E.ON nabízí příspěvek až 60 000 Kč na tepelné čerpadlo

Mnoho prozíravých investorů a majitelů , či jiných budov již řadu let přemýšlí o využití tepelného čerpadla. Počáteční obavy ohledně spolehlivosti a životnosti této technologie jsou dnes již zažehnány a představuje moderní, ekologické a ekonomicky návratné řešení.  
vytápění tepelné čerpadlo danfoss
obrázek: Danfoss

Nabídka zahrnuje komplexní řešení na míru – od bezplatného poradenství, přes vypracování projektu, až po montáž a zajištěný servis. Platí pro domácnosti a firmy v celé . Příspěvek pro zákazníky E.ON Energie, a.s., činí dle typu a výkonu 25 000 až 60 000 Kč, pro ostatní zájemce 20 000 až 55 000 Kč.

Tato nabídka je realizována ve spolupráci se sesterskou společností LUMEN a.s. Pro více informací kontaktuje energetické poradce, se kterými můžete zároveň prodiskutovat vhodný způsob využití pro váš konkrétní případ. Kontakt pro dotazy a objednávky: E.ON Poradenské centrum, České Budějovice, F. A. Gerstnera 6, tel. 387 868 142 (pracovní dny 10 – 17 h), e-mail poradce@eon.cz.

Tepelné čerpadlo je dnes vhodným řešením téměř pro každý dům:

▪ spolehlivé, tiché a elegantní řešení
▪ úspora nákladů o více než 50 %
▪ zdroj tepla i teplé vody
▪ možnost komfortního chlazení
▪ vhodné pro novostavbu i rekonstrukci
▪ snadná péče, minimální údržba
▪ šetrně a efektivně využívá obnovitelnou energii vzduchu, země nebo vody

Kdy se tepelné čerpadlo vyplatí? Jaké tepelné čerpadlo si vybrat?

Tepelné čerpadlo je sice moderní a ekologické řešení, ne vždy je však zajištěna i jeho ekonomická návratnost. Ideální je v případě novostavby nebo rekonstrukce otopného systému v či jiné budově. Tepelné čerpadlo představuje investici, u které se vám vyplatí poradit se předem s odborníky v E.ON Poradenském centru, vybrat si kvalitní technologii a zkušenou montážní firmu.

Díky tepelnému čerpadlu můžete zároveň využívat pro celou domácnost nízký tarif (levnější elektřinu) po dobu 22 hodin denně.

vytápění tepelné čerpadlo dorace E.ON
vytápění tepelné čerpadlo dorace E.ON

* Příspěvek energetické společnosti na pořízení tepelného čerpadla Danfoss pro zákazníky E.ON Energie, a.s. Pro zájemce, kteří nejsou zákazníky E.ON Energie, a.s., je příspěvek o 5.000 Kč nižší. Pro získání příspěvku je nezbytné kontaktovat E.ON Poradenské centrum a objednat dodání a montáž u společnosti LUMEN a.s. Využití příspěvku od energetické společnosti nijak neomezuje možnost získání jiné případné slevy na dodávku tepelného čerpadla Danfoss, poskytnuté přímo společností LUMEN a.s.
** Tato cena vychází ze standardního ceníku společnosti Danfoss a je uvedena bez DPH.

Jan Horčík

Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *