Resideo představuje novou řadu řešení radiátorového vytápění

Společnost Resideo Technologies Inc. (NYSE: REZI), přední světový výrobce a distributor systémových řešení pro komfort a bezpečnost domova, dnes uvedl na trh novou řadu termostatických radiátorových ventilů a hlavic Honeywell Home, které zajišťují nepřetržitý provoz a spolehlivý průtok vody. 

Když dojde na systémové vytápění domů, je pro majitele nemovitostí zásadní především jednoduchost, spolehlivost a energeticky efektivní výkon. Stejně to vnímají také profesionální instalační firmy, systémoví designéři a dodavatelé. Společnost Resideo proto využila svých bohatých zkušeností a přináší novou řadu pro kontrolu toku vhodnou pro moderní bydlení budoucnosti.

Prvním jejím produktem je elegantní a kompaktní radiátorová hlavice Honeywell Home Thera-6 s krytem odolným proti prachu a vyblednutí. Tato hlavice poskytuje prvotřídní teplotní regulaci ve své třídě1 prostřednictvím německého senzoru kapaliny. 

Druhým produktem je řada ventilů Honeywell Home V2000SX, která přináší několik technických výhod:

  • Standardní ventil řady SX splňuje 90 % požadavků na průtok topením pro vytápění domácností
  • Nová řada byla testována nad rámec požadavků evropských norem kvality
  • Osvědčená konstrukce s dvojitým o-kroužkem 

Na produkty Thera-6 a V2000SX se navíc vztahuje prodloužená záruční doba2. Rozšířená záruka je nabízena přímým zákazníkům Resideo za příslušných podmínek společnosti. 
„Zákazníci jsou vždy v centru toho, co a jak děláme, proto jsme se zaměřili především na přání techniků a průmyslových partnerů, kteří se stali klíčovou součástí procesu vývoje tohoto produktu. Jsme pyšní na naši novou řadu a především na jednoduchost, kvalitu a spolehlivost, kterou nabízí,” řekl Mario Moura, generální produktový ředitel Resideo pro oblast EMEA.