Ekologické bydlení je nazeleno

Ekologické bydleníMagazín Ekologické bydlení je na světě už déle než rok. Za tu dobu se společně se sesterským serverem Hybrid.cz (zaměřeným na alternativy v dopravě) stal jedním z nejnavštěvovanějších portálů zaměřených na alternativní a obnovitelné zdroje energie, zajímavosti ze světa nových technologií a ekologii. Koncem minulého roku jsme také navázali užší spolupráci s portálem Nazeleno.cz, která nyní vstupuje do další fáze.
Pro naše čtenáře to znamená prakticky jedinou podstatnou věc, a to změnu vzhledu. Doufáme, že se vám nový vzhled našeho magazínu líbí a prosíme o pár dnů strpení a schovívavosti, než se nám podaří odladit všechny mouchy. Budeme rádi, pokud nám pošlete emailem nebo napíšete do diskuse jakékoliv připomínky nebo nápady, které vám budou létat hlavou.
Po obsahové stránce se Ekobydleni.eu nijak zásadně měnit nebude, zaměříme se více na zajímavé technologie a vychytávky, zároveň však budeme pravidelně přinášet odkazy na zajímavé a praktické informace z našeho partnerského magazínu Nazeleno.cz.

O Nazeleno.cz

Portál Nazeleno.cz je jediné spotřebitelské médium z oblasti moderního způsobu života, zdravého životního stylu a úspor energií na českém trhu. Je určen čtenářům, kteří chtějí žít i v moderní uspěchané době zdravě, v čistém prostředí a s čistým svědomím. Právě jim Nazeleno.cz nabízí užitečný mix návodů, komentářů a tipů, jaké možnosti se v oblasti moderního životního stylu nabízejí a jejich zasvěcené zhodnocení, zdali jsou opravdu realizovatelné a úsporné.

Každý chce žít moderně a zdravě v čistém, nezávadném prostředí. Jen na stránkách Nazeleno.cz se dozvíte, jak toho dosáhnout. Portál svou komplexností pokrývá všechny důležité oblasti života – od informací z oblasti úspor energií (rady, tipy, kalkulačky), potravin (, zdravé ingredience), dopravy (moderní technologie, úsporná jízda) přes bydlení (vybavování a zařizování domu, bytu či zahrady) po péči o zdraví či módu. Vše, co potřebujete vědět, se dozvíte na jednom místě.

Jan Horčík

Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *