Programy pro financování stavby domu

Jestliže právě stojíte před rozhodnutím postavit vlastní rodinný dům, jedním z nejdůležitějších bodů je otázka jeho financování. Ne každý je totiž v situaci, kdy si může bez problémů vzít hypotéku a začít stavět. Někomu chybí počáteční hotovost, někdo nemůže doložit dostatečně vysoké příjmy, někdo by chtěl celou stavbu zaplatit až po jejím dokončení, někdo nejprve potřebuje prodat byt a mladé rodiny by zase rády využily státních příspěvků.

Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

Přesto by i tito lidé rádi bydleli ve vlastním úsporném či nízkoenergetickém domě. Společnost Ekonomické stavby zná problémy svých klientů a snaží se na ně reagovat. Připravila proto specializované programy, které jsou zaměřené právě na nejrůznější možnosti financování stavby domu.

Program Úvěr na pozemek

Jak už název tohoto programu napovídá, je určen pro ty, kteří mají problém s financováním nákupu pozemku. Někteří lidé by totiž potřebovali nejprve prodat byt a z těchto peněž pak financovat nákup pozemku. Když ale prodají byt v době, kdy ještě nemají ani pozemek na svůj budoucí dům, musí se na nějakou dobu stěhovat do podnájmu, což celou záležitost poměrně prodražuje.

Program Úvěr na pozemek využívají i lidé, kteří nemají hotovost na nákup pozemku a chtějí nejen stavbu, ale i nákup pozemku financovat z hypotéčního úvěru. Právě díky programu Úvěr na pozemek nemusí vyřizovat dvě samostatné hypotéky, ale mohou nejprve koupit pozemek a poté vyřídit jednu výhodnější hypotéku na dům i pozemek. Velkou výhodou tohoto programu je i fakt, že k Úvěru na pozemek nepotřebujete žádné ručitele ani ručení nemovitostí.

Program Excelent

Tento program bývá označován jako zcela revoluční. Je určen pro ty, kteří chtějí dům zaplatit až po dokončení stavby, tedy ve chvíli, kdy je dům zcela hotový. Přitom ale nechtějí kupovat již postavený dům, který by plně neodpovídal jejich představám, chtějí dům postavit podle svých představ.

Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

V rámci programu Excelent si klient vybere pozemek, zvolí si typ domu a vybere si všechny volitelné materiály, jako dlažby, podlahy, barvy, atd. Ekonomické stavby za něj pozemek koupí, připraví stavební povolení a dům podle přání klienta postaví. Teprve až ve chvíli, kdy je dům kompletně hotový, ho klient zaplatí. Může k tomu využít hypoteční úvěr, který mu Ekonomické stavby mohou pomoci připravit.

Program Génius

Název tohoto programu možná zní poněkud nadneseně, ale není tomu tak. V rámci tohoto programu totiž můžete snížit měsíční splátku domu až o téměř 2000 Kč měsíčně. Zní to neuvěřitelně? Díky důslednému a chytrému čerpání státní dotace pro výrobu elektřiny solárním panelem je to ale možné!

Na střechu domu se totiž umístí malá solární elektrárna a vyrobená elektřina se prodává do sítě za státem garantovanou dotovanou cenu. Z části výnosu se zaplatí úvěr na pořízení panelu a zbytek se využije právě na snížení splátky na dům. Zní to velmi jednoduše, ale zpracování programu Génius bylo skutečně velmi náročné. Využijte zkušeností odborníků z Ekonomických staveb a snižte si splátky za váš dům.

Program Chytrý nájem

Nemáte možnost vzít si hypotéku na pořízení vlastního domu, ale zároveň nechcete bydlet v pronájmu a peníze za nájem de facto vyhazovat oknem? Rádi byste investovali do vlastního bydlení? Pak využijte unikátní program nazvaný Chytrý nájem. V rámci tohoto programu totiž zaplacený nájem nemizí v nenávratnu, ale postupně splácí cenu vašeho domu.

Po 30 letech nájmu, nebo v případě vašeho zájmu i dříve, si svůj dům můžete odkoupit za zůstatkovou cenu, která je díky pravidelně splácenému nájmu velmi nízká. Tento model financování je vhodný pro klienty, kteří nemají možnost vzít si hypotéku kvůli nedostatečným doložitelným příjmům.

Výhodou je, že ve chvíli, kdy se situace změní a klient už na hypotéku dosáhne, může si dům za aktuální zůstatkovou cenu odkoupit a dále splácet už jen klasickou hypotéku. Pokud hypotéku čerpat nechce, může dům splácet formou nájmu po celých 30 let a následně ho odkoupit za minimální zůstatkovou cenu.

Program Mladá rodina

Mladé rodiny jsou častými klienty společnosti Ekonomické stavby. Většina z nich se však potýká s problémem, že nemají našetřenou dostatečnou počáteční hotovost a ani nemohou splácet příliš vysoké splátky.

Program Mladá rodina chytře kombinuje několik bankovních produktů a díky tomu stačí vlastnit pozemek a počáteční hotovost ve výši 170 000 Kč. Odborníci z Ekonomických staveb pak připraví osobní model financování, díky kterému mohou mladí manželé ušetřit i několik tisíc korun na každé měsíční splátce.

Program Nulová hotovost

Ekonomické stavby - logoPro některé lidi může být nedostupný i program Mladá rodina, protože počáteční hotovost prostě nemají. Proto přišla společnost Ekonomické stavby s produktem nazvaným Nulová hotovost. Díky němu je rodinný dům dostupný opravdu pro každého.

Program využívá chytrou kombinaci hypotéčního a překlenovacího úvěru a díky tomu není počáteční hotovost potřeba. Program Nulová hotovost velmi často využívají mladí lidé, kteří si ještě peníze nestihli naspořit, ale přesto je pro ně často výhodnější platit splátky za dům, než platit nájem v pronajatém bytě.

Program Pohodová stavba

Že vám slova „pohoda“ a „stavba“ nejdou dohromady? Myslíte, že stavba domu musí být vždy spojena se spoustou problémů a starostí? Není tomu tak. Společnost Ekonomické stavby připravila program, v rámci kterého celou cenu svého domu zaplatíte až po jeho dokončení a předání. Program je určen pro ty, kteří nechtějí absolvovat průběžné financování hypotékou, které přináší řadu starostí a stojí hodně času.

Navíc se celá stavba zrychlí, protože její jednotlivé etapy nebudou závislé na rychlosti splátek z banky. Program Pohodová stavba také často využívají lidé, kteří pro financování nového domu potřebují hotovost získanou prodejem původního domu či bytu. Díky tomuto programu nemusí původní byt prodávat předem a v mezidobí bydlet v pronájmu a platit zbytečně drahý nájem.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.

Ke Křižovatce 466

330 08 Zruč – Senec

telefon: 377 825 782

fax: 377 825 782

mobil: 602 435 452

email: info@ekonomicke-stavby.cz

web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

reklamní sdělení
Sdílet:

4 200 komentářů: „Programy pro financování stavby domu

 • 26. 1. 2018 (13.16)
  Permalink

  Na silvestra jsme si dali předsevzetí, že začneme nový rok samostatně, že už nebudeme bydlet u tchána a tchýně, ani si nebudeme podepisovat nějakou dlouhodobou smlouvu na pronájem bytu, prostě že to vyřešíme jednou pro vždy. Jak? Tím, že už máme podepsanou smlouvu v EKonomkách, už se nám dokončuje projekt a co nevidět už se nám začne stavět. Ideální řešení pro všechny rodiny s dětmi, pokud teda oba rodiče pracují. Tak se taky do toho pusťte a vydělané peníze dávejte do svého domu, ne do cizího bytu.

  Reagovat
  • 27. 1. 2018 (23.13)
   Permalink

   Jak dlouho vám dělali projekt? Jak dlouho to trvalo od podpisu smlouvy? A za kolik měsíců vám mají podle smlouvy předat hotový dům?

   Reagovat
  • 30. 1. 2018 (19.32)
   Permalink

   říkáte pro pracující rodiče ale ek. stavby mají řešení i pro rodiče s malými dětmi ne? to je jen minulost nebo mají ek. stavby stále program pro tenhle typ lidí?

   Reagovat
   • 5. 6. 2018 (22.18)
    Permalink

    Ekonomické stavby mají vymyšleno mnoho veriant. Dneska si na dům musí půjčit skoro všichni, my nebudem vyjímkou.

    Reagovat
    • 20. 8. 2018 (19.20)
     Permalink

     No tak kdo má dnes hotovost na byt nebo dům??? Ale nějaké našetřené peníze je dobré mít. U Ek. staveb třeba alespoň tu jejich zálohu, bez koruny v kapse může chtít dům jen blázen.

     Reagovat
  • 13. 3. 2018 (21.11)
   Permalink

   To je skvělé přecevzetí, asi ho udělám na narozeniny, nebudu čekat na další silvestr. Sice by mi ekonomky nikam neutekly, ale odkládat to nemám smysl.

   Reagovat
   • 31. 3. 2019 (21.47)
    Permalink

    Já nebudu čekat na nic a ekonomky chci, zítra tam volá – už jsem se rozmyslel!

    Reagovat
  • 23. 3. 2018 (23.17)
   Permalink

   Máte pravdu, už bylo a čase: pro nás už ES makají, je to hračka.

   Reagovat
  • 26. 3. 2018 (6.46)
   Permalink

   počkejte já myslela že s eekonomkama i když odejdu na mateřskou ne? bude to složitější ale půjde to ne?

   Reagovat
   • 8. 4. 2018 (10.04)
    Permalink

    Na to je ideální program mladá rodina ne? Nám se hodí nulová hotovost, moc jsme toho zatím nenašetřili :D

    Reagovat
   • 21. 10. 2018 (19.11)
    Permalink

    Mě rostoucí dům od ekonomek přijde jako skvělý nápad. Na první schůzce se na to budu ptát :-)

    Reagovat
  • 9. 4. 2018 (12.34)
   Permalink

   Tak utekli dva měsíce a my už máme základovou desku. Lidi ten pocit, že se to konečně hnulo od papírování k realitě, ten je nepopsatelný. A jak je hezky, tak jezdíme na stavbu častu a čekáme na každý další malý kousek, o který náš „dům“ poporoste. :)

   Reagovat
   • 6. 11. 2018 (22.08)
    Permalink

    u nás dokončená hrubá stavba!!! :-) Ekonomky jsou skvělý, úžasný, bezchybný… :-)

    Reagovat
  • 20. 4. 2018 (11.13)
   Permalink

   Tak jak vam to slape na stavbe? Spokojenost nebo problemy? Jsme v podobne situaci jak vy, takze taky hledame idealni reseni a tohle se mi libi. Maly dum se zahradkou a bazenem. To by se mi moc libilo. Mate nejake rady do zacatku, na co si dat pozor, co si hlidat, na co se zeptat a tak? Vubec v tom neumim chodit a partner tohle nechava dost na me. Takze dekuji vsem za moudre rady. :)

   Reagovat
  • 31. 12. 2018 (20.10)
   Permalink

   A jak to dopadlo, když už je téměř rok po té? To už byste mohli bydlet nebo by mohli Es dokončovat ne?

   Reagovat
 • 23. 1. 2018 (21.46)
  Permalink

  Odpověď na dotaz pro Aleše:
  Jak ta zchuzka probihala? Co vam tam rekli? Co se tam resi? Vybira dum, pocita splatka hipoteky nebo co jeste? Co musime mit sebou kdyz tam pojedeme? Za jak dloho nas tam vemou? Napiste.

  Schůzka probíhá v podstatě dost tak, jak chcete vy. Zodpovídají vám vaše dotazy, ujasňují věci, kterým nerozumíte, můžete procházet domy, který je pro vás nejvhodnější, můžete se pobavit o úvěru na dům, řešíte pozemek, přípojky, prostě fakt co je potřeba ke stavbě a k vašemu rozhodnutí zda do toho jít nebo nejít. Můžete si tam vybrat dům, kam se pojedete podívat atd atd. Možností je milion.

  Reagovat
  • 14. 3. 2018 (10.13)
   Permalink

   A je možné schůzku u ES absolvovat tak jak bych řekl na nečisto? Zjistit pokud se mi vše líbí u ES zhruba cenu a pak jít jednat do banky? Nebo nejprve banka a zjistit kolik mi maximálně půjčí? Jaký navrhujete postup? Díky

   Reagovat
   • 14. 4. 2018 (22.00)
    Permalink

    Ježiš nemějte s Ek. staveb strach, jsou bezvadný a na první schůzce si nezávazně krásně popvídáte… a zamilujete se do nich ;-)

    Reagovat
   • 13. 5. 2018 (10.37)
    Permalink

    První schůzka s ES přede mnou a rozhdně se tam nenechám do ničeho nutit. Chci naživo intenzivně zjistit jestli je firma ES pro mě ta pravá!

    Reagovat
   • 24. 5. 2018 (22.22)
    Permalink

    První schůzka v ES je zcela nezávazná,takže bych se toho vůbec nebál…

    Reagovat
    • 2. 6. 2018 (22.56)
     Permalink

     Já se seznamovací schůzky nebojím a jdu do toho naplno, s nadšením, očekávání, nadějí … a seznamem otázek.

     Reagovat
  • 30. 3. 2018 (17.29)
   Permalink

   Proč by nestavěli takhle běžně? Es staví všem výborně ne?

   Reagovat
  • 10. 4. 2018 (22.19)
   Permalink

   Kdo nechtěl, to musí být kvalitka, to musí být prácička.

   Reagovat
  • 14. 5. 2018 (22.34)
   Permalink

   Krásný dům ze všech stran a pohledů, E.S. to zkrátka umí :D

   Reagovat
   • 25. 5. 2018 (20.56)
    Permalink

    Ekonomické stavby hned tak někdo nepřekoná, postavili tolik domů, jsou asi jedničky no :-) Nezbyde mi než si nechat postavit dům od nich :D

    Reagovat
   • 3. 7. 2018 (23.33)
    Permalink

    hlavně venku i zevnitř – es staví zjevně skvěle
    tady to není zdaleka první místo kde tu čtu

    Reagovat
   • 20. 8. 2018 (23.22)
    Permalink

    Es to fakt umí. Už jsem viděl tolik domů od nich, jeden i v reálu. Na první pohled poctivá práce.

    Reagovat
  • 27. 5. 2018 (21.24)
   Permalink

   Zvenku to vymazlí ekonomky a zevnitř já :-)

   Reagovat
 • 15. 1. 2018 (16.57)
  Permalink

  Rostouci dum jak tu pisete dobrej, ale my to vememe zgruntu a postavime (nechame si postavit) jeden velkej rovnou. Hypotéku si vezmeme taky jednu, ta nam postaci,splacet mame z ceho, tak at je to hotovy rovnou a rovnou se udela zahrada a pak uz se to dalsi stavbaou neznici. Tak mi to prijde pro nasi rodinu nejlepci.

  Reagovat
 • 14. 1. 2018 (23.46)
  Permalink

  Aleši, schůzka probíhá tak, jak v podstatě chcete. Máte dotazy? Ptáte se! Nevíte jaký dům vybrat? Řeknete si představu domu (velikost, počet místností, bungalov nebo patrový, dvougerační, rostoucí…) o ceně a oni vám něco nabídnout. Nevíte jestli máte na hypotéku? Vemte si výplatní pásky nebo přiznání a oni vám to spočtou. Je to fakt na komunikaci a domluvě, takže co jde udělat na místě za ten plánovaný čas, to proberete, co nestihnete nebo trvá dýl, to pošlou nebo se domluvíte na další schůzce. Ale pohoda, nestresujte se.

  Reagovat
  • 16. 1. 2018 (17.41)
   Permalink

   Na schůzku ani žádnou prohlídku nejedeme, všechno už víme, napsali jsme si mail a oni nám poradili. Jedeme rovnou na podpis, máme jasno o domě, hypotéce, pozemku, všem. :)

   Reagovat
   • 30. 3. 2018 (17.32)
    Permalink

    Jako že máte osobní doporučení na ES? Tak to je nejlepší, já ho nemám, tak se pojedu podívat na tu referenčku.

    Reagovat
    • 12. 8. 2018 (20.17)
     Permalink

     To bude super, těšte se ;) My jsme si s manželem děsně užili a chuť stavět s ES byla ještě větší než přetím \:)

     Reagovat
   • 9. 5. 2018 (21.20)
    Permalink

    Ty jo, to jste hustý. Máte na ES i osobní referenci? Protože jinak jste u mě trošku riskéři ne?

    Reagovat
   • 3. 6. 2018 (21.37)
    Permalink

    Ty jo to je fofr :-) Viděli jste práci Es naživo? Bez toho do ničeho nejdu ;-)

    Reagovat
  • 29. 1. 2018 (23.43)
   Permalink

   Mluvíte o schůzce v ekonomkách? Rád bych se tam objednal a zjistil možnosti když je to nezávazné :-)

   Reagovat
 • 14. 1. 2018 (14.50)
  Permalink

  Požádejte o půjčku rychlý a pohodlný způsob, jak zaplatit účty a obnovit financování vašeho projektu s nejlevnější úrokovou sazbou ve výši 3%, abyste nás kontaktovali dnes prostřednictvím: trustfunds804@outlook.com. Úvěr potřebujeme půjčku nabízet naše minimum je 1,000,00 výběr půjčování nějakých peněz, jsem certifikovaná registrace a věřitelé Legit, můžete nás kontaktovat dnes, pokud máte zájem získat tento úvěr, kontaktujte mě pro více informací o procesu půjčky protože podmínky půjček a výše úvěru vám budou převedeny. Potřebuji vaši naléhavou odpověď, pokud máte zájem.

  Reagovat
  • 29. 1. 2018 (23.53)
   Permalink

   Nabízíte nebankovní půjčku? To bych docela rád prozkoumal než půjdu do banky a než zavolám do ekonomek…

   Reagovat
 • 12. 1. 2018 (13.00)
  Permalink

  Kdo z vás si volil program Úvěr na pozemek? Je to výhodný? My chceme na úvěr i dům i pozemek, nemáme ještě nic z toho a hotovost máme jen tak 300 000. Není to moc, ale snad se nám s tím podaří získat dům se zahradou. Navíc máme ve vlastnictví větší garsonku, kterou buď pronajmeme nebo prodáme, to se uvidí podle toho kolik nám banka půjčí. Příští měsíc se pouštíme do řešení, takže zatím jen sonduju.

  Reagovat
  • 28. 3. 2018 (18.03)
   Permalink

   měli jsme mladou rodinu a bylo to fajn, na pozemek i na zálohu jsme měli hotově, takže to jsme řešit nemuseli

   Reagovat
 • 7. 1. 2018 (0.00)
  Permalink

  Nám už se to taky blíží, už máme vybranou vanu, sprcháč, toaletu, umyvadla, skříňky do koupelny a na toaletu. Už to jen osadí, obloží, dodělají podlahy a začátkem února už máme termín předání. To bude super. :)

  Reagovat
  • 24. 3. 2018 (20.27)
   Permalink

   Všem to přeji i závidím zároveň. Dům od ekonomických staveb je můj největší sen.

   Reagovat
  • 6. 1. 2019 (0.08)
   Permalink

   no to věřím, taky bych se těšil na nové bydlení
   a to jak používáte slovo toaleta…. to je sranda

   Reagovat
 • 3. 1. 2018 (14.30)
  Permalink

  Nemám rád jakékoli změny, ale stěhování do nového domu od ES jsem vzal celkem v pohodě

  Reagovat
  • 10. 1. 2018 (14.38)
   Permalink

   Jste se stěhovali ted v lednu jo? Takže není pravda že firma v zimě nestaví? Nebo dělá jen na domech kde se přes zimu dělat dá? A pocity? Spokojenost? Šli byste do stavby s E.S. znova? Změnili byste něco? Dali byste si většího bacha na něco? Pardon za ty dotazy,ale taky je chceme kontaktovat.

   Reagovat
 • 2. 1. 2018 (18.11)
  Permalink

  Tak jsem si konečně zažádala o katalog Ekonomických staveb,dlouho jsem to odkládala,ale tenhle rok bych chtěla začít úplně jinak

  Reagovat
  • 12. 8. 2018 (20.19)
   Permalink

   Katalog vám přijde za chvilku a doporučuju referenční návštěvu postaveného domu, zrovna jsem psala nahoru jak to bylo super ;)

   Reagovat
  • 30. 9. 2018 (21.54)
   Permalink

   Já chci také konečně udělat ten velký krok, mám na to trochu míň času než vy,když chci jetště letos začít. Zítra volám do Ekonomek a sjednávám schůzku.

   Reagovat
   • 17. 11. 2018 (22.32)
    Permalink

    Tak co začli jste? Já už to s maželem letos nestihnu, ale jaro 2019 to jistí. Es už se na vás těšíme osobně! :-)

    Reagovat
  • 27. 6. 2018 (20.24)
   Permalink

   Vy máte ale nápady :D A asi hodně času. To já budu rád až se přestěhujeme a to to jde Ekonomkám od ruky, nedovedu si představit, kdyby se to nějak zbytečně vleklo :/

   Reagovat
 • 30. 12. 2017 (11.53)
  Permalink

  Já považuju bydlení jako investici. Poptávka po nemovistech je teď vysoká i ceny tomu odpovídají, jsem ráda, že jsme tohle s ES vyřešili před lety

  Reagovat
  • 27. 3. 2018 (22.07)
   Permalink

   Nás to čeká až tenhle rok. Ale jsem ráda, že jsme se konečně rozhoupali. Cena domu je relativně ok,ale ty pozemky jsou poslední roky šíleně drahý, to je nanic. Ale nevzdváme to a hledáme dál. Tak hold půjdeme kousek od města, když v blízkosti větších měst jsou tak drahé. Ale ten dům si vzít nenecháem, už jsme rozhodnutý.

   Reagovat
  • 12. 10. 2018 (17.36)
   Permalink

   Já dům považuju především za domov a potom až jako investici. Chci krásný dům, chci rozumnou cenu a bezproblémovou stavbu. Takže ES?

   Reagovat
   • 13. 4. 2019 (23.59)
    Permalink

    Je to dva v jednom, mít dům je nejlepší a nejlíp nám ho prý postaví ekonomické stavby.

    Reagovat
 • 29. 12. 2017 (21.14)
  Permalink

  Moc krásný veliký dům za 10500 měsíčně bez pozemku? https://www.ekonomicke-stavby.cz/domy/slavka-4. Kolik tak asi stojí k tomu nějaký přijatelně velký pozemek, na lumpačení dětí, bazén, sezení a maličkou bylinkou zahrádku? Tak 600-700m2? Jde mi o to o kolik se může navýšit cca splátka?

  Reagovat
 • 28. 12. 2017 (19.06)
  Permalink

  Hledáme vhodnou lokalitu pro náš dům a není to teda jednoduchý, dům máme prakticky vybraný ekonomkama odsouhlasený. Ale s tím pozemkem se nemůžeme pohnout

  Reagovat
  • 26. 1. 2018 (13.34)
   Permalink

   Tak si nechte poradit nebo něco doporušit od ES. V nabídce pozemky mají, třeba vám pomůžou. Otázkou je jestli jít jen o kus dál než jste byli nebo změnit úplně lokalitu. :)

   Reagovat
  • 22. 8. 2018 (23.39)
   Permalink

   a vy jste nezadal pozemek hledat ek stavbám? vždyť to oni také dělají a divil bych se kdyby s tím oni nehýbli

   Reagovat
   • 21. 11. 2018 (20.24)
    Permalink

    Také jsem četl že Ekonomky shánějí a financují pozemky a dost mě to zajímá, protože tím musíme začít když pozemek nemáme :/

    Reagovat
 • 28. 12. 2017 (12.14)
  Permalink

  Máme doma hrubý náčrt, půdorys domu od ES, moc se v tom nevyznám, ale to bude asi jen můj problém. Manžel se v něm orientuje celkem slušně. Z čeho jsem úplně nadšená, že z vnějšího pohledu bude téměř celé přízemí prosklené, o tom jsem vždycky snila a obdivovala. Teď jsme slušnou řádku domů obhlídli a nikde jsem nic podobného neviděla.

  Reagovat
  • 30. 1. 2018 (23.30)
   Permalink

   Takže projekt na míru nebo projekt z pera ekonomických staveb? :-) Já bych si od ekonomek vybrala hned :-)

   Reagovat
   • 18. 2. 2018 (18.32)
    Permalink

    No tak o kousek rychlejší může být projekt z pera jak tomu říkáte, nebo možná to ani nebude rozdíl, ekonomky jedou jak draci. Klíče máme dostat v dubnu, jedou v tempu jedna báseň.

    Reagovat
  • 16. 4. 2018 (19.55)
   Permalink

   Já jsem nic takového psát nemusel, já jsem na to přišel sám a už mi ES hledají pozemek :-)

   Reagovat
   • 30. 4. 2018 (0.22)
    Permalink

    Chcete říct, že když si z nabádky pozemku ekonomek nevyberu, tal mi ho najdou?

    Reagovat
 • 25. 12. 2017 (21.07)
  Permalink

  Jsem soukromý úvěr věřitel, který poskytuje životní příležitostné půjčky. Potřebujete naléhavou půjčku k vymýcení vašich dluhů nebo potřebujete kapitálový úvěr na zlepšení vašeho podnikání nebo investování? Byli jste odmítnutí bankami a jinými finančními agenturami? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Nehledejte víc, protože jsme v minulosti našli všechny vaše finanční problémy. Zapůjčujeme finanční prostředky jednotlivcům, kteří potřebují finanční pomoc, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání ve výši 3%. Chci používat toto médium, abych vás informoval, že poskytneme spolehlivou a příjemcovskou pomoc a budeme ochotni Vám nabídnout půjčku. Takže kontaktujte nás dnes e-mailem na: jonathannoah643@gmail.com

  Reagovat
 • 21. 12. 2017 (0.18)
  Permalink

  Měli jste někdo Šikovný ručičky? Ten program kdy si můžete něco na domu udělat sami, když víte jak a ušetřit si tak pár desítek tisíc?

  Reagovat
  • 26. 12. 2017 (23.31)
   Permalink

   Nejsou to šikovné ručičky ale zlaté ručičky. Ručičky nemáme, nejsme šikulové, my si to nechali postavit komplet na zakázku, ale prý se na tom nechá dost ušetřit kdo si umí dělat tyhle řemeslné práce sám. Takže to poptejte a zkuste. Jde to prý u těchle věcí – zařizovací předměty, vymalování, podlahové krytiny, vnitřní dveře, schody. Víc jsem našla tady – https://www.ekonomicke-stavby.cz/program-zlate-rucicky.

   Reagovat
   • 13. 6. 2018 (23.43)
    Permalink

    Zlatý ručičky jsou spíš než o ušetření peněz o částečné realizaci. Majitel má opodstatněný pocit, že dům z části postavil. Je to prima nápad :-)

    Reagovat
  • 30. 4. 2018 (0.24)
   Permalink

   Chvilku, ale opravdu jen chvilku, jsem o tom přemýšlel, ale nakonec si nechám určitě postavit od ekonomek dům na klíč. Až budu mít pozemek :D

   Reagovat
  • 16. 8. 2018 (13.45)
   Permalink

   Mě šikovný ručičky také zajímají, tak jestůi se najde někdo s užitečnou radou nebo postřehem, tak to přivítám.

   Reagovat
  • 12. 1. 2018 (14.26)
   Permalink

   Takových referencí je na internetu spoustu. Koukněte třeba na tohle, to je úplně super. Jsou tam videa z již postavených domů. Nemusíte nikam jezdit a hned vidíte, jak staví, jaký jsou domy zvenku,ale i uvnitř. Může to být pro někoho pěkná motivace k zařizování třeba – https://www.youtube.com/channel/UCJY796tS-h87_ErOXa_KvTw

   Reagovat
 • 11. 12. 2017 (18.52)
  Permalink

  Hodně se mi líbí tenhle rostoucí dům. Jen nevím, jak to chodí. Splátku tam vidím 9446 Kč, to je super. To je měsíční splátka při nevím kolika letech na celý dům? Takže když si postavíme třeba větší půlku teď bude splátka nižší a pak se navýší na tuhle částku až bude dům kompletní? Jak tohle je? Vysvětlíte mi to někdo? Ten dům je tady https://www.ekonomicke-stavby.cz/domy/rostouci-dum-220-a-b.

  Reagovat
 • 8. 12. 2017 (23.20)
  Permalink

  Já dávám Ekonomkám stavbám za jedna, fakt jako

  Reagovat
  • 27. 12. 2017 (22.21)
   Permalink

   Zkušenost stejná,taky jsme firmu ohodnotili známkou jedna když se nás po dokončení domu manažer ptal. Spokojený jsme byli moc. Ostatním můžeme jen doporučit.

   Reagovat
   • 16. 10. 2018 (18.36)
    Permalink

    Nejlepší vyznamenáním je když klient pochválí práci firmy bez vyzvání – můj případ. Ekonomky super, můžu jen doporučit!

    Reagovat
  • 28. 7. 2018 (23.40)
   Permalink

   To jste se moc nerozepsal nebo nerozepsala, já bych chtěl vědět za co všechno byste ekonomkám tu jedničku dal nebo dala :-)

   Reagovat
 • 8. 12. 2017 (20.22)
  Permalink

  Tak už konečně máme jistotu,že se bude stavět.My to posunuli až na začátek března,ale nevadí asponň už se s tím nemusíme nervovat a užijeme si v klidu vánoce.A příští rok už snad v novém domku od ekonomek.Loni jsem dostala katalog od ekonomek k vánocům,moc jsem to zprvu nepochopila,ale po chvíli vypukla taková radost
  nejúžasnější manžel na světě

  Reagovat
 • 7. 12. 2017 (10.50)
  Permalink

  Zajímám se o ten Chytrý nájem. Moc lidí ho asi nemá, všichni píší o Mladé rodině, Nulové hotovosti, Šikovných ručičkách a dalších. Co vy? Je tu někdo kdo ho má? A zkušenosti? Pište mi sem, budu se dívat, díky. Jana

  Reagovat
  • 13. 5. 2018 (21.35)
   Permalink

   Vy asi budete náročná panička, jdu se na to mrknout, ale už jsem pár domů na ukázku od E. staveb viděl a je to super do posledního detailu,

   Reagovat
  • 20. 3. 2019 (17.41)
   Permalink

   hustý, tak takhle bych si to přála také. mám si vybírat projekt před návštěvou domu nebo to mám nechat až po poradě (po první schůzce) v ekonomkách?

   Reagovat
 • 5. 12. 2017 (16.30)
  Permalink

  s blížícíma se vánocema se zvyšuje naše těšení, máme se stěhovat, tak snad bude opravdu do 14 dnů hotovo

  Reagovat
  • 16. 5. 2018 (21.37)
   Permalink

   My snad ty další vánoce v novém, ekonomky hezky makají, je radost tomu přihlížet. Náš domov vzniká pod rukama profesionálů.

   Reagovat
 • 5. 12. 2017 (0.37)
  Permalink

  Brali jste si nekdo ten uver na pozemek? Jako myslim ten pozemkový servis? Ja tomu nejak nerozumim, mozna to pletu. Uspory nemame, ale stavet chceme. Mensi dum a mensi pozemek k tomu. Jak to funguje v tomhle podani?

  Reagovat
  • 16. 5. 2018 (21.40)
   Permalink

   Ano, máme od ekonomek i pozemek, bylo to výhodné.

   Reagovat
   • 31. 7. 2018 (23.18)
    Permalink

    žádná půjčka není výhodná :D ale ta od ES možná míň bolí když to říkáte ;)

    Reagovat
 • 4. 12. 2017 (23.25)
  Permalink

  Schůzka domluvená, dneska ráno, těšíme se co se na ní dozvíme a doufáme, že nebudeme odjíždět s bulíkem, že stavbu domu nemáme. To bysme nechtěli. :(

  Reagovat
  • 10. 12. 2018 (22.54)
   Permalink

   Od Ekonomek s bulíkem??? Tak to těžko ;-) Budete nadšení, to se vsadím :-))))

   Reagovat
   • 24. 2. 2019 (22.25)
    Permalink

    Jako se slzami? Z ekonomek vždycky se skvělou náladou! Plná optimismu, miluju je a je mi skoro líto, že už budou brzy hotoví, ale zase už budeme v krásném svém!

    Reagovat
 • 27. 11. 2017 (13.45)
  Permalink

  Koukněte na tuhle stránku http://www.1svet.cz/. To by se vám mohlo hodit, pokud se zajímáte o Ekonomické stavby. Nám tam ty stavební informace ze všech možných oblastí dost pomohli v rozhodnutí, že si od nich necháme také postavit. Jako moje kolegyně v práci, která už je o víc než půl roku před námi. Jí už se staví, nám teprve dělá projekt. Ale i to je dobré.

  Reagovat
  • 31. 10. 2018 (21.19)
   Permalink

   To buďte ráda,že jste tam kde jste. Jste v dobrých rukách,teď už se vám blýská na lepší časy. Váoce budou ve starém,ale léto nejspíš v domku se zahrádkou.

   Reagovat
  • 11. 11. 2018 (23.14)
   Permalink

   Drahý a hlavně zbytečně veliký, ale úžasný, protože je to od \ES/
   My si vybereme menší :-)

   Reagovat
 • 24. 11. 2017 (18.06)
  Permalink

  Plán na víkend? Vybrat si typový domek z katalogu od Ekonomek. Myslíte, že to dáme? Dali jste to za takhle krátkou dobu vy? Chceme vyřešit úřední záležitosti přes zimu a příští rok hned jak to půjde začít se stavbou. Plány dobrý, snad taková bude i realita.

  Reagovat
  • 12. 12. 2017 (16.18)
   Permalink

   My to teda za víkend nestihli, my si vybírali snad dva měsíce. Probém byl v tom, že jsme nakonec skončili u toho domu co jsme si vybrali úplně na začátku. :) Vědět to, tak ho hned berem a už dávno bydlíme. Teď se nám ještě kvůli té naší nerozhodnosti staví.

   Reagovat
  • 22. 4. 2018 (20.17)
   Permalink

   Plánování i realizace jdou s ekonomkami velmi rychle,nebojte ;)

   Reagovat
 • 21. 11. 2017 (23.56)
  Permalink

  Lidičky stavební, to je taková úleva, když jsme se konečně rozhodli, že si taky necháme postavit. Trápíme se tou myšlenkou už dloho, ale ten strach, že to nevyjde, že budou problémy, že prostě něco bude, byl tak veliký, že nám v tom bránil. No a už jsem si řekli, že to riskneme a že dokud ještě můžeme získat hypotéku ( vs. příjmy a věk) tak do toho musíme konečně jít. Tak na nás myslete, do konce týdne voláme kvůli schůzce.

  Reagovat
 • 20. 11. 2017 (14.57)
  Permalink

  Dobrý den, líbí se mi baráčky od ES a byla jsem rozhodnutá, že si baráček postavím od nich. Brouzdám ale po na internetu a zjišťuji, že mají hodně negativních recenzí, že zpoždují stavby, dávají podepisovat směnky atd. a hodně lidí se s nimi soudí. V Černých ovcích o nich mluvili též hodně špatně, tak jsem teď hodně na vážkách a když čtu recence tady, tak je to opak. Je to hlavně v programu „nulová hotovost“. Máte s tím někdo zkušenost? Přemýšlím, že když bych do toho šla, tak bych program využila a našetřené peníze využila na zařízení a okolních úprav. Moc děkuji za pomoc

  Reagovat
  • 30. 11. 2017 (18.53)
   Permalink

   Nulovou hotovost jsme neměli, my měli mladou rodinu, těch 170 000 jsme měli svých. Problém nebyl. Otázkou je, kdo je jak a s čím spokojený, a taky to hodně závisí na tom, že když se pustí do stavby člověk, kterej nemá nic a nemá pak ani na splátky, tak to pak může být problém a to se pak nedivim, že vznikne negativní refernce. My problémy neměli a byldíme.

   Reagovat
 • 20. 11. 2017 (13.28)
  Permalink

  Nám se líbí tahle Lucie 50. https://www.facebook.com/pg/ekonomickestavby/photos/?tab=album&album_id=1549200565148031. Chceme jí teda jinak udělanou zvenčí, nelíbí se nám ani to cihlové obložení ani to šedé. My to chceme jako klasickou fasádu a k tomu normální střechu s pálenou tašku. Tohle moderní zvenčí není pro nás. Ale to zařízení uvnitř, to je teda luxus, to bysme brali hned. Dům vypadá krásně prostorně. Za nás určitě plusové body.

  Reagovat
  • 1. 5. 2018 (22.32)
   Permalink

   To už je jen kosmetická záležitost, vybrali jste krásný dům z nabídky es, máme podobný vkus ;-)

   Reagovat
 • 17. 11. 2017 (23.04)
  Permalink

  My to měli takhle – došli jsme se zeptat do banky na to, zda vůbec úvěr na barák dostaneme. Řekli že jo, dali nám podmínky, ceníky. Jeli jsme do Ekonomek na schůzku, nechali si udělat nabídku. Byla lepší než z banky, takže jsme si nechali vyřídit všechno u nich, postavili nám, my platíme hypotéku a žijeme si podle svého, bez problémů a stresů, bez krizových situací ze sousedů, takže co víc si přát lidičky. :)))

  Reagovat
  • 2. 2. 2018 (20.26)
   Permalink

   Sousedy máte i s domem ne? Takže asi to udělám jako vy a rozhodnu se … asi taky nejspíš pro ekonomky :-)

   Reagovat
  • 5. 1. 2019 (19.10)
   Permalink

   Chci! Všechno co se týká Ekonomek si nenápadně okouknu a potom budu chytřejší až budu jednat přímo s imi a našem budoucím domě :-)

   Reagovat
 • 13. 11. 2017 (10.53)
  Permalink

  Chtěli jsme si si pořídit velký prostorný dům, pro pětičlennou rodinu.Ekonomky mají letitou zkušenost se stavbou domu.Když dům, tak na klíč, tak se vším všudy.Počítali jsme s tím, že se vyhneme problémům a chybám a že jdeme do nejistoty . Kdo má stavbu za sebou nebo rekonstrukci, ví o čem mluvím. No, Vánoce už budeme trávit v novém

  Reagovat
 • 12. 11. 2017 (23.29)
  Permalink

  Spokojenost s naprosto vším co Ekonomky nabízí!

  Reagovat
  • 14. 11. 2017 (10.05)
   Permalink

   Co všechno jste si od nich nechaly udělat? Nabízí kdeco a já nevím, zda je lepší aby vše vyřídily za nás nebo sme si taky něco oběhali sami. Jak je to cenově? Jak je to s rychlostí? Ještě nemáme zkušenost, dům si stavíme první :D a já na ty úřední formalitky teda moc nejsem. Muž nemá čas, tak by to bylo na mě, ale nerada bych, aby to pak trvalo a aby to stálo moc pěněz navíc. Jak to v těch ES je?

   Reagovat
   • 26. 6. 2018 (8.38)
    Permalink

    Máme od ekonomických staveb kompletní dům, sama ani nevím co všechno přesně to obnáší, ale zařídili úplně všechno :-)

    Reagovat
    • 28. 8. 2018 (21.44)
     Permalink

     No tak to jste šťastnej člověk když ani betušíte co všechno je s domem za starostu ;) a Ekonomkám poděkujte, protože vám ušetřili spoustu šedých vlasů :) Že já jsem je neobjevil dřív…

     Reagovat
    • 26. 3. 2019 (0.36)
     Permalink

     Tak když se o to nemusíte starat tak nemusíte vědět všechno. Hlavně že to ES všechno zařídí ;)

     Reagovat
  • 17. 11. 2017 (23.36)
   Permalink

   U nas taky, bomba spoluprace, dokonaly vysledky, uzasny dum, spokojenost na vsech stranach.

   Reagovat
   • 27. 11. 2017 (13.12)
    Permalink

    Máme z té naší stavby s ES zatím podobný dojem. Ještě teda máme hodně práce před sebeou, ne my, ale oni, bydlet budeme až tak za půl roku, ale nevadí. Zatím se daří a nám je hej. :)

    Reagovat
    • 10. 1. 2018 (23.15)
     Permalink

     Za půl roku dobrý, my tak za dva nejdřív. Než koupíme pozemek, než si dům vybereme, než si navrhneme projekt, než ho vytvoří projektant, než nám stavbu povolí a než se dům postaví, to bude ještě trvat. Proces hroznej ale dobrý na tom je to, že my budeme dělat jenom minumim, zbytek stavební firma.

     Reagovat
    • 19. 6. 2018 (19.58)
     Permalink

     Hodně práce sebou mají spíš Ekonomické stavby ne? Vy s nimi nemáte žádnou práci ;)

     Reagovat
   • 11. 3. 2019 (23.04)
    Permalink

    to zní skvěle, Ek. stavby se mi líbí čím dál víc…ještě párn dní informaci a zavolám tam…

    Reagovat
  • 21. 11. 2017 (17.57)
   Permalink

   Za nás taky. Služby, kvalita práce, cena. Už taky bydlíme, sice jen měsíc, ale i to se počítá.

   Reagovat
   • 29. 1. 2018 (17.03)
    Permalink

    Co bysme za měsíc bydlení ve svém dali. My se pořád dohadujeme v paneláku s jednou nesnestitelnouj rodinou. To je šílenost. Takže teď zvažujeme změnu bydlení a nevíme zda byt jinde i když tam taky hrozí že narazíme nadalší blbce nebo menší rodinný dům. Poptáváme ceny, služby, ptáme se na úvěr na pozemek a dům a doufáme, že když máme ten byt ve vlastnictví tak nějakou šanci máme.

    Reagovat
   • 16. 3. 2018 (12.29)
    Permalink

    Tak jestli je u ekonomek v pořádku úplně všechno od přístupu po realizaci domu tak k nim zavolám ;)

    Reagovat
    • 20. 4. 2018 (20.36)
     Permalink

     Zavolejte, já tam taky budu v pondělí volat, zítra velká předporada… :-)

     Reagovat
     • 27. 7. 2018 (22.05)
      Permalink

      Poradit je myslím důležité. Zkrátka jít na schůzku do ekonomek už s představou.

     • 26. 3. 2019 (23.53)
      Permalink

      o čem se budete radit než budete volat do ekonomek ? chci se inspirovat

    • 4. 11. 2018 (16.57)
     Permalink

     Zavoláním do Ekonomek rozhodně nic nezkazíte ;) Určitě si je zamilujete jako já a můj manžel a spoustu jiných rodin :)

     Reagovat
     • 10. 11. 2018 (21.14)
      Permalink

      Do Ekonomek se musí zamilovat každý a potažmo do jejich domků :-)

   • 7. 1. 2019 (22.57)
    Permalink

    Měsíc, rok nebo deset let. Všechno se počítá, prostě už bydlíte. A máte dům od Ek. staveb, to se počítá dvakrát ;-)

    Reagovat
  • 5. 12. 2017 (16.48)
   Permalink

   Se službama, stavbou, přístupem i následnou zárukou? Fakt se vším? Měnili byste něco? Dávali byste si na něco teď už pozor? Co hlídat? Potřebujeme nějaké tipy, taky budeme stavět.

   Reagovat
  • 30. 3. 2018 (21.31)
   Permalink

   My jsme si vybrali Ekonomky hlavně kvůli tomu jaký nabízí služby. Všechno na jednom místě, takže ideál. Dům máme, hodnotíme vše kladně.

   Reagovat
   • 7. 2. 2019 (22.39)
    Permalink

    Mě taky láká že by ekonomky všechno zařídili a všechno by bylo bez starostí :-)

    Reagovat
  • 24. 4. 2018 (10.44)
   Permalink

   Hlavně aby později byla naprostá spokojennost co ekonomky vyrobí a předají ;) Ale podle toho co tu vidím nejspíš ano :)

   Reagovat
  • 11. 6. 2018 (16.38)
   Permalink

   ES toho nabízí fakt hodně, jsem zvědavý co nakonec vybereme…

   Reagovat
   • 29. 8. 2018 (9.01)
    Permalink

    já taky
    první schůzka byla v ES velmi inspirativní
    těším se

    Reagovat
    • 1. 11. 2018 (20.45)
     Permalink

     Mě přijdou Ekonom. stavby inspirativní a to jsem ještě na žádné schůzce nebyla, takže se nemůžu dočkat, až se do toho s manželem a E. S. opřeme naplno :-)

     Reagovat
   • 31. 10. 2018 (9.36)
    Permalink

    Vsadím se,že nakonec vyberete ekonomické stavby,jako my. A rozhodně jsme spokojení,všechno krásně klape. Ťuk Ťuk.

    Reagovat
 • 8. 11. 2017 (17.31)
  Permalink

  Vlastni dům je vlsatní dům, ten už vám nikdo neodpáře (maximálně exekutoři, haha). My češi jsme na ten majetek patřičně hrdí a rádi se s ním ukazujeme. My si pomalu zvykáme na život na venkově a už v tom začínám vidět jisté výhody, i když jsem se s tím dlouho nemohla srovnat. Ale konomikcé stavby měly v nabídce k dispozici super pozemek, tak jsme neváhali

  Reagovat
  • 19. 11. 2017 (23.09)
   Permalink

   Když už máte hotovo, bylo všechno bez problémů? Něco na co si máme dát od začátku pozor? Zatím máme jen podepsáno, nic víc.

   Reagovat
   • 20. 11. 2017 (14.12)
    Permalink

    U nás jo. Podpis, úředničina, stavba, předání domu, stěhování, spokojené bydlení. To jen v kostce poslední dva roky. Je to hej, když si vyberete správnou firmu a dobře promyšlený dům. Hodně štěstí i vám.

    Reagovat
    • 8. 1. 2018 (23.35)
     Permalink

     Měli jste na stavbě nějaký problémy? Hlídali jste si stavbu? Nebo stačil dozor z firmy? Nechce se mi investovat do vlastního „hlídače“. Co si o tom myslíte?

     Reagovat
 • 7. 11. 2017 (8.56)
  Permalink

  Potřebujete naléhavou půjčku na splacení účtů, spuštění podnikání nebo jakéhokoli druhu půjčky, prosím, kontaktujte pana Jeana Carlose na { Creditplusfinance11@gmail.com }

  Reagovat
 • 30. 10. 2017 (0.09)
  Permalink

  Nám se hodně líbí tenhle František https://www.ekonomicke-stavby.cz/domy/frantisek-10. Je to 5+1 s užitnou plochou skoro 150m čtver. A splátka při té Mladé rodině tam vychází na 11391 Kč. Že je to s DPH a se základovkou, to vidím, ale nevidím na kolik let je to propočítávaný. Nevíte někdo kde to najdu?

  Reagovat
  • 30. 10. 2017 (16.22)
   Permalink

   Necháte si ho dělat tak jak je na webu nebo s úpravama? Kolik stoí případné úpravy? Je to někde specifikované? Je mi jasný, že když budu chtít krb navíc, tak si ho zaplatím (materiál i práci), ale jde mi spíš o to, že když nebude krb v projektu a jinak bude projekt ok, tak kolik za to zavedení do projektu zaplatím?

   Reagovat
  • 31. 10. 2017 (22.20)
   Permalink

   No jako s těma podnikatelema a půjčkama je to horší to je fakt. Ještě že jsme oba dva zaměstnanci a máme klasický pásky s výplatou. Peníze chodí vždy na účet takže je příjem prokazatelný a o hypotéku se žádá v takovým případě opravdu mnohem líp. To mi řikali i v bance, když jsme si jí tam zařizovali. Vyřídili jsme si to sami, měli jsme tam už roky účet. Ekonomky jsme využili na všechny ostatní služby co nám nabízeli. A už se nám staví.

   Reagovat
   • 9. 11. 2017 (22.43)
    Permalink

    U nás je to kombinace. Jeden zaměstnanec celoživotní, druhý roky podnikatel. A výsledek? Hypotéku jsme dostali, splácíme, bydlíme a víme, že naše rozhodnutí před lety bylo správné. Dům je moc povedený.

    Reagovat
    • 24. 11. 2017 (14.33)
     Permalink

     My jsme taky hypotéku získali. Řešili jsme si jí v bance. Poptali jsme dva fin.ústavy a u té levnější jsme si udělali účet a hypotéku už čerpáme a stavíme. Zatím to vychází, tak snad se už nic nepokazí, když máme tak dobře našlápnuto.

     Reagovat
    • 5. 10. 2018 (18.45)
     Permalink

     A ekonomky vám vyřídili i hypotéku nebo to vy sami? :-)

     Reagovat
    • 19. 11. 2018 (20.57)
     Permalink

     A předpokládám, že dům je od Estaveb, když jste spokojený? :-) Prosím, napište, že ano :-)

     Reagovat
     • 27. 12. 2018 (15.58)
      Permalink

      My jsme s ES určitě spokojený, alespoň zatím. Ještě není hotovo, ale zatím se během stavby neudálo nic, na co bychom si mohli stězovat.

     • 31. 1. 2019 (23.31)
      Permalink

      No proč by tu paní chválila jinou stavební firmu, když je tohle stránka o ES???

   • 22. 12. 2017 (22.01)
    Permalink

    Haleďte my jsme taky z podnikatelské rodiny. Manžel podniká celý život a já jsem střídavě žena v domácnosti a k tomu si přivydělávám svým vlastním podnikáním. Teprve začínám, takže moje příjmy jsou ještě malé. A hypotéku jsme dostali. Dům nám postavili loni a letos už ho jen užíváme a splácíme. Takže podnikání není překážkou, jen je to trochu horší než u těch zaměstnání.

    Reagovat
  • 19. 9. 2018 (21.47)
   Permalink

   A VÁM SE NELÍBIL IDEÁLNĚ ŽÁDNÝ JEJICH PROJEKT? TO SE DIVÍM JÁ BYCH SO OD NICH VYBRELA Z FLEKU NEJMÍŇ TŘI.

   Reagovat
  • 28. 3. 2019 (20.36)
   Permalink

   vždyť je to krásný projekt,co vám na něm ekonomky předělávají?

   Reagovat
 • 24. 10. 2017 (17.26)
  Permalink

  Ekonomky mají dokonale promakaný webovky, katalog, satelitní weby… Prostě mají na internetu tolik upoutávek na sebe, že je dohledá každý kdo chce stavět. Domy mají nádherné, moderní, pěkně uvnitř vyprojektované, no prostě takové, jaký s mužem chceme. Spolupráci už máme rozjetou, takže doufám, že vše půjde podle plánu a bude se nám dařit tak dobře, jako vám ostatním, co už bydlíte nebo bydlet brzo budete.

  Reagovat
  • 25. 10. 2017 (20.53)
   Permalink

   No a my už jsme se taky chytili do tý jejich skvěle promyšlený pasti!!!! A jak to dopadlo???? MÁME TEN NEJLEPŠÍ DŮM CO JSME MOHLI MÍT!!!! Díky vám Ekonomky, jste nejlepší!!!!!

   Reagovat
   • 13. 11. 2017 (21.36)
    Permalink

    Jsem se úplně lekla s tou pastí paní Bárková a ono to bylo super. No tak to jsem ráda, my už máme taky podepsáno. :)

    Reagovat
    • 25. 12. 2017 (22.22)
     Permalink

     No já se lekla hlavně když jsme podespali smlouvu a pak jsem mrkla na první diskuz i na webu a zjistila jsem že na firmu nejsou jenom pozitivní komentáře ale i ty negativní a to jsem se úplně zhrozila. Celou stavbu sjem se bála ale zbytečně. Nemá smysl se stresovat. Spíš je to o užívání protože vy nemusíte dělat skoro nic a všechno dělá za vás firma. Dům se povedl a my nam je v něm moc dobre.

     Reagovat
     • 20. 5. 2018 (23.05)
      Permalink

      ty špatný zprávy na adresu ES může psát konkurence ne? to je první co mě napadne,protože já mám s ES výbornou momentálně probíhající zkušenost

     • 26. 10. 2018 (18.58)
      Permalink

      Já jsem si taky říkala, že jsem na ten net lezla. Ale tady už je v pohodě a přestávám se spolupráce s ES bát :-)

    • 17. 1. 2018 (14.33)
     Permalink

     Koukám že lidí co začínají je ted přes zimu nějak hodně. Toto bude na jaře vypadat. Jsem zvědavá u toho začnou stavět, když si te´d všichni zařídí úvěry, projekty, stavbební povolení a tak dál.

     Reagovat
     • 4. 5. 2018 (20.57)
      Permalink

      Ale vždyť se začíná celoročně, to jste zrovna našel zimní začátečníky es :D

     • 3. 11. 2018 (16.40)
      Permalink

      To je jednoduchý buď si počkají na ES nebo budou stavět s jinou stavebkou, ale to já bych si rdši počkal na ES… ale nemusím, protože pro naší rodiu už brzy dostaví.

   • 18. 11. 2017 (19.04)
    Permalink

    I my a jsme štastní, že jsme tu jejich reklamu na webu našli. Stavět s ES bylo naším nejlepším životním rozhodnutím.

    Reagovat
    • 12. 12. 2017 (23.33)
     Permalink

     V jakém městě jste postavili? A jaký jste měli dům a program? Můžete mi říci i výši hypotéku a banku, kde úvěr máte? Omlouvám se za ty dotěrné otázky, ale zajímá mě moc co si lidi beru a za jakých podmínek. Taky si chceme nechat postavit a nějak nevíme od čeho se odpíchnout. Děkuji miionkrát. :)

     Reagovat
    • 27. 5. 2018 (22.18)
     Permalink

     já na ekonomické stavby přišla na internetu a přitom kolik je stavebních firem to považuju za malý zázrak za který jsem nesmírně vděčná :-)

     Reagovat
    • 30. 9. 2018 (23.25)
     Permalink

     Mým nejlepším rozhodnutím bylo vdát se za mojí ženu :-) S Anežkou jsme také vybrali Ekonomické, tak ať to všechno dobře dopadne :-)

     Reagovat
   • 22. 11. 2017 (15.25)
    Permalink

    PASTIIIII? To zní děsivě. :) Ale musím uznat, že co se marketingu týká, tak jsou prostě machři. Maj všechno dokonale zpracovaný. Nabízí domy pro všechny typy lidí, nabízí všemožný služby, prostě dům na klíč pro všechny. AMEN!

    Reagovat
    • 28. 1. 2018 (23.25)
     Permalink

     taky by mě ty pasti zajímaly teda, jako v čem, věřím že smlouvy mají dobře postavené, ale zase taky vím, že si jí můžete vzít ke svému právníkovi že v tom vám nebrátní, někde jsem to četla, byl to komentář někoho od nich, takže jako než podepíšete, můžete mít jistotu, že tam mají případné sankce i oni i vy, nejen vy

     Reagovat
   • 28. 11. 2017 (15.40)
    Permalink

    Trvalo vám to jak dlouho pí Bárková? Můžete k té stavbě nabpsat víc info?

    Reagovat
   • 21. 1. 2018 (23.44)
    Permalink

    No tohle teda zní dooooost divně Bárková. :D První dojem děsivý, finále skvělý. No tak my se teda necháme taky lapit a doufáme, že toho domu se taky brzo dočkáme. Podpis je v plánu na příští středu.

    Reagovat
  • 10. 11. 2017 (13.06)
   Permalink

   No to jste teda odvážní, to vám závidíme. My ještě pořád váháme zda jít do RD nebo ne. Zatím jsme pořád v bytovce, ale ve staré, takže nic moc bydlení, navíc žádný balkonek nebo zahrada k tomu, chybí nám to hodně. Děti se nemají kde hrát, všude kolem silnice. TO nám vadí nejvíc. Uvnitř to máme hezký. Chtěli bysme někam do přírody. Takže zatím řešíme otázku peněz a pak případně kde co jak a s kým.

   Reagovat
   • 28. 12. 2017 (20.23)
    Permalink

    Tohle přesně byl impuls proč stavět. My měli větší garsonku – dva dospěláci a jedno mimčo. Dopadlo to tak, že jsme sebrali všechny naše a rodičů úspory, vzali si hypotéku a postavioli si 4+1 na vesnici, kolem malá zahrádka a spokojenost největší. Rozhodnutí nejlepší, co jsme mohli udělat. Splácíme a žjeme si krásně. Trochu se musíme uskromnit, nerozhazuejeme ale i tak nám to za to stálo. Alenka

    Reagovat
    • 1. 2. 2018 (23.32)
     Permalink

     To se to staví když buchnete úspory rodičů :D J8 věřím, že to zvládneme s Ekonomkami sami :) Už máme vybraný projekt, snad nám to projde

     Reagovat
    • 31. 7. 2018 (20.48)
     Permalink

     A postavili jste také s ekonomickými stavbami? Já bych to ráda věděla, protože hledám spokojené klienty- chci se jím stát také :-)

     Reagovat
 • 23. 10. 2017 (21.27)
  Permalink

  Dneska jsme tam volali a taky se domluvili na schůzku. Podepisovat tam nic určitě nebudeme, jedeme na průzkum. Info o příjmech máme, dům jsme si vybrali, pozemek máme taky předvybraný, takže pokud to klapne, koupíme pozemek a jde se na věc. :)

  Reagovat
  • 6. 11. 2017 (23.49)
   Permalink

   A pozemek si budete kupovat kde, když se vám bude ve firmě líbit? Nemyslím jako město, ale spíš zda v realitce nebo od nějakých cizích lidi na valstní pěst nebo přímo v Ekonomických stavbách, tam taky prodávají. A jak ta schůzka dopadla jestli už jste tam byli?

   Reagovat
   • 25. 11. 2017 (22.31)
    Permalink

    My máme stavbu o to jednoduší že my dostali pozemek od tchánů. Takže takovej milionek v dnešní době v kapse. Mají ho už roky koupenej právě za účelem, že ho pak dají dítěti, tak teď nastal ten okamžik a je náš. Takže nám se bude stavět o něco líp.

    Reagovat
    • 29. 11. 2017 (15.04)
     Permalink

     No joooo, to se to někomu staví co? :) Takovej bonus my teda nemáme, ale neva. Postavíme se k situaci čelem a hold si na ten pozemek i dům půjčíme. :D Stavbě zdar!

     Reagovat
     • 19. 8. 2018 (11.11)
      Permalink

      Ekonomky mají programy pro všechny, to je jejich velká výhoda a ještě ta záruky 10 let a servis domu, to je u nás bez konkurence.

     • 3. 4. 2019 (23.41)
      Permalink

      A kdo si dnes nepůjčuje? Ekonomky mají navíc teď kuchyni zdarma, to je bomba!

    • 14. 12. 2018 (1.00)
     Permalink

     To je všechno hezký ale o ekonomkách jste toho moc nenapsal. A to by mě asi zajímalo ne?

     Reagovat
  • 12. 11. 2017 (22.49)
   Permalink

   Už máte tu shůzku za sebou? Jde to opravdu tak že přijedete, vyptáte se, pořešíte dotazy a odjedete bez podpisu a s časem na rozmyšlenou? Tak bysme to chtěli udělat my taky. Děkuju za radu. Anežka

   Reagovat
   • 26. 11. 2017 (22.22)
    Permalink

    Nemusíte nic podepisovat k tomu vás nemůže nikdo donutit. Proste se zeptáte a kdyz budete chtít cas na rozmyšlenou dostanete ho. Je to nezávazná schuzka nebojte!!!

    Reagovat
    • 29. 11. 2017 (18.48)
     Permalink

     Přesně tak schůzka je nezávazná, takže když se budete jen ptát,tak budete. Když budete chtít domluvit spolupráci, tak podepíšete. My jeli na dvě než jsme měli ve všem jasno a vše pevně domluvené a pak jsme se teprve upsali.

     Reagovat
    • 29. 8. 2018 (16.25)
     Permalink

     No uf to se mi ulevilo, já jsem se trošku bál, že mě v ES budou při první schůzce do něčeho tlačit.

     Reagovat
   • 28. 12. 2017 (13.54)
    Permalink

    Sím vás, kde to žijete ,) Copak jste nesvéprávná a nerozhodujete sama o tom, co podepíšete a co ne. Přijde mi to malinko k smíchu tohle strašení. Samozřejmě, že proti své vůli nic podepisovat nebudete, na první schůzce snad ani není co. My u Ekonomických staveb měli dobrý dojem hned a rohorně nás nikdo do ničeho netlačil. Tak nech těch zvěstí a trochu se uvolněte a přemýšlejte jen a jen za sebe

    Reagovat
   • 29. 12. 2017 (20.47)
    Permalink

    Je to tak. Když chcete podepsat, podepíšete, když ne, odjedete. Vše záleží na vás. Je lepší si vsechno pořádne promyslet než pak podpisu litovat a od smlouvy za velké peníze odstupovat.

    Reagovat
   • 18. 10. 2018 (19.45)
    Permalink

    určitě ;) jak jste myslela? v ekonomkách proberete základní věci které se týkají stavby, výběru projektu apod. :) zeptáte se na všechno co vás zajímá a potom máte čas na rozmyšlenou :)

    Reagovat
  • 19. 11. 2017 (21.42)
   Permalink

   jak dlouho jste cekali na schuzku a jak sjte na ni dopadli? budete stavet nebo ne?

   Reagovat
  • 30. 11. 2017 (15.23)
   Permalink

   Tak pak dejte vědět jak ta schůzka dopadne. Po novém roce se taky pustíme do hledání nového bydlení. Teď pořešíme dárky, vánoce, stromek, silvestra a nový rok začneme nově. :) A dům na klíč bude patřit mezi hlavní změny, tím jsme si už teď na stopro jistý.

   Reagovat
  • 9. 12. 2017 (23.05)
   Permalink

   My už jsme podepsali a nelitujeme. Projekt i hypotéku máme, na jaře začínáme stavět. Přes zimu máme bohužel pauze, moc dobře jsme si to nenačasovali.

   Reagovat
   • 21. 12. 2017 (14.32)
    Permalink

    Jak dlouho vám zpracovávaly ten projekt? A měli jste typový z katalogu nebo svůj vlastní návrh? Prosím o odpověď. Aneta

    Reagovat
    • 15. 1. 2018 (0.42)
     Permalink

     My typový a s hypotékou a konzultacema a tím projektem a povolením to trvalo tak čtvrt roku plus mínus. Stavba pak tak asi 8 myslim. Už přesně nevim, bydlíme už přes 3 roky.

     Reagovat
     • 27. 7. 2018 (22.10)
      Permalink

      Tak to bych si asi pamatoval jak dlouho mi stavěli E. stavby dům :-)

   • 12. 12. 2018 (1.01)
    Permalink

    To máte jedno, hlavně, že máte vyřízené finance a podepsáno s ES = slušný začátek ;-)

    Reagovat
  • 20. 10. 2017 (23.23)
   Permalink

   Jako nápad super, bydlení možná levnější, ale stejně. Vlastní bydlení je vlastní bydlení. Rodiče ideální o ulici nebo dvě dál. :) Já si prostě nemůžu pomoct. Naše miluju, ale žít chci jenom s Pájou a dětma a k tomu nám pomůžou právě Ekonomky. RD už máme vybraný.

   Reagovat
   • 24. 11. 2017 (0.09)
    Permalink

    Mně spíš zajímá ta pohotová stavba než společné rodinné bydlení. Je to nějaký program, kdy vám nejdřív postaví a vy až pak ten dům platíte. To mi přijde jako dokonalá myšlenka pro stavebníka. Vidíte, jak se staví a nekupujete zajíce v pytli. Já bych to bral. Víte o tom někdo z vlastní zkušenosti víc?

    Reagovat
   • 16. 12. 2017 (22.21)
    Permalink

    Taky máme vybráno, podepsáno a už se nám projektuje.

    Reagovat
    • 18. 12. 2017 (22.59)
     Permalink

     My jsme se s manželem domluvili, že teď si užijeme ještě krásný vánoce v klidu a bez starostí (v paneláku) a nový rok začneme novým životním rozhodnutím a to stavbou RD na klíč. Další vánoce ještě v novém asi nebudou, ale ty další už pak určitě. Tak my se ještě máme na co těšit.

     Reagovat
     • 7. 1. 2018 (23.24)
      Permalink

      Lucie je nádherná, taky se mi moc líbí. Nám teprve přijde katalog, tak koukáme jen na stránkách a hledáme info v diskuzích.

     • 19. 3. 2018 (22.33)
      Permalink

      L9bí,líbí,líbí. Vybrala jsem úplně stejný projekt a evidentně stejnou stavební firmu :-)

     • 31. 8. 2018 (22.46)
      Permalink

      Krásný projekt, cena taky tak akorát, miluju Ekonomkýýýý :-)

    • 2. 1. 2018 (21.46)
     Permalink

     Nám teda projekt pěkně zabrat, nejdřív jsem vybrala jeden, ale pak jsme ho s projektantem celý překopali, jako klobouk dolu v es mají trpělivost

     Reagovat
     • 20. 1. 2018 (20.49)
      Permalink

      To jste si mohli udělat rovnou individuální ne? :D My chtěli honem rychle bydlet, takže my měli projekt z katalogu naprosto bez úprav. No a ušetřili jsme víc jak dva tři měsíce práce.

     • 15. 10. 2018 (19.39)
      Permalink

      Takže nemusím mít strach že se na mě v ekonomkách bude někdo mračit když budu váhat pro projekt nebo vymýšlet co bude pro naší rodinu nejlepší? Do teď jsem žila v bytě – byla bych ráda kdyby mi pomohl odborník.

     • 28. 3. 2019 (0.09)
      Permalink

      vy jste si nevybral z tak velkého množství projektů? to mi přijde nemožné

    • 28. 1. 2018 (22.31)
     Permalink

     Se máte Hanko. Jak to postupuje s odstupem měsíce? Máte už aspoň projekt hypotéku nebo tak něco? My teprve čekáme na katalog. :) Už jsme se taky hnuli z místa konečně.

     Reagovat
     • 27. 12. 2018 (1.07)
      Permalink

      Katalog je doma a sháníme si další možnosti a informace. Ale asi taky ES vezmem :D

    • 24. 8. 2018 (11.02)
     Permalink

     Jů vy se áte, já jsem do ekonomek teprve volala a objednala jsem mě a manžela na schůzku :)

     Reagovat
     • 15. 3. 2019 (0.18)
      Permalink

      No tak to je skvělý začátek a nemusíte nikomu závidět hotový dům, ekonomky to zvládnout rychle, ani se nestačíte ničemu divit :-)

    • 28. 1. 2019 (23.29)
     Permalink

     A JAKÝ JSTE VYBRALI PROJEKT? NECHÁM SE INSPIROVAT, PORADÍ MI I V EKONOMKÁCH?

     Reagovat
  • 22. 10. 2017 (21.04)
   Permalink

   Nechceme, chceme bidlet sami a hodně rychle. Pravě od rodiců prcháme. Jsou fajn, ale soukromí je to co nejvíc potřebujeme. Takže uvažujemeo tom rychlém řešení co ekonomky nabízí. Výstavba kolem 6 měsíců, projekt a připravi tak 3. Tak to bi šlo.

   Reagovat
    • 11. 12. 2017 (14.44)
     Permalink

     My rostoucí dům máme a je to super. Jako čerstvě absolvovaní vysokoškoláci jsme ještě moc peněz tehdy němeli, takže jsme si nechali postavit maličký domek jen pro nás dva. Teď už máme oba super job, nějaké úspory, v plánu rodinu, takže až nastane ten pravý čas, zvětšíme si dům podle potřeb. Super nápad. Tohle moc oceňuju.

     Reagovat
     • 12. 12. 2017 (15.09)
      Permalink

      Myšlenka rostoucího domu fakt unikátní, nikdy jsem nic takového neslyšel. My si ale nechali postavit ihned všechno. Cílem bylo bydlet hned a se vším všudy. Nechali jsme si udělat i zahradu na míru, oplocení, bazén, sezení, stromy, keře a trávník. Všechno se vydařilo, stálo to teda dost, ale my už žijeme tak, jak jsme si vždycky přáli. Ted už jenom platíme hypotéku.

    • 23. 12. 2017 (22.53)
     Permalink

     JAKO ŽE NÁM POSTAVÍ TEĎ DESKU A ČÁST DOMU A PAK TŘEBA ZA DVA ROKY NEBO TŘÍ ZBYTEK? VYJDE TO PAK SOUČTEM JAKO JEDEN KOMPLET DŮM NEBO VÍC, KDYŽ TAM DĚLAJÍ DVAKRÁT?

     Reagovat
   • 19. 12. 2017 (18.28)
    Permalink

    Přesně to vám chci napsat. Když chcete bydlet hodně rychle tak musíte mít to rychlý řešení. Tam se vychází už z hotovýho projektu, takže se ušetří tak dobrý dva měsíce projektování, i víc. Tam do
    3/4 roku od podpisu bydlíte. To je moc dobrý.

    Reagovat
    • 20. 1. 2018 (22.02)
     Permalink

     My měly individuál projekt a netrvalo to taky moc dlouho. Projekt, hypotéka, povolení, stavba, to všechno trvalo jen 1 rok a 1 měsíc. My byly spokojený, my nikam nechvátaly.

     Reagovat
     • 24. 1. 2018 (15.18)
      Permalink

      Vlastní projekt zabere tak dva nebo tři měsíce, i s těma úpravama, co si tam děláte a kontrolujete a postupně dolaďujete. My to tak teda měli. A jak já říkám lepší vlastní projekt repsektive originální dům než tuctový podle typového.

     • 10. 3. 2018 (23.53)
      Permalink

      a co stojí takový projekt individuál od ekonomických staeb? mám pocitm že sice mají super projekty ale nedaří se mi nalézt ten ideální

    • 22. 1. 2018 (11.33)
     Permalink

     Mě než to rychlý řešení a rostoucí dům spíš zajímá ten úvěr na pozemek nebo ta nulová hotovost nebo jak to tam mají nazvané. Kdo to využil? Pozemek ještě nemáme, takže by byl dům i pozemek na úvěr. Hotových peněz našetřeno moc nemáme, ty bysme si rači nechali jako zásobu na splátky. Jde to teda abychom s Ekonomkama taky stavěli jako vy?

     Reagovat
    • 31. 1. 2018 (23.54)
     Permalink

     Takže asi logicka nejrychlejší je vybrat si projekt ze stránek ekonomických staveb a nechtít žádné změny? Přáli bychom si bydlet do 14 měsíců, je to reálné?

     Reagovat
     • 13. 5. 2018 (23.43)
      Permalink

      To by mě také zajímalo, projekt od es jsem si vybral a krásně sedí na mé i manželčiny požadavky.

     • 3. 2. 2019 (23.59)
      Permalink

      úplně reálné, u nás dům od podepsání za 14 měsíců!

  • 7. 11. 2017 (13.58)
   Permalink

   Díky, ani ne. My jich máme dost o víkendu. :) My radši svoje malý, ale bez rodičů. Pro nás je soukromí na prvním místě a tak to chcem i zachovat. Máme od ES malý bungalov, máme dcerku a tak nám to stačí. Pokojíček pro druhý dítě máme v zásobě, takže nám nic nechybí. Tak ať se vám taky daří.

   Reagovat
   • 28. 12. 2017 (14.01)
    Permalink

    Já teda nechci bejt urejpanej, ale tohle by vám měli říct v bance nebo rovnou v Ekonomických stavbách. Jak to tady asi máme vědět, když nedodáte potřebné informace pro správnou anylýzu. Na víc takové to jedna paní povídala, nech si tu udělat rozpočet a uvidíte hned jak na tom jste. Tady vám toho moc neřeknem a to se v tom celkem dobře orientuju, ale střílet z boku bych si netroufl

    Reagovat
    • 31. 12. 2017 (15.24)
     Permalink

     Přesně, my už máme schůzku taky domlumluvenou. Za týden na ni jedeme, tak jsme zvědavi, co nám tam poví, jakou splátku si max můžeme dovolit a na jak drahý dům vlastně budeme mít s těma našima příjmama. Pak dám vědět.

     Reagovat
     • 10. 1. 2018 (13.37)
      Permalink

      Jak ta zchuzka probihala? Co vam tam rekli? Co se tam resi? Vybira dum, pocita splatka hipoteky nebo co jeste? Co musime mit sebou kdyz tam pojedeme? Za jak dloho nas tam vemou? Napiste.

     • 29. 1. 2018 (23.15)
      Permalink

      Taky přidám svůj názor na E.S. Spolupráce proběla hodně pohodově. Měli jsme vlastní byt, takže teď jsme použili jako zástavu. Vzali jsme si hypo na dům i pozemek s tím, že byt potom po dostavbě prodáme a část hypotéky umoříme. Dům už máme, byt jsme prodali, hypotéku ponížili, splátky zvládáme a stavební firmu bysme opravdu za nic na světě neměnili. Spolupráce na úrovni, zkušenosti s výstavbou tam jsou opravdu znát.

    • 17. 1. 2018 (19.30)
     Permalink

     Vrtale máš recht, ono to takhle řešit nejde. Některá banka hypo dá, jiná ne, každá má jiný podmínky a požadavky na klienta.Chce se to zeptat přímo v bance, ideálně tam, kde máte vedený účty celý život, k tomu se taky přihlíží. No a nebo do Ekonomek přímo k tomu jejich finančnímu specialistovi, ten to taky umí počítat.

     Reagovat
     • 31. 8. 2018 (18.42)
      Permalink

      Tak tohle už máme za sebou, ekonomky nám „schválili“ námi vybraný projekt ( bylo to trochu drama, chtěli jsme naivně úplně něco jiného, ale na ten pozemeček by to byla bláznovina) a už se čeká na stavební povolení :-)))

 • 18. 10. 2017 (21.11)
  Permalink

  Kolik vám můžou v bance půjčit, když máte příjem dvou zaměstnanců v rodině 46 000 Kč. Žádné dluhy nemáme, jen jeden kontokorent na 100 000 Kč, který můžeme kdykoliv zrušit (nečerpáme ho). Děti 8 a 11 let. Jde to takhle nějak spočítat?

  Reagovat
  • 21. 10. 2017 (21.09)
   Permalink

   Tohle by mě taky zajímalo, ale my máme příjmy z práce jen 36000 ale pak ještě navíc 8500 z pronájmu bytu. Ten ještě nevíme zda prodáme a upltíme tím část hypotéky nebo zda ho budeme pořád pronajímat a mít tak na splátku hypotéky. Obojí dobrý, ale musíme si to nechat dobře někým propočítat.

   Reagovat
   • 30. 10. 2017 (22.22)
    Permalink

    Na tyhle dotazy ohledně příjmů existují určitě nějaké kalkulačky na hypotéky ne? My byli v Ekonomkách a tam nám to propočítali přesně podle výplatních pásek. Příjmy máme o něco málo vyšší, ale zase nemáme ten pronájem. Myslím že na tom budete podobně jak my. Jen s tím rozdílem že my už bydlíme a vy teprve začínáme. Jaký jsou teď sazby nevím, my měli ještě ty super 2% na hypotéce a pozemky nebyly asi tak drahý jako teď. Držím palce.

    Reagovat
    • 14. 11. 2017 (9.42)
     Permalink

     Existují určitě. Lepší je ale dojít si do banky a nechat si to spočítat hypospecialistou, protože ten může zohlednit věci, které do té kalkulačky nedáte. Je to hodně obecný. Ale pro první informaci zda na hypotéku mám nebo ne to asi postačí.

     Reagovat
   • 25. 12. 2017 (22.02)
    Permalink

    Zadejte si to do hypotéční kalkulačky na netu nebo si zavolejte rovnou do Ekonomek, ty vám to tam propočtou. Nebo na to jsou hypotéční poradci v bance. Poradí vám všude.

    Reagovat
    • 31. 1. 2018 (23.48)
     Permalink

     S hypotékou i poradí i přímov ekonomických stavbách ne? Nebo mi nabídnou i „své“ financování? Se kterou bankou ekonomické stavby spolupracují?

     Reagovat
   • 16. 8. 2018 (21.08)
    Permalink

    Těžko radit,každopádně jste v celkem výhodné finanční situaci. To budete brzy bydlet a es s vámi ( jako mimochodem s každým) budou jednat jako v rukavičkách.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.