Robotický vysavač LG uklidí a pohlídá domácí mazlíčky

Společnost LG Electronics představila nový robotický vysavač LG HOM-BOT Turbo+ s přední kamerou, WiFi připojením, inteligentní navigací, a funkcí Dual Eye 2.0. Uživatelé tak mohou vzdáleně kontrolovat nejen svůj vysavač, ale i domácnost v reálném čase.

Robotický domácí vysavač LG  HOM-BOT Turbo+
Robotický domácí vysavač LG HOM-BOT Turbo+

Připojení k chytrému telefonu, kontrola domácích mazlíčků a činnosti HOM-BOTa, ale hlavně spousta volného času. Nový robotický vysavač HOM-BOT (VR9647PS) od LG je nejen plně automatický, ale navíc díky funkci domácí kamery a možnosti připojení na Wi-Fi nabízí i možnost ovládání a kontroly domácnosti prakticky odkudkoli.

Systém Dual Eye 2.0 zajišťuje precizní úklid ve dne, v noci. Kamery skenují prostor i jeho velikost a senzory detekují překážky v podobě nábytku či schodů, aby byl úklid na jakémkoli typu podlahy odveden vždy v té nejvyšší kvalitě.

Robotický vysavač LG uklidí a pohlídá domácí mazlíčky

Funkce HomeGuard znamená, že ponecháte-li vysavač zaparkován před vstupními dveřmi do bytu či domu, pak se díky kameře umístěné v přední části vysavače pořídí fotografie, které budou odeslány uživateli v případě, že je zaznamenán jakýkoliv pohyb.

Pohodlné ovládání a komunikace v češtině

Mezi další přednosti novinky patří plně automatický systém s hlasovou signalizací v češtině, 10letá záruka na motor Smart Invertor, snadné čištění i výdrž až 100 minut. Sedm módů vysávání a funkce Deník úklidu zajistí perfektně čisté podlahy vždy podle přání i potřeby.

HOM-BOT je vybaven i funkcí chytré aktualizace a oblíbenou Smart Diagnosis. Pro ještě vyšší čistotu je součástí vysavače i ultra jemný mop na suché vytírání i toho nejjemnějšího prachu a kartáče na zvířecí chlupy.

tisková zpráva

4 komentáře: „Robotický vysavač LG uklidí a pohlídá domácí mazlíčky

  • 26. 9. 2023 (20.23)
    Trvalý odkaz

    Já jsem si nedávno pořídila robotický vysavač a jsem s ním velice spokojená. V bytě bydlím se svým čtyřnohým kamarádem, a ten za sebou nechává všude chlupy. Naštěstí vysavač každý den dvakrát uklidí celý byt a chlupy jsou pryč. Nejdříve si pes musel zvyknout na to, že vysavač jezdí po celém bytě, a tak jsem mu dávala pamlsky pro psy za odměnu. Teď si už zvykl a nevadí mu.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *