Netatmo uvádí na trh novou inteligentní venkovní kameru se sirénou

NetatmO přichází s inteligentní venkovní kamerou se sirénou v nové, bílé, barvě. Je dostupná za cenu od 8 299,99 Kč.

Inteligentní venkovní kamera se sirénou chrání domov uživatele a přináší mu pocit klidu. Netatmo odpovídá na požadavky svých zákazníků a nabízí nyní kameru v bílé barvě, která splyne s většinou fasád. Nový model disponuje stejnými funkcemi, jako jeho předchůdce. Umí od sebe rozlišovat osoby a zvířata, vozidla a náhodné pohyby, při zaznamenání podezřelé aktivity uživateli v reálném čase zasílá upozornění na smartphone. Ten pak může na dálku spustit alarm a zastrašit případného vetřelce.

Kamera má nenápadný vzhled a snadno se instaluje, proto ji lze jednoduše umístit místo stávajícího osvětlení. Také je vybavena systémem osvětlení, které může upozornit na pohyb nebo v noci osvětlit vstup do domu či navíc alarmem o síle 105 dB zaplašit zloděje.

Aby byla zajištěna bezpečnost natočených videí, jsou ukládána na šifrovanou micro SD kartu. Díky infračervenému vidění je možné kontrolovat podezřelé pohyby i v noci, současně je díky funkci Alert-Zones možné vymezit prostor, který kamera snímá, aby nezabírala ulici nebo pozemek sousedů.

bezpečnostní venkovní inteligentní kamera Netatmo

Po aktualizaci, která probíhá automaticky u všech zařízení, mohou nyní inteligentní kamery Netatmo – venkovní i exteriérové – interagovat a vytvářet jednotný kamerový systém. Díky této nové funkci mohou vzájemně komunikovat a v případě pokusu o proniknutí na pozemek nebo přímo do domácnosti spustí současně interiérovou sirénu i sirénu venkovní kamery. Oba alarmy o síle 105 dB tak spolehlivě zaženou zloděje. Uživatel bezprostředně obdrží prostřednictvím aplikace Home + Security upozornění na svůj smartphone a může se rozhodnout, zda zasáhne či zavolá policii.

Žádná z funkcí kamer Netatmo nevyžaduje předplatné ani další poplatky. Jejich používání je snadné a nepotřebují domácí ovládací centrum. Aktualizace softwaru jsou prováděny automaticky a bezplatně. Kamery jsou kompatibilní s technologiemi Apple Homekit, Amazon Alexa a Google asistentem, což umožňuje vytvářet scénáře s dalšími konektivními zařízeními.

zdroj: tisková zpráva

2 komentáře: „Netatmo uvádí na trh novou inteligentní venkovní kameru se sirénou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *