Kuchařky Jamieho Olivera s 42% slevou!

Do nabídky elektronického obchodu serveru Ekobonus.cz přibyla v rámci předvánoční nabídky trojice exkluzivních dárků. Kuchařky Jamieho Olivera si nyní můžete objednat za cenu od 376 Kč. Běžná cena je přitom 649 Kč!Jamie Oliver kuchařky

Jamie Oliver: 15 minut v kuchyni, Jamie Oliver: 30 minut v kuchyni a Moje Velká Británie jsou tři výjimečné kuchařské knihy z pera nejslavnějšího britského šéfkuchaře a restauratéra. Jamie vám poradí jak uvařit rychlá a zdravá jídla.

Knihy čtenáře naučí vařit v každodenních podmínkách na konci pracovního dne, kdy je potřeba připravit rychlé a zdravé hlavní jídlo, které nakrmí celou rodinu. „Kniha je zcela a úplně věnována tomu, co vy, tedy veřejnost, chcete – bleskově připravené chutné a výživné jídlo na každý den,“ dodává Jamie Oliver.

Jídla v knize splňují téměř nemožné zadání. Jsou zároveň nutričně a chuťově vyvážená, nezávisí na drahých surovinách a jejich příprava je bleskově rychlá. Recepty jsou načasovány asi na 15 nebo 30 minut přípravy, i začátečníkům ale umožní připravit skvělé jídlo na konci vytíženého pracovního dne.

Jamie Oliver: 15 minut v kuchyni

Cena: 376 Kč

KOUPIT

Průměrná cena chutného a nutričně vyváženého jídla připraveného podle receptů z knihy se pohybuje okolo 110 Kč na osobu. Každá jednotlivá porce pak obsahuje zhruba 580 kalorií a obsahuje maximálně vyvážený poměr živin.

„Nápady jsem čerpal z celého světa a snažil se o chutě, které máme v oblibě snad všichni. Pohrál jsem si s klasickými jídly jako je kuře, steak nebo těstoviny, inspiroval se pouličními pochoutkami z Asie, skvělou chutí a vůní marockých lahůdek, vymakal jsem famózní saláty a ještě spoustu dalšího,“ popisuