Přihlašte svůj nápad a vyhrajte novou Škoda Octavia!

Už jen poslední dny zbývají k podání přihlášek do soutěže o „Ekologického oskara“ E.ON Energy Globe Award. Hlavní cenou je vůz Škoda Octavia Combi G-TEC na zemní plyn. Vyhrát může opravdu každý!

Škoda Octavia Combi G-TEC se rychle stala jedním z nejprodávanějších aut s pohonem na CNG v České republice. Vyhrát ji můžete právě vy!
Škoda Octavia Combi G-TEC se rychle stala jedním z nejprodávanějších aut s pohonem na CNG v České republice. Vyhrát ji můžete právě vy!

Stačí dobrý nápad a nové auto s pohonem na může být vaše! Soutěž o ekologické oskary E.ON Energy Globe Award vyhrál minulý rok projekt celorepublikové úklidové akce Ukliďme Česko. Teď máte příležitost i vy.

Přihlašte do 30.4.2015 svůj ekologický projekt nebo nápad (dokonce nemusí být ani dosud realizovaný!), který šetří energii nebo zlepšuje životní prostředí a vyhrajte vůz .

Do soutěže E.ON Energy Globe Award se může zapojit každý. Vymysleli jste způsob, jak doma šetřit vodu, elektřinu nebo třeba teplo? Stavíte zajímavý dům? Anebo třeba vynalézáte zcela nové typy lopatek pro ?

>>> PŘIHLÁSIT SE <<<

S každým takovým projektem se do soutěže E.ON Energy Globe Award 2015 můžete zapojit a máte šanci vyhrát! Přihlášení projektu je zdarma a navíc bude oceněno tričkem a ročním předplatným tištěného časopisu Dřevo&Stavby.

vlastní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *