Ekologické bydlení

Rodinný dům, nízkoenergetické bydlení, zelená úsporám
   hledat:
2. 6. 2011 v rubrice Web

„Muž bez peněz“ si rok nic nekoupil a nic neprodal. Ne v Zimbabwe, ale na okraji anglického Bristolu. Jeho knihu radši nečtěte, nebo budete mít chuť udělat to samé. Magazín FinMag.cz přináší recenzi knihy Marka Boyla „The Moneyless Man“, ve které popisuje svůj život bez peněz a dokonce přináší praktické rady jak na to.  

Mark Boyle muž bez peněz

obrázek: Mark Boyle

 Jan Horčík
Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.
Diskuse
 1. Milan:

  nechci nic z hmotnych veci lautr nic vse si nechejte

 2. miro novak:

  Daniel (leinad), a bez penazi by fungovala normalnejsie? Neverim.
  Predloz priklady. Vopred dakujem.

  peace … miro novak

 3. leinad:

  tato spolecnost funguje normalne?

 4. to peter k:

  Hodnotu jim dali lidi, protože se tak dohodli, a to už ve starověku. Protože hlavním cílem lidí je uspokojit své potřeby (víte co je to potřeba, ne?). No a vede to k normální fungující společnosti.

 5. MPL:

  U nás žijí na okraji města u lesa a u potoka naprosto stejným způsobem dva lidé. Akorát, že jejich „caravan“ je menší a dřevěný. Mohl bych redakci poslat téměř stejnou fotku. Chuť udělat to samé naprosto nemám. Tohle že má být ta „ekologická“ budoucnost lidstva? Děkuji nechci.

 6. Peter K.:

  PENIAZE..čo sú v skutočnosti?? kto im dal takú hodnotu?? prečo je dnes hlavným cieľom ľudí zarobiť?? a kam to celé vedie??

 7. Anonym:

  :-/to je sice hezký ale peníze jsou peníze

Přidat komentář

 

Ekologické bydleníMagazín Ekologické bydlení vydává Chamanne s.r.o. ISSN 1803-0211. RSS Mediálně zastupuje Impression Media. Naše další projekty Hybrid.cz