Ekologické bydlení

Rodinný dům, nízkoenergetické bydlení, zelená úsporám
   hledat:
7. 11. 2011 v rubrice Domy

OknoplastikDřevěná okna patří k našim domům od nepaměti, protože dřevo bylo velmi dostupným materiálem. Dnes mají dřevěná okna velkou životnost a takzvaně dýchají. To napomáhá přirozenému větrání. Tím se omezuje tvorba plísní a vlhnutí zdiva.

Euro okna stejně jako plastová okna mají dřevěná okna vysoký tepelný odpor a snižují hlučnost zvenčí. Velmi pěkně vypadají právě na rodinných domech v přírodě, nebo na chalupách. Dokážou Vám navodit ve vašem domově útulnou a hřejivou atmosféru.

dřevěná oknaZároveň mají velmi luxusní vhled. Naše dřevěná okna jsou lakovaná a barvená dánskými znaky značky DYRUP-GORI . Tyto laky jsou zdravotně nezávislé a neuvolňují žádné nebezpečné látky. Klademe také důraz na kvalitní skleněné výplně. Kvalitní skla odolávají extrémním vlivům vnějšího prostředí. Nabízíme protisluneční, bezpečnostní a tepelnou ochranu.

Oknoplastik nabízí plastová i dřevěná okna. Vše v provedení, které přesně potřebujete. Z naší široké nabídky si vybere každý. Vyberte si svá okna od profesionálů. Naší prioritou je vždy spokojenost našich zákazníků.

placená inzerce
 Jan Horčík
Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.
 

Ekologické bydleníMagazín Ekologické bydlení vydává Chamanne s.r.o. ISSN 1803-0211. RSS Mediálně zastupuje Impression Media. Naše další projekty Hybrid.cz