Programy pro financování stavby domu

Jestliže právě stojíte před rozhodnutím postavit vlastní rodinný dům, jedním z nejdůležitějších bodů je otázka jeho financování. Ne každý je totiž v situaci, kdy si může bez problémů vzít hypotéku a začít stavět. Někomu chybí počáteční hotovost, někdo nemůže doložit dostatečně vysoké příjmy, někdo by chtěl celou stavbu zaplatit až po jejím dokončení, někdo nejprve potřebuje prodat byt a mladé rodiny by zase rády využily státních příspěvků.

Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

Přesto by i tito lidé rádi bydleli ve vlastním úsporném či nízkoenergetickém domě. Společnost Ekonomické stavby zná problémy svých klientů a snaží se na ně reagovat. Připravila proto specializované programy, které jsou zaměřené právě na nejrůznější možnosti financování stavby domu.

Program Úvěr na pozemek

Jak už název tohoto programu napovídá, je určen pro ty, kteří mají problém s financováním nákupu pozemku. Někteří lidé by totiž potřebovali nejprve prodat byt a z těchto peněž pak financovat nákup pozemku. Když ale prodají byt v době, kdy ještě nemají ani pozemek na svůj budoucí dům, musí se na nějakou dobu stěhovat do podnájmu, což celou záležitost poměrně prodražuje.

Program Úvěr na pozemek využívají i lidé, kteří nemají hotovost na nákup pozemku a chtějí nejen stavbu, ale i nákup pozemku financovat z hypotéčního úvěru. Právě díky programu Úvěr na pozemek nemusí vyřizovat dvě samostatné hypotéky, ale mohou nejprve koupit pozemek a poté vyřídit jednu výhodnější hypotéku na dům i pozemek. Velkou výhodou tohoto programu je i fakt, že k Úvěru na pozemek nepotřebujete žádné ručitele ani ručení nemovitostí.

Program Excelent

Tento program bývá označován jako zcela revoluční. Je určen pro ty, kteří chtějí dům zaplatit až po dokončení stavby, tedy ve chvíli, kdy je dům zcela hotový. Přitom ale nechtějí kupovat již postavený dům, který by plně neodpovídal jejich představám, chtějí dům postavit podle svých představ.

Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

V rámci programu Excelent si klient vybere pozemek, zvolí si typ domu a vybere si všechny volitelné materiály, jako dlažby, podlahy, barvy, atd. Ekonomické stavby za něj pozemek koupí, připraví stavební povolení a dům podle přání klienta postaví. Teprve až ve chvíli, kdy je dům kompletně hotový, ho klient zaplatí. Může k tomu využít hypoteční úvěr, který mu Ekonomické stavby mohou pomoci připravit.

Program Génius

Název tohoto programu možná zní poněkud nadneseně, ale není tomu tak. V rámci tohoto programu totiž můžete snížit měsíční splátku domu až o téměř 2000 Kč měsíčně. Zní to neuvěřitelně? Díky důslednému a chytrému čerpání státní dotace pro výrobu elektřiny solárním panelem je to ale možné!

Na střechu domu se totiž umístí malá solární elektrárna a vyrobená elektřina se prodává do sítě za státem garantovanou dotovanou cenu. Z části výnosu se zaplatí úvěr na pořízení panelu a zbytek se využije právě na snížení splátky na dům. Zní to velmi jednoduše, ale zpracování programu Génius bylo skutečně velmi náročné. Využijte zkušeností odborníků z Ekonomických staveb a snižte si splátky za váš dům.

Program Chytrý nájem

Nemáte možnost vzít si hypotéku na pořízení vlastního domu, ale zároveň nechcete bydlet v pronájmu a peníze za nájem de facto vyhazovat oknem? Rádi byste investovali do vlastního bydlení? Pak využijte unikátní program nazvaný Chytrý nájem. V rámci tohoto programu totiž zaplacený nájem nemizí v nenávratnu, ale postupně splácí cenu vašeho domu.

Po 30 letech nájmu, nebo v případě vašeho zájmu i dříve, si svůj dům můžete odkoupit za zůstatkovou cenu, která je díky pravidelně splácenému nájmu velmi nízká. Tento model financování je vhodný pro klienty, kteří nemají možnost vzít si hypotéku kvůli nedostatečným doložitelným příjmům.

Výhodou je, že ve chvíli, kdy se situace změní a klient už na hypotéku dosáhne, může si dům za aktuální zůstatkovou cenu odkoupit a dále splácet už jen klasickou hypotéku. Pokud hypotéku čerpat nechce, může dům splácet formou nájmu po celých 30 let a následně ho odkoupit za minimální zůstatkovou cenu.

Program Mladá rodina

Mladé rodiny jsou častými klienty společnosti Ekonomické stavby. Většina z nich se však potýká s problémem, že nemají našetřenou dostatečnou počáteční hotovost a ani nemohou splácet příliš vysoké splátky.

Program Mladá rodina chytře kombinuje několik bankovních produktů a díky tomu stačí vlastnit pozemek a počáteční hotovost ve výši 170 000 Kč. Odborníci z Ekonomických staveb pak připraví osobní model financování, díky kterému mohou mladí manželé ušetřit i několik tisíc korun na každé měsíční splátce.

Program Nulová hotovost

Ekonomické stavby - logoPro některé lidi může být nedostupný i program Mladá rodina, protože počáteční hotovost prostě nemají. Proto přišla společnost Ekonomické stavby s produktem nazvaným Nulová hotovost. Díky němu je rodinný dům dostupný opravdu pro každého.

Program využívá chytrou kombinaci hypotéčního a překlenovacího úvěru a díky tomu není počáteční hotovost potřeba. Program Nulová hotovost velmi často využívají mladí lidé, kteří si ještě peníze nestihli naspořit, ale přesto je pro ně často výhodnější platit splátky za dům, než platit nájem v pronajatém bytě.

Program Pohodová stavba

Že vám slova „pohoda“ a „stavba“ nejdou dohromady? Myslíte, že stavba domu musí být vždy spojena se spoustou problémů a starostí? Není tomu tak. Společnost Ekonomické stavby připravila program, v rámci kterého celou cenu svého domu zaplatíte až po jeho dokončení a předání. Program je určen pro ty, kteří nechtějí absolvovat průběžné financování hypotékou, které přináší řadu starostí a stojí hodně času.

Navíc se celá stavba zrychlí, protože její jednotlivé etapy nebudou závislé na rychlosti splátek z banky. Program Pohodová stavba také často využívají lidé, kteří pro financování nového domu potřebují hotovost získanou prodejem původního domu či bytu. Díky tomuto programu nemusí původní byt prodávat předem a v mezidobí bydlet v pronájmu a platit zbytečně drahý nájem.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.

Ke Křižovatce 466

330 08 Zruč – Senec

telefon: 377 825 782

fax: 377 825 782

mobil: 602 435 452

email: info@ekonomicke-stavby.cz

web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

reklamní sdělení
Sdílet:

4 042 komentářů: „Programy pro financování stavby domu

  • 30. 1. 2018 (14.43)
   Permalink

   To je zajímavý nápad, Es mají vůbec super vychytávky, to mě baví. My ten dům snad jednou mít budeme :-)

   Reagovat
   • 27. 12. 2018 (20.06)
    Permalink

    a co vám v tom brání že jsem tak smělá? nám už ekonomky taky staví

    Reagovat
  • 4. 2. 2018 (14.03)
   Permalink

   S rodiči určitě bohužel ne ale s bráchou bych si dvojdům postavil, kolik jich mají ES v nabídce?

   Reagovat
   • 21. 2. 2018 (15.29)
    Permalink

    Koukal jsem,že asi tři a jeden hezčí než druhý. Kdybych měl sestru nebo bratra,tak bych do dvojdomu od Es určitě investoval.

    Reagovat
    • 6. 3. 2018 (23.24)
     Permalink

     Es mají dvojdomů mnohem víc, mrkněte na to znovu. Vím to, protože jsme o dvojdomu také uvažovali.

     Reagovat
    • 20. 5. 2018 (21.23)
     Permalink

     Kdyby jste měl sourzence jako já tak těžko :/ Ale jsem překvapený kolik se staví nových domů a říkám jsi co se děje se starými a co se děje s byty? Populace klesá a byty a domy jdou vesele na odbyt. No aspoň mají stavební firmy na čem vydělávat. Es jsem koukal že nestaví vůbec zle a lidé si je chválí. Tak přemýšlím jestli do bytu nebo do domu… No ještě by to chtělo nevěstu :)

     Reagovat
    • 28. 7. 2018 (23.56)
     Permalink

     Sourozence bohužel nemám a ani s mojí ani s manželovo mámkou bych do společnýho bydlení nikdy nešel. Má je obě rád, ale bydlet s nimi – nikdy :D Takže to bude asi trošku složitější, ale věřím, ře to s ekonomkama dáme dohromady :)

     Reagovat
   • 24. 4. 2018 (21.29)
    Permalink

    Ekonomky jich mají v nabídce docela hodně asi osm nebo tak nějak. Vím že mě to překvapilo ale Ekonomky mě pořád něčím mile překvapují. Zatím protože je teprve objevuji.

    Reagovat
   • 17. 1. 2019 (22.54)
    Permalink

    asi šest nebo osm a moc pěkné – koukala jsem na ně na stránkách es jen tak ze zvědavosti :-)

    Reagovat
  • 17. 3. 2018 (14.29)
   Permalink

   S rodičema ani za milion, rozvrátilo by to všechny rodinný vztahy a od eko. staveb jsem si vybrala Kristýnu 33 :-)

   Reagovat
  • 31. 3. 2018 (10.07)
   Permalink

   To rozhodně není případ naší rodiny, tak mi prosím zkuzte najít projekt do 3.200.000,- pro pěti členou rodinu ( ložnice + 3 pokoje) ;)

   Reagovat
  • 17. 4. 2018 (18.49)
   Permalink

   Tak do toho bych nešel,ale s bráchou by to asi šlo. Kolik mají Es dvojdomů? Asi bude rychlejší,když se podívám sám.

   Reagovat
   • 3. 5. 2018 (23.40)
    Permalink

    No jesně, ES mají super udělaný stránky, najdete to hned ;)

    Reagovat
  • 16. 6. 2018 (18.23)
   Permalink

   Zajímavý nápad, ale s rodiči raději ne :D U Ekonomek jsem si vybrala jiný domeček :-*

   Reagovat
  • 4. 9. 2018 (23.26)
   Permalink

   a proč zrovna rodiče? proč ne třeba segra s rodinou? Ekonomky mají luxusní dvojdomy

   Reagovat
  • 11. 9. 2018 (18.08)
   Permalink

   Dvojdomy jůůů. S rodiči bohužel ne, ale o pár lidech co jsou nadšenci do domu a líbí se jim jako mě Ekonomické stavby bych věděla :-)

   Reagovat
  • 26. 10. 2018 (17.25)
   Permalink

   To tedy nemůžu a proto jsme s mužem limitovaní penězmi. Vybrala jsem si dům od ekonomek pod tři miliony a přitom dispozičně ideální pro naší čtyřčlenou rodinu: Lukáš 15 – je boží :D

   Reagovat
  • 17. 2. 2019 (23.06)
   Permalink

   s rodičema nee, ale s bráchou třeba jo…a s Ekonomkama určitě taky

   Reagovat
 • 14. 10. 2017 (1.22)
  Permalink

  Slibuji, že se podělím o toto svědectví Úvěr Vzhledem k tomu, že v životě potěším Boha, musím hledat půjčku on-line Nebyl jsem schopen dostat půjčku, protože jsem na černé listině kvůli mému špatnému úvěrovému skóre Běžel jsem z práce a ztratil jsem svůj dům Byl jsem na ulici frustrovaný bez přístřeší nebo jídlo, až do jednoho věrného dne jsem našel svědectví internet, jak tato společnost pomáhala lidem s půjčkami, tak jsem se snažil bohužel můj úvěr byl udělen bez jakéhokoli zajištění uplatněného $ 200,000,000,000USD, jsem velmi šťastný, protože věřitelé vás zaslouží, pokud potřebujete spolehlivého věřitele a strach z věřitele Boha kontaktovat nyní. zde je email: pastorpamela23@gmail.com

  Reagovat
  • 25. 11. 2017 (23.30)
   Permalink

   Když už tu mluvíte o nízkoenergetickým domě, tak ES mají pasivní všechny ne? Nebo se pletu? Já ho chci úsporný, dnešní doba je dost drahá sama o sobě tak proč aspoň na energiiích trochu neuspořit. Nebo spíš ten pasivní? Taky jsem někde četla že to nabízejí. Jsou na to nějaké úsporné programy nebo dotace?

   Reagovat
  • 20. 3. 2018 (20.10)
   Permalink

   Není to dlouhý? Stojí za to to číst? Co to kecám o ekonomkách přečtu všechno když je chci…

   Reagovat
   • 8. 10. 2018 (0.43)
    Permalink

    Nechci si připadat na první schůzce s ekonomkami jako tupec, čtu všechno co najdu! Příští týden schůzka volá….

    Reagovat
 • 10. 10. 2017 (13.14)
  Permalink

  Chtěla bych se zeptat, když dělám na živnost a uplatňuju si pro zjednodušení účta paušál 60%, dostávám se do situace kdy na přiznání moc velké výdělky nemám, zatímco realita je jiná. Jak se k tomuhle přistupuje? Podle stavu a výpisu z účtů nebo podle přiznání?

  Reagovat
  • 2. 2. 2018 (20.39)
   Permalink

   V ekonomkách vám poradí, tady se odpovědi taky třeba nedočkáte, cinkněte do ekonomek ;)

   Reagovat
   • 24. 4. 2018 (22.28)
    Permalink

    Vůbec se nebojte v ekonomkách jsou velmi milí a ochotní, s nima je to moc příjemná spolupráce.

    Reagovat
    • 15. 6. 2018 (20.24)
     Permalink

     Já bych si přál ke spolupráci slušný a ochotný lidi. Mám s některými řemeslníky špatnou zkušenost a už se mi to nechce podstupovat.

     Reagovat
  • 3. 3. 2018 (22.58)
   Permalink

   a víte o tom že jedna z řad projektů se jmenuje jako vy? a mimochodem jedna z nejpovedenějších

   Reagovat
   • 4. 2. 2019 (0.02)
    Permalink

    Po mě taky pojmenovali řady domů a myslím, že z ní si také vyberu. Pro manželku překvápko, už jsem o Es četl hodně.

    Reagovat
 • 8. 10. 2017 (21.45)
  Permalink

  Kdo se nebojí a pustí se do stavby, má na splátky a vybere dobrou firmu (např. Ekonomické stavby s.r.o.), neprohloupí a za rok a půl si libuje na zahradě svého nového domu.

  Reagovat
  • 9. 10. 2017 (13.15)
   Permalink

   Jak jste přesně postupovali? Schůzka v ES a pak teprve poptávání hypotéky nebo opačně? Je asi lepší vědět hned na začátku jestli vůbec hypotéku dostanu a kolik případně, než se někam pojedu ptát na dům co? A řeknou mi to v bance hned takhle na schůzce nebo ne? Zkušenost stim ještě nemáme žádnou, pořád bydlíme u rodičů. Díky. Hani s Michalem

   Reagovat
  • 11. 1. 2018 (17.02)
   Permalink

   Ano, ano, svatá pravda tohle. Firma stavět umí a vy pokud máte nějaký finanční základ a máte na splátky, nevidím ve stavbě žádný problém. E.S. jsou prověřené – vlastní zkušenost.

   Reagovat
  • 21. 3. 2018 (20.44)
   Permalink

   A vy znáte lepší stavební firmu než ES? Já ne!

   Reagovat
  • 8. 10. 2017 (22.10)
   Permalink

   Zavolejte si do Ekonomek a zjistíte. Podle mě platíte tu cenu, co tam nabízejí. Navíc bych řekla nic, je to jejich web a jejich zájem nemovitost prodat. Možná vám zajistí i převod. U pozemkovýho servisu, který nabízejí při stavbě to taky tak mají.

   Reagovat
  • 17. 10. 2017 (22.03)
   Permalink

   Neznám nikoho. My i naši jsme si nechali postavit. Ten realitní web jako dobrej, ale ty domy nám úplně neseděli. Chtěli jsme je přesně podle našich požadavků a tam bylo vždy něco co se nám nelíbilo. Nemyslim si ale že by to bylo nějak za extra příplatek. Budou rádi, když si dům koupíte. Ale to si myslim jen já, zavolejte si tam.

   Reagovat
 • 30. 9. 2017 (19.42)
  Permalink

  Vydělali jsme si a našetřili nějaké peníze a hodláme si pořídit dům. Už tedy jsme dál než jen u snů a plánů a zdá se, že i příští týden, bychom mohli podepsat s ekonomkama smlouvu. A představoval bych si to, že o příštích Vánocích už budeme bydlet ve svém domě. Jsou to plány nesmělé, ale ne nemožné. Takže pokud nám nebude nic stát v cestě…

  Reagovat
 • 30. 9. 2017 (19.41)
  Permalink

  V půlce října jedeme do Zruče na infoschůzku, tak se těšíme a doufáme, že termíny pro realizaci stavby na klíč nebudou na roky a že hypotéka bude na vybraný dům financovatelná. Pokud ano, firmu vybranou máme. Ekonomické stavby jsou pro nás NEJ firmou na trhu.

  Reagovat
  • 21. 10. 2017 (22.35)
   Permalink

   Jak ste dopadli? CO vám řekli? Podepsali jste? Kdy jsou volný termíny? Díky díky díky. :)

   Reagovat
   • 9. 12. 2018 (20.36)
    Permalink

    Tak my jsme se objednali skoro za tři týdny, volno zrovna nemají, ale já se nedivím, o jejich domy je velký zájem :-)

    Reagovat
  • 7. 4. 2018 (19.22)
   Permalink

   A v bance máte zjištěno kolik dosáhnete? ASi by to bylo dobré vědět před schůzkou s ekonomkami viďte?

   Reagovat
 • 29. 9. 2017 (22.07)
  Permalink

  Když si vyberu katalogovej dům, co vše na něm lze měnit? Když se mi lbíí jakej je, ale chybí mi tam garáž a třeba technická místnost, tak jak to řešit? Tu technickou třeba na úkor pokojů, ale tu garáž? To jde ten projekt upravit o další místnosti nebo dům zvětšit? Nebo to už se musí dělat komplet nový projekt? To pak trvá dýl ne? Díky.

  Reagovat
 • 29. 9. 2017 (21.42)
  Permalink

  Jak funguje ten servis domů, kterej Ekonomický stavby nabízí 30 let po dostavbě? Komu už na tom domu něco dělali a jak je to často?

  Reagovat
  • 19. 11. 2017 (22.25)
   Permalink

   V pravidelnejch termínech dům kontrolují a případně opravují. Udržují ho v top stavu a předchází tak reklamacím. Dobrý tah určitě. Lidi na to slyší. A ta prodloužená záruka na 5-10 let je taky moc dobrá.

   Reagovat
   • 6. 4. 2018 (21.40)
    Permalink

    To je přeci super ne? Jako všechno na ekonomických stavbách.

    Reagovat
   • 25. 7. 2018 (14.39)
    Permalink

    Já myslel, že mají desetiletou záruku automaticky tak proč píšete 5-10 let? A to jezdí sami od sebe? Já myslel, že jen když třeba klient zavolá?

    Reagovat
   • 24. 8. 2018 (19.37)
    Permalink

    Ty jo a jak to zvládnou,když postavili už tolik domů? To je hustý, ekonomky chci.

    Reagovat
  • 8. 12. 2018 (22.24)
   Permalink

   Ten servis ES mě také zajímá a také mě zajímá, jestli ES dělají projekty na garáže? A jestli ne tak proč???

   Reagovat
 • 28. 9. 2017 (22.42)
  Permalink

  Vybrali jsme si Katku 34 https://www.ekonomicke-stavby.cz/domy/katka-34. Moc hezký domek za 7640 Kč bez pozemku. Ten doufám, že tak za 3-4000 měsíčně taky pořídíme. Zatím máme předvybraný dům, ale s pozemkem se nám ještě moc nedaří. Těch, který by se nám líbily, těch je málo. :( Jak jste sháněli vy? Před reality, nebo na vlastní pěst na internetu.

  Reagovat
 • 28. 9. 2017 (19.24)
  Permalink

  My jsme zvolili jednoduchý čistý styl, toho si teď užívám. Nejsem na ten překýčený styl, i když i ten může někdy vypadat dobře, ale už jen to uklízení. Naše přání byla ve všech směrech vyslyšena, můj vysněný bungalov je jako za škatulky. Ekonomické stavby se nám vážně vyplatily. Možná bych se chtěla živit navrhováním, docela mě to bavilo, našla jsem se v tom.

  Reagovat
  • 30. 10. 2017 (21.42)
   Permalink

   Každý má nějaký styl, to bych neřešila. Každý si v tom něco najde. Ekonomky mají nápady pro všechny.

   Reagovat
  • 28. 9. 2017 (0.00)
   Permalink

   Máme už dlouho, dobrý to je, ale hlavně pro lidi, co váhaj se stavbou. Kdo se stavět, vybere dům, jde na schůzku, domluví hypotéku a staví. Ideální postup.

   Reagovat
  • 3. 2. 2018 (11.25)
   Permalink

   To taky ale já jsem se stala na Facebooko přátelem ES a tam mi chodí na mail taky novinky – čekám na tu pravou příležitost :-)

   Reagovat
   • 18. 1. 2019 (21.24)
    Permalink

    To je dobrý nápad, budou mi tam Es posílat i domy a pozemky na prodej? Půjde to domluvit?

    Reagovat
  • 31. 1. 2018 (22.28)
   Permalink

   Inspirace mám na rozdávání, jen se odhodlat promluvit s manželem a zavolat do ekonomek :-)

   Reagovat
   • 30. 3. 2018 (21.29)
    Permalink

    To máte manžela od rány nebo proč musíte sbírat odvahu? :D Tak do ekonomek zavolejte, posbírejte moudra a potom hurá na manžela :D

    Reagovat
    • 15. 8. 2018 (13.55)
     Permalink

     To je výborný nápad, přesně tak bych to udělala taky. První schůzky jsou v ES nezávazné, tak zjistěte informace, ať jste před manželem ještě chytřejší ;-)

     Reagovat
 • 19. 9. 2017 (22.26)
  Permalink

  Všechny domy co Ekonomický stavby postaví jsou nízkoenergetické nebo za to se musí připlácet?

  Reagovat
  • 25. 10. 2017 (22.36)
   Permalink

   Nízkoenergetický – mají tenhle typ domů v základu. To se mi na tom právě líbí. Jinde si to musíte pěkně připlatit tady ne tady je to v ceně.

   Reagovat
 • 18. 9. 2017 (17.13)
  Permalink

  Řekla bych to asi to tak, že Ekonomické stavby uspokojili veškeré požadavky. Je znát, že se ve světě stavebnictví pohybují už pěknou řádku let a ty zkušenosti mají. Ať už se jedná o stavění samotné nebo služby k tomu přidružené, jako je například poskytnutí finančního servisu. Jo, tohle nás baví, smysluplná práce, která se nějak vyvíjí. A teď hurá do další práce

  Reagovat
  • 11. 9. 2018 (21.58)
   Permalink

   Jojo je to super když dělá někdo svojí práci poctivě a to ekonomky očividně dělají ;-)

   Reagovat
 • 18. 9. 2017 (11.41)
  Permalink

  Stěhování je v plánu podle smlouvy .na 31.10.2017. Vypadá to docela slibně, takže tomu začínám věřit a těšit se. Macina

  Reagovat
 • 16. 9. 2017 (17.44)
  Permalink

  potřebuji naléhavou půjčku, abych zaplatil své účty, založil nový obchod nebo jakoukoli půjčku půjčku, kontaktuje toho muže Božího, který mi pomohl při půjčce ve výši 35.000 $. je e-mailová adresa: kingsjonecopmpany@gmail.com

  Reagovat
 • 14. 9. 2017 (17.24)
  Permalink

  Ještě nestavíme, chystáme se a řešíme otázky týkající se stavby rod.domů. Momentálně jsme objednaní na schůzku k finančnímu manažerovi a ještě k manažerovi na výstavbu. Čekáme na verdikt k tomu, jestli si můžeme stavbu předvybraného domu dovolit nebo ne.

  Reagovat
 • 13. 9. 2017 (13.23)
  Permalink

  Spokojenost, staví nám, komunikují s námi, domlouváme se na všem, na financování, dalších postupech, materiálech, prostě to funguje jak má.

  Reagovat
  • 24. 9. 2017 (21.22)
   Permalink

   My jsme zatím ve fázi projektu. Moc toho ještě za sebou nemáme, ale zatim dobrý.

   Reagovat
 • 2. 9. 2017 (18.57)
  Permalink

  Mám ráda jednoduché věci, zvolili jsem bungalov s jednoduchým řešením. Byla to velká výzva všechno to poskládat, aby to dávalo smysl, ale vyšlo to přesně podle mých představ. Také jsem na tom dělala snad dva měsíce, aby to ladilo a fungovalo do posledního detailu. Měření a kreslení jednotlivých prostorů. Dál bych se tomu věnovat nechtěla, ale s panem projktanetm ES byla výborná spolupráce

  Reagovat
 • 2. 9. 2017 (17.26)
  Permalink

  No, tady vás teda je, co máte zkušenosti s ekonomka. Slyšela jsem i o jiných stránkách, budu to muset všechno pročíst. Máme o dům vážný zájem a nechci nechat nic náhodě.

  Reagovat
 • 31. 8. 2017 (16.31)
  Permalink

  Tak to vam docela zavidim pani Jarko. My budeme bydlet nejdriv za rok a pul nebo dva, nam to jde pomalu. My teprve resime prevod pozemku po babice, takze dedictvi je na dlouho. Mezitim vybirame domek a to taky neni sranda, nemuzeme se dohodnout. Musi se na tom pozemku jeste zbourat takova stara rozpadla budovat a pak teprve zacit stavba. Tak az to prevedeme tak zacneme jednat ve firme zda udelaji demolici i stavbu najednou a za jaky penize. U nas to bude teda jeste nejaky cas trvat. Ale i tak se uz zaciname tesit, ze nas to hezky taky jednou ceka.

  Reagovat
  • 9. 11. 2017 (17.48)
   Permalink

   Tohle je dobrej blog, vtipnej a na druhou stranu i celkem dobře napsanej a lidi si z toho můžou vzít spoustu stavebních informaci. Jo pan ředitel je dobrej pisálek, ale ještě lepší stavitel. Už od ES taky dům máme. :)

   Reagovat
 • 23. 8. 2017 (10.53)
  Permalink

  Dobry dzień sir / madam.

  Jesteśmy prywatną firmą pożyczkową i oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu 2% i oferujemy różne kredyty, takie jak pożyczki osobiste, pożyczki firmowe, pożyczki konsolidacyjne, pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone itp.
  Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tej reklamy.
  Aby uzyskać więcej informacji i zapytań, napisz do nas e-maila, aby otrzymać pożyczkę z naszej firmy za pośrednictwem następującego adresu e-mail:
  Zekimurat01@gmail.com

  Reagovat
  • 5. 6. 2018 (22.53)
   Permalink

   já si snad z té velké nabídky nedokážu vybrat, dneska je toho všude tolik…pomůžou mi to ekonomky vybrat na tělo?

   Reagovat
   • 5. 11. 2018 (11.50)
    Permalink

    určitě až se domluvíte na strategii stavby tak dojde na projekt a to bude ta nejhezčí část ze všeho |:-) Připravte si požadavky ;-)

    Reagovat
    • 25. 2. 2019 (15.58)
     Permalink

     Já mám seznam požavku, až si říkám, aby mě z ekonomek neposlali někam :D

     Reagovat
 • 17. 8. 2017 (9.49)
  Permalink

  No, není to sranda postavit barák, já když se z práce občas zajedu podívat na stvabu, tak ty chlapy obdivuju, co dokážou. etš že mi žena rozmluvila ten skvěly plán, stavět sám. To bysme nebydleli ani za pět let :-D A takhle máme slíbeno a podepsáno, že do vánoc budeme bydlet, pak už to bude jen v naší režii. A všem Eko stavby nabízím, za nimi si stojím.

  Reagovat
  • 13. 9. 2017 (20.27)
   Permalink

   To já s prvním manželem udělala tu chybu, že jsme stavěli svépomocí. Teda on se dřel několik let po práci, ale náš vztah to úplně zabilo. Odcizili jsme se a už to nešlo dál. Teď s novým partnerem to už nechci zažít a raději se svěříme do rukou odborníkům. A zůstane nám čas na nás, což je to nejdůležitější. A zatím Ekostavby postaví náše hnízdečko lásky.

   Reagovat
   • 28. 11. 2017 (22.41)
    Permalink

    No jako stavět v dnešní době po práci, to se nedá. Navíc když už máte děti, školu, kroužky a máte k tomu ještě trávit hodiny denně na stavbě. To snad ani nejde. To už je fakt asi lepší dát někomu půl milionu za práci (nebo kolik to stojí) a nechat si to udělat na klíč. Pro nás teda jo, my bysme si nikdy nepostavili.

    Reagovat
    • 9. 10. 2018 (21.09)
     Permalink

     Stavět svépomocí je bláhovina. Neříkám že jsme o tom s rodinou chvíli neuvažovali. Ale kdyř jsme našli ekonomky tak nás to přešlo a teď už stavíme. Tedy ekonomky staví.

     Reagovat
  • 22. 4. 2018 (14.46)
   Permalink

   Jo to jsem doma řekl jednou a hned jsem věděl že svépomocí rozhodně ne. A dobře jsem udělal, ekonomky jsem objednal a montérky jsem zahodil :D

   Reagovat
   • 17. 9. 2018 (22.39)
    Permalink

    Montérek je škoda, ono to chce kolem domu třeba někdy uklidit a tak. Když budete mt nový dům a ještě od ekonomek tak přeci nebudete chtít kolem domu svinčík.

    Reagovat
 • 10. 8. 2017 (21.50)
  Permalink

  JJ zaslouží. Slíbila jsem že je budu chválit kudy budu chodit a taky to dělám. Jsou nejlepší!!!!

  Reagovat
  • 31. 12. 2017 (18.54)
   Permalink

   Já musím souhlasit všechno jelo jako po másle ekonomky se vytáhli

   Reagovat
  • 30. 8. 2018 (22.50)
   Permalink

   Taky doufám že budu všude Ekonomky chválit, nejdřív musí ten krásný domeček Ekonomky dokončit :-)

   Reagovat
 • 10. 8. 2017 (21.37)
  Permalink

  Za kolik kupujete pozemek? Metr čtvereční? My na tom zatím stojíme, ceny jsou hodně vysoký. Řešíme zda vyměnit lokalitu za nějakou míň atraktivní nebo koupit menší pozemek nebo nevíme co. Dům chceme, takže to nějak musíme vymyslet.

  Reagovat
  • 13. 9. 2017 (20.29)
   Permalink

   JJ sehnat hezký pozemek blízko města za nějakou normální cenu mi přijde jako nadlidskej úkol. Hledali jsme sami, ale pak jsme to nechali pomoct od Ekonomek. I manažer projektu se hodně nadřel, ale nakonec myslím, že nám sehnal pozemek za přijatelnou cenu a v lokalitě co jsme chtěli. Takže můžu doporučit.

   Reagovat
 • 2. 8. 2017 (8.48)
  Permalink

  Máme přesnou představu jak by náš dům měll vypadat, ale nějako to nemůžeme dát dohromady na papír. Už jsme chtěli být připravení, v pondělí mám obj. schůzku v ES, ale tak to doladíme tam.

  Reagovat
  • 2. 8. 2017 (8.51)
   Permalink

   jasně, to je právě podstata té jejich služby individuálního projektu. Myslím, že je lepší to naopak ladit s projektantem, který Vám řekne – tohle jde, tohle nejde, tohle doporučuju, tohle naopak ne. Než si nad tím zbytečně přemýšlet. Takhle to dotáhnete ve spolupráci s ES

   Reagovat
   • 19. 9. 2018 (10.27)
    Permalink

    Tedy to zírám co je vše v Ek. stavbách možné. Pořád přicházím na něco nového. První schůzka u nich bude nejspíš nabytá dalšími novými informacemi :-)

    Reagovat
  • 9. 10. 2017 (13.43)
   Permalink

   Představu, to je asi tak jediný co máme, taky bychom ale nevěděli jako to správně pojmout. Rozhodně ani jeden z nás nejsme schopnej tomu udat nějakou podobu. To i náš syn by ten dům nakrelil, ten předsatvivost slušnou, nevím teda po kom, možná se tím jednou bude živit, u ekonomek :-D Ale to už vážně předbíhám, nejdřív ten náš dům.

   Reagovat
 • 2. 8. 2017 (6.36)
  Permalink

  Podědili jsme domek po babi…a teď co s tím. Dokážete si představit v jakém byl asi stavu. Zasloužil by si totální rekonstrukci, ale manželovi se do toho vůbec ale vůbec nechtělo. Nakonec jsme z těžkým srdce, prodali a plus s naštřenými penězmi jsme si nechali postavit domek od Ekonomických staveb. Jsem fakt hodně ráda, že jsme nezadlužili natolik, abych z toho měla v noci noční můry!

  Reagovat
  • 2. 8. 2017 (10.29)
   Permalink

   To je ideální jít dneska do stavby s nějkým bstupním kapitálem, ať už s našetřenými penězi nebo třeba i takhle jako vy s majetkem. Já bych taky nerekonsztruoval něco starého a chtěl bych spíše novostavbu. Ten výsledek je prostě lepší a finančně už v tom takový rozdíl není

   Reagovat
  • 24. 7. 2018 (23.30)
   Permalink

   Do stavby domu už s našetřenou korunou. Půjčovat si na celý dům mi přijde sebevražda, i když i to asi ek. stavby umí. Já jsem si je vybral pro spoustu jiných předností. Jednou z nich je kvalitně odvedená práce a ta druhá je desetiletá záruka na dům. To vám žádná jiná stavební firma na našem trhu nedá.

   Reagovat
  • 27. 10. 2018 (14.37)
   Permalink

   Bratranec zase sdědil chatu a mohl ji sbourat a od ekonomek nechat postavit bungalov (protože vzhledem k okolní zástavbě nemohl postavit dům patrový). Ach jo to se tak někdo má. Já si budu do smrti asi jen rohlížet ekonomkářský projekty :(´´

   Reagovat
 • 1. 8. 2017 (21.51)
  Permalink

  Přemýšlíme, co podnikneme s bydlením a asi se nám zatím jako největší šance jeví postavit domek s ekonomickýma stavbama. Co jsme si o nich zatím pročetli a pozjištovali mají široko daleko nejlepší nabídky. A hlavně pro nás výhoda, že majjí pobočku kousek od nás, a mohli bysme všehcno řešit operativně na místě. No kdo ví jak to ještě všechno bude, ale nevidím to beznadějně.

  Reagovat
 • 1. 8. 2017 (14.32)
  Permalink

  A ještě jedno upozornění pro všechny. Všichni jsme tady určitě nějakým způsobem aktivní na facebooku, internetu obecně, prostě na sociálních sítích. Četl jsem zajímavý blog Pana Lebla z Ekonomek, kterej upozorňuje na to, že banky si lustrují i to, co máte o sobě na facebooku. Tomu teda říkám velký bratr, ale je lepší o tom vědět dopředu. Odkaz na blog níže.
  http://lebl.info/hakovy-kriz-vam-k-hypotece-nepomuze/

  Reagovat
 • 31. 7. 2017 (20.43)
  Permalink

  HOOOOOTTTTTOOOOOVVVVOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bydlíme a je to nejlepší věc na světě!!!!!!!!!!!!!!!

  Reagovat
  • 1. 8. 2017 (13.17)
   Permalink

   Kamiiii, závidíííím. Suprově jste to načasovali takhle na léto. To může být jedna kolaudovací party za druhou. Zbožnuju takhle letní grilování a posezení s kámošema. Jen já si musím asi počkat do příštího léta. My budeme mít domek od ES někdy v zimě….takže kolaudačka max vevnitř:) Ale hlavně že bude.

   Reagovat
   • 25. 10. 2017 (21.20)
    Permalink

    NO grilování to zní dobře. Ale to jsme jaksi letos svojí leností prošvihli. Příští rok se nám začne stavět, takže budme grilovat v lepším případě až příští podzim nebo další léto. Ještě si hold musíme počkat. Doteď sme měli času dost, tak teď nesmíme remcat.

    Reagovat
   • 7. 5. 2018 (22.33)
    Permalink

    Alespoň se máte na co vymluvit, já být vámi tak těch kolaudačních oslav udělám co nejmíň, ať vám ten nový vymazlený es domeček ještě někdo neponičí.

    Reagovat
    • 29. 12. 2018 (0.54)
     Permalink

     Tak jestli Vám je čtyřicet nebo padesát, tak už ty kolaudační party nebudou tak divoký :-)))

     Reagovat
   • 24. 8. 2018 (23.02)
    Permalink

    ještě si stěžujte :-) dům od ekonomek = můj sen :-) snad někdy bude skutečný :-)

    Reagovat
 • 31. 7. 2017 (12.34)
  Permalink

  Nedaří se nám sehnat pozemek. Zkoušel jste někdo pozemkový servis od ekonomek? Má to nějaké háčky nebo je to v pohodě? Nenaúčtují mi pak sakraprachy za to, že jim zadám poptávku?

  Reagovat
 • 31. 7. 2017 (12.24)
  Permalink

  V týdnu pojedeme na prohlídku ukázkového rodinného domu, co Ekonomické stavby nějaké rodině postavili. Už jsme si to přes telefon domluvili, tak jsme sami zvědavi, jak to bude probíhat a s jakou se budeme vracet domu.

  Reagovat
  • 1. 8. 2017 (13.19)
   Permalink

   Marcel, taky jsme to předtím než jsme se do toho s Ekonomkava vrhli prubli tímhle způsobem. Je lepší vidět naživo jak to dělaj a pokecat s lidma co to zažili. AAle uvidíme sami, co se dozvíte a jak to na Váa zapůsobí. Až budeme mít hotovo tak taky ráda někoho uvítám ,:)

   Reagovat
  • 26. 7. 2018 (19.15)
   Permalink

   To bych byla také zvědavá, ale zatím nemám odvahu. Buďte prosím tak hodná a napište sem jaké to bylo a jak to pokračovalo :-)

   Reagovat
 • 30. 7. 2017 (20.30)
  Permalink

  Ekonomické stavby, díky vám máme ten nejlepší, nejkrásnější a prostě nejsuprovější dům na světě!!!! Díky, díky, díky, zasloužíte si to!!!! Budeme vás chválit kudy budeme chodit!!!!

  Reagovat
  • 8. 8. 2017 (12.33)
   Permalink

   Se máte. Dodrželi termín? Pokud jo, tak my už se k němu taky blížíme. Předání máme v plánu na konec září, to už je za chvíli. Věříme, že to stihnou, že nebudeme zklamaní, kdyby se to muselo nějak protáhnout.

   Reagovat
   • 15. 9. 2018 (13.56)
    Permalink

    Tak to máte za pár, to se máte, Taky bych si tolik přála dům od Ekonomických staveb … :-/´´

    Reagovat
 • 30. 7. 2017 (20.09)
  Permalink

  Tak já sem teda taky lípnu jeden komentář k ekonomickým stavbám, protože oni si to rozhodně zaslouží.

  Reagovat
  • 9. 10. 2017 (21.35)
   Permalink

   Zaslouží. Kdo s nima stavěl ví jak to funguje a ví že může s klidným svědomím doporučit dál.

   Reagovat
 • 29. 7. 2017 (23.26)
  Permalink

  Když si jednat s někým z Ekonomek tak si můžu vybrat jakoukoliv pobočku z kontaktů nebo musím ohledně informační schůzky na to sídlo? Jak to prosím je? Jsme od Písku, Zruč máme trochu z ruky. :(

  Reagovat
  • 30. 7. 2017 (19.51)
   Permalink

   Nee, to určo nemusíte do Zruče. Ekonimky mají pobočky po celé republice, tak si prostě jen vyberte tu co je Vám nejblíž nebo třeba tam máte nejlepší cestu, Koukala jsem na stránky a jestli jste s Písku, tak asi do Budějek, ne? V Ceských Budějovicích pobočku ES taky maj. Ale když zavoláte na jejich infolinku, tak Vám poradí.

   Reagovat
   • 10. 10. 2017 (12.53)
    Permalink

    Myslím že je jedno kam pojedete na schůzku nebo podpis, ideálně tam kde to máte nejblíž. :) Nebo si uděláte výlet do nějakýho většího města a cestou zpátky něco nakoupíte. To je taky řešení. My jednali s plzeňskou pobočkou a bylo to v pohodě. Kontakty na pobočky máte tady https://www.ekonomicke-stavby.cz/kontakty.

    Zruč – Senec
    Rousínov
    Brno
    České Budějovice
    Jihlava
    Mladá Boleslav
    Ostrava
    Pardubice
    Praha
    Teplice
    Zlín

    Reagovat
  • 7. 8. 2017 (9.19)
   Permalink

   Můžete kamkoliv se vám chce, do sídla nemusíte. To je ideální pro Plzeňáky.

   Pobočky maj tady. Stačí zavolat a vybrat si kam chcete. https://www.ekonomicke-stavby.cz/kontakty

   Zruč – Senec, Rousínov, Brno, České Budějovice, Jihlava, Mladá Boleslav, Ostrava, Pardubice, Praha, Teplice, Zlín

   Reagovat
  • 28. 4. 2018 (20.47)
   Permalink

   Tak snad na pobočku ne? Proč by měli Ekonomky jinak pobočky když bych musel přes půl republiky ;)

   Reagovat
   • 19. 6. 2018 (20.27)
    Permalink

    Neblbněte,já pojedu do Zruče u Plzně,to mám skoro za humny. Těším se. Žena ještě víc!

    Reagovat
   • 31. 12. 2018 (18.38)
    Permalink

    To opravdu nedává smysl :-D Kolik mají ES poboček po ČR? Najdu to někde?

    Reagovat
  • 9. 9. 2018 (21.56)
   Permalink

   Ekonomky už nejsou ve Zruči ale v Chotíkově ne? :D

   Reagovat
 • 29. 7. 2017 (21.58)
  Permalink

  Katalog už taky máme. No ale povim vám, to vybírání je horší, než jsme si mysleli. Líbí se nám každej druhej domeček. Jak jste si vybrali jen jednoho vítěze?

  Reagovat
  • 9. 8. 2017 (22.01)
   Permalink

   Jednoduse. Nastavte si limit max. ceny, pocet mistnosti kolik mit chcete a pak typ domu bungalov nebo patrovy a hned mate na vyber jen par desitek domu. A pak uz koukejte na vzhled a rozmisteni jednotlivych mistnosti v dome. :D Jde to rychle, nebojte.

   Reagovat
   • 13. 8. 2017 (21.08)
    Permalink

    Tak sme to taky dělaly.Nastavili fitlr a výběr se zůžil na pár domů. A ten nejlepší z toho jsme si nechaly postavit. Už máme hrubou stavbu se střechou. Když nebude pršet bude se dělat dál.

    Reagovat
    • 26. 2. 2018 (0.06)
     Permalink

     A shodoval se váš tip s doporučením ekonomek? trochu mám obavy že si vyberu projekt a ekonomky mi ho vymluví :-)))

     Reagovat
   • 23. 2. 2018 (18.44)
    Permalink

    přesně tak jsem do udělal a nejvíc se mi líbí projekty ze řady Blanka !

    Reagovat
  • 15. 9. 2017 (16.25)
   Permalink

   NÁÁÁÁÁM TAKY. :D MY NEŽ SI VYBEREME DŮM, TAK UPLYNE URČITĚ ROK. TA NABÍDKA JE TAK VELIKÁ, ŽE NEVÍME KTERÝ DŮM BYSME CHTĚLI.

   Reagovat
 • 29. 7. 2017 (21.04)
  Permalink

  Ahoj všichni, jak jste na tom se stavbou? Dělají vám na ní denně? Nám třeba 14 dní v kuse, pak týden dva nic. Prý jsou to nutné prostoje mezi jednotlivými etapami. Máte to taky tak? Plánu se zatím držíme, takže myslim že jo. Jen to chci s váma probrat. :P

  Reagovat
  • 30. 7. 2017 (19.58)
   Permalink

   To mě taky zajímá. My jste teď před podpisem smlouvy na výstavbu. Už máme projekt a stavební povolení. Hypotéka na cestě. Takže se do toho vrhneme a doufám, že stavba poběží jak po másle. nevím teda jak to chodí technicky, ale náš manažer nám říkal, že termín 33 týdnu garantují ve smlouvě. A že může dát ruku do ohně, že to splní. Tak jestli to tak bude, tak budu spokojená. a ten muj taky.

   Reagovat
   • 29. 8. 2017 (12.27)
    Permalink

    Smlouva podepsaná, jde se na věc. Za rok si povíme, jestli už bydlíme nebo pořád stavíme. :D

    Reagovat
    • 16. 10. 2017 (20.57)
     Permalink

     My taky, ale až dneska. :) Tak to budeme závodit, kdo na tom bude líp „Mtčko“. :) Ať se vám daří.

     Reagovat
    • 12. 11. 2018 (12.46)
     Permalink

     To už byste bydlet mohli když začnete stavět brzy :-) Ekonomky mají do roka určitě hotovo :-)

     Reagovat
  • 25. 8. 2017 (21.25)
   Permalink

   U nás celý léto, pondělí až pátek, když neleje a nepadají kroupy. Za nás ok.

   Reagovat
   • 27. 7. 2018 (13.54)
    Permalink

    To je přeci běžný pracovní týden :) Překvapilo by mne kdyby jste napsal že ekonomky makají i v neděli :)

    Reagovat
  • 9. 1. 2019 (15.51)
   Permalink

   My stavíme na druhym konci republiky, manželka nastoupí do nové práce a máme tam prarodiče. Takže jezdíme tak jednou za 4-5 týdnů a vždycky zíráme kolik se stihlo na domě práce. ;-) Ale není se čemu divit, vždt se budeme na jaře stěhovat

   Reagovat
 • 27. 7. 2017 (19.44)
  Permalink

  Pokud hledáte půjčku na zaplacení všech účtů, založíte novou firmu nebo jakýkoli druh úvěru, kontaktujte tohoto muže z BŮH

  PASTOR KINGS JONE, který mi pomohl se svou půjčkou ve výši 35.000.000 dolarů poté, co byl podveden jinými poskytovateli

  půjček. Je to jen poslal BŮH. Jeho půjčka netrvá déle než 24 hodin.

  Jeho e-mailová adresa: (kingsjonecompany@gmail.com)
  Budete tak rád, kdybyste ho kontaktovali, protože je skutečný. Pomáhal svým přátelům a kolegům také s jejich půjčkami

  Reagovat
 • 21. 7. 2017 (8.43)
  Permalink

  Katalog už od včerejška máme a tak jsme celý večer proseděli na balkóně u vínka a hledali a hledali, až jsme našli tohle https://www.ekonomicke-stavby.cz/domy/petr. Dům Petr se nám děsně líbí. Velikej patrovej dům s garáží, za dobrou splátku.

  Reagovat
  • 2. 8. 2017 (6.42)
   Permalink

   Já po něm taky pokoukávám, ale manželovi se moc nezdá, tak ho budu muset diplomaticky přesvědčit ,)

   Reagovat
   • 26. 2. 2018 (0.11)
    Permalink

    nebojte u nás to také dlouho vypadalo – nevypadalo a už se těším na schůzku v ekonomkách :-)))

    Reagovat
   • 13. 3. 2018 (19.04)
    Permalink

    Katalog ES si objednejte a bude ne? Já taky začla tak a brzy budeme stavět. Většině mužskejm se do domu nechce, je to spousta práce starat se o barák.

    Reagovat
  • 7. 8. 2017 (8.51)
   Permalink

   Tak to jste vybrali teda dobře. Ten se mi taky líbí. Ale my už máme objednaný projekt na tuten: https://www.ekonomicke-stavby.cz/domy/lenka-16

   Lenka 16

   Dispozice 5+KK+G
   Užitná plocha 128 m2
   Zastavěná plocha 91 m2

   Cena domu (Standardní vybavení) 3.700.000 Kč
   Výše splátky v programech
   Nulová hotovost a Mladá rodina 10.280 Kč

   Reagovat
  • 21. 8. 2017 (13.28)
   Permalink

   Nám dneska taky přišel, takže večerní plán je víc než jasný. :)

   Reagovat
   • 20. 9. 2017 (21.52)
    Permalink

    Kolik tak musíte mít plat, abysme dostali úvěr na dům za 3,5 milionu a na pozemek tak za 1 milion? Máme dvě malé děti 6 a 4 roky. Žádné dluhy zatím nikde nemáme, takže ani žádné záznamy nikde, nikomu nerušíme, máme platy z klasického zaměstnání, nepodnikáme.

    Reagovat
   • 23. 9. 2017 (20.36)
    Permalink

    Tak ten jen moc pěknej. Toho ukážu přítelovi jestli bysme o něm taky nezauvažovali. Moc pěkná práce. Už ho někdo máte?

    Reagovat
  • 27. 8. 2018 (20.47)
   Permalink

   Mě se líbí tolik es projektů až mi jde hlava kolem :)))

   Reagovat
 • 20. 7. 2017 (10.09)
  Permalink

  Já bych to neviděla s tou stavbou od Ekonomek tak černě. Taky máme os.skušenost a jak říkám všude s kým se o tom bavim, tak to proběhlo až nějak moc hladce, bez našeho přičinění a zásahů. Nevím jak ste to měli vy, co jste řešili nebo nerešili za problémy, ale my nic. Smlouva, papíry ze strany Ekonomek, základovky, dům, stěhování a teď už pár měsíců bydlíme a na pohodu. Takže kdo dokáže splácet splátky, tak může být v pohodě.

  Reagovat
  • 8. 8. 2017 (12.00)
   Permalink

   haleďte všude to má nějaký mouchy, všude nějaký problém určitě bude, stavba není žádná legranda co je hotová za měsíc, trvá to minimálně rok, vystřídá se na ní spoustu lídí, spoustu firem, je to velká zodpovědnost organizační, prostě já bych to dělat nechtěl, já na to mám firmu a ta to dělá za mě a když vám to povím jak to je, s ES to zatím jde

   Reagovat
   • 24. 9. 2017 (20.31)
    Permalink

    Přesně z tohohle důvodu jsme se rozhodli že si postavíme dům přes firmu. My do toho jít svépomocí nechtěli. TO bysme nedali ani náhodou. Firma ví co dělá, my ne, proto to jen zafinancujeme. A tak to má většina lidí co znám a co staví. V dnešní době především na klíč a na hypo.

    Reagovat
  • 10. 8. 2017 (8.30)
   Permalink

   tohle by byla idilka, tak si to taky predstavujeme
   jenze my jeste nestavime my zatim koukame po firmach, cenach domu, pozemku
   a tyhle ekonomicke stavby vypadaji velmi dobre, libi se mi to

   Reagovat
   • 14. 8. 2017 (15.46)
    Permalink

    My jsme šli k ES jen proto že postaví dům na klíč a vy nemusíte dělat nic, ani při té přestavební přípravě, stavbě a krom klasické údržby ani nic po dostavbě. Zaručují 30 letý servis po dokončení stavby. Za nás TOP.

    Reagovat
   • 23. 10. 2017 (23.36)
    Permalink

    Ekonomky nejen že vypadají dobře. Ekonomky taky dobrý jsou. Mluvim z vlastní zkušenosti.

    Reagovat
  • 14. 8. 2017 (9.31)
   Permalink

   Naši letití přátelé s ES dostavěli rodinný dům loňské léto. Chodíme k nim často na návštěvu, grilovačky, do bazénu a nikde není nic, co by se jim nelíbílo, co by museli reklamovat, opravovat, řešit s ES. Jsou spokojení a my jim teď tak trochu ten klid závidíme. No ale i my se dočkáme. Už brzo začneme.

   Reagovat
   • 18. 8. 2017 (14.48)
    Permalink

    Jak dlouho stavěli? Nevíte to? Je to tak +/- do roka? Nebo dýl? Chceme taky stavět ale musíme zjistit nejdřív mimo firmu zda plní sliby, to je cca ten rok na stavbu a papíry. Pokud jo, tak se nám moc líbí a šli bysme do toho taky.

    Reagovat
    • 18. 8. 2017 (21.07)
     Permalink

     My jsme stavěli 7,5 měsíce, měli jsme ten typový projekt od Gservisu, takže se nemuslo zbytečně čekat na vymýšlení projektu, jen se usadil dům do našeho pozemku, dokreslili se přípojky a co já vím co ještě, to ví přesně můj muž a pak se stavělo. My to do roka stihli úplně v pohodě. Záleží na tom jaký dům chcete. Ten projekt pak nějaký pátek taky zabere.

     Reagovat
    • 24. 8. 2017 (13.03)
     Permalink

     Kolem 8 měsíců průměrně. Záleží na tom jaký máte pozemk, jak daleko jsou přípojky, jaké bude počasí, jestli dodají subdovatelé včas materiál a tak. Moc vlivů kolem, moc starostí, ale když to klapne, tak do za 3/4 roku asi tak je.

     Reagovat
     • 30. 8. 2017 (22.08)
      Permalink

      Nám stavěli skoro rok, vlezla nám do toho zima, což je zbytečný prodloužení. No měli jsme si to líp načasovat. :D :D

     • 19. 9. 2017 (21.59)
      Permalink

      Hlavně záleží na počasí a na to kdy začnete stavět a zda vám do toho vleze zima. Pokud ne, tak max. 3/4 roku, pokud jo, tak víc než rok. My dělali přes zimu papíry, na jaře se začalo, na vánoce bydlelo. Ideálka.

     • 16. 10. 2017 (20.31)
      Permalink

      My bohužel dýl, měli jsme tam zimu a problém s přípojkama, takže to vyšlo na 11,5 měsíce. Naštěstí se všechno vyřešilo, zima skončila a my už si krásně bydlíme.

     • 23. 2. 2018 (19.22)
      Permalink

      Tak krátce? To je sen, skoro jak dřevostavba, i když ta je ještě rychlejší. ekonomky jsou bleskoví tedy.

   • 24. 8. 2017 (12.15)
    Permalink

    Ti kteří s ES dostaví (a těch je tak 99%) jsou pak spokojení. Ti co mají problémy (a to nechápu kvůli čemu) pak tvoří tu část lidí co si stěžuje. Jenže my nevidíme do toho případu, takže nemůžeme soudit, jestli je to chyba lidí co chtěj postavit nebo Ekonomek. Ale to procento spokojených mluví za vše nemyslíte?

    Reagovat
     • 30. 8. 2017 (17.33)
      Permalink

      Kde jste prosím stavěli? Bylo vše v pořádku? Něco na co se při stavbě zaměřit a co si hlídat? Termín dodržen? Cena taky? Šli byste do toho znova? Prosím o odpověď paní Edito. Díky Ája.

    • 18. 9. 2017 (20.43)
     Permalink

     Ono to tak vždy bývá. Nespokojený klient dokáže udělat za pár hodin takové škody, že se pak pověst těžko obhajuje. Ale z diskuzí známe většinou jen ten negativní názor, protože firma do diskuzí nepřispívá. A to pak není dobré. Za chybou stojí nejčastěji obě strany.

     Reagovat
     • 12. 10. 2017 (16.40)
      Permalink

      Já nevím jak to v dizkuzích je nebo neni, ale já mám tu potrebu ekonomicky stavby chválit, takže to udělám. A klidně taky a i jinde. Rodiný dům nám postavili takový jaký jsme chtěly a to je pro nás hlavní. Snad se to tak podaří i ostatním co si je vybrali nebo někdy vyberou.

     • 9. 1. 2018 (22.25)
      Permalink

      Jako jak to děláte vy? Když jste vzteky bez sebe tak se jdete někam vybít. Takový nespokojený člověk nebo konkurent dokáže nastat za hodinu desítky příspěvků do diskuzí, takže jako když se chce, všechno jde. A my sem píšeme proto že jsme si nechali od ES podstavit přízemní dům a dopadlo to na výbornou!

     • 26. 9. 2018 (0.01)
      Permalink

      H8dat se s blbem o diskuzích nemá šanci a chytrý člověk na to neplýtvá energií. Viděl jsem pár reakcí ek. staveb na negativní komentáře a klobouk dolů!

     • 28. 9. 2018 (0.12)
      Permalink

      vždyť je tady většina pozitivních ohlasů na ES :-)
      a oi si to jisto jistě zaslouží

   • 12. 10. 2017 (17.59)
    Permalink

    To vám závidim že můžete za někým, kdo má dům přímo od Ekonomek. My takhle nikoho osobně neznáme, my musíme do nějakého z nabízených referenčních domů. Stačí prý abysme si vybrali dům kterých chceme nebo město, kde to máme nejblíž a oni nám to tam u těch lidí zamluví. Takže to plánujeme na listopad.

    Reagovat
  • 22. 8. 2017 (19.40)
   Permalink

   Nikde nemáte stopro záruku že všechno dopadne tak jak chcete. Stavba není žádná prča, to jsou problémy od začátku dokonce. Musí se to dobře plánovat, objednávat aby nebyly prostoje, stavět a pak na to má vliv taky počasí, připravený napojení na inž.sítě, lidi na stavbě, peníze z banky na další etapy, no není to legrace. Ajak se pos…. první věc, tak se to pak pos…. celý, tomu věřte.

   Reagovat
   • 29. 8. 2017 (11.34)
    Permalink

    Ano souhlas. Základem je teda vybrat firmu, kt. má dobré reference a je na trhu už delší dobu a pak doufat, že problémy nebudou. Vybrat dobrý pozemek, ideálně nechat vše co neumíte na lidech z firmy co už s tím mají praxi (vyřízení stavebního povolení, hypotéčního úvěru…) a mít nějaké úspory přeci jen kdyby nějaký problém vzniknul a banka se sekla s uvolňováním peněz na další stavební fáze.

    Reagovat
    • 5. 10. 2017 (22.23)
     Permalink

     My jsme to měli takhle: schůzka, dotazy, rozhodnutí o stavbě, podpis, projekt, hypotéka, stavba, kolaudace, stěhování. 90% za nás udělali v ES, dům jsme si vybrali my, stěhování zařídili taky my. ES se postará o zbytek a o tom přece ta stavba na klíč v dnešní době je.

     Reagovat
    • 19. 10. 2018 (18.19)
     Permalink

     Máte rozumný názor na věc a já mám stejný. Hlavně i s tou našetřenou částečnou hotovostí a ještě víc s ověřenou stavební fimou (Ekonomické stavby)

     Reagovat
    • 3. 11. 2018 (17.07)
     Permalink

     Máte na stavbu podobne optimisticko-realistický pohled. Vybrala jsem taky Ekonomické stavby.

     Reagovat
  • 25. 8. 2017 (20.36)
   Permalink

   Naše osobní zkušenost dobrá. Když nemusíte dělat nic tak je to vždycky dobrý. Když předáte starosti stavební firmě, je to nejlepší věc kterou můžte udělat. Prostě zadat práci, zaplatit za to a čekat až to bude hotové. Prostě stavba na klíč je stavba na klíč!

   Reagovat
   • 26. 8. 2017 (22.49)
    Permalink

    presne takhle to budeme resit my, dame poptavky, vybereme firmu, podepiseme, budeme stavbu kontrolovat a pak si dojedeme pro klice

    Reagovat
    • 28. 8. 2017 (17.37)
     Permalink

     Kolik firem poptáváte? Vy co už jste takhle postupvoali, byli nabídky srovnatelný? Myslím co se do objemu prací a ceny za ně týká? Nás to taky čeká, už se díváme na firmy v okolí a nevíme zda radši menší firmu nebo zaběhlý stavební kolosy. Všechno má svoje pro a proti. No prostě jich pár (3-5) obešleme a pak uvidíme co přijde zpět, kolik jich odpoví atd.

     Reagovat
     • 30. 8. 2017 (16.36)
      Permalink

      My jen dvě a vybrali jsme Ekonomky. Cena lepší a služeb víc. EKonomky navíc léta prověřená praxe. Reference obě obojetné. Na Ekonomky máme navíc reference od kámoše, takže proto vyhrály.

     • 4. 10. 2017 (21.19)
      Permalink

      Nepoptávali jsme, šli jsme tam, kde víme, že staví dobře. Zkušenost rodinná, stavěli kdysi i našim.

    • 8. 9. 2017 (19.29)
     Permalink

     My už čekáme na nabídky, už jsme poptali a doufáme, že se nám někdo trefí do představy. Už aby to bylo a my mohli začít s někým jednat. Ekonomické stavby jsme taky oslovili.

     Reagovat
     • 21. 9. 2017 (12.32)
      Permalink

      My máme představu kolem 3 000 000 za dům a max 1 000 000 za pozemek, víc peněž mít na hypo a z bytu nebudeme. Tak doufáme že vyberereme nějaký pěkný 5+1 dům s přiměřeně velikejma místnostma, aby měl každý svoje malý království. Nechceme mega dům, ani extra luxus, jen svoje vlastní bydlení se zahrádkou.

     • 6. 10. 2017 (11.44)
      Permalink

      Tak představu o domu si uděláte snadno když budete vědět kolik vám maximálně banka půjčí a pak si podle toho na stránkách http://www.ekonomicke-stavby.cz v záložce domy nastavíte cenu domu, počet místností. Co vám to najde, to je pro vás určené. Buď vemete projekt z nabídky nebo si ho necháte vytvořit na míru. Ale tam už to chce hodně myslet, kombinovat, řešit, co a jak chcete. Ten rychlo projekt, jak já říkám, už je hotový a tam to máte hotový raz dva. Vlastní projekt trvá.

     • 25. 8. 2018 (13.44)
      Permalink

      Tak to se skoro vsadim že ekonomky vyberete :D Jako my se ženou. Ekonomky měli nejlepší servis, nejdelší záruku a servis a největší nabídku projektů a kopu nápadů a zlepšováků k tomu ;)

     • 29. 8. 2018 (1.06)
      Permalink

      To je dobrý, jako že vám přijde nabídka třeba na mail a vy si to potom doma v klidu porovnáte?

    • 13. 9. 2017 (13.59)
     Permalink

     Už máte nějakou odezvu? Jak vyšly Ekonomické stavby v porovnání s ostatníma firmama?

     Reagovat
     • 28. 9. 2017 (23.43)
      Permalink

      My nepoptáváme, my jdeme na jistotu do Ekonomek. Viděli jsme dva domy od Ekonomek a za nás TOP práce. Takže my víme s kým si dům postavíme. Co vy?

     • 18. 2. 2018 (10.14)
      Permalink

      Mě by to srovnání stavebních firem taky zajímalo, nenajdu na internetu nějaké srovnání? Ekonomky se mi líbí, ale nechci se unáhlit.

    • 11. 1. 2018 (13.45)
     Permalink

     My tenhle týden obeslali 4 firmy s poptávkou na dům. Dvě už psaly, že se sejdeme, ujasníme si představy a pak pošlou nabídku. ES byla jednou z nich. Dvě zatím bez reakce. Tak uvidíme s čím kdo přijde a co nabídne. Pak budeme řešit dál.

     Reagovat
    • 27. 8. 2018 (20.57)
     Permalink

     To mi přijde jako nejlepší způsob, člověk má srovnání…stejně to nejspíš u nás vyhrajou Ekonomky.

     Reagovat
    • 6. 12. 2018 (0.13)
     Permalink

     pokud jste objevil ekonomky tak vyberete je o se vsadím ;-)

     Reagovat
   • 27. 8. 2017 (22.27)
    Permalink

    S jakou pobočkou a jakou stavební firmou jste stavěli? Slišel jsem že Ekonomky najímají jiný stavební firmi na stavbu. Je to tak? Je to dobrý nebo špatný? V dnešní době asi normální praxe co?

    Reagovat
    • 6. 9. 2017 (21.54)
     Permalink

     Najímají ale je to úplně jedno. Hlídají si ty firmy dobře a kdyby byl problém řeší to hned. U nás spokojenost se vším jak to mají vymyšlené a jak to dělají.

     Reagovat
    • 14. 9. 2017 (20.25)
     Permalink

     My s Plzeňskou ze Zruče. Firmy si najímají z okolí, ale nevidím v tom problém. Při takovým provozu co v ES mají by nebylo možný stavět po celé ČR, SR a Polsku a co já vím, kde ještě staví. Najímají firmy a hlídají si kvalitu. Za nás ok.

     Reagovat
     • 27. 9. 2017 (13.03)
      Permalink

      Minulý týden jsme byli taky na schůzce, v Pardubicích. Jendáme s touhle pobočkou https://www.ekonomicke-stavby.cz/kontakty/pardubice. Zatím lidi příjemní, odpovídali na dotazy, žádná arogance, jak tu někdo psal, fakt dobrej pocit. Ještě si počkáme na finanční návrh, ten nám dodají, času nebylo na všechno co jsme chtěli probrat, jsme se nějak rozjeli. Máme schůzku ještě jednou a pak se bude rozhovat co a jak podnikneme.

     • 6. 10. 2017 (11.05)
      Permalink

      Ono je úplně jedno s kým stavíte. Firmy maj prověřeny, nenajímají jen tak nějakýho budižkničemu. A kdyby náhodou problém vznikl, všechno se dá řešit. Zavolali byste do firmy, problém nahlásili a už to jede. Za kvalitou si stojí, takže nemějte obavy.

     • 21. 4. 2018 (22.39)
      Permalink

      Mě osobně ekonomky nadchly a nikdy nezklamaly. Bude to rok co začly a je skoro hotovo :-)

    • 17. 9. 2017 (22.06)
     Permalink

     Maj, ale to neva, jsou to frajeři jako v Ekonomkách. My s pražskou pobočkou. A výsledek = super domek podle plánu, v čase i ceně, co bylo ve smlouvě. Doporučuju. Dostávají 5 ***** z 5ti.

     Reagovat
     • 20. 9. 2017 (20.48)
      Permalink

      Jakej program ste měli? mladou rodinu nebo nulovou hotovost?

   • 8. 9. 2017 (11.36)
    Permalink

    Tak na to máme názor prachstejný. :D Když chci dům, tak kvalitní. Když to neumím, tak si to nechám udělat. Když chci bydlet brzo a bez problémů, zvolim Ekonomický stavby. A víc netřeba na tohle téma diskutovat. Bydlení zdar lidi.

    Reagovat
    • 30. 9. 2017 (21.37)
     Permalink

     Mluvíte mi z duše. Jste jak moje dvojče. :) My takhle uvažovali loni a už skoro bydlíme. Ať se daří nám i všem vám co stavíte.

     Reagovat
     • 22. 2. 2018 (20.29)
      Permalink

      My už taky budeme bydlet, uběhlo to rychle, nemělo cenu stavbu oddalovat a ekonomky pracovali spolehlivě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.