ÝBRKÝBL – zrecyklujte své staré oblečení!

Ve dnech 4. a 5. dubna se v pražském kreativním prostoru GRID uskuteční již počtvrté akce s názvem ÝBRKÝBL :: Fashion bazar. Stovka prodejců tam bude nabízet „to nejlepší“ ze svého šatníku.

ÝBRKÝBL :: Fashion bazar - GRID, Opatovická 18, Praha 1 ve dnech 4. a 5. dubna
ÝBRKÝBL :: Fashion bazar – GRID, Opatovická 18, Praha 1 ve dnech 4. a 5. dubna

Staré věci na sebe je dobré nevyhazovat, ale naopak recyklovat. Ať už tím, že je použijete na něco jiného než nošení, nebo je pustíte znovu do oběhu. Právě k tomu slouží ÝBRKÝBL :: Fashion bazar, jehož čtvrté dějství se odehraje ve dnech 4. a 5. dubna v kreativním prostoru GRID.

Těšit se můžete na velkolepou módní smršť s kulinářskou tečkou z kuchyně Foodies Clubu VŠE. Celkem 100 prodejců oblečení bude nabízet 3000 vybraných kousků, které bezesporu zaujmou všechny zájemce o netradiční módu.

Již tradičně si za nákup nad 500 Kč odnesou nakupující jako dárek jednu z exkluzivních tašek s designem ÝBRKÝBL. Vedle toho, že fashion bazar napomáhá k recyklaci oblečení, má ještě neméně důležitý charitativní rozměr.

Zboží, které prodejci nebudou chtít zpátky, bude věnováno dobročinným obchodům, které z utržených peněz financují péči o seniory v domově Sue Ryder.

Pro návštěvníky bude otevřen také šicí workshop, kde poradí s jednoduchou úpravou zakoupených kousků. Novinkou letos bude také interaktivní instalace od kreativců z KinocirKus.

jarní ÝBRKÝBL :: Fashion bazar vol. #4
Kdy? 4. a 5. dubna 2014
Kde? kreativní prostor GRID, Opatovická 17, Praha 1
Web: www.facebook.com/ybrkybl a www.facebook.com/events/227726267430118/

Jan Horčík

Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *