Geosan Development nejen staví nové byty, poradí i jak je zařídit

Společnost Geosan Development patří mezi přední developerské společnosti. Na trhu působí od roku 1998. Svými projekty se zaměřuje na vybrané pražské lokality. Nabízí zájemcům o nové bydlení kompletní servis v prodeji bytů od výběru bytu až po vybavení.

Při návrhu bytových domů společnost Geosan Development počítá se všemi cílovými skupinami. foto: Geosan Development
Při návrhu bytových domů společnost Geosan Development počítá se všemi cílovými skupinami. foto: Geosan Development

Specialisté na nové byty

Za 15 let na trhu postavila společnost Geosan Development řadu projektů. Bytové projekty jsou navrhovány s ohledem na okolní prostředí a bývají situovány do žádaných lokalit v Praze.

Při výběru lokalit je kladen důraz na občanskou vybavenost, blízkost přírodních parků a dobrou dopravní dostupnost. U většiny projektů jsou tyto požadavky splněny.

foto: Geosan Development
foto: Geosan Development

Při návrhu bytových domů společnost Geosan Development počítá se všemi cílovými skupinami. Bezproblémů si tak byt vybere jak početná rodina, která potřebuje dostatek prostoru, tak mladý pár, který hledá spíše startovací bydlení v malometrážním bytě.

K většině bytů je k dispozici garážové stání a sklepní kóje. Byty jsou postaveny z kvalitních materiálů. Klient si může vybrat z široké nabídky základního vybavení. V klientském centru pak není problém upravit dispozice a vybavení podle požadavků klienta.

Rady a tipy v novém magazínu

Kromě developerské činnosti společnost Geosan Development nedávno spustila magazín o bydlení. Magazín umístěný na adrese www.bydleme.cz bude pro klienty a širokou veřejnost publikovat zajímavé články a tipy, jak si zpříjemnit bydlení.

foto: Geosan Development
foto: Geosan Development

Magazín cílí na uživatele internetu, kteří hledají rady a zajímavé články ze světa bydlení a stavebnictví.

Od výběru bytu až po jeho zařízení

O čem všem se v magazínu budete moci dočíst? Záběr je opravdu široký. Váhaví lidé se např. dozví, zda je lepší pronájem bytu nebo pořízení vlastního. zda si pořídit nový byt, nebo starší byt po rekonstrukci. Dočtete se o trendech, které jsou aktuální pro výzdobu bytu.

foto: Geosan Development
foto: Geosan Development

Pro domácí kutily tu jsou články o tom, jak snadno zkrášlit nábytek, bez velkých finančních nákladů. Dozvíte se, že pořízení nového nábytku nemusí být jediná možnost pro změnu interiéru a mnoho dalších zajímavostí.

Aktivní uživatelé Facebooku mohou sledovat všechny novinky přes facebookový profil magazínu. Každý článek, který bude publikován, vám bude automaticky servírován i na vaši zeď. Sami se tak budete moci zapojit do diskuze a přidat vlastní názor nebo zkušenost s daným tématem.

placená inzerce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *