Moderní dřevěná okna

OknoplastikDřevěná okna patří k našim domům od nepaměti, protože dřevo bylo velmi dostupným materiálem. Dnes mají dřevěná okna velkou životnost a takzvaně dýchají. To napomáhá přirozenému větrání. Tím se omezuje tvorba plísní a vlhnutí zdiva.

Euro okna stejně jako plastová okna mají dřevěná okna vysoký tepelný odpor a snižují hlučnost zvenčí. Velmi pěkně vypadají právě na rodinných domech v přírodě, nebo na chalupách. Dokážou Vám navodit ve vašem domově útulnou a hřejivou atmosféru.

dřevěná oknaZároveň mají velmi luxusní vhled. Naše dřevěná okna jsou lakovaná a barvená dánskými znaky značky DYRUP-GORI . Tyto laky jsou zdravotně nezávislé a neuvolňují žádné nebezpečné látky. Klademe také důraz na kvalitní skleněné výplně. Kvalitní skla odolávají extrémním vlivům vnějšího prostředí. Nabízíme protisluneční, bezpečnostní a tepelnou ochranu.

Oknoplastik nabízí plastová i dřevěná okna. Vše v provedení, které přesně potřebujete. Z naší široké nabídky si vybere každý. Vyberte si svá okna od profesionálů. Naší prioritou je vždy spokojenost našich zákazníků.

placená inzerce

Jan Horčík

Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.

Jeden myslel na “Moderní dřevěná okna

  • 25. 3. 2024 (1.01)
    Trvalý odkaz

    Také jsem nedávno řešila výměnu oken, a nakonec jsem se rozhodla pro moderní dřevěná okna. Líbí se mi jejich přirozený vzhled a dobré izolační vlastnosti. Jen jsem měla trochu obavy z údržby, ale kamarád mě uklidnil, že to není náročné. Myslím si, že to zvládnu, když si poradím i s drobnými opravami v bytě. Nedávno jsem si koupila nové náhradní díly na žaluzie do oken.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *