Programy pro financování stavby domu

Jestliže právě stojíte před rozhodnutím postavit vlastní rodinný dům, jedním z nejdůležitějších bodů je otázka jeho financování. Ne každý je totiž v situaci, kdy si může bez problémů vzít hypotéku a začít stavět. Někomu chybí počáteční hotovost, někdo nemůže doložit dostatečně vysoké příjmy, někdo by chtěl celou stavbu zaplatit až po jejím dokončení, někdo nejprve potřebuje prodat byt a mladé rodiny by zase rády využily státních příspěvků.

Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

Přesto by i tito lidé rádi bydleli ve vlastním úsporném či nízkoenergetickém domě. Společnost Ekonomické stavby zná problémy svých klientů a snaží se na ně reagovat. Připravila proto specializované programy, které jsou zaměřené právě na nejrůznější možnosti financování stavby domu.

Program Úvěr na pozemek

Jak už název tohoto programu napovídá, je určen pro ty, kteří mají problém s financováním nákupu pozemku. Někteří lidé by totiž potřebovali nejprve prodat byt a z těchto peněž pak financovat nákup pozemku. Když ale prodají byt v době, kdy ještě nemají ani pozemek na svůj budoucí dům, musí se na nějakou dobu stěhovat do podnájmu, což celou záležitost poměrně prodražuje.

Program Úvěr na pozemek využívají i lidé, kteří nemají hotovost na nákup pozemku a chtějí nejen stavbu, ale i nákup pozemku financovat z hypotéčního úvěru. Právě díky programu Úvěr na pozemek nemusí vyřizovat dvě samostatné hypotéky, ale mohou nejprve koupit pozemek a poté vyřídit jednu výhodnější hypotéku na dům i pozemek. Velkou výhodou tohoto programu je i fakt, že k Úvěru na pozemek nepotřebujete žádné ručitele ani ručení nemovitostí.

Program Excelent

Tento program bývá označován jako zcela revoluční. Je určen pro ty, kteří chtějí dům zaplatit až po dokončení stavby, tedy ve chvíli, kdy je dům zcela hotový. Přitom ale nechtějí kupovat již postavený dům, který by plně neodpovídal jejich představám, chtějí dům postavit podle svých představ.

Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

V rámci programu Excelent si klient vybere pozemek, zvolí si typ domu a vybere si všechny volitelné materiály, jako dlažby, podlahy, barvy, atd. Ekonomické stavby za něj pozemek koupí, připraví stavební povolení a dům podle přání klienta postaví. Teprve až ve chvíli, kdy je dům kompletně hotový, ho klient zaplatí. Může k tomu využít hypoteční úvěr, který mu Ekonomické stavby mohou pomoci připravit.

Program Génius

Název tohoto programu možná zní poněkud nadneseně, ale není tomu tak. V rámci tohoto programu totiž můžete snížit měsíční splátku domu až o téměř 2000 Kč měsíčně. Zní to neuvěřitelně? Díky důslednému a chytrému čerpání státní dotace pro výrobu elektřiny solárním panelem je to ale možné!

Na střechu domu se totiž umístí malá solární elektrárna a vyrobená elektřina se prodává do sítě za státem garantovanou dotovanou cenu. Z části výnosu se zaplatí úvěr na pořízení panelu a zbytek se využije právě na snížení splátky na dům. Zní to velmi jednoduše, ale zpracování programu Génius bylo skutečně velmi náročné. Využijte zkušeností odborníků z Ekonomických staveb a snižte si splátky za váš dům.

Program Chytrý nájem

Nemáte možnost vzít si hypotéku na pořízení vlastního domu, ale zároveň nechcete bydlet v pronájmu a peníze za nájem de facto vyhazovat oknem? Rádi byste investovali do vlastního bydlení? Pak využijte unikátní program nazvaný Chytrý nájem. V rámci tohoto programu totiž zaplacený nájem nemizí v nenávratnu, ale postupně splácí cenu vašeho domu.

Po 30 letech nájmu, nebo v případě vašeho zájmu i dříve, si svůj dům můžete odkoupit za zůstatkovou cenu, která je díky pravidelně splácenému nájmu velmi nízká. Tento model financování je vhodný pro klienty, kteří nemají možnost vzít si hypotéku kvůli nedostatečným doložitelným příjmům.

Výhodou je, že ve chvíli, kdy se situace změní a klient už na hypotéku dosáhne, může si dům za aktuální zůstatkovou cenu odkoupit a dále splácet už jen klasickou hypotéku. Pokud hypotéku čerpat nechce, může dům splácet formou nájmu po celých 30 let a následně ho odkoupit za minimální zůstatkovou cenu.

Program Mladá rodina

Mladé rodiny jsou častými klienty společnosti Ekonomické stavby. Většina z nich se však potýká s problémem, že nemají našetřenou dostatečnou počáteční hotovost a ani nemohou splácet příliš vysoké splátky.

Program Mladá rodina chytře kombinuje několik bankovních produktů a díky tomu stačí vlastnit pozemek a počáteční hotovost ve výši 170 000 Kč. Odborníci z Ekonomických staveb pak připraví osobní model financování, díky kterému mohou mladí manželé ušetřit i několik tisíc korun na každé měsíční splátce.

Program Nulová hotovost

Ekonomické stavby - logoPro některé lidi může být nedostupný i program Mladá rodina, protože počáteční hotovost prostě nemají. Proto přišla společnost Ekonomické stavby s produktem nazvaným Nulová hotovost. Díky němu je rodinný dům dostupný opravdu pro každého.

Program využívá chytrou kombinaci hypotéčního a překlenovacího úvěru a díky tomu není počáteční hotovost potřeba. Program Nulová hotovost velmi často využívají mladí lidé, kteří si ještě peníze nestihli naspořit, ale přesto je pro ně často výhodnější platit splátky za dům, než platit nájem v pronajatém bytě.

Program Pohodová stavba

Že vám slova „pohoda“ a „stavba“ nejdou dohromady? Myslíte, že stavba domu musí být vždy spojena se spoustou problémů a starostí? Není tomu tak. Společnost Ekonomické stavby připravila program, v rámci kterého celou cenu svého domu zaplatíte až po jeho dokončení a předání. Program je určen pro ty, kteří nechtějí absolvovat průběžné financování hypotékou, které přináší řadu starostí a stojí hodně času.

Navíc se celá stavba zrychlí, protože její jednotlivé etapy nebudou závislé na rychlosti splátek z banky. Program Pohodová stavba také často využívají lidé, kteří pro financování nového domu potřebují hotovost získanou prodejem původního domu či bytu. Díky tomuto programu nemusí původní byt prodávat předem a v mezidobí bydlet v pronájmu a platit zbytečně drahý nájem.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.

Ke Křižovatce 466

330 08 Zruč – Senec

telefon: 377 825 782

fax: 377 825 782

mobil: 602 435 452

email: info@ekonomicke-stavby.cz

web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

reklamní sdělení
Sdílet:

4 035 komentářů: „Programy pro financování stavby domu

 • 4. 7. 2018 (13.40)
  Permalink

  Negativní komentáře najdete všude a na všechny. Jeden je může do nebe vychválit a druhý může na tu samou kvalitu nadávat. Je to taky o lidech a o jejich životním standartu. A taky nevíte zda to nepíše konkurence. Dnešní doba je zlá a takové praktiky jsou zcela běžné. Lepší je vlastní názor v podobě návštěvy v již postaveném domu.

  Reagovat
  • 24. 7. 2018 (23.20)
   Permalink

   Já to vidim jednoduše. Někdo Ek. stavbám závidí jejich úspěch a spousty spokojených klientů a tak píšou lidi nesmysli.

   Reagovat
   • 31. 10. 2018 (22.15)
    Permalink

    Jako že negativní ohlasy na e. stavby píše konkurence? Na tom něco možná bude, to mi připomíná typický čechy :-)))

    Reagovat
 • 3. 7. 2018 (21.26)
  Permalink

  Nějaké doporučení na první schůzku? Příští týden jedeme. Pište sem, budu se sem vracet. Díky Anička.

  Reagovat
  • 11. 9. 2018 (21.49)
   Permalink

   Na první schůzku do ekonomek si připravte seznam otázek ;-) Já si ho nepřipravila a doma byl potom nešťastný,že jsem se dozvěděl polovinu věcí. Na druhé schůzce už jsem věděl vše potřebné!

   Reagovat
  • 21. 11. 2018 (19.35)
   Permalink

   Zeptejte se v ekonomkách jestli staví ekologicky a pak sem napište. Podle toho se chi rozhodnout jestli je oslovit a prohloubit si znalosti o nich.

   Reagovat
 • 3. 7. 2018 (21.25)
  Permalink

  Všechny kladné příspěvky jsou vymyšlené a napsány od ES. Pokud do toho půjdete, nechci vidět, jak to dopadne.

  Reagovat
 • 30. 6. 2018 (17.47)
  Permalink

  Nevíte jaký program si vybrat? Tak to zkuste udělat jako my. Najděte si průvodce https://www.ekonomicke-stavby.cz/program-pruvodce a pak už jenom odpovídejte na otázky a klikejte do připravených políček. Hned vám to nějaký vhodný program pro vás vyplivne. My tak taky začínali.

  Reagovat
 • 28. 6. 2018 (12.48)
  Permalink

  Byli jsme na návštěvě v postaveném domě od ES. Domluvili nám tam schůzku. Dům byl nádherný, moderní, měli hezkou zahradu, i zařízení. Moc pěkné podívání. Nadchlo nás to. Takže jsme si rovnou domluvili schůzku na projednání detailů naší případné spolupráce.

  Reagovat
  • 30. 10. 2018 (9.35)
   Permalink

   hltám každou informaci co kde o ekomkách najdu,snad si založim i facebook bych se pokochala i tam.My jsem vlastně ekonomky vůbec nezanali,ale jejich vidiny nás bavili,všehcno jsme si samozřejme důkladně pročetli a nastavili tak aby to vyhovovlo oběma stranám.Do příštího roka by se mělo bydlet.Já tomu věřím :-))))))

   Reagovat
  • 8. 8. 2018 (23.19)
   Permalink

   podívám se na to, zajímá mě všechno, chci si být jistý, že stavební firmu vyberu skvělou :-)

   Reagovat
   • 7. 2. 2019 (23.12)
    Permalink

    s Ekonomkama se trefíte, ty jsou jistota ;-) staví dlouho, hodně domů a skvěle :-) chci je a nikoho jinýho

    Reagovat
 • 25. 6. 2018 (16.23)
  Permalink

  Zatím ještě nestaví, zatím ještě dojednáváme detaily stavby. Ale už tak se mi ten způsob práce a komunikace líbí. Mám pocit, že výběr firmy byl správný. Ale nebudeme předbíhat, povíme si za rok. :-D

  Reagovat
 • 22. 6. 2018 (11.06)
  Permalink

  Bětko, cena je víceméně srovnatelná, domy stojí tak nějak plus mínus stejně. Nesrovnatelný jsou službby, které ke stavbě Ekonomky nabízejí. To u nás rozhodlo, kdo stavbu na klíč dostane. Zatím sice ještě pořád stavíme, ale už se to chýlí ke konci. Naše rozhodnutí vybrat E.S. bylo správné.

  Reagovat
 • 21. 6. 2018 (12.51)
  Permalink

  Nás čeká koncem července kolaudačka, takže uděláme velkou zahradní party a pozveme i 3 lidi z ES. Pracovali u nás skvěle, jednali jsme s nima, žádný problémy nebyly, starosti jsme hodili na ně a tak si zaslouží aspoň takové malé poděkování. :) Náš sen se právě splnil!

  Reagovat
 • 20. 6. 2018 (13.59)
  Permalink

  Nabízíme finanční poradenství klientům, společnostem, které hledají financování dluhů / půjček a hledají pracovní kapitál k zahájení nového podnikání nebo rozšiřování stávajícího podnikání. Zainteresované strany by se měly obrátit na nás pro více informací prostřednictvím e-mailu: armstrongholdingsplc@gmail.com

  Reagovat
  • 24. 6. 2018 (15.22)
   Permalink

   Proto bych si také ek. stavby přála. Nemáte pozemek a dům chceme také od nich :-)

   Reagovat
 • 19. 6. 2018 (21.18)
  Permalink

  Vlaďko, tak když neznáte nikoho kdo má dům od ES, tak nezoufejte. Oni nabízejí ukázkové domy k nahlídnutí. Jsou to domy kde už rodina bydlí a myslím že nabízejí i promluvu s nima. To přesně nevím, ale tu prohlídku vám určitě zajistit mohou . Mají na to nějakou speciální mapu a tam je napsané jaké domy kde jsou.

  Reagovat
  • 23. 6. 2018 (20.09)
   Permalink

   Ekonomkáři tomu říkají referenční návštěva a my už jí máme objednanou :-)

   Reagovat
   • 24. 6. 2018 (15.26)
    Permalink

    My se s rodinou také chystáme, byla by to škoda nevyužít :-)

    Reagovat
 • 19. 6. 2018 (17.45)
  Permalink

  My už jsme v pokročilém jednání o pozemku a rodinném domu. Až dojednáme vše potřebné, začnou se dít věci. :) Už aby to bylo. :D

  Reagovat
  • 23. 6. 2018 (23.45)
   Permalink

   Myslíte až začnou ekonomky stavět? :-) Taky se nemůžu dočkat :-) Myslím,že jsme vybrali skvělou stavební firmu :-)

   Reagovat
  • 25. 6. 2018 (18.18)
   Permalink

   Tak to jste o měsíc nebo dva dál než my. My zatím nemáme pozemek, dům vybraný jo a už jsme byli jednou i na schůzce v E.S. a tam jsme se bavili o našich představách o domu. Na hypotéku příjmy máme, takže víme, že stavět budeme. Ale až ve chvíli, kdy seženeme nějaký kloudný pozemek na peníze, které si můžeme dovolit.Takže hledáme a hledáme a snad i najdeme.

   Reagovat
   • 27. 6. 2018 (13.21)
    Permalink

    My nemáme ještě nic. My jen víme, že chceme Ekonomický stavby a že budeme stavět. Ostatní je ještě pořád ve hvězdách. :D :D :D

    Reagovat
    • 8. 12. 2018 (21.59)
     Permalink

     Tak my toho víme dost, jsme nadupaný, manžel měl připravený technický otázky já zase spíš estetický. Po první schůzce jsme rozhodnutý, ale stejně jako před ní, protože už jsme na ní šly s tím, že ekonomky chceme!

     Reagovat
  • 16. 11. 2018 (20.57)
   Permalink

   Takže od ES dům i pozemek? Já to s mužem taky dost vážně zvažuju…

   Reagovat
 • 16. 6. 2018 (20.47)
  Permalink

  Za 8 mesicu mame postaveny dum. To byla rychlost. Pripravu nepocitam,to mi prislo desive dlouhy, ale stavba frcela jak po masle. Dobre to delaj ty Ekonomky.

  Reagovat
  • 1. 1. 2019 (0.58)
   Permalink

   To slyším rád, doma všechno ožralý a já plánuju stavbu, příští týden schůzka, oujééé.

   Reagovat
 • 15. 6. 2018 (10.55)
  Permalink

  Měli jste někdo problémy s vyřizováním hypotéky? Vybrali jsme si Ekonomické stavby, ale ještě než tam půjdeme, tak se chci zeptat vás. Příjmy máme kolem 47 000 čistého dohromady. Děti 6 a 8,5 let. Povolání administrátor a sekretářka. Oba klasický zaměstnanec. Dluhy zatím žádné, jen možnost povoleného debetu do 50 000, nečerpáme. Máme šanci na dům 3 500 000 a pozemek řekněme 1 000 000?

  Reagovat
 • 13. 6. 2018 (13.48)
  Permalink

  ja bych neresila ekonomky na diskuzich ja bych resila vse s nim osobne
  nikdo vas k zadnemu podpisu nenuti takze netreba zadnych obav
  zeptate se, domluvite si schuzku v dome, rozhodnete se – vsechno je jen na vas

  Reagovat
  • 16. 6. 2018 (23.02)
   Permalink

   a on si myslí někdo něco jiného? proč by mě asi ES nutili k podpisu na první schůzce? tím mě přece jen odradí

   Reagovat
 • 12. 6. 2018 (21.49)
  Permalink

  MY – firma Ekonomické stavby, pobočka Č.Budějovice, dům Lucie 51, program Mladá rodina. Současná situace, hotový projekt. Zatím O.K.

  Reagovat
  • 16. 6. 2018 (23.04)
   Permalink

   nepracujete na poště? ten váš vzkaz vypadá jak telegram….už se těším na spolupráci s ES

   Reagovat
  • 29. 7. 2018 (21.02)
   Permalink

   Ještě jste zapomněli napsat konec hlášení :D Ale díky za zprávu, hodí se mi do mozaiky :D

   Reagovat
 • 12. 6. 2018 (20.51)
  Permalink

  ach jo, tak zase nám ty hypotéky zpřísnili. Ale plat mám já i žena vyšší než ten pán z reportáže, takže si snad ten domeček od Es budeme moci dovolit. Ale už nemá cenu čekat, měli bychom se konečně aktivně rozhoupat.

  Reagovat
  • 11. 2. 2019 (21.08)
   Permalink

   Venkovský styl ale při tom na první pohled nový a zárověň moderní – tak to by se mi od ES líbilo!

   Reagovat
 • 10. 6. 2018 (21.52)
  Permalink

  Nám postavily Ekonomický stavby ve strakonickém okrese a jsme úplně nadšení. Nádherný dům, postavený na čas, cena taková, jako jsme se domluvili, takže kdo by se chtěl zeptat, jak to všechno probíhalo, klikně piště, občas sem zase mrknu.

  Reagovat
  • 11. 6. 2018 (10.30)
   Permalink

   Vy jste nadšenec a dobrý člověk. Občas je to rozhodování těžké. Obvlášť když jde o větší peníze. Já bych na vás dotaz měl: jak dlouhý čas uplyne od první schůzky a započetí stavby? Je mi jasné, že to bude individuální, ale tak přibližne ;-) díky

   Reagovat
   • 13. 6. 2018 (21.03)
    Permalink

    U nás tak 5 měsíců. Je to dlouhý, ale je tam schůzka, podpis smlouvy, nějaké domluvy a konzultace, projekt, úpravy projektu, stavební povolení, hypotéka…. Takže to fakt všechno trvá. Jsou tam zákonné lhůty a ty nikdo dobrovolně nezkrátí. :(

    Reagovat
    • 27. 6. 2018 (20.07)
     Permalink

     Vemte si jenom, kdo už někdy vyřizoval úvěr nebo hypotéku, jak to trvá a co všechno banka chce. Tak už jenom v tomhle ušetří ekonomky práci a čas ;-)

     Reagovat
   • 15. 3. 2019 (0.11)
    Permalink

    To bude nejspíš asi hodně individuální. Ale ek. stavby vyřeší vše a věřím,že v co nejkratších termínech,já potřebuju bydlet brzy!

    Reagovat
  • 19. 6. 2018 (8.59)
   Permalink

   Já bych se chtěl zase zeptat jak se dá postavit ekologičtěji, zajímavé téma, chtěl bych být stavbou domu co ještrnější k okolí domu, děkuji.

   Reagovat
 • 10. 6. 2018 (10.21)
  Permalink

  Ahoj !

  Potřebujete legitimní a rychlou půjčku?
  V současné době nabízíme 2% půjčky všech druhů, půjčky na podnikání, osobní půjčky, půjčky na auta, zemědělské půjčky nebo financování projektů? Nabízíme půjčky společnostem a jednotlivcům po celém světě, konsolidaci dluhu, přestože máte nízké kreditní skóre a je těžké získat úvěry od místních bank nebo finančních institucí? , a nyní máte potíže s vaší bankou nebo jinými finančními institucemi? Potřebujete naléhavou půjčku, pokud ano, napište nám zpět :(mehmethakan117@gmail.com)

  Reagovat
 • 8. 6. 2018 (17.08)
  Permalink

  Já na diskuze moc nedám, lidem nevěřím. My jedeme na jistotu a to do postavenýho ukázkovýho bungalovu. To mě buď přesvědčí nebo odradí.

  Reagovat
  • 10. 6. 2018 (22.47)
   Permalink

   Jak to tam probíhá? Už jste byli nebo teprve pojedete?

   Reagovat
   • 13. 6. 2018 (18.14)
    Permalink

    Máte někdo program Pohodová stavba? Líbilo by se mi zaplatit dům až po dokončení. Navýšení je prý 5%, takže 150 000 na 3 milionech. Není to lepší než hypotéka, kterou si musím vzít už při zahájení stavby? Umíte to někdo propočítat?

    Reagovat
    • 11. 9. 2018 (12.45)
     Permalink

     Tak o tomhle jsem neslyšel ani nečetl, to si vlastně vezmete hypotéku na dům, akorát že si u ES nejdřív objednáte? :-) No tak to by mě hodně zajímalo.

     Reagovat
    • 31. 12. 2018 (23.18)
     Permalink

     Na pořízení hypotéky možná lepší že můžete rovnou ručit ale stopadesát tisíc je stopadesát tisíc…. A ekonomky nabízí i už hotové domy jo?

     Reagovat
  • 13. 6. 2018 (6.57)
   Permalink

   Máte recht. Když na to přijde tak si na internet může kdokoliv napsat cokoliv. Moje zkušenost je taková, že ekonomky staví výborně a tudíž nevěřím těm negativům co o nich na netu čtu.

   Reagovat
  • 26. 6. 2018 (14.34)
   Permalink

   a jen tak ze zvědavosti: na těch referečních návštěvách jsou jen majitelé domu nebo i lidičky z ES?

   Reagovat
  • 27. 6. 2018 (23.03)
   Permalink

   A kam jedete? Kde se dá takový dům sehnat?

   Reagovat
  • 3. 7. 2018 (17.12)
   Permalink

   Já lidem věřím tak akorát, nesním každému vše i s navijákem. Tady jsem si hezky početla a odnáším si dobrý pocit, že nejsem zdaleka jediná, které se Ekonomické stavby zdají víc než sympatické :-)

   Reagovat
  • 22. 11. 2018 (12.23)
   Permalink

   Tak myslím, že prohlídka „živého“ domu od ES vás přitáhne jako magnet :-)

   Reagovat
 • 30. 5. 2018 (11.24)
  Permalink

  Zkoušela jsem si naprogramovat jaký program by mi Ekonomky doporučili, ale vyjelo mi jich hodně. A pak se jako rozhodnu jak? To se nějak dohromady kombinuje nebo se vyberete jen jeden nejlepší? Kdo s tím konfigurátorem „program průvodce“ umí dělat? https://www.ekonomicke-stavby.cz/program-pruvodce. Já asi neeee. :D

  Reagovat
  • 16. 6. 2018 (15.53)
   Permalink

   Já taky ne, nechal jsem to až na schůzku v Ek. stavbách :-)

   Reagovat
 • 29. 5. 2018 (17.05)
  Permalink

  Jsou už v základu všechny domy od Ekonomek nízkoenergetický? Nebo to je něco navíc za příplatek?

  Reagovat
  • 26. 6. 2018 (18.08)
   Permalink

   Ano, ES staví všechny své domy v nízkoenergetickém standartu. Někde o tom kdysi i něco psali. Asi dělají i pasivní domy a myslím, že je u nich možné dojednat nějakou tu podporu zelená úsporám, pokud se to ještě dává. Dřív to měli.

   Reagovat
  • 5. 2. 2019 (23.35)
   Permalink

   ES mají mraky domů, v čem spočívá ta jejich nízkoenergičnost?

   Reagovat
  • 24. 2. 2019 (22.05)
   Permalink

   Nedělají se dnes všechny domy nízkoenergetický? Stejně jako dnešní spotřebiče. Víte to někdo?

   Reagovat
 • 29. 5. 2018 (15.46)
  Permalink

  Já se taak moc těším na náš dům a přitom nám ho ještě nestaví. Není to divný? :) Už aby to bylo a bylo konečně vyprojektováno. To pak bude bomba, až se pustí do stavby.

  Reagovat
 • 28. 5. 2018 (14.15)
  Permalink

  Tohle je super web, na to koukněte. Jmenujete se to JEDEN SVĚT EKONOMICKÝCH STAVEB, http://www.1svet.cz/ a je tam všechno možné a nemožné týkající se stavby a Ekonomek. Takže kdo se o tuto problematiku teď zajímá, ať sem koukne, hodně mu to pomůže v rozhodování.

  Reagovat
 • 26. 5. 2018 (21.00)
  Permalink

  jeste nemame moc velikou skusenost, zatim jsme k nim jen jednou prijeli na kafe a pokec, dali nam hodne rad a informaci a katalog a materialy, takze ted budeme doma procitat a resit a planovat a vybirat a pak as vybereme dum tam pojedeme na schusku kvůli penizum na dum, jestli na to taky mame nebo musime vybirat levnejc

  Reagovat
  • 1. 6. 2018 (19.07)
   Permalink

   Já jsem u Es vybral dva velmi podobné projekty, jeden menší a jeden větší, rozdíl skoro třičtvrtě milionu a teď budeme čekat na peníze a podle toho se rozhodneme :-)

   Reagovat
   • 10. 6. 2018 (22.58)
    Permalink

    To je super – vybru dva podobné projekty, ale jeden s větší a jeden s menší užitnou plochou a uvidím v Es na jaký mám.

    Reagovat
   • 17. 1. 2019 (0.05)
    Permalink

    Jdete na to dobře, asi se Vámi inspiruji :-) V Ekonomkách poradí a dopadne to dobře, to si myslím. Budď bude dům menší nebo větší, na tom už tolik nezáleží, jediné co musím dodržet je počet místností :-)

    Reagovat
  • 7. 6. 2018 (9.29)
   Permalink

   Když by se tu někdo rezepsal tak bych se nezlobil, o rostoucím domě od ES uvažujeme!

   Reagovat
  • 8. 6. 2018 (0.44)
   Permalink

   i vy jeden,vy si tady soukromničíte? ale když sem nejdou dávat fotky tak se nedivím, kdyby sem šli vkládat fotky,tak by tady byla nejspíš hezká přehlídka es domečků :-)

   Reagovat
 • 22. 5. 2018 (21.07)
  Permalink

  Když na klíč, tak Ekonomky. Vyřídí vše za vás a vy si jen užíváte volna a čekání na klíčky od domu. A to je dobrá činnost nemyslíte?

  Reagovat
  • 28. 5. 2018 (21.47)
   Permalink

   To by mě tolik nebavilo, já se do věcí ráda míchám a alespoň trochu organizuju a v Ek. stavbáh mi to tolerují :D

   Reagovat
  • 19. 6. 2018 (14.31)
   Permalink

   Představa krásná a skutečnost stejná. Ekonomky doporučuji :-)

   Reagovat
 • 21. 5. 2018 (13.42)
  Permalink

  Co vy na ten rostoucí dům? Dobrý / špatný?

  Reagovat
  • 27. 5. 2018 (18.03)
   Permalink

   Mě to přijde jako skvělý nápad, ale také bych rád slyšel názor od někoho, kdo roustoucí dům od ES má.

   Reagovat
   • 28. 5. 2018 (13.49)
    Permalink

    My radši rovnou finální podobu. Nechci, aby nám pak zničili bagry a stavební stroje a náklaďáky zahradu, kterou si vybuduju. Na tu se těšim nejvíc, takže tu budu dělat hned co se nastěhujeme. :D Jupííí jéééé. Zahrádka, klid, sluníčko, bylinky, drinky, grilování, bazén. Nooo, je na co se těšit. :)

    Reagovat
    • 6. 6. 2018 (10.46)
     Permalink

     Nádhera, těším se stejně jako vy. Ekonomky už frčí, takže v zimě vnitřek, na jaře zahrada :-)

     Reagovat
    • 3. 2. 2019 (23.54)
     Permalink

     Moje řeč, já chci dům hotový, zahradu hotovou, ať už nejsou žádné dodělávky, a proto chci dům od ES na klíč!

     Reagovat
   • 30. 5. 2018 (21.25)
    Permalink

    já se přidávám, také se mi nápad s rostoucím domem velmi líbí, má ho někdo od ekonomek?

    Reagovat
    • 9. 12. 2018 (14.19)
     Permalink

     Mě toho o rostoucím domě zajímá víc, např financování. Když budu chtít druhou fázi,ale dům ještě nebude splacený?…

     Reagovat
   • 11. 6. 2018 (21.28)
    Permalink

    to mě tedy nadchly od ekonomek jinčí věci :D třeba zlatý ručičky :D

    Reagovat
  • 22. 6. 2018 (21.07)
   Permalink

   Dokonalej nápad, brácha si ho nechá stavět. Zatím jsou bez dětí a ještě pár let budou, peněz nemají tolik, že by si mohli dovolit velký dům najednou. My stavíme menší dům v programu Mladá rodina. Obojí zatím dobrý.

   Reagovat
   • 28. 6. 2018 (23.12)
    Permalink

    Myslíte rostoucí dům od ekonomek? To mi přijde jako super nápad :-)

    Reagovat
 • 19. 5. 2018 (21.21)
  Permalink

  Máte někdo ten program úvěr na pozemek? Nemáme hotově ani na dům ani na pozemek, chceme všedhno na půjčku. Objednával jste si to někdo takhle u Ekonomických staveb? Jak to chodí? Jaký jsou podmínky.

  Reagovat
  • 12. 6. 2018 (22.16)
   Permalink

   No tak to na tom nejste zrovna růžově, ale třeba i pro vás budou mít ekonomické stavby řešení ;-)

   Reagovat
   • 29. 6. 2018 (15.35)
    Permalink

    Myslím že ekonomky si poradí s lecčíms. My jsme s manželem taky měli trochu problémy, přišla jsem na nějaké období o práci a přesto jsme to s ekonomkami ustáli.

    Reagovat
    • 11. 1. 2019 (21.43)
     Permalink

     Proti takovým věcem se pojistíte, Ekonomky vám to dokonce doporučí ;-)

     Reagovat
   • 30. 11. 2018 (22.19)
    Permalink

    My taky nevyděláváme žádný závratný sumy, tak co tím myslíte, že budou mít ES „třeba“ řešení?

    Reagovat
  • 19. 6. 2018 (22.01)
   Permalink

   No tak to být vámi si hodně pospíším a s ekonomkama vyberu projekt a ať to frčí, brzy zdraží hypotéky,auuu.

   Reagovat
  • 3. 7. 2018 (22.24)
   Permalink

   Taky nemáme pozemek, zkusíme ekonomkám zadat i to, aby nám ho našli ;-)

   Reagovat
  • 23. 5. 2018 (8.29)
   Permalink

   dejte ekonomkám týden až dva ;) vy jste opravdu nedočkavá ;) to jste si měla zajet rovnou k nim ;)

   Reagovat
  • 25. 5. 2018 (19.04)
   Permalink

   Pět dní nic není, víte kolik lidí si ho denně objednává? To je na desítky, možná stovky. Někdy dělají i dotisky během roku, tak to bylo u nás. Trvá to kolem 10 dní a víc. Takže zatím mrkněte na webovky. To budete mít přehled o domech hnedka.

   Reagovat
  • 27. 5. 2018 (18.05)
   Permalink

   Přišel nám asi za deset dní, vybíráme s manželkou projekt, je toho kopec.

   Reagovat
   • 2. 7. 2018 (22.55)
    Permalink

    Taky jsme nemohli jen tak vybrat není to jednoduchý když je nabídka tak široká. Nakonec jsme si dali ultimátim max tři dny a bylo to. Udělejte to taky tak, jinak budete měsíc vybírat a nehnete se z místa.

    Reagovat
  • 30. 5. 2018 (22.37)
   Permalink

   Já taky miluju ty ukázky domů, co mají v projektech. Nám už se staví, takže já teď řeším jenom to, v jaké místnosti bude jaký nábytek, skříňky, postele, barvy, podlahy, dekorace. No prostě ty hezký věci, na který se každá ženská těší. Už aby to mohlo a já se mohla realizovat. Miluju to.

   Reagovat
   • 3. 6. 2018 (13.02)
    Permalink

    To jsou jen milé starosti, které si každá žena musí jen užívat. Příští týden jedeme s manželem na první schůzku do Ek. staveb, tyk mi držte palce, ať manžela nadchnou stejně jako mě!

    Reagovat
   • 8. 6. 2018 (22.14)
    Permalink

    Co bych za to dala řešit vybavení domu a dekorace.My ještě nemáme ani firmu, tu teď hledáme a čtěme diskuze. Sand vyberem brzo. Ekonomky se mě zatím dost líbí.

    Reagovat
    • 9. 6. 2018 (13.14)
     Permalink

     Myslím že jsou lepší než jiné stavební firmy – mnohaletá zkušenost, velká firma co má peníze, programy pro všechny, nejvíc služeb k ceně domu, osobní přístup. Tohle málokdo má. Malých rodinných firem bych se bála víc než takového republikového kolosu.

     Reagovat
    • 28. 1. 2019 (0.36)
     Permalink

     a Ekonomky se vám budou líbit čím dál víc…jako mě…a nejví až vám budou podávat klíče od domu (pomyslně)… to je teprv bájo

     Reagovat
 • 16. 5. 2018 (11.51)
  Permalink

  Prosímvás když je vás tu tolik co už mají z ES skušenost, jak je to když máme příjmy kolem 29tisíc oba dohromady. Dítě mame jedno 4 roky. Práci trvalou ve fabrice – muž skladník a já na práci na pase. Máme nárok na ůvěr? Tady by jsme chtěli domecek.

  Reagovat
  • 24. 5. 2018 (12.46)
   Permalink

   Vzhledme k tomu že splátky domů mají kolem 9000 u těch menších, tvrdí, že kolem 3000 je provoz, plus něco pozemek, to záleží jak velkej a drahej seženete, tak se to asi dá. Ale bude to tak půlka vašeho příjmu dohromady, ty splátky a provoz. To by bylo lepší mít nějaký úspory, aby nedošlo k problému no. ALe zeptejte se přímo ve firmě, tohle je jenom můj názor a může být špatný.

   Reagovat
  • 28. 5. 2018 (11.36)
   Permalink

   No tak to nevím tedy, příjmy nic moc, alemožná to půjde. Do ekonomek bych zašel, tam vám poradí ;-)

   Reagovat
 • 15. 5. 2018 (13.08)
  Permalink

  Ekonomy jsou boží!!!! Máme to ozkoušené na vlastní kůži nebo spíš na vlastním bungalovu. Vybrali jsme si, podepsali a oni za nás všechno udělali. A tak to má být!!!!

  Reagovat
  • 16. 5. 2018 (6.52)
   Permalink

   Takže už máte hotovo? :-) Tak toho napište víc, chi vědět co mě čeká ;-) A po první schůzce už jste věděli co bude přesně? :-)

   Reagovat
   • 10. 6. 2018 (22.10)
    Permalink

    Když se vyptáte, tak po první schůzce víte všechno co vědět chcete. A pokud to nestihente probrat, přijdete znovu nebo vám pošlou info mailem. Je to u nich dobrý, dobře se s nima kecá a mají dobrý kafíčko. :) My byli z první schůzky nadšení. Pak jsme jeli ještě jednou na utvrzení toho, že jsme vše pochopili správně a tam už jsme podepsali.

    Reagovat
    • 25. 6. 2018 (19.18)
     Permalink

     Přesně tak na schůzce se dovíte tolik kolik se ptáte a chcete vědět. Připravte si otázky a bude to v pohodě. My probrali vybraný dům, ceny úprav, pár info k projektu, hypotéce,atd.

     Reagovat
    • 15. 10. 2018 (17.25)
     Permalink

     no tak takhle by mi to vyhovovalo
     nechci aby mě někdo nutil na první schůzce něco podepsat
     a když říkáte že to ekonomky takhle nepraktikují tak jsem v klidu

     Reagovat
  • 21. 5. 2018 (15.21)
   Permalink

   I my chválíme, radost s nima spolupracovat.

   Reagovat
   • 22. 5. 2018 (10.13)
    Permalink

    Naše rodina se s pochvalou také přidává. Veliká spokojenost s kvalitou odvedené práce a s jednáním všech zaměstanců Ekonomických staveb.

    Reagovat
    • 13. 6. 2018 (22.37)
     Permalink

     Tak to je radost, krásně se to poslouchá,když jsem si ekonomky vyhlédl taky :)

     Reagovat
    • 15. 2. 2019 (21.26)
     Permalink

     Také budu jistě es chválit, zatím ale nemám skoro za co. Zatím jen za ochotu a brzký termín úvodní schůzky :-)

     Reagovat
   • 27. 5. 2018 (22.33)
    Permalink

    Jak to probíhalo? Co se řeší na schůzce? Jak dlouho trvá příprava? Měli jste hypotéku od nich? Povolení i projekt jsou opravdu zdarma? Stavbu jste si hlídali? Měli jste dozor? Všechno v pořádku? Mám milion dotazů a potřebovala bych to s někým probrat. Najde se tu někdo?

    Reagovat
    • 30. 5. 2018 (20.10)
     Permalink

     Ježiš to je otázek :D Mě by pro začátek stačilo jak dlouho se asi čeká na schůzku v ekonomkách, takovou tu první informativní? ;)

     Reagovat
   • 7. 1. 2019 (18.37)
    Permalink

    S kým? S ekonomkama že? Mě taky ohromně zaujaly, mají krásné projekty a krásné ceny.

    Reagovat
 • 8. 5. 2018 (22.39)
  Permalink

  Jak je to s tim nájemním bydlenim od Ekonomek? Jako že splácím nájem a tím uplácím cenu domu? Kdo to má?

  Reagovat
  • 17. 5. 2018 (20.57)
   Permalink

   Jestli máte na mysli Chytrý nájem, tak je to takhle: Jak program funguje? V programu Chytrý nájem zaplatíte 15 % z ceny domu a pozemku. Zbytek nákladů investují ES. Koupíme Vám pozemek podle Vašeho výběru a na tomto pozemku pro Vás postavíme Váš vysněný dům. Po dokončení stavby domu začnete platit nájem. Nájem je obvykle o 30 % nižší nežli běžné nájmy v místě. Zároveň pak 2/3 zaplaceného nájmu umořují cenu Vašeho domu. Za zbylou 1/3 nájmu zaplatíme pojištění domu, daň z nemovitosti a záruční servis po dobu 30 let.

   Reagovat
  • 8. 6. 2018 (23.00)
   Permalink

   Tak nějak, myslám, že jste to pochopila dobře, pro jistotu si napiště nebo zavolejte přímo do ekonomek ;-)

   Reagovat
 • 2. 5. 2018 (19.48)
  Permalink

  Já se do tý banky vlastně trošku bojim. Bojim se, že mi řeknou, že na dům nemám. Poradí mi Ekonomky kam jít? Nebo co řeší jejich finanční poradce?

  Reagovat
  • 3. 5. 2018 (20.58)
   Permalink

   Kdo se bojí – nesmí do lesa. A jestli se bojíte jít rovnou do banky tak si nechte nejdřív poradit přímo v Ekonomkách ;-)

   Reagovat
   • 2. 6. 2018 (9.50)
    Permalink

    Takhle to hodlím udělat, od schůzky v Ek. stavbách si hodně slibuji ;) Minimálně přísun vzácných informací :)

    Reagovat
   • 30. 6. 2018 (18.49)
    Permalink

    A nebo opačně, je to jenom na vás. K vlastnímu bydlení je potřeba mít peníze a když nemáte vlastní peníze, pomůže vám k němu hypotéka. A tu vám pomůžou získat buď Ekonomky nebo vaše banka. Takže vám všem přeju, aby vám to vyšlo, hypotéku jste dostaly a mohly si dovolit vlastní dům tak jako my.

    Reagovat
   • 13. 1. 2019 (23.32)
    Permalink

    V ekonomkách mají i finančního poradce? Já se picnu, v ekonomkách pracuje snad dvacet různých profesí, to je neuvěřitelný

    Reagovat
    • 26. 1. 2019 (22.23)
     Permalink

     v ekonomkách pracují všichni co vám pomůžou se stavbou od začátku do konce :-)

     Reagovat
  • 5. 5. 2018 (8.24)
   Permalink

   oni vám tam neublíží :-) maximálně vám poví, že vám nepůjčí tolik, kolik jste su představovali :-) než tam půjdete zajděte na schůzku do ekonomek, poradí vám jak na banku musíte ;-)

   Reagovat
   • 10. 5. 2018 (20.05)
    Permalink

    to je fakt ae i dokáže ublížit
    ekonomky vám poradí jak dům od nich získat

    Reagovat
   • 13. 5. 2018 (9.13)
    Permalink

    My budem financovat s ekonomkama. Mladá rodina ( program financování) mě nadchnul – už jsme s manželem rozhodnutí ;)

    Reagovat
   • 21. 5. 2018 (21.30)
    Permalink

    To zní záludně, ekonomky znají kličky? To asi ne, ale když v tom dělají tak dlouho, tak ví co a jak :-)

    Reagovat
    • 29. 5. 2018 (10.50)
     Permalink

     Ono stačí „smrtelníkovi“ pár zaklínadel ;-) Ekonomky jsou fantastický, bez nich si stavbu nedokážu představit.

     Reagovat
    • 27. 12. 2018 (0.09)
     Permalink

     Es nejsou žádný podvodníci. Jen se v branži pohybují dlouho a ví co a jak. Ty jejich projekty, to je něco pro mě :-) Vybírám, vybírám…

     Reagovat
   • 23. 5. 2018 (12.24)
    Permalink

    Já se nebojim že by mi ublížily, já jen pořád váhám, jestli si nechat udělat financování od stavební firmy v rámci toho balíčku co vám všechno ke stavbě dávají nebo si jít tuhle věc řešit sám do svý banky. Jak ste to dělali vy?

    Reagovat
   • 10. 6. 2018 (10.21)
    Permalink

    To je fajn tip, hodlám to udělat podobně. Zavolám do ES domluvím si schůzku a vyberu si dům levnější menší a větší dražší a uvidíme co vyjde :D

    Reagovat
    • 29. 12. 2018 (0.43)
     Permalink

     Ale to záleží na bance jestli si budete moct dovolit ten dražší nebo ten levnější, co čekáte od Ekonomek? ;)

     Reagovat
   • 14. 12. 2018 (0.43)
    Permalink

    ty jo a s čím i ekonomky neporadí? ty snad ví úplně všechno :-)

    Reagovat
  • 6. 5. 2018 (16.36)
   Permalink

   Poradí vám ekonomky, ve všem vám poradí. Celé to martirium kolem stavby je s nimi pohodička ;)

   Reagovat
 • 30. 4. 2018 (12.39)
  Permalink

  Ekonomky jsou opravdu dobrý. Krásně odvedená práce, krásný domek, další spokojená rodina. :) Poděkujeme osobně (dortíku se dočkají) i takto veřejně. Snad ostatním trochu v rozhodování náš komentář pomůže.

  Reagovat
  • 1. 5. 2018 (16.24)
   Permalink

   určitě pomůže,díky. Nejste zdaleka první kdo napsal tak milou recenzi na adresu. E. staveb a proto oslovíme v první řadě je.

   Reagovat
   • 12. 5. 2018 (9.12)
    Permalink

    Oslovte, jako, my, tím nic nezkazíte. Čekám jak vše dopadne, ale vypadá to, že si ekonomky vyberem :-)

    Reagovat
    • 7. 6. 2018 (20.19)
     Permalink

     Chceme ES také oslovit, zaptat se podrobně co nabízejí, vyjasnit si detaily a potom se v klidu rozhodnout :-)

     Reagovat
     • 16. 6. 2018 (7.09)
      Permalink

      Mám to v plánu stejně. Už máte v ES sjednanou schůzku? Nevíte jak dlouho asi tak na ní budu čekat?

    • 6. 12. 2018 (22.53)
     Permalink

     Taky zvažuju že se k ekonomkám rozjedeme a vše co potřebujeme prozkoumáme a doptáme se.

     Reagovat
  • 31. 5. 2018 (22.59)
   Permalink

   Mě nepomohl ale jen potvrdil správné rozhodnutí vzít si na stavbu ES.

   Reagovat
   • 27. 11. 2018 (22.14)
    Permalink

    Vemte si ES určitě. Mě už letos čeká první výzdoba. V neděli dopoedne budu věšet světýlka na baráček, už se nemůžu dočkááát.

    Reagovat
 • 27. 4. 2018 (10.46)
  Permalink

  U nás jo. Takže já chvalim. Cena se zvyšuje jen když chcete něco nad rámec smlouvy a to je samozřejmé. Kvalita asi dobrá. Žádný problémy stavební nebyly a snad ani nebudou. Dům máme zatím necelý rok, bez reklamace. Tak to se uvidí časem. Termín plus mínus pár dní dodržen.

  Reagovat
  • 8. 5. 2018 (21.51)
   Permalink

   Kvalita stavby snad dobrá? Vždyť už dokonce bydlíte, tak musíte ohodnotit s větší jistotou ne?

   Reagovat
   • 29. 5. 2018 (15.21)
    Permalink

    Tak ani u postavenýho baráku si nemůžete být jistí, že bude všechno v pohodě. Může to mít taky skrytý vady který se projeví až časem, tak to bylo myšlený. :) Zatím je ale nemáme, takže zatím ASI dobrý. :)

    Reagovat
    • 26. 6. 2018 (8.35)
     Permalink

     Tak u Ekonomických staveb je velká výhoda, že mají desetiletou záruku. To jsem u jiné stavební firmy nezaznamenal.

     Reagovat
  • 19. 5. 2018 (20.57)
   Permalink

   Ja myslim ze dum ve standardu ktery ekonomky nabizeji je dost dobrej a neni potreba navysovat cenu luxusnejsima vecma. Ale je to samozrejme o tom na co jsou lidi zvykly. Nam to stacilo a jsme tak spokojeny. Se vsim. S nabidkou sluzeb, cenou, kvalitou, servisem, zarucni dobrou. Opravdu dobra prace.

   Reagovat
   • 20. 9. 2018 (23.53)
    Permalink

    Něco jsme si připláceli, ale moc toho nebylo. Ta základní varianta domu od ES není vůbec špatná ;)

    Reagovat
 • 26. 4. 2018 (20.01)
  Permalink

  Vítejte na WESTLAK FINANCIAL SERVICES

  Požádejte o naléhavou půjčku dnes bez zaplacení,
  Naše služby zahrnují následující:
  * Úvěry investorů
  * Úvěr na konsolidaci dluhu
  * Druhý hypoteční úvěr
  * Podnikové úvěry
  *Osobní půjčky
  Email —— [westlakefinancialservices02@hotmail.com]
  WHATSAPP —— +2348120111731
  dík

  Reagovat
 • 26. 4. 2018 (13.05)
  Permalink

  Tak tohle je víc než zajímavý. Program DĚKUJEME https://www.ekonomicke-stavby.cz/program-dekujeme od Ekonomek, kdy zvýhodňují stavbu domům určité skupině lidí – hasičům, vojákům, policajtům, zdravotníkům, učitelům. Nabízí jim levnější hypotéku, 4 měsíce bezúročný půjčky a 2% bonus na zařízení domu. To není špatný. Jen škoda že to týhle skupiny nepatříme. :D :D

  Reagovat
  • 26. 4. 2018 (23.53)
   Permalink

   To je hezký nápad, akorát nevím jak E. stavby nastaví pravidla, aby někdo nebyl naštvaný, že ten druhý je zvýhodněný a on třeba ne. Jsem zaměstnán u policie, ale v kanceláři, tak na to jdu mrknout…

   Reagovat
   • 5. 8. 2018 (18.34)
    Permalink

    To slyším poprvé, tahle akce ekonomek ještě trvá? Na tom bych mohla manžela přemluvit :-)

    Reagovat
    • 29. 10. 2018 (19.09)
     Permalink

     Jaká akce u Ekonomek? Nechci nic prošvihnout, pořád čekám na znamení kdy toho s Ekonomkama praštit a to by mohla být naše chvíle! ;-)

     Reagovat
    • 28. 1. 2019 (23.10)
     Permalink

     co co co? já to chci taky vědět, já chci taky nějaký bonus od ES

     Reagovat
   • 19. 10. 2018 (18.14)
    Permalink

    Já chci taky výhodnější podmínky u ES, nemůžu nikde tuhle informaci najít. Kde jste ji našel???

    Reagovat
    • 27. 2. 2019 (21.51)
     Permalink

     Tak výhody chce každý,ale největší výhodou u ekonomek je kvalita ne? A spolehlivost

     Reagovat
  • 27. 4. 2018 (10.54)
   Permalink

   No vida, manžel je hasič a Ekonomky se nám hodně líbí. Už jsme na ně taky koukali. TO musím doma hned nahlásit, to jsem vůbec netušila ani kde neslyšela. Tak každá kačka uspořená je dobrá ne? Tak dík za tip.

   Reagovat
   • 29. 4. 2018 (23.33)
    Permalink

    Tak to je hustý, zase mě ekonomické stavby něčím překvapili a potěšili!

    Reagovat
    • 30. 4. 2018 (13.07)
     Permalink

     Je vidět že makají na tom aby šli s dobou a pořád přinášeli zákazníkům něco nového. Fandim jim, jsou to machři v oboru. Jen tak dál.

     Reagovat
     • 30. 4. 2018 (22.02)
      Permalink

      Já Ekonomkám taky fandim, protože pro mě dělají :-)))

     • 14. 5. 2018 (21.36)
      Permalink

      Pro nás už se domeček taky staví, ekonomkám všechny palce nahoru, krásně jim to jde a skvělá komunikace k tomu!

     • 1. 6. 2018 (23.15)
      Permalink

      Tak musí něčím zaujmout :-) Mě třeba zaujali na první pohled velkou a profesionálně dotaženou nabídkou projektů domů ;-)

    • 26. 5. 2018 (12.13)
     Permalink

     Mě už ES těší půl roku a chvíli ještě těšit budou – dům nám předají kolem nového roku :-)

     Reagovat
     • 17. 2. 2019 (22.50)
      Permalink

      Jak na Nový rok, tak po celý rok. Já už se na dům také nemůžu dočkat, ES krásně plní termíny :-)

   • 9. 5. 2018 (21.50)
    Permalink

    Pěkný nápad – škoda že do této skupiny nepatřím ani já ani můj muž. Neměli by ekonomky slevu třeba pro učitelky a farmáře? To bychom měli s mužem naději.

    Reagovat
   • 13. 5. 2018 (16.40)
    Permalink

    Tedy kam na ty nápady ekonomky chodí? To je výborný nápad, potěšilo mě to, i když nejsem ani jedno z povolání :) Už tam musím zavolat a dozvědět se víc o nich, abych mohl ženu přesvědčit ;)

    Reagovat
 • 25. 4. 2018 (22.08)
  Permalink

  Taky chceme domek, ale u nás pořád převládá ten strach, co bude, když nebude práce, co bude, když nebudu mít měsíc nebo dva na splátky. Co se stane s domem? Jde se bankou nějak dočasně domluvit nebo dům automaticky seberou a prodají? Víte to? Pracujeme už dlouho, příjmy máme pěkné, ale člověk nikdy neví. A mě ten strach bohužel dost ovládá. Vím, že všichni riskujete, když ten dům máte, ale víte jak, já se opravdu bojím a potřebuju vědět, co se stane,když na splátky určitý čas nebude.

  Reagovat
  • 26. 4. 2018 (23.56)
   Permalink

   To budete mít vždycky, když nejste vyloženě boháč, což je určitě můj případ, ale to bych nesměl nic. Dům jsem si vždycky přál, moje žena taky, tak zkusíme ověřenou jistotu a oslovíme E. stavby.

   Reagovat
   • 27. 4. 2018 (19.51)
    Permalink

    Tak jasně člověk musí být trochu opatrný ale i trochu riskovat jinak se mu v životě moc nesplní a dneska bez hypotéky ani ránu tak proč ne dů od ekonomek že jo?

    Reagovat
    • 11. 5. 2018 (20.28)
     Permalink

     Riskovat myslíte s půjčkou od banky? To není riskování, máte to pojistěný. Riskování je neověřená stavební firma, ale to ek. stavby jsou ;-)

     Reagovat
    • 18. 5. 2018 (9.45)
     Permalink

     Riskovat asi není úplně to pravé označení, hypotéku na bydlení má dnes skoro každý a všechno se dá pojistit. Já jsem do domu s rodinou šel. Ekonomky staví a výborně. Už se nemůžu dočkat až se v léte přestěhujeme.

