Pořizujete si fotovoltaiku? Vyberte spolehlivého dodavatele

Individuální přístup, široký výběr zařízení, komplexní služby a spolehlivost. To jsou požadavky, ze kterých byste při výběru dodavatele fotovoltaické elektrárny neměli slevit. Zaručí vám optimální řešení, komfort a výrazné úspory na energie.

Firmy rostou jako houby po dešti, vyberte tu pravou

Zájem o fotovoltaiku je obrovský a neustále roste. Jan Hanuš, ředitel české společnosti Woltair, která se na instalaci fotovoltaických elektráren specializuje, k tomu uvádí: „Zájem o fotovoltaiku se ve srovnání s uplynulým rokem zvýšil o téměř 400 %“. V souvislosti s tím vzniká také velké množství firem, které se na toto odvětví zaměřují. Jak ale mezi nimi vybrat tu, která naplní vaše očekávání k maximální spokojenosti?

Individuální přístup a řešení na klíč

Každý zákazník má jiné požadavky a možnosti. A každý dům má svá specifika. Proto je vždy nutné navrhnout celý systém na míru pro daný případ. To jde jen na základě detailního zaměření na místě. Pokud vám firma nabízí řešení „od stolu“, aniž by předem podrobně zjišťovala, jaké jsou energetické nároky domácnosti a vaše potřeby, jen sotva může naprojektovat optimální systém, který vám přinese největší možné úspory za energie.

Správně navržený fotovoltaický systém vám zajistí až 9 měsíců v roce nezávislost na distribuční síti a o 50% nižší roční výdaje za elektřinu. Nejvíc můžete za energie ušetřit, když si fotovoltaiku necháte zkombinovat s vytápěním tepelný čerpadlem.

Komplexní služby

Určitě oceníte, když budete mít se zařizováním co nejméně starostí a strávíte s ním minimum vašeho drahocenného času. Proto je nejlepší, když vám dodavatel může nabídnout celý balíček služeb a kompletně se o vás postarat. Od poradenství, návrhu celého systému, pomoc s výběrem financování a vyřízením dotace z programu Nová zelená úsporám, až po realizaci a následné zajištění servisu a případných oprav.

Jistota stabilní firmy a kompetentních zaměstnanců

Abyste mohli využívat služeb firmy i v budoucnu a obrátit se na ni i za několik let, potřebujete, aby tu pro vás v té době stále byla. Zvolte tedy stabilní velkou společnost, která se na trhu pohybuje již roky a má za sebou řadu zkušeností. Jistotu dodá také podpora silných investorů, která zaručuje, že firma je finančně zajištěná a nehrozí jí krach.

Zaměstnanci by měli být skutečnými experty, kteří se v oboru neustále vzdělávají a mají přehled o aktuálních trendech. Zároveň se dokážou dobře vyjadřovat, aby vám vše uměli jasně vysvětlit a zodpovědět vaše dotazy. Díky tomu všemu máte perfektní fotovoltaický systém pro váš dům již na dosah.

zdroj: placená inzerce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *