Programy pro financování stavby domu

Jestliže právě stojíte před rozhodnutím postavit vlastní rodinný dům, jedním z nejdůležitějších bodů je otázka jeho financování. Ne každý je totiž v situaci, kdy si může bez problémů vzít hypotéku a začít stavět. Někomu chybí počáteční hotovost, někdo nemůže doložit dostatečně vysoké příjmy, někdo by chtěl celou stavbu zaplatit až po jejím dokončení, někdo nejprve potřebuje prodat byt a mladé rodiny by zase rády využily státních příspěvků.

Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

Přesto by i tito lidé rádi bydleli ve vlastním úsporném či nízkoenergetickém domě. Společnost Ekonomické stavby zná problémy svých klientů a snaží se na ně reagovat. Připravila proto specializované programy, které jsou zaměřené právě na nejrůznější možnosti financování stavby domu.

Program Úvěr na pozemek

Jak už název tohoto programu napovídá, je určen pro ty, kteří mají problém s financováním nákupu pozemku. Někteří lidé by totiž potřebovali nejprve prodat byt a z těchto peněž pak financovat nákup pozemku. Když ale prodají byt v době, kdy ještě nemají ani pozemek na svůj budoucí dům, musí se na nějakou dobu stěhovat do podnájmu, což celou záležitost poměrně prodražuje.

Program Úvěr na pozemek využívají i lidé, kteří nemají hotovost na nákup pozemku a chtějí nejen stavbu, ale i nákup pozemku financovat z hypotéčního úvěru. Právě díky programu Úvěr na pozemek nemusí vyřizovat dvě samostatné hypotéky, ale mohou nejprve koupit pozemek a poté vyřídit jednu výhodnější hypotéku na dům i pozemek. Velkou výhodou tohoto programu je i fakt, že k Úvěru na pozemek nepotřebujete žádné ručitele ani ručení nemovitostí.

Program Excelent

Tento program bývá označován jako zcela revoluční. Je určen pro ty, kteří chtějí dům zaplatit až po dokončení stavby, tedy ve chvíli, kdy je dům zcela hotový. Přitom ale nechtějí kupovat již postavený dům, který by plně neodpovídal jejich představám, chtějí dům postavit podle svých představ.

Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

V rámci programu Excelent si klient vybere pozemek, zvolí si typ domu a vybere si všechny volitelné materiály, jako dlažby, podlahy, barvy, atd. Ekonomické stavby za něj pozemek koupí, připraví stavební povolení a dům podle přání klienta postaví. Teprve až ve chvíli, kdy je dům kompletně hotový, ho klient zaplatí. Může k tomu využít hypoteční úvěr, který mu Ekonomické stavby mohou pomoci připravit.

Program Génius

Název tohoto programu možná zní poněkud nadneseně, ale není tomu tak. V rámci tohoto programu totiž můžete snížit měsíční splátku domu až o téměř 2000 Kč měsíčně. Zní to neuvěřitelně? Díky důslednému a chytrému čerpání státní dotace pro výrobu elektřiny solárním panelem je to ale možné!

Na střechu domu se totiž umístí malá solární elektrárna a vyrobená elektřina se prodává do sítě za státem garantovanou dotovanou cenu. Z části výnosu se zaplatí úvěr na pořízení panelu a zbytek se využije právě na snížení splátky na dům. Zní to velmi jednoduše, ale zpracování programu Génius bylo skutečně velmi náročné. Využijte zkušeností odborníků z Ekonomických staveb a snižte si splátky za váš dům.

Program Chytrý nájem

Nemáte možnost vzít si hypotéku na pořízení vlastního domu, ale zároveň nechcete bydlet v pronájmu a peníze za nájem de facto vyhazovat oknem? Rádi byste investovali do vlastního bydlení? Pak využijte unikátní program nazvaný Chytrý nájem. V rámci tohoto programu totiž zaplacený nájem nemizí v nenávratnu, ale postupně splácí cenu vašeho domu.

Po 30 letech nájmu, nebo v případě vašeho zájmu i dříve, si svůj dům můžete odkoupit za zůstatkovou cenu, která je díky pravidelně splácenému nájmu velmi nízká. Tento model financování je vhodný pro klienty, kteří nemají možnost vzít si hypotéku kvůli nedostatečným doložitelným příjmům.

Výhodou je, že ve chvíli, kdy se situace změní a klient už na hypotéku dosáhne, může si dům za aktuální zůstatkovou cenu odkoupit a dále splácet už jen klasickou hypotéku. Pokud hypotéku čerpat nechce, může dům splácet formou nájmu po celých 30 let a následně ho odkoupit za minimální zůstatkovou cenu.

Program Mladá rodina

Mladé rodiny jsou častými klienty společnosti Ekonomické stavby. Většina z nich se však potýká s problémem, že nemají našetřenou dostatečnou počáteční hotovost a ani nemohou splácet příliš vysoké splátky.

Program Mladá rodina chytře kombinuje několik bankovních produktů a díky tomu stačí vlastnit pozemek a počáteční hotovost ve výši 170 000 Kč. Odborníci z Ekonomických staveb pak připraví osobní model financování, díky kterému mohou mladí manželé ušetřit i několik tisíc korun na každé měsíční splátce.

Program Nulová hotovost

Ekonomické stavby - logoPro některé lidi může být nedostupný i program Mladá rodina, protože počáteční hotovost prostě nemají. Proto přišla společnost Ekonomické stavby s produktem nazvaným Nulová hotovost. Díky němu je rodinný dům dostupný opravdu pro každého.

Program využívá chytrou kombinaci hypotéčního a překlenovacího úvěru a díky tomu není počáteční hotovost potřeba. Program Nulová hotovost velmi často využívají mladí lidé, kteří si ještě peníze nestihli naspořit, ale přesto je pro ně často výhodnější platit splátky za dům, než platit nájem v pronajatém bytě.

Program Pohodová stavba

Že vám slova „pohoda“ a „stavba“ nejdou dohromady? Myslíte, že stavba domu musí být vždy spojena se spoustou problémů a starostí? Není tomu tak. Společnost Ekonomické stavby připravila program, v rámci kterého celou cenu svého domu zaplatíte až po jeho dokončení a předání. Program je určen pro ty, kteří nechtějí absolvovat průběžné financování hypotékou, které přináší řadu starostí a stojí hodně času.

Navíc se celá stavba zrychlí, protože její jednotlivé etapy nebudou závislé na rychlosti splátek z banky. Program Pohodová stavba také často využívají lidé, kteří pro financování nového domu potřebují hotovost získanou prodejem původního domu či bytu. Díky tomuto programu nemusí původní byt prodávat předem a v mezidobí bydlet v pronájmu a platit zbytečně drahý nájem.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.

Ke Křižovatce 466

330 08 Zruč – Senec

telefon: 377 825 782

fax: 377 825 782

mobil: 602 435 452

email: info@ekonomicke-stavby.cz

web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

reklamní sdělení
Sdílet:

2 630 komentářů: „Programy pro financování stavby domu

 • 22. 5. 2018 (21.07)
  Permalink

  Když na klíč, tak Ekonomky. Vyřídí vše za vás a vy si jen užíváte volna a čekání na klíčky od domu. A to je dobrá činnost nemyslíte?

  Reagovat
 • 21. 5. 2018 (13.42)
  Permalink

  Co vy na ten rostoucí dům? Dobrý / špatný?

  Reagovat
 • 19. 5. 2018 (21.21)
  Permalink

  Máte někdo ten program úvěr na pozemek? Nemáme hotově ani na dům ani na pozemek, chceme všedhno na půjčku. Objednával jste si to někdo takhle u Ekonomických staveb? Jak to chodí? Jaký jsou podmínky.

  Reagovat
 • 16. 5. 2018 (11.51)
  Permalink

  Prosímvás když je vás tu tolik co už mají z ES skušenost, jak je to když máme příjmy kolem 29tisíc oba dohromady. Dítě mame jedno 4 roky. Práci trvalou ve fabrice – muž skladník a já na práci na pase. Máme nárok na ůvěr? Tady by jsme chtěli domecek.

  Reagovat
 • 15. 5. 2018 (13.08)
  Permalink

  Ekonomy jsou boží!!!! Máme to ozkoušené na vlastní kůži nebo spíš na vlastním bungalovu. Vybrali jsme si, podepsali a oni za nás všechno udělali. A tak to má být!!!!

  Reagovat
  • 16. 5. 2018 (6.52)
   Permalink

   Takže už máte hotovo? :-) Tak toho napište víc, chi vědět co mě čeká ;-) A po první schůzce už jste věděli co bude přesně? :-)

   Reagovat
  • 21. 5. 2018 (15.21)
   Permalink

   I my chválíme, radost s nima spolupracovat.

   Reagovat
   • 22. 5. 2018 (10.13)
    Permalink

    Naše rodina se s pochvalou také přidává. Veliká spokojenost s kvalitou odvedené práce a s jednáním všech zaměstanců Ekonomických staveb.

    Reagovat
 • 8. 5. 2018 (22.39)
  Permalink

  Jak je to s tim nájemním bydlenim od Ekonomek? Jako že splácím nájem a tím uplácím cenu domu? Kdo to má?

  Reagovat
  • 17. 5. 2018 (20.57)
   Permalink

   Jestli máte na mysli Chytrý nájem, tak je to takhle: Jak program funguje? V programu Chytrý nájem zaplatíte 15 % z ceny domu a pozemku. Zbytek nákladů investují ES. Koupíme Vám pozemek podle Vašeho výběru a na tomto pozemku pro Vás postavíme Váš vysněný dům. Po dokončení stavby domu začnete platit nájem. Nájem je obvykle o 30 % nižší nežli běžné nájmy v místě. Zároveň pak 2/3 zaplaceného nájmu umořují cenu Vašeho domu. Za zbylou 1/3 nájmu zaplatíme pojištění domu, daň z nemovitosti a záruční servis po dobu 30 let.

   Reagovat
 • 2. 5. 2018 (19.48)
  Permalink

  Já se do tý banky vlastně trošku bojim. Bojim se, že mi řeknou, že na dům nemám. Poradí mi Ekonomky kam jít? Nebo co řeší jejich finanční poradce?

  Reagovat
  • 3. 5. 2018 (20.58)
   Permalink

   Kdo se bojí – nesmí do lesa. A jestli se bojíte jít rovnou do banky tak si nechte nejdřív poradit přímo v Ekonomkách ;-)

   Reagovat
  • 5. 5. 2018 (8.24)
   Permalink

   oni vám tam neublíží :-) maximálně vám poví, že vám nepůjčí tolik, kolik jste su představovali :-) než tam půjdete zajděte na schůzku do ekonomek, poradí vám jak na banku musíte ;-)

   Reagovat
   • 10. 5. 2018 (20.05)
    Permalink

    to je fakt ae i dokáže ublížit
    ekonomky vám poradí jak dům od nich získat

    Reagovat
   • 13. 5. 2018 (9.13)
    Permalink

    My budem financovat s ekonomkama. Mladá rodina ( program financování) mě nadchnul – už jsme s manželem rozhodnutí ;)

    Reagovat
   • 21. 5. 2018 (21.30)
    Permalink

    To zní záludně, ekonomky znají kličky? To asi ne, ale když v tom dělají tak dlouho, tak ví co a jak :-)

    Reagovat
  • 6. 5. 2018 (16.36)
   Permalink

   Poradí vám ekonomky, ve všem vám poradí. Celé to martirium kolem stavby je s nimi pohodička ;)

   Reagovat
 • 30. 4. 2018 (12.39)
  Permalink

  Ekonomky jsou opravdu dobrý. Krásně odvedená práce, krásný domek, další spokojená rodina. :) Poděkujeme osobně (dortíku se dočkají) i takto veřejně. Snad ostatním trochu v rozhodování náš komentář pomůže.

  Reagovat
  • 1. 5. 2018 (16.24)
   Permalink

   určitě pomůže,díky. Nejste zdaleka první kdo napsal tak milou recenzi na adresu. E. staveb a proto oslovíme v první řadě je.

   Reagovat
   • 12. 5. 2018 (9.12)
    Permalink

    Oslovte, jako, my, tím nic nezkazíte. Čekám jak vše dopadne, ale vypadá to, že si ekonomky vyberem :-)

    Reagovat
 • 27. 4. 2018 (10.46)
  Permalink

  U nás jo. Takže já chvalim. Cena se zvyšuje jen když chcete něco nad rámec smlouvy a to je samozřejmé. Kvalita asi dobrá. Žádný problémy stavební nebyly a snad ani nebudou. Dům máme zatím necelý rok, bez reklamace. Tak to se uvidí časem. Termín plus mínus pár dní dodržen.

  Reagovat
  • 8. 5. 2018 (21.51)
   Permalink

   Kvalita stavby snad dobrá? Vždyť už dokonce bydlíte, tak musíte ohodnotit s větší jistotou ne?

   Reagovat
  • 19. 5. 2018 (20.57)
   Permalink

   Ja myslim ze dum ve standardu ktery ekonomky nabizeji je dost dobrej a neni potreba navysovat cenu luxusnejsima vecma. Ale je to samozrejme o tom na co jsou lidi zvykly. Nam to stacilo a jsme tak spokojeny. Se vsim. S nabidkou sluzeb, cenou, kvalitou, servisem, zarucni dobrou. Opravdu dobra prace.

   Reagovat
 • 26. 4. 2018 (20.01)
  Permalink

  Vítejte na WESTLAK FINANCIAL SERVICES

  Požádejte o naléhavou půjčku dnes bez zaplacení,
  Naše služby zahrnují následující:
  * Úvěry investorů
  * Úvěr na konsolidaci dluhu
  * Druhý hypoteční úvěr
  * Podnikové úvěry
  *Osobní půjčky
  Email —— [westlakefinancialservices02@hotmail.com]
  WHATSAPP —— +2348120111731
  dík

  Reagovat
 • 26. 4. 2018 (13.05)
  Permalink

  Tak tohle je víc než zajímavý. Program DĚKUJEME https://www.ekonomicke-stavby.cz/program-dekujeme od Ekonomek, kdy zvýhodňují stavbu domům určité skupině lidí – hasičům, vojákům, policajtům, zdravotníkům, učitelům. Nabízí jim levnější hypotéku, 4 měsíce bezúročný půjčky a 2% bonus na zařízení domu. To není špatný. Jen škoda že to týhle skupiny nepatříme. :D :D

  Reagovat
  • 26. 4. 2018 (23.53)
   Permalink

   To je hezký nápad, akorát nevím jak E. stavby nastaví pravidla, aby někdo nebyl naštvaný, že ten druhý je zvýhodněný a on třeba ne. Jsem zaměstnán u policie, ale v kanceláři, tak na to jdu mrknout…

   Reagovat
  • 27. 4. 2018 (10.54)
   Permalink

   No vida, manžel je hasič a Ekonomky se nám hodně líbí. Už jsme na ně taky koukali. TO musím doma hned nahlásit, to jsem vůbec netušila ani kde neslyšela. Tak každá kačka uspořená je dobrá ne? Tak dík za tip.

   Reagovat
   • 29. 4. 2018 (23.33)
    Permalink

    Tak to je hustý, zase mě ekonomické stavby něčím překvapili a potěšili!

    Reagovat
    • 30. 4. 2018 (13.07)
     Permalink

     Je vidět že makají na tom aby šli s dobou a pořád přinášeli zákazníkům něco nového. Fandim jim, jsou to machři v oboru. Jen tak dál.

     Reagovat
     • 30. 4. 2018 (22.02)
      Permalink

      Já Ekonomkám taky fandim, protože pro mě dělají :-)))

     • 14. 5. 2018 (21.36)
      Permalink

      Pro nás už se domeček taky staví, ekonomkám všechny palce nahoru, krásně jim to jde a skvělá komunikace k tomu!

   • 9. 5. 2018 (21.50)
    Permalink

    Pěkný nápad – škoda že do této skupiny nepatřím ani já ani můj muž. Neměli by ekonomky slevu třeba pro učitelky a farmáře? To bychom měli s mužem naději.

    Reagovat
   • 13. 5. 2018 (16.40)
    Permalink

    Tedy kam na ty nápady ekonomky chodí? To je výborný nápad, potěšilo mě to, i když nejsem ani jedno z povolání :) Už tam musím zavolat a dozvědět se víc o nich, abych mohl ženu přesvědčit ;)

    Reagovat
 • 25. 4. 2018 (22.08)
  Permalink

  Taky chceme domek, ale u nás pořád převládá ten strach, co bude, když nebude práce, co bude, když nebudu mít měsíc nebo dva na splátky. Co se stane s domem? Jde se bankou nějak dočasně domluvit nebo dům automaticky seberou a prodají? Víte to? Pracujeme už dlouho, příjmy máme pěkné, ale člověk nikdy neví. A mě ten strach bohužel dost ovládá. Vím, že všichni riskujete, když ten dům máte, ale víte jak, já se opravdu bojím a potřebuju vědět, co se stane,když na splátky určitý čas nebude.

  Reagovat
  • 26. 4. 2018 (23.56)
   Permalink

   To budete mít vždycky, když nejste vyloženě boháč, což je určitě můj případ, ale to bych nesměl nic. Dům jsem si vždycky přál, moje žena taky, tak zkusíme ověřenou jistotu a oslovíme E. stavby.

   Reagovat
   • 27. 4. 2018 (19.51)
    Permalink

    Tak jasně člověk musí být trochu opatrný ale i trochu riskovat jinak se mu v životě moc nesplní a dneska bez hypotéky ani ránu tak proč ne dů od ekonomek že jo?

    Reagovat
    • 11. 5. 2018 (20.28)
     Permalink

     Riskovat myslíte s půjčkou od banky? To není riskování, máte to pojistěný. Riskování je neověřená stavební firma, ale to ek. stavby jsou ;-)

     Reagovat
    • 18. 5. 2018 (9.45)
     Permalink

     Riskovat asi není úplně to pravé označení, hypotéku na bydlení má dnes skoro každý a všechno se dá pojistit. Já jsem do domu s rodinou šel. Ekonomky staví a výborně. Už se nemůžu dočkat až se v léte přestěhujeme.

     Reagovat
 • 25. 4. 2018 (21.40)
  Permalink

  Dnes jsem objednala zahradní nábytek, byl v akci. Sice se budeme stěhovat cca za měsíc, ale ekonomky termín podle všeho krásně splní, tak to holt se čtyřma krabicema navíc přežiju :DDD

  Reagovat
  • 1. 5. 2018 (18.31)
   Permalink

   to jste udelala dobre i s ekonomkami i s tim nabytkem za mesic byste za to dala dvakrat az trikrat tolik

   Reagovat
  • 5. 5. 2018 (20.54)
   Permalink

   Já bych taky nakupovala až bych plakala,ale u nás ES kopou zatím základy :-D

   Reagovat
   • 8. 5. 2018 (13.04)
    Permalink

    Alespoň už jste začli, to já zatím ne, ale brzy se to změní…číslo do ekonomek je na jejich stránkách?

    Reagovat
 • 24. 4. 2018 (13.00)
  Permalink

  UŽ ŘEŠÍME S EKONOMKAMA FASÁDIČKU A POSLEDNÍ DETAILY – JE TO PARÁDIČKA!

  Reagovat
  • 24. 4. 2018 (23.15)
   Permalink

   Teda vy mě štvete :-))) Ale místo závidění bychom se mohli dát s mužem akce. Katalog ES máme prostudovaný tak hurá další krok.

   Reagovat
   • 29. 4. 2018 (22.14)
    Permalink

    na co jeste cekate? je to zbytecny prodluzovani , verte nam, my vybirali a vyhali tak pul roku, ted to vydime jako chybu, mohly jsme uz davno bydlet, takhle bydlime az ted

    Reagovat
   • 13. 5. 2018 (22.55)
    Permalink

    Rotumná řeč, já taky zítra volám do es a sjednávám schůzku: nazrál ten pravý čas !

    Reagovat
    • 19. 5. 2018 (9.03)
     Permalink

     J8 budu volat v pondělí, dnes zasedne rodinná rada a v pondělí ať se E. stavby těší na rodinu Zmazlíků :-D

     Reagovat
  • 25. 4. 2018 (8.55)
   Permalink

   Tak jste o dost dál než my, já jsem po první schůzce v Ekonomkách taky nadšená, plná inspirace a optimismu :-)

   Reagovat
  • 28. 4. 2018 (21.40)
   Permalink

   Se máte, my teprve projekt. Barvu budeme mít do žluta to taky víme, ale zatím řešíme hlavně uspořádání místností uvnitř baráku.

   Reagovat
  • 2. 5. 2018 (19.07)
   Permalink

   když řešíte fasádu tak za jak dlouho budou mít ekonomky hotovo? zajímá mě to třeba kdybych se nemohl dlouho pro odstín rozhodnout tak kolik mám od začátku času

   Reagovat
  • 5. 5. 2018 (10.03)
   Permalink

   No to musí být parádička, vím jakou mám radost, když se povede doma třeba jen vymalovat…to musí být super pocit, už musím sebrat síli, přemluvit manžela a zavolat do Ekonomických staveb.

   Reagovat
   • 6. 5. 2018 (22.10)
    Permalink

    Tak mu ekonomky představte, musí se do nich zamilovat ;-)

    Reagovat
 • 22. 4. 2018 (13.37)
  Permalink

  Dneska znovu návštěva stavby – žena se úplně rozplývala, já jsem taky spokojený. Ekonomky určitě skvělá volba.

  Reagovat
  • 23. 4. 2018 (20.33)
   Permalink

   Chci se taky rozplývat, zejtra volam do ekonomek…

   Reagovat
  • 24. 4. 2018 (9.48)
   Permalink

   Jé to vám závidím, mě se nedaří ženu přemluvit na barák a já bych tolik chtěl. Od ES taky samozřejmě :D

   Reagovat
  • 28. 4. 2018 (22.38)
   Permalink

   Trochu závidím, ale jen, že už jste tak daleko…ne Ekonomky, protože už s nimi máme také podepsáno ;)

   Reagovat
   • 7. 5. 2018 (22.27)
    Permalink

    Já bych nezáviděla, protože i ta příprava stavby, kdy si plánujete a vybíráte, i ta stavba,kdy se jezdíte koukat i to předávání klíčů a zařizování za to stojí. Každá etapa je krásná a my jsme tak rádi, že toho můžeme být součastí. Díky, ES nám plní náš sen!

    Reagovat
   • 17. 5. 2018 (20.33)
    Permalink

    Nezavidte, jednejte. :) Taky uz na tom pracujeme a ted jezdime vzdycky o vikendu na kontrolu stavby. No je to velka parada koukat, co se vsechno za tyden postavi a jak to pribejva. Zkuste at vite o cem mluvit. Fantazie takova stavba na klic od E.S.

    Reagovat
  • 7. 5. 2018 (11.57)
   Permalink

   My jezdíme každou sobotu koukat co máte nového. Od jara stavíme, takže už máme docela dost hotovo. Brzo nás čekají krovy, počasí přeje, dřevo už je na stavbě a čeká se až se dokončí hrubá stavba a tradá, bude další kousek hotov.

   Reagovat
 • 20. 4. 2018 (15.31)
  Permalink

  AHOJ
  Jmenuji se PAVEL, doufám, že se dnes všichni těší. vím, že mnozí z nás jsou v tom, že potřebujeme získat dobrý úvěr ze spolehlivého zdroje, který můžeme vrátit, přišel jsem vám oznámit, že kopalová mi byla velkou pomoc tím, že mi půjčila částku 250.000kk na 2 % úrokové sazby a splatné v mém vlastním čase, aby urovnal můj hlavní debet.
  můžete také kontaktovat MR KOPALOVÁ s touto poštou
  kopalovax1@seznam.cz

  Reagovat
 • 20. 4. 2018 (10.53)
  Permalink

  Jen v pár slovech napíšu, že i naše zkušenost s firmou Ekonomické stavby neměla chybu. Takhle má vypadat STAVBA NA KLÍČ. :)

  Reagovat
  • 20. 4. 2018 (20.59)
   Permalink

   Takže s ekonomkami bez starostí? Slyšel jsem, že stavba na klíč nemusí být bez sarostí, ale to někdo mluvil o nějaké stavební firmě.

   Reagovat
   • 23. 4. 2018 (15.37)
    Permalink

    Tak stavba může být buď v pohodě nebo s problémama. Záleží na strašně věcech od financování, podmínek pro stavbu, dodávek materiálu, na přípojkách, na tom jak banka pouští nebo naopak nepouští peníze a tak dál. Takže je to všechno pěkně náročný. A pokud si na to netroufáte sami, volte nějakou osvědčenou stavební firmu. My zvolili Ekonomické stavby a udělali jsme opravdu dobře. Tak hodně štěstí , ať vyberete taky tak.

    Reagovat
    • 24. 4. 2018 (19.52)
     Permalink

     Vy mluvíte jak z reklamy, stačilo to napsat normálně: najali jsme Ekonomky a všechno zvládli :-)

     Reagovat
     • 25. 4. 2018 (9.34)
      Permalink

      Ještě aby to ES nezvládly když to dělají tolik let a postavily tolik domů. Na to u nich sázím taky.

     • 25. 4. 2018 (13.41)
      Permalink

      Však si tu může každej psát jak chce? Někdo je strohej, někdo ukecanej, tak ať si každej udělá referenci jakou uzná za vhodný. ES jsou dobrý, to na faktu nic nemění.

     • 28. 4. 2018 (21.56)
      Permalink

      VŠAK TO TAKY NAPÍŠEME NORMÁLNĚ – EKONOMKY JSOU ÚPLNĚ NEJLEPŠÍ

     • 22. 5. 2018 (22.11)
      Permalink

      Tak ještě jinak: Zavolal jsem do es a od té doby jsem věděl že dům bude perfektní. Jejich přístup je skvělý a předurčoval skvělou připravenost. Výsledek je super.

    • 7. 5. 2018 (8.32)
     Permalink

     Já Ekonomické stavby vybrala hned podle několika kritérií: Dlouholetá praxe v oboru, spolehlivost, široký výběr projektů a služeb.

     Reagovat
     • 8. 5. 2018 (23.11)
      Permalink

      Tak to je myslím to nejdůležitější, já bybral ekonomky na první dojem už podle telefonátu k nim, bylo to asi znamení, ale ta paní byla, narozdíl od jiných paní v jiných firmách, fakt moc milá.

     • 21. 5. 2018 (22.18)
      Permalink

      Mám stejné priority tak si ekonomky taky pořádně a z blízka prohlídnu ;)

    • 10. 5. 2018 (14.26)
     Permalink

     Já myslim že stavba od EKonomek může být jenom v pohodě. Neznám kolem sebe toho kdo by spolupráce s nima litoval a že znám 4 rodiny, kterejm už taky stavili.

     Reagovat
   • 26. 4. 2018 (10.58)
    Permalink

    Takovou krávovinu jste jistě neslyšel o ekonomických stavbách :-)

    Reagovat
    • 27. 4. 2018 (21.01)
     Permalink

     Jakou krávovinu? Nějaký problémy nebo co? My je chceme na stavbu bungalovu, takže jestli je něco špatně, pište jo? Já zatím slyšela samou chválu. Díky.

     Reagovat
     • 2. 5. 2018 (21.17)
      Permalink

      Problémoví lidé mají problém všude. Podívejte kolik lidí je s ES spokojenejch. To stačí ne?

   • 30. 4. 2018 (15.44)
    Permalink

    Záleží na tom koho si vyberete. pOkud firmu která na to s prominutím ser…, tak pak může být stavba pěknej průs.., pokud firmu co si stojí za kvalitou tak je to pohoda. My to měli s Ekonomkama dobrý, dodržely svoje sliby. My nic nemuseli oni to dělaly za prachy za nás.

    Reagovat
  • 24. 4. 2018 (12.44)
   Permalink

   Měli jste vlastní stavební dozor nebo jste to nechávali jen na ES? Píšou že také nějaké kontrolory kvality mají, ale nevím, zda tomu věřit nebo ne. Nerozumím tomu, tak hledám nejlepší a taky asi jeden z levnějších způsobů jak to kontrolovat.

   Reagovat
   • 27. 4. 2018 (10.43)
    Permalink

    Všechno jsme nechávali jen nich. Stavební dozor jsou zbytečně vyhozený prachy. Postaví dobře, nebojte. Kladných hodnocení mají všude hafo. Za ty prachy si radši kupte sedačku a nějaký nábytek. To bude lepší investice.

    Reagovat
    • 29. 4. 2018 (21.33)
     Permalink

     Na co dozor? Proc vyhovazovat penize zbytecne kdyz vam ekonomky nabizeji nejaky nezavisly dozor? To je lepsi radsi koupit neco jinyho do domu nebo treba starsi auto. Jako dozor to je pekna palka. Dozor stavby do 3 mil pry stoji kolem 100 000.

     Reagovat
    • 6. 5. 2018 (21.44)
     Permalink

     Ano přesně tak. Když na klíč, tak se vším všudy od Ekonomek.

     Reagovat
     • 14. 5. 2018 (13.34)
      Permalink

      A kdo chce mít všechno bez starostí, volí Ekonomky. Zní to tu už skoro jako slogan, ale je to tak. Kdo chce jen čekat na klíče, tak ví kde podepisovat smlouvu. Naše zkušenost je skvělá a to jsme dosti nároční klienti. Ekonomky to s náma neměly moc jednoduchý.

    • 20. 5. 2018 (0.00)
     Permalink

     Ježiš když zadáte zkušené stavební firmě rodinný dům na klíč tak se nemusíte už o nic starat. Proč by si někdo najímal stavební dozor navíc?

     Reagovat
   • 9. 5. 2018 (23.29)
    Permalink

    Co blbnete? Jako že byste ES kontroloval? Proč, Zbytečně vyhozené peníze, to je jako bych pověřil zubaře, aby kontroloval zubaře co má ruce v mojí puse

    Reagovat
    • 10. 5. 2018 (14.56)
     Permalink

     Tak jako zubař a dům za miliony jsou jako sakra velký rozdíl ale víte jak, názor mám takový, že je opravdu zbytečný dávat peníze za stavební dozor. Stojí to mraky pěnez. To radši nebrat danou stavební firmu, když jí nevěřim. My ES věřili a dopadlo to nad naše očekávání. Tak vybírejte stejně dobře.

     Reagovat
  • 26. 4. 2018 (12.46)
   Permalink

   Dodržena cena, termín i kvalita? Žádné výhrady, problémy ani reklamace?

   Reagovat
   • 27. 4. 2018 (21.42)
    Permalink

    U nás na 1*****. Ekonomky jsou nejlepší!!!!

    Reagovat
    • 18. 5. 2018 (12.15)
     Permalink

     málo hvězdiček za jedničkou ;-)))) ekonomky neeejlepšíííí :-))))

     Reagovat
    • 20. 5. 2018 (22.30)
     Permalink

     To zní jak z pohádky. Fakt to tak suprový bylo? Žádný stresy, problémy, reklamace, dohady? Se mi líbí, ale trochu se do toho jít bojíme. 99% lidí je miluje, 1% nenávidí. A já nevim proč.

     Reagovat
   • 29. 4. 2018 (21.09)
    Permalink

    Dodržno vše co jsme si na schůzkách a ve smlouvě domluvili. Za nás spolupráce na vysoké úrovni. Kdo nechce nic dělat nebo neví jak na samostavbu, tak ať volá taky pro termín schůzky a řeší vše na klíč.

    Reagovat
   • 6. 5. 2018 (21.54)
    Permalink

    Dodrženo vše podle smlouvy, zatím bez reklamací. Takže pohoda jazz.

    Reagovat
    • 19. 5. 2018 (13.00)
     Permalink

     Co tu řešíte? Ono se někomu stalo že ek. stavby něco nedodrželi? To se mi nezdá…že by byůlo dneska ještě něco takovýho možný?

     Reagovat
   • 8. 5. 2018 (22.10)
    Permalink

    Nebojte, co je ve smlouvě, to bude splněno. Jsem si tím stoprocentně jist.

    Reagovat
    • 11. 5. 2018 (19.57)
     Permalink

     Co je psáno to je dáno, Ekon. stavby plní!

     Reagovat
     • 22. 5. 2018 (21.23)
      Permalink

      Je to opravdu tak. U nás tomu tak bylo. Nemůžu si vynachválit jejich přístup, byla to pohodový. Vše se řešilo mailem nebo telefonicky. Když bylo potřeba, jeli jsme si stavbu překontrolovat a mohla tak začít nová etapa. Menší změny se řešily operativně v průběhu, když se nám něco nezdálo, hned jsme to hlásili. Dopadlo do lépe než jsme čekali. Strach byl samozřejmě, každý se stavby bojí,ale už víme, že není čeho. Zvolíte-li ES nebudete litovat.

    • 15. 5. 2018 (19.27)
     Permalink

     co je psáno to je dáno ne?
     myslíte že je dneska někdo kdo si dovolí to nedělat?
     to by museli být v ekonomkách blázni a to to nejsou!

     Reagovat
    • 22. 5. 2018 (13.09)
     Permalink

     Tak jesti máte s ek. stavbami osobní zkušenost tak by se tomu dalo věřit ;)

     Reagovat
   • 18. 5. 2018 (21.26)
    Permalink

    Ano cena dodržena, ano termín dodržen, ano kvalita také. Bez výhrad, bez problémů, bez reklamací. ES jsou nejlepší! To už půl roku taky víme.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.