Zahálka: Nové byty v Modřanech u Vltavy uprostřed zeleně

Jak dobře se vyznáte v Praze? Konkrétně v Praze 4 a jejím nejbližším okolí? Dovolte nám, abychom vás seznámili s nově vznikajícím rezidenčním bydlením a prověřili vaše znalosti oblasti pražských Modřan. Právě v nich se totiž zrodila nová čtvrť Zahálka, kterou byste neměli minout bez povšimnutí.

Sháníte novostavbu na Praze 4? Máme pro vás jasného výherce

Rezidence Zahálka potěší všechny, kteří aktuálně hledají nové byty na Praze 4. Ať už je vaším snem najít útulnou garsonku, nebo toužíte najít prodej bytu 2kk v Praze, máme pro vás výherce. Nedaleko Vltavy totiž vzniká další fáze projektu, která přinese celkem sedm bytových domů. Kousek od Vltavy a oblíbeného golfového hřiště Hodkovičky se tak již brzy bude rozprostírat ideální místo k bydlení. Z balkonu či terasy, která bude součástí každého bytu, se budou obyvatelé dívat na údolí Vltavy a kochat se zelení, kterou budou domy obklopeny.

Kdy to všechno začalo a kolik bytů bude k dispozici?

Realizace projektu probíhá od roku 2018 a již nyní mají byty Zahálka své první spokojené obyvatele. Jakmile bude celý projekt úspěšně dokončen, poskytnou domy k bydlení přes 800 bytových jednotek. Bytové domy jsou navrženy tak, aby ladily s okolím a nepůsobily rušivě. 

Z ohromné nabídky bytů je možné vybrat si ten ideální na bydlení i investování. Součástí jednotlivých domů budou i komerční prostory, které jsou vhodné pro provozování restaurace, kavárny či fitness centra. V nabídce bytů jsou jednotky všech velikostí, od 1kk, přes 2kk, 3kk až po 5kk. Prodej bytu 2kk v Praze, ale i jakéhokoliv jiného, který vás skutečně okouzlí, máte na dosah ruky.

Prohloubení vztahů se sousedy i vztahu k přírodě

V těsném okolí Zahálky vzniknou místa, která jsou jako stvořená k posilování vzájemných sousedských vazeb. Rodiny s dětmi budou moci využívat dětské hřiště, majitelé psů budou mít k dispozici hřiště pro domácí zvířata a milovníci půdy a pěstování si jistě oblíbí komunitní zahradu. Poznejte lidi, kteří bydlí vedle vás a navažte s nimi vztahy při hraní s dětmi nebo venčení psů. Soudržnost v rámci komunity vám zpříjemní bydlení a nebudete si připadat osamělí.

Pro vášnivé sportovce i milovníky pikniků a nicnedělání

Ať už jste milovníky golfu, in-line bruslí, cyklistiky, pěších výletů či běhání, okolí Zahálky splní vaše tužby. V blízkosti se totiž nachází již zmíněné golfové hřiště Hodkovičky, tudíž budete moci na green dojít po svých s bagem hozeným přes rameno. Ale také in-line dráha a vhodné trasy pro cyklisty, turisty i běžce, budou na dosah. 

V blízkosti Zahálky se nachází například Modřanská rokle, Zátišský potok a celá řada hřišť a míst vhodných k aktivnímu odpočinku. Abychom ovšem nezapomínali ani na milovníky pikniků a přírody, kteří si rádi vychutnávají pobyt na dece u řeky, i ti budou v Zahálce na vrcholu blaha. Kde jinde totiž zahálet, než právě tady?

Skvělá dopravní dostupnost i obslužnost

Zajímá-li vás, jak je na tom Zahálka s dopravní dostupností a obslužností, máme pro vás výborně zprávy. Do Zahálky se pohodlně dostanete vlastním automobilem, po svých, na kole, ale také městskou hromadnou dopravou. Nechcete-li se spoléhat na své auto, můžete k přesunu do centra města využít tramvaj, která jezdi v pravidelných intervalech. Během víkendů se ale do města dostanete i po svých, případě na kole či koloběžce. Příjemnou procházkou kolem Vltavy totiž dojdete do Podolí, a odtud již bude střed města opravdu nedaleko.

Chcete-li bydlet v unikátním rezidenčním projektu, který snoubí luxusní bydlení s nádhernými výhledy do zeleně a nachází se nedaleko Vltavy, poznejte zblízka Zahálku. Nabízí totiž komfortní bydlení opravdu pro každého a pyšní se skvělou dopravní dostupností, obslužností i občanskou vybaveností.

zdroj: placená inzerce, foto: Mojezahalka.cz

Jeden myslel na “Zahálka: Nové byty v Modřanech u Vltavy uprostřed zeleně

  • 17. 2. 2023 (17.14)
    Trvalý odkaz

    Nedaleko od tohoto místo máme s manželem pronajatý byt 3+1 a musím uznat, že je to skutečně hezké prostředí na bydlení. Všude kolem je spousta zeleně, ale nám přesto schází zahrada, a proto každý víkend vyrážíme na chalupu. Nově jsme si od https://www.tentino.cz/ pořídili velký party stan, abychom mohli snáz uspořádat narozeninovou oslavu nebo třeba jen sousedskou grilovačku.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *