou a rodiči vybrali po delším zvažování a vyplatilo se. Byli nám sympatičtí hned od začátku, ale nechtěli jsme dělat ukvapný závěr. Nakonec jsme stejně vybrali je a ani na chvíli jsme nebyli zklamaní.

  Reagovat
 • 5. 11. 2018 (23.44)
  Permalink

  V příštím životě chci být architekt. Přesto, že ES nabízí takovou spoustu projektů, mám i další nápady. Pár z nich jsem uplatnil v našem projektu a ten se nám teď staví. Ať se daří!

  Reagovat
  • 7. 11. 2018 (20.25)
   Permalink

   Nám se projektant od ES líbil, nechali jsme si u něj předělávat projekt a byli jsme s jeho prací spokojený. Jedna návštěva, jedna kontrola a všechno klaplo tak jak jsme chtěli. Za mě tam maj dobrý pracanty. Ještě postavit a budu chválit znovu.

   Reagovat
 • 5. 11. 2018 (22.42)
  Permalink

  Dneska jsem jela kolem našeho budoucího domu a už se pokládala střecha.O víkendu už se přijedeme určitě dívat na hotovou.

  Reagovat
 • 5. 11. 2018 (22.35)
  Permalink

  ES staví takovou spoustu krásných domů,že jsme neodolali a tyk už máme smluvenou schůzku.

  Reagovat
 • 4. 11. 2018 (19.57)
  Permalink

  V dnešní době se už musíte dost otáčet aby se všechno uplatilo.S Ekonomkama jsme si zajistili celkem slušnou smlouvu

  Reagovat
 • 4. 11. 2018 (19.04)
  Permalink

  Náš dům od Ekonomek už je hotový a krásnější než v projektu.Snad kvůli jinému barevnému provedení,snad kvůli skutečnosti.Můžeme jen doporučit :-)

  Reagovat
  • 15. 11. 2018 (0.54)
   Permalink

   To bude asi to skutečností. Když si přejete a dům a vidíte ho na obrázku a potom opravdový hotový tak je sakra rozdíl :-)

   Reagovat
 • 31. 10. 2018 (15.18)
  Permalink

  Postavenoooo. Kdo chce taky, domluvte se v E.S. Nebudete litovat.

  Reagovat
 • 30. 10. 2018 (20.57)
  Permalink

  Kdo dostal program nulová hotovost a stavěl bez pozemku a počáteční hotovosti? Jak se to řeší?

  Reagovat
 • 30. 10. 2018 (9.23)
  Permalink

  u nás se všechno teď točí kolem projektu,vánoce letos asi pujdou stranou,ale to se dá nic dělat,vynahradím si to příští rok v novém.Teda doufám že se o stihne,ale s ekonomkama máme garantováno,že joooo :-)))))

  Reagovat
 • 28. 10. 2018 (21.01)
  Permalink

  Chtěla bych zatím firmu pochválit. Jsme na začátku, ale zatím super spolupráce. Doufám, že to dopadne dobře a budeme mít taky krásný dům bez problémů při stavbě, jako vy, co už máte postaveno. Budu průběžně informovat.

  Reagovat
 • 25. 10. 2018 (17.13)
  Permalink

  Kdo už otestoval ten slevový program pro hasiče, policajty, doktory a další takový profese? To s jenom prokážete pracovní smlouvou a postaví vám dům levnější nebo jak?

  Reagovat
  • 28. 10. 2018 (20.34)
   Permalink

   Nejsem ani jedna z nabízených profesí, škoda. Jsem dělník ve výrobě a takovou výhodu mi nenabízí. Škoda, stejně se mi líbí a budu s nima příští rok vyjednávat podmínky spolupráce.

   Reagovat
   • 30. 10. 2018 (20.30)
    Permalink

    To já si vzhledem ke zpřísnění hypoték trošku chvátnu a zavolám do ekonom. staveb zítra. Tady jsem načerpal inspiraci a pozitivní energii.

    Reagovat
   • 31. 10. 2018 (15.03)
    Permalink

    My jsme úředníci a taky takovou slevu nemáme, ale zase jsme měli Mladou rodinu a dostali jsme kuchynskou linku k postavenému domu. To taky nebylo špatný.

    Reagovat
   • 12. 11. 2018 (10.48)
    Permalink

    Já taky nepracuji ve státním úseku a nic si z toho nedělám,, protože ekonomky chci a nic mě nezastaví. Vybral jsem se ženou ideální domeček pro naší rodinku:
    https://www.ekonomicke-stavby.cz/domy/lukas-26
    manželce se vejde do ložnice stolek se šicím strojem a já si udělám dílničku v garáži. Ideál

    Reagovat
  • 7. 11. 2018 (18.37)
   Permalink

   Já si vyberu ekonomické stavby i bez slevového kuponu když nejsem ani jedno povolání :D

   Reagovat
   • 13. 11. 2018 (23.03)
    Permalink

    Jaká sleva? Ekonomky dávají slevu? Auuu já je chci!!!! Kde to zjistim?

    Reagovat
 • 23. 10. 2018 (14.37)
  Permalink

  My za sebe ještě soudit nemůžeme, protože jsme teprve sdělili ve firmě naše požadavky na dům, typový projekt + nějaké úpravy a teď čekáme, co nám sdělí za cenu. Další schůzku máme za 10 dní, takže tam se rozhodne o pokračování ve spolupráci. Když bude cena přijatelná a hypotéční splátky reálné, půjdeme do toho s ES také.

  Reagovat
  • 24. 10. 2018 (17.44)
   Permalink

   My si volali dneska o termín schůzky. Jedeme 8.11., je to docela zadlouho, ale máme si přivézt nějaké podklady, tak aspoň bude čas na to si to připravit a promyslet.

   Reagovat
   • 30. 10. 2018 (20.07)
    Permalink

    Zadlouho? Budte rádi že už jedete. My si o termín teprve budeme volat. :( To půjdeme ještě dýl jak vy.

    Reagovat
 • 16. 10. 2018 (15.32)
  Permalink

  Mám staženkou apku z Ekonomek – 1svět a je výborná. Zkuste taky.

  Reagovat
  • 17. 10. 2018 (14.15)
   Permalink

   k čemu je jako ta aplikace dobrá když mají tak super web?

   Reagovat
  • 21. 10. 2018 (16.08)
   Permalink

   co to je? pomůže mi to vybrat program financování ES nebo rychleji ideální projekt?

   Reagovat
  • 22. 10. 2018 (14.57)
   Permalink

   Taky mě zajímá v čem je ta aplikace lepší než webovky. Na ty koukám pořád i v telefonu. Dáte vědět? Ekonomky hodně sleduju, příští rok chceme taky začít stavět, tak zatím sbíráme informace kde se dá.

   Reagovat
   • 29. 10. 2018 (19.05)
    Permalink

    Já a aplikace :-) Mě stačí ty krásně udělaný stránky Ek. staveb, to je pro mě hračka na dlouhé večery – chci si prohlédnout každý projekt do 4.5 milionu :-)))

    Reagovat
    • 2. 11. 2018 (10.38)
     Permalink

     To vám držím palce,protože ES jich mají požehnaně,ale také mě bavilo se tím listovat :-) Je pravda,že ES projekty nejsou vůbec na jedno brdo a téměř každý je něčím jedinečný :-) Nakonec jsem po závěrečné poradě vyrala pro naší rodinu ten ideální: Blanka 37. Moderní dům, za skvělou cenu a pro naší rodinu ideálně rešený :-)

     Reagovat
  • 2. 11. 2018 (17.11)
   Permalink

   A v čem mi ta aplikace ES pomůže? Co umí? Nechci si jí instalovat do mibilu zbytečně :D

   Reagovat
 • 14. 10. 2018 (22.57)
  Permalink

  Praktický nebankovní úvěr zdarma od 50 000 Kč do 3 750 000 Kč s rychlým vypořádáním celého úvěru do 48 hodin. Měsíční splátky a splatnost jsou individuálně nastavitelné po dobu až 240 měsíců. Výhodný zájem na celou dobu trvání úvěru. Podpisujete schválenou smlouvu o úvěru. V případě vašeho zájmu požádejte zdarma a bezplatně na e-mailu: danielschuster1968@gmail.com

  Reagovat
  • 30. 10. 2018 (13.25)
   Permalink

   jděte někem, sem lidé píšou své zkušenosti se stavební firmou ES a nesjednávají si tady nebankovní úvěry :/

   Reagovat
   • 5. 11. 2018 (21.16)
    Permalink

    Se pánovi nedivte, zkouší lovit duše. Banka nebo ekonomky nemůžou s financováním pomoct třeba úplně všem, ale potom se lidi řítí do propasti. Naštěstí tohle není náš případ: půjčka ok KB + dům od ES

    Reagovat
    • 8. 11. 2018 (21.05)
     Permalink

     ES volba na jedničku. Slyšel jsem a četl o nich mnoho dobrého.

     Reagovat
 • 11. 10. 2018 (15.32)
  Permalink

  Hustý, tak Ekonomky už mají vlastní aplikaci 1svět. Prej to umí v podstatě to samý co jejich web – aktuality, stavební noviny, nové domy, info o financování, diskuzní kavárnu, příběhy od klienů, videa z domů, atd. To zní dobře. Lepší jak FB.

  Reagovat
 • 9. 10. 2018 (9.04)
  Permalink

  Začínám jihnou – vánoce se blíží a moje žena si tolik přeje dům. Asi bych se měl poohlédnout, kdo by ho pro nás mohl postavit… ES?

  Reagovat
  • 9. 10. 2018 (12.21)
   Permalink

   No tak do Vánoc seženete tak maximálně nádherný katalog a můžete si domluvit schůzku třeba po novym roce. Jako nápad super. Nebo se domluvte vy sám předem, zda na dům máte a když jo, tak to bude teda hodně pěkný překvápko. :) Ekonomky jsou super, my už stavíme.

   Reagovat
   • 9. 10. 2018 (21.03)
    Permalink

    Nechcete mě odradit viďte? ;) Já chci pod stromeček dát katalog a termín první už zavazující schůzky. Počítám s tím, že stihnu vše v klidu prostudovat a s ekonomkami si na jedné až dvou schůzkách vše do detailu vyjasnit ;)

    Reagovat
    • 12. 10. 2018 (10.33)
     Permalink

     Tak na to máte asi dost času :-) A nechcete si mě řibrat do rodiny? Já bych dům od ES strašně ráda :-D

     Reagovat
     • 15. 10. 2018 (16.37)
      Permalink

      A co vám brání si ho nechat postavit? Chá, my rodinu rozšiřovat nechcem, nás už je pět a to bohatě stačí. :D Ale už se nám staví, z toho máme fakt dost radost.

     • 17. 10. 2018 (22.00)
      Permalink

      To já taky, ale nemusím se nikam vnucovat. Mám zlatého manžela a ten mi splní co mi na očích vidí – takže dům od ES bude :-)

     • 19. 10. 2018 (17.59)
      Permalink

      Co se vnucujete někomu do domu, tak si postavte s ekonomkama sama se svou rodinou, vždyť to není žádná velká věda :-)

     • 26. 10. 2018 (18.43)
      Permalink

      Já mám také vysněný dům od ekonomických staveb, ale rozhodně se kvůli tomu nebudu cpát do cizí rodiny :D

     • 31. 10. 2018 (15.41)
      Permalink

      To asi spoustu lidí, bydlet v dobře postaveným domě je skoro nejvíc na světě! Do ekonomek zavolejte a obstarejte ženicha :-) Do roka a do dne můžete bydlet jako my :-)

    • 16. 10. 2018 (22.00)
     Permalink

     A vaše žena chce také ekonomické stavby? Aby si vybrla projekt a tak ;) I když projektů mají tolik a pěkných….

     Reagovat
     • 20. 10. 2018 (19.55)
      Permalink

      To si zrovna říkám…že u ekonomek si nevybrat projekt…vždyť jich mají tolik…jen já bych si vybral tři až čtyři a neuměl bych se rozhodnout.

     • 24. 10. 2018 (19.00)
      Permalink

      Tolik projektů že si musí vybrat každý, rozumný počet místností, rozumná cena, es jistě poradí :-)

     • 28. 10. 2018 (19.38)
      Permalink

      Zrovna si ríkám, že to snad nemyslíte vážně :-) Z takového množství projektů si snad musí vybrat úplně každý! :-)

     • 9. 11. 2018 (21.34)
      Permalink

      Ekonomky mají Es hromadu. Musí si vybrat každý. Mě to chvilku trvalo z takového množství vybrat.

     • 16. 11. 2018 (20.44)
      Permalink

      Pochybuji, že by si u ekonomek někdo nevybral :) Tolik projektů v nabídce jsem neviděl u žádné jiné stavební firmy.

   • 10. 10. 2018 (21.28)
    Permalink

    Mě by to jako dárek k vánocům udělalo ooobr radost :-) Ale u nás musím manžela na dům, potažmo na ekonomky přesvědčovat :-)

    Reagovat
    • 15. 10. 2018 (17.01)
     Permalink

     To je tedy něco, to bych se pod tím stromečkem počůrala radostí :D Dům je skvělá věc a když vám ho postaví někdo skvěle jako ekonomky tak je to dvojitá radost :)

     Reagovat
     • 25. 10. 2018 (7.54)
      Permalink

      dům nění věc, dům je poklad, dům je nejlepší na světě a už ho pro nás eekonomky stavíííí

    • 16. 10. 2018 (18.06)
     Permalink

     Dům pod stromečkem??? Mega hustý!!! Ekonomky poradí? Jak si to troufnete vybrat? :-)

     Reagovat
     • 16. 10. 2018 (22.44)
      Permalink

      Coooo??? já chci taky, ale my teprve řešíme povolání, abysme dostali potvrzení bez zkušebky a až ho budeme mít, zavoláme do ekonomek a domluvíme se na propočtu, jak to s námi vypadá. KDyž řeknou že šanci máme, půjdeme do toho jako vy.

     • 30. 10. 2018 (1.53)
      Permalink

      No tak to je teda něco. Já budu mít pod stromečkem leda ponožky. :D :D :D Ale o vlastním bydleni se taky dohadujeme už docela dlouho. Nevíme zda novostavba v bytovce (větší byt) nebo menší dům se zahradou. Ten by byl o něco dražší ale jen o ten pozemek asi. Takže teď to musíme probrat někde v bance co se peněz týká a pak budeme jednat o spolupráci s nějakou stavební firmou (nejspíš E.S.) nebo nějakým developerem.

     • 31. 10. 2018 (22.57)
      Permalink

      Tak to chci taky!!!! Chce se takový partneři berou??? My pořád řešíme jestli jo nebo ne, bojíme se aby to dobře dopadlo, bojíme se aby se nezměnila cena, bojíme se, aby byl dům dobrej, abysme měli práci a na splátky a zároveň nenávidíme panelák a chceme vlastní dům. No plácáme se v tom a musíme do do konce roku vyřešit. Dali jsme si cíl.

     • 1. 11. 2018 (13.37)
      Permalink

      Tak tomu říkám mega dárek :-) My si ho s manželem také plníme a pod stromeček mám jiné překvapení,ale nevím jestli to tak dlouho vydžím :-)

     • 9. 11. 2018 (19.17)
      Permalink

      My budeme mít pod stromkem pejska. :) Konečně hlídače do domu od Ekonomek. Třeba budete za rok nebo dva pořizovat pod strom stejný dárek jak my. :D :D :D Všechno má svý postupy ne? Tak ať se dárek líbí a vám se dobře bydlí.

    • 18. 10. 2018 (19.37)
     Permalink

     Já dostat katalog ekonomek s tím že si mám vybrat který chci dům přivedlo domlob. Ale pracuji na přesvědčování manžela a možná se domu jednou dočkám.

     Reagovat
     • 21. 10. 2018 (22.50)
      Permalink

      nebojte to přijde, domluvte si tam nezávaznou schůzku a oni už ho přesvědčí že dům určitě potřebujete…. :) né bez prdelek, hypotéky jsou skoro stejně drahý jak nájmy jen s tím rozdílem že dům na hypotéku je váš

     • 27. 10. 2018 (14.21)
      Permalink

      u nás když to manžela nenapadne tak já jo k ničemu nepřesvědčím. Dům od ES bych si strašně přála ale to by musela zasáhnout nejspíš vyšší moc….

     • 31. 10. 2018 (22.12)
      Permalink

      To myslíte radostí viďte :-) Já byh taky bydlela až bych plakala, po ekonomkách toužím.

    • 3. 11. 2018 (14.02)
     Permalink

     u nás by to bylo zbytečné, protože už s ES stavíme
     překvapení mám ráda, ale v tomhle případě jsem ráda, že jsme zařizovali vše s manželem

     Reagovat
     • 5. 11. 2018 (11.20)
      Permalink

      NO KDYŽ BYCH DOSTAL POD STROMEČEK KATALOG DOMŮ SE SLOVY: VYBER SI TAK BYCH SE TOHO ASI NEBÁL

    • 4. 11. 2018 (16.50)
     Permalink

     Tak já bych přestala dýchat, kdyby mi pod stromeček dal manžel katalog ES, že si mám vybrat :-)))

     Reagovat
    • 10. 11. 2018 (21.06)
     Permalink

     Tak mě by tohle vánoční překvapení porazilo, dům od ES pod stromečkem je sen :-)

     Reagovat
  • 31. 10. 2018 (9.24)
   Permalink

   no tak když píšete sem tak už jste se pro ekonomické stavby tak trochu rozhodl ne? :p

   Reagovat
 • 8. 10. 2018 (16.06)
  Permalink

  Máte někdo rostoucí dům od Ekonomek? Jak to probíhá, když dostaví tu první etapu, vy už bydlíte a zase začnou stavět? Dá se tam bydlet nebo musíte někam na dočasnou dobu pryč?

  Reagovat
  • 10. 10. 2018 (12.10)
   Permalink

   Ne máme bungalov a dobrý. Podle mě ale ty rostoucí staví při bydlení, přeci jen to má být něco jako další bytová jednotka, ale musí to být teda mazec a děsnej brajgl Nevim.

   Reagovat
   • 17. 10. 2018 (20.31)
    Permalink

    Taky nemáme, ale nápad je to super. Já vůbec netušila že něco takovýho existuje když jsme začínali stavět. Teď už víme, ale projekt už máme a dům je skoro hotový. Takže my to určitě neprubneme. :) Musíte někdo jinej.

    Reagovat
    • 25. 10. 2018 (11.18)
     Permalink

     Mě by taky zajímal rostoucí dům od ekonomek v praxi :-) Zvažujeme variantu rostoucí dům nebo rovnou kompromis mezi menším a větším, ale s tím nám stejně asi nejlíp poradí v ek. stavbách že?

     Reagovat
   • 24. 10. 2018 (18.56)
    Permalink

    Rostouci dum asi dobry,nevim ale podle me lepsi rovnou normalni dum. Udelat, upravit, vyklidit, osazet a uz do toho nijak nezasahovat. Muj nazor, moje zkusenost.

    Reagovat
    • 26. 10. 2018 (15.18)
     Permalink

     Tak rostoucí dům je hlavně taky kvůli finncím ne? Menší půjčka na začátek a za pár let našetříte a Ekonomky přistaví :-)

     Reagovat
    • 28. 10. 2018 (9.39)
     Permalink

     Vy máte zkušenost s přísavbou? Protože já z rodiny ano a nevidim to tak dramaticky, vlastně to byla příjemná změna, nějaké vzrůšo :-) Já bych se rostoucího domu nebála ;-)

     Reagovat
     • 4. 11. 2018 (20.44)
      Permalink

      Určitě to nebude tak, že by ekonomické stavby rozborali půl stávajícího domu nebo rozvorali bagrem celou zahradu :-) To bude vymyšlený :-)

     • 15. 11. 2018 (21.27)
      Permalink

      Rostoucího domu se nebojte, to je plánovaná přístavba k již stávajícímu domu a es to mají promyšlený ;)

   • 6. 11. 2018 (15.10)
    Permalink

    Brajgle podle mě žádnej, taky jsem se o tom bavil v ekonomkách (byla to jedna z variant námi vybraného domu) a vysvětlili mi, že e přistaví a v jedné fázi se probourá otvor na dveře. Všechno je zakryto, nepořádek minimální, omezení chodu domu – minimální.

    Reagovat
  • 12. 10. 2018 (22.59)
   Permalink

   Já jsem se na to ptal v ekonomkách jako na jednu z variant a pochopil jsem, že další etapy můžete spustit prostě až dozraje čas, nebo taky vůbec ne a vystěhovávat se nemusíte ( asi jen pár dní není obyvatelná místnost kde se napojuje). Takhle jsem to pochopil já, ale nakonec jsme od ekonomek vybrali jiný projekt, tak už jsem se o to dál nestaral.

   Reagovat
   • 11. 11. 2018 (21.54)
    Permalink

    Jako nápad dobrý, ale já nechci stavět na etapy, já chci bydlet hned. :) Ideálně za půl roku, ale to asi není reálný co? Kolik měsíců trvají papíry, úvěr, stavební povolení, projekt a další věci a kolik stavba?

    Reagovat
  • 27. 10. 2018 (9.14)
   Permalink

   O rostoucím domě uvažuji, každá informace navíc dobrá, počkám si, jestli někdo odpoví :-)

   Reagovat
   • 11. 11. 2018 (10.12)
    Permalink

    už odpověděl :-) ale nejfundovanější odpověď bych čekal přímo v ekonomkách? :-)

    Reagovat
  • 30. 10. 2018 (11.34)
   Permalink

   Nechcem rostoucí, chcem ten co se nechá ovládat mobilem. To je pro nás úplný scifi, to nechápem. A vůbec netušíme kolik taková vymoženost stojí. Víte někdo o tom víc?

   Reagovat
  • 6. 11. 2018 (16.25)
   Permalink

   Nemáme rostoucí, máme nízkoenergetický bungalov. Spokojenost se vším. S prací, kvalitou, cenou. Spolehlivost, super služby, za nás moc dobrá spolupráce.

   Reagovat
   • 6. 11. 2018 (21.24)
    Permalink

    Jestli mluvíte takhle krásně o ekonomických stavbách tak mi natřásáte sebevědomí. Myslím si že jsem stavební firmu vybral nejlíp.

    Reagovat
    • 8. 11. 2018 (14.44)
     Permalink

     My teprve vybíráme a moc se těšíme, až taky někde zahájíme spolupráci. Do ES už jsme objednaní na nezávaznou schůzku.

     Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.