     Reagovat
    • 17. 11. 2018 (22.00)
     Permalink

     Vy myslíte jako že zadat dům na klíč ekonomkám je risk? To bych ani trochu neřek

     Reagovat
   • 9. 6. 2018 (23.32)
    Permalink

    Tak někdo si zkrátka může dovolit třeba jen malý starší byt. Zaplať pánbůh, neni to můj a manželčin případ. Stavební firmu jsme si vybrali Ek. stavby, proto píšu sem a moc si pochvaluju tohle rozhodnutí. Kdyby se mě zeptal někdo na doporučení, tak Ek. stavby rád doporučím.

    Reagovat
   • 5. 11. 2018 (21.21)
    Permalink

    Tak napiště jak jste s manželkou u ekonomek dopadli. Když dobře tak se osmělím a do ekonomek také zavolám.

    Reagovat
 • 25. 4. 2018 (21.40)
  Permalink

  Dnes jsem objednala zahradní nábytek, byl v akci. Sice se budeme stěhovat cca za měsíc, ale ekonomky termín podle všeho krásně splní, tak to holt se čtyřma krabicema navíc přežiju :DDD

  Reagovat
  • 1. 5. 2018 (18.31)
   Permalink

   to jste udelala dobre i s ekonomkami i s tim nabytkem za mesic byste za to dala dvakrat az trikrat tolik

   Reagovat
   • 17. 6. 2018 (18.34)
    Permalink

    Paní udělala s Ekonomkama ne dobře ale nejlíp. Já už jsem u nich domeček „objednala!“

    Reagovat
  • 5. 5. 2018 (20.54)
   Permalink

   Já bych taky nakupovala až bych plakala,ale u nás ES kopou zatím základy :-D

   Reagovat
   • 8. 5. 2018 (13.04)
    Permalink

    Alespoň už jste začli, to já zatím ne, ale brzy se to změní…číslo do ekonomek je na jejich stránkách?

    Reagovat
    • 5. 6. 2018 (20.43)
     Permalink

     Myslíte telefoní nebo popisné, já jsem s manželkou do ekonomek rovnou zajel ;)

     Reagovat
    • 10. 6. 2018 (21.56)
     Permalink

     Nebuďte smutná, my teprve vybíráme stavební firmu, to už jste dál :-) Asi to budou ek. stavby, uvidíme jak to všechno dopadne :-)

     Reagovat
    • 27. 6. 2018 (22.04)
     Permalink

     Jasně že je, v záložce kontakt. Zavolejte si tam, domluvte schůzku a tam vše potřebné dořešte.

     Reagovat
   • 31. 5. 2018 (12.40)
    Permalink

    Buďte ráda, to jste dál než my. S ekonomkymi domlouváme všechno než se začne….

    Reagovat
  • 23. 5. 2018 (23.15)
   Permalink

   Já objednal zahradní nábytek a půjde rovnou na terasu. S ekonomkami krásná zkušenost, doporučuji je všem.

   Reagovat
  • 4. 6. 2018 (23.29)
   Permalink

   Tak to by mě už moc netrápilo, horší je, že ještě nestavíme a všechno visí jen na manželovi. J8 jsem si ES vysnila už před lety.

   Reagovat
  • 27. 6. 2018 (23.50)
   Permalink

   A ekonomky nemají něco v akci? Třeba nějaký pěkný domeček? :-)

   Reagovat
   • 11. 3. 2019 (21.21)
    Permalink

    Ekonomky jsou jedna velká akce :-) Myslím, že všechny domy od nich stojí za to! Já seám jsem vybíral ze šesti, potom ze dvou a nakonec to vyhrál Dominik.

    Reagovat
 • 24. 4. 2018 (13.00)
  Permalink

  UŽ ŘEŠÍME S EKONOMKAMA FASÁDIČKU A POSLEDNÍ DETAILY – JE TO PARÁDIČKA!

  Reagovat
  • 24. 4. 2018 (23.15)
   Permalink

   Teda vy mě štvete :-))) Ale místo závidění bychom se mohli dát s mužem akce. Katalog ES máme prostudovaný tak hurá další krok.

   Reagovat
   • 29. 4. 2018 (22.14)
    Permalink

    na co jeste cekate? je to zbytecny prodluzovani , verte nam, my vybirali a vyhali tak pul roku, ted to vydime jako chybu, mohly jsme uz davno bydlet, takhle bydlime az ted

    Reagovat
    • 26. 5. 2018 (22.09)
     Permalink

     Taky si říkám, že není na co čekat. Žena pořád vymýšlí, přemýšlí, kombinuje…já bych do ekonomek zavolal hned a bylo by…

     Reagovat
   • 13. 5. 2018 (22.55)
    Permalink

    Rotumná řeč, já taky zítra volám do es a sjednávám schůzku: nazrál ten pravý čas !

    Reagovat
    • 19. 5. 2018 (9.03)
     Permalink

     J8 budu volat v pondělí, dnes zasedne rodinná rada a v pondělí ať se E. stavby těší na rodinu Zmazlíků :-D

     Reagovat
    • 13. 6. 2018 (14.04)
     Permalink

     Nevolejte tammmmmm. :) My si chceme taky zamluvit termín. :) Tak ať nás moc nepředběhnete. :)))) Né, bez humoru, už je to měsíc, co jste psala. Jaký máte z té schůzky dojem paní Jano?

     Reagovat
    • 21. 6. 2018 (23.08)
     Permalink

     Narzál čas na dů, protože hlásí zdražení hypoték. Taky do ekonomek zavolám co nejdřív!

     Reagovat
  • 25. 4. 2018 (8.55)
   Permalink

   Tak jste o dost dál než my, já jsem po první schůzce v Ekonomkách taky nadšená, plná inspirace a optimismu :-)

   Reagovat
  • 28. 4. 2018 (21.40)
   Permalink

   Se máte, my teprve projekt. Barvu budeme mít do žluta to taky víme, ale zatím řešíme hlavně uspořádání místností uvnitř baráku.

   Reagovat
  • 2. 5. 2018 (19.07)
   Permalink

   když řešíte fasádu tak za jak dlouho budou mít ekonomky hotovo? zajímá mě to třeba kdybych se nemohl dlouho pro odstín rozhodnout tak kolik mám od začátku času

   Reagovat
  • 5. 5. 2018 (10.03)
   Permalink

   No to musí být parádička, vím jakou mám radost, když se povede doma třeba jen vymalovat…to musí být super pocit, už musím sebrat síli, přemluvit manžela a zavolat do Ekonomických staveb.

   Reagovat
   • 6. 5. 2018 (22.10)
    Permalink

    Tak mu ekonomky představte, musí se do nich zamilovat ;-)

    Reagovat
 • 22. 4. 2018 (13.37)
  Permalink

  Dneska znovu návštěva stavby – žena se úplně rozplývala, já jsem taky spokojený. Ekonomky určitě skvělá volba.

  Reagovat
  • 23. 4. 2018 (20.33)
   Permalink

   Chci se taky rozplývat, zejtra volam do ekonomek…

   Reagovat
  • 24. 4. 2018 (9.48)
   Permalink

   Jé to vám závidím, mě se nedaří ženu přemluvit na barák a já bych tolik chtěl. Od ES taky samozřejmě :D

   Reagovat
  • 28. 4. 2018 (22.38)
   Permalink

   Trochu závidím, ale jen, že už jste tak daleko…ne Ekonomky, protože už s nimi máme také podepsáno ;)

   Reagovat
   • 7. 5. 2018 (22.27)
    Permalink

    Já bych nezáviděla, protože i ta příprava stavby, kdy si plánujete a vybíráte, i ta stavba,kdy se jezdíte koukat i to předávání klíčů a zařizování za to stojí. Každá etapa je krásná a my jsme tak rádi, že toho můžeme být součastí. Díky, ES nám plní náš sen!

    Reagovat
   • 17. 5. 2018 (20.33)
    Permalink

    Nezavidte, jednejte. :) Taky uz na tom pracujeme a ted jezdime vzdycky o vikendu na kontrolu stavby. No je to velka parada koukat, co se vsechno za tyden postavi a jak to pribejva. Zkuste at vite o cem mluvit. Fantazie takova stavba na klic od E.S.

    Reagovat
    • 11. 6. 2018 (20.02)
     Permalink

     Něco na to je, bědovat umí každý. Když zavolám do Ekonomek a zjistím podrobnosti, tak tím nic neztratím a můžu se potom v klidu rozhodnout.

     Reagovat
  • 7. 5. 2018 (11.57)
   Permalink

   My jezdíme každou sobotu koukat co máte nového. Od jara stavíme, takže už máme docela dost hotovo. Brzo nás čekají krovy, počasí přeje, dřevo už je na stavbě a čeká se až se dokončí hrubá stavba a tradá, bude další kousek hotov.

   Reagovat
   • 3. 7. 2018 (23.23)
    Permalink

    My stavíme u našich na zahradě a máme špiona kebule – našeho dědečka. Všechno krásně klape, děda hlásí každý den plné pracovní tempo!

    Reagovat
 • 20. 4. 2018 (15.31)
  Permalink

  AHOJ
  Jmenuji se PAVEL, doufám, že se dnes všichni těší. vím, že mnozí z nás jsou v tom, že potřebujeme získat dobrý úvěr ze spolehlivého zdroje, který můžeme vrátit, přišel jsem vám oznámit, že kopalová mi byla velkou pomoc tím, že mi půjčila částku 250.000kk na 2 % úrokové sazby a splatné v mém vlastním čase, aby urovnal můj hlavní debet.
  můžete také kontaktovat MR KOPALOVÁ s touto poštou
  kopalovax1@seznam.cz

  Reagovat
  • 26. 5. 2018 (7.38)
   Permalink

   Neříkám, že nás bankdy trochu neokrádají, ale pořád je to jistota. Do nebankovního půjčování nikdy. Raději jistota: lety ověřená banka a Ek. stavby.

   Reagovat
   • 18. 6. 2018 (14.18)
    Permalink

    MY SI NECHALI VYŘÍDIT HYPOTÉKU V EKONOMKÁCH A NEMĚLI JSME S TÍM ŽÁDNÝ STRESY. VŠE ZA NÁS OBĚHALI, ZAJISTILI A MY JEN PODEPISOVALI HOTOVÉ. TAK BY TO MĚLO BÝT VŠUDE. SAZBY LEPŠÍ NEŽ KDYBYSME HYPOTÉKU ŘEŠILI SAMI.

    Reagovat
 • 20. 4. 2018 (10.53)
  Permalink

  Jen v pár slovech napíšu, že i naše zkušenost s firmou Ekonomické stavby neměla chybu. Takhle má vypadat STAVBA NA KLÍČ. :)

  Reagovat
  • 20. 4. 2018 (20.59)
   Permalink

   Takže s ekonomkami bez starostí? Slyšel jsem, že stavba na klíč nemusí být bez sarostí, ale to někdo mluvil o nějaké stavební firmě.

   Reagovat
   • 23. 4. 2018 (15.37)
    Permalink

    Tak stavba může být buď v pohodě nebo s problémama. Záleží na strašně věcech od financování, podmínek pro stavbu, dodávek materiálu, na přípojkách, na tom jak banka pouští nebo naopak nepouští peníze a tak dál. Takže je to všechno pěkně náročný. A pokud si na to netroufáte sami, volte nějakou osvědčenou stavební firmu. My zvolili Ekonomické stavby a udělali jsme opravdu dobře. Tak hodně štěstí , ať vyberete taky tak.

    Reagovat
    • 24. 4. 2018 (19.52)
     Permalink

     Vy mluvíte jak z reklamy, stačilo to napsat normálně: najali jsme Ekonomky a všechno zvládli :-)

     Reagovat
     • 25. 4. 2018 (9.34)
      Permalink

      Ještě aby to ES nezvládly když to dělají tolik let a postavily tolik domů. Na to u nich sázím taky.

     • 25. 4. 2018 (13.41)
      Permalink

      Však si tu může každej psát jak chce? Někdo je strohej, někdo ukecanej, tak ať si každej udělá referenci jakou uzná za vhodný. ES jsou dobrý, to na faktu nic nemění.

     • 28. 4. 2018 (21.56)
      Permalink

      VŠAK TO TAKY NAPÍŠEME NORMÁLNĚ – EKONOMKY JSOU ÚPLNĚ NEJLEPŠÍ

     • 22. 5. 2018 (22.11)
      Permalink

      Tak ještě jinak: Zavolal jsem do es a od té doby jsem věděl že dům bude perfektní. Jejich přístup je skvělý a předurčoval skvělou připravenost. Výsledek je super.

     • 20. 3. 2019 (17.28)
      Permalink

      nekdo tak proste mluvi
      hlavni je ze je tu zase chvla na ek. stavby protoze je chci taky
      poradil mi je i jeden znamy

    • 7. 5. 2018 (8.32)
     Permalink

     Já Ekonomické stavby vybrala hned podle několika kritérií: Dlouholetá praxe v oboru, spolehlivost, široký výběr projektů a služeb.

     Reagovat
     • 8. 5. 2018 (23.11)
      Permalink

      Tak to je myslím to nejdůležitější, já bybral ekonomky na první dojem už podle telefonátu k nim, bylo to asi znamení, ale ta paní byla, narozdíl od jiných paní v jiných firmách, fakt moc milá.

     • 21. 5. 2018 (22.18)
      Permalink

      Mám stejné priority tak si ekonomky taky pořádně a z blízka prohlídnu ;)

     • 28. 5. 2018 (18.01)
      Permalink

      Ekonomky = správná volba :-) Nemůžu si vynachválit jejich práci a hlavně pozitivní přístup ke všemu, vždycky mě tak pozitivně nabijou :-)

     • 27. 10. 2018 (9.19)
      Permalink

      A nějaká rada na první telefonát do ekonomických staveb a sjednání osobní schůzky? popřípadě rada na co se ptít při osobní schůzce? :-)

     • 6. 1. 2019 (23.09)
      Permalink

      Máte stejné nároky, tak to by to mohlo s eko. stavbai dopadnout dobře ;-)

    • 10. 5. 2018 (14.26)
     Permalink

     Já myslim že stavba od EKonomek může být jenom v pohodě. Neznám kolem sebe toho kdo by spolupráce s nima litoval a že znám 4 rodiny, kterejm už taky stavili.

     Reagovat
     • 3. 6. 2018 (11.21)
      Permalink

      Tak to se máte, já neznám osobně nikoho kdo by postavil s Ekonomkama, tak to máte trošku snažší rozhodování než já ;-)

     • 14. 6. 2018 (22.52)
      Permalink

      ty jo to máte štěstí já neznám ve svém oolí nikoho, tak se musím spolehnout na někoho cizího, kdo s ekonomkami postavil

     • 31. 12. 2018 (20.33)
      Permalink

      To se máte, já nemám v okolí žádnou takovou rodinu. Musím se spolehnout na názory „cizích“ lidí ne interetu. Es na mě dělají ze všech prozkoumaných stavebních firem nejlepší dojem, tak snad mě intuice nezklame. Hezký večer všem, když je ten poslední v tomhle roce :D

   • 26. 4. 2018 (10.58)
    Permalink

    Takovou krávovinu jste jistě neslyšel o ekonomických stavbách :-)

    Reagovat
    • 27. 4. 2018 (21.01)
     Permalink

     Jakou krávovinu? Nějaký problémy nebo co? My je chceme na stavbu bungalovu, takže jestli je něco špatně, pište jo? Já zatím slyšela samou chválu. Díky.

     Reagovat
     • 2. 5. 2018 (21.17)
      Permalink

      Problémoví lidé mají problém všude. Podívejte kolik lidí je s ES spokojenejch. To stačí ne?

   • 30. 4. 2018 (15.44)
    Permalink

    Záleží na tom koho si vyberete. pOkud firmu která na to s prominutím ser…, tak pak může být stavba pěknej průs.., pokud firmu co si stojí za kvalitou tak je to pohoda. My to měli s Ekonomkama dobrý, dodržely svoje sliby. My nic nemuseli oni to dělaly za prachy za nás.

    Reagovat
   • 21. 6. 2018 (13.21)
    Permalink

    Tak u nás asi tak, že je to zatím na velkou pohodu. Je dobrý, když si diktujete a Ekonomky skáčou, jak pískáte. :D Berte ten můj komentář s humorem, ale ve své podstatě to tak opravdu je. Zadali jsme co chceme, dům, požadavky na uspořádání, dodali podklady pro hypotéku a teď pracují oni. Až bude projekt ke kontrole, zase přijedeme a budeme řešit dál. Zatím máme volno a ES pracují. Super je to.

    Reagovat
  • 24. 4. 2018 (12.44)
   Permalink

   Měli jste vlastní stavební dozor nebo jste to nechávali jen na ES? Píšou že také nějaké kontrolory kvality mají, ale nevím, zda tomu věřit nebo ne. Nerozumím tomu, tak hledám nejlepší a taky asi jeden z levnějších způsobů jak to kontrolovat.

   Reagovat
   • 27. 4. 2018 (10.43)
    Permalink

    Všechno jsme nechávali jen nich. Stavební dozor jsou zbytečně vyhozený prachy. Postaví dobře, nebojte. Kladných hodnocení mají všude hafo. Za ty prachy si radši kupte sedačku a nějaký nábytek. To bude lepší investice.

    Reagovat
    • 29. 4. 2018 (21.33)
     Permalink

     Na co dozor? Proc vyhovazovat penize zbytecne kdyz vam ekonomky nabizeji nejaky nezavisly dozor? To je lepsi radsi koupit neco jinyho do domu nebo treba starsi auto. Jako dozor to je pekna palka. Dozor stavby do 3 mil pry stoji kolem 100 000.

     Reagovat
     • 8. 6. 2018 (9.02)
      Permalink

      To je prda, ale fakt nevim co řešíte. Firma co dělá na klíč má svůj stavební dozor, ES taky tak co blbnete?

    • 6. 5. 2018 (21.44)
     Permalink

     Ano přesně tak. Když na klíč, tak se vším všudy od Ekonomek.

     Reagovat
     • 14. 5. 2018 (13.34)
      Permalink

      A kdo chce mít všechno bez starostí, volí Ekonomky. Zní to tu už skoro jako slogan, ale je to tak. Kdo chce jen čekat na klíče, tak ví kde podepisovat smlouvu. Naše zkušenost je skvělá a to jsme dosti nároční klienti. Ekonomky to s náma neměly moc jednoduchý.

     • 30. 9. 2018 (22.33)
      Permalink

      ES jsou profíci, tak proč byste je kontroloval???

     • 21. 10. 2018 (16.12)
      Permalink

      A je pravda že za mě vše Ekonomky vyřídí? Žádné starosti? Jen vybírání designových záležitostí a tak?

    • 20. 5. 2018 (0.00)
     Permalink

     Ježiš když zadáte zkušené stavební firmě rodinný dům na klíč tak se nemusíte už o nic starat. Proč by si někdo najímal stavební dozor navíc?

     Reagovat
     • 10. 6. 2018 (13.52)
      Permalink

      Jako to chcete Es kontrolovat, že staví dobře? A proč by to někdo dělal? Vždyť staví dlouho, postavili spoustu domů, nejsou to žádní začátečníci.

     • 11. 6. 2018 (17.27)
      Permalink

      Třeba proto že má strach aby stavěla firma dobře? My si vybrali Ekonomky s referenceme od ségry, takže my si dozor nebrali. Ušetřeno možná 50 000. Kdybych firmu neznal, šel bych do toho asi taky. Strach je strach :(.

     • 18. 6. 2018 (8.36)
      Permalink

      To je fakt vyhazování peněz, co blbnete? Stavební dozor aby někoho kontroloval, protože ES mají jako profesionální stavební firma svůj stavební dozor.

    • 31. 5. 2018 (11.13)
     Permalink

     Nebojte se jich. Ekonomky jsou skvělý. Dozor mají svůj, na co nezávislý. Staví vic než dobře. Stačí jen komunikovat a říkat zda je vše ok nebo něco špatně a vždycky se domluvíme. Zkušenost už mám, vím o čem tu píšu.

     Reagovat
     • 15. 6. 2018 (23.03)
      Permalink

      Ano je to o komunikaci mezi vámi a manažerem. Oni stavbu kontrolují. A pokud máte nějaké problémy / výhrady / reklamace nebo já nevím, jak to jinak ještě nazvat, pište / volejte, budou se vám věnovat a situaci řešit. Jsem si tím 100% jist.

   • 9. 5. 2018 (23.29)
    Permalink

    Co blbnete? Jako že byste ES kontroloval? Proč, Zbytečně vyhozené peníze, to je jako bych pověřil zubaře, aby kontroloval zubaře co má ruce v mojí puse

    Reagovat
    • 10. 5. 2018 (14.56)
     Permalink

     Tak jako zubař a dům za miliony jsou jako sakra velký rozdíl ale víte jak, názor mám takový, že je opravdu zbytečný dávat peníze za stavební dozor. Stojí to mraky pěnez. To radši nebrat danou stavební firmu, když jí nevěřim. My ES věřili a dopadlo to nad naše očekávání. Tak vybírejte stejně dobře.

     Reagovat
    • 1. 7. 2018 (18.50)
     Permalink

     My žádný vlastní dozor neměli, nepřipadalo nám to důležité. I my si myslime žejsou to zbytečně investované peníze co něeho co neni třeba.

     Reagovat
    • 28. 12. 2018 (13.21)
     Permalink

     To je fakt, i když konzultace kolegy doktora, učitele nebo stavaře občas podne :-) Ale stálý dozor nad profesionální stavební firmou mi přijde mimo

     Reagovat
  • 26. 4. 2018 (12.46)
   Permalink

   Dodržena cena, termín i kvalita? Žádné výhrady, problémy ani reklamace?

   Reagovat
   • 27. 4. 2018 (21.42)
    Permalink

    U nás na 1*****. Ekonomky jsou nejlepší!!!!

    Reagovat
    • 18. 5. 2018 (12.15)
     Permalink

     málo hvězdiček za jedničkou ;-)))) ekonomky neeejlepšíííí :-))))

     Reagovat
     • 2. 7. 2018 (15.12)
      Permalink

      Máte osobní zkušenost? Jak to probíhalo? Potřebali jste být u celé té stavby přítomni nebo jste jezdili jen občas na prohlídky (kontroly)?

    • 20. 5. 2018 (22.30)
     Permalink

     To zní jak z pohádky. Fakt to tak suprový bylo? Žádný stresy, problémy, reklamace, dohady? Se mi líbí, ale trochu se do toho jít bojíme. 99% lidí je miluje, 1% nenávidí. A já nevim proč.

     Reagovat
     • 11. 6. 2018 (16.09)
      Permalink

      Vždycky se najde nějakej prudil, takže to je jeden možný důvod. Někdy narazíte během stavby na problém a pak se to může celé zbortit. Vždycky je tam to riziko. Nejsou peníze, stavba nemůže pokračovat, nelze dokončit přípojky, nedodají včas materiál a stavba stojí. Nic není ideální. My problémy neměli. My chválíme.

     • 26. 6. 2018 (14.30)
      Permalink

      mě už napadlo jestli ty fuj věci na e. stavby nepíše konkurence? ;)

    • 6. 7. 2018 (16.40)
     Permalink

     Jaký jste měli program? Tu mladou rodinu s těma 170 000 do začátku? A hypotéku jste pak dostali na celý dům i pozemek? Nebo jste měli nějaké vlastní peníze na stavbu? A cena zůstatla stejná jako na počátku, co jste si domluvili. Bylo všechno tak jak jste si přáli? Taky řešíme zda do toho jít nebo ne.

     Reagovat
   • 29. 4. 2018 (21.09)
    Permalink

    Dodržno vše co jsme si na schůzkách a ve smlouvě domluvili. Za nás spolupráce na vysoké úrovni. Kdo nechce nic dělat nebo neví jak na samostavbu, tak ať volá taky pro termín schůzky a řeší vše na klíč.

    Reagovat
    • 30. 5. 2018 (8.15)
     Permalink

     Samostavba je jako stavět svépomocí? To nikdy :-) Já si přeju dům na klíč kvalitně a bez starostí, takže Ekonomky říkáte? ;-)

     Reagovat
     • 18. 6. 2018 (12.10)
      Permalink

      Ano samostavba = stavět svépomocí. Zní to úžasně – velké úspory, vlastní přičinění, minimum problémů, ALE ono to tak jednoduchý není. Přiznejte si kolik toho o stavbě víte, jestli to umíte organizovat, jestli rozumíte stavebním technologiím a materiálům, jak budete řešit případný finanční problémy. No já bych do toho nikdy nešel. Nehodlám bydlet za deset let, chci bydlet do roka. :D

     • 23. 6. 2018 (8.54)
      Permalink

      Taky už jsem slyšela že jsou ekonomky super. V časopise Náš dům jsem se dočetla, že jako jediná firma nabízí 10letou záruku na dům :-)

     • 4. 7. 2018 (14.07)
      Permalink

      Jestli chcete dům na klíč a nedělat proto nic, jenom podepisovat papíry, domlouvat se na tom, co chcete, a čekat až vám přivezou klíče k hotovému domu, tak volte Ekonomické stavby. Je to dobrá volba.

    • 20. 10. 2018 (20.09)
     Permalink

     U nás všechno perfektní, akorát sdržení 3 týdny, ale ekonomky za to vlastně nemůžou – čekali jsme na obklad z Itálie :-)

     Reagovat
   • 6. 5. 2018 (21.54)
    Permalink

    Dodrženo vše podle smlouvy, zatím bez reklamací. Takže pohoda jazz.

    Reagovat
    • 19. 5. 2018 (13.00)
     Permalink

     Co tu řešíte? Ono se někomu stalo že ek. stavby něco nedodrželi? To se mi nezdá…že by byůlo dneska ještě něco takovýho možný?

     Reagovat
     • 8. 6. 2018 (16.40)
      Permalink

      Tak sem tam někde nějaký negativní komentáře najdete. Ale nikdo neví v čem byl problém, když to slyšíte jen ze strany toho nespokojeného klienta a firma se k tomu nevyjadřuje. Já se radši někam pojedu podívat, abych si udělala názor svůj.

     • 8. 6. 2018 (23.24)
      Permalink

      Nám ne, bráchovi taky ne, takže o žádném fiasku nevim.

    • 7. 7. 2018 (21.52)
     Permalink

     Díky moc za váš názor. Takovou odpověď jsem si přála tady číst. Už taky stavíme a některé komentáře mě rozhodili a ten váš zase uklidnil. :)

     Reagovat
   • 8. 5. 2018 (22.10)
    Permalink

    Nebojte, co je ve smlouvě, to bude splněno. Jsem si tím stoprocentně jist.

    Reagovat
    • 11. 5. 2018 (19.57)
     Permalink

     Co je psáno to je dáno, Ekon. stavby plní!

     Reagovat
     • 22. 5. 2018 (21.23)
      Permalink

      Je to opravdu tak. U nás tomu tak bylo. Nemůžu si vynachválit jejich přístup, byla to pohodový. Vše se řešilo mailem nebo telefonicky. Když bylo potřeba, jeli jsme si stavbu překontrolovat a mohla tak začít nová etapa. Menší změny se řešily operativně v průběhu, když se nám něco nezdálo, hned jsme to hlásili. Dopadlo do lépe než jsme čekali. Strach byl samozřejmě, každý se stavby bojí,ale už víme, že není čeho. Zvolíte-li ES nebudete litovat.

    • 15. 5. 2018 (19.27)
     Permalink

     co je psáno to je dáno ne?
     myslíte že je dneska někdo kdo si dovolí to nedělat?
     to by museli být v ekonomkách blázni a to to nejsou!

     Reagovat
     • 26. 5. 2018 (20.40)
      Permalink

      Co je psáno to je sice dáno, ale ne všichni to plní. Kámošovi staví nějaká maličká rodinná firma a to je šílenost. Co do kvality, to do rychlosti, no hrůza. Nám staví vedle nich Ekonomky a to jede, to je paráda. Myslím, že budeme bydlet sakra dřív a o dost líp.

     • 1. 7. 2018 (18.26)
      Permalink

      No tak ono to není tak jistý zase. Někdy najmou v nejlepším vědomí firmu a dělá v ní blb, to máte všude a pak to hned blbě dopadá. Blbá kvalita, špatné výsledky, stížnosti, problémy a špatné světlo na Ekonomky. Nám ale vždycky říkaly, že pokud se nám nebude něco zdát, tak to máme hned hlásit a oni to dořeší za nás. Nastěští nebyl důvod, vše bylo ok.

    • 22. 5. 2018 (13.09)
     Permalink

     Tak jesti máte s ek. stavbami osobní zkušenost tak by se tomu dalo věřit ;)

     Reagovat
     • 24. 5. 2018 (18.47)
      Permalink

      Jestli mají s ekonom. stavbami osobní zkušenost tak jim to věřím a chci je taky! ;-)

     • 29. 5. 2018 (21.57)
      Permalink

      My máme a tu nejlepší. Další dům už snad stavět nebudeme, ale kdyby jooo, tak jedině s nima.

     • 22. 6. 2018 (10.26)
      Permalink

      Nejdřív zkušenost od lidí,co nám ukázali svůj dům v rámci referenčních návštěv. A teď už i osobní. ES už postavily i nám. :-D

   • 18. 5. 2018 (21.26)
    Permalink

    Ano cena dodržena, ano termín dodržen, ano kvalita také. Bez výhrad, bez problémů, bez reklamací. ES jsou nejlepší! To už půl roku taky víme.

    Reagovat
    • 30. 5. 2018 (22.17)
     Permalink

     Vyčerpávající, všechny mé dotazy zodpovězeny, chci ES!

     Reagovat
     • 31. 5. 2018 (10.21)
      Permalink

      Co pro vás bylo při rozhodování rozhodující? Jak staví? Nebo co nabízí za služby? Nebo cena? Já se v tom nějak plácám. :( A nevím, jak a podle čeho se rozhodovat. :(

     • 5. 7. 2018 (17.11)
      Permalink

      Tohle přesně jsem si říkala já, když jsem včera pročítala tuhle obsáhlou diskuzi. Ekonomky se mi líbí, mám pocit, že o nich všechno vím a že chci, aby mi dům postavily taky. Jen ještě musím zjsitit, zda mám i na splátky hypotéky nebo ne. To rozhodne o tom co bude.

    • 12. 6. 2018 (17.22)
     Permalink

     Půl roku s ES stavíte nebo máte hotovo a jste nastěhovaní? Rád si poslechni názor pokud je to ten druhý případ.

     Reagovat
     • 8. 7. 2018 (23.37)
      Permalink

      U nás trvala přípava 3,5 měsíce, stavba 8, celkem necelý rok od prvního kontaktu. Už bydlíme, zatím dobrý.

    • 2. 10. 2018 (21.58)
     Permalink

     Super. A nevíte jak se ekonomky staví ke změnám v jejich projektu? Přál bych si hodně nevšední dům

     Reagovat
   • 20. 6. 2018 (13.31)
    Permalink

    U nás dobrý vše, od podpisu po kolaudaci. Za nás doporučujeme.

    Reagovat
    • 30. 6. 2018 (22.50)
     Permalink

     Kdepak jste stavěli? Jaký dům máte? A cena? A hypotéka v pohodě? Já se hrozně bojím nedodržení termínů nebo navýšení ceny. Jak to u E.S. je?

     Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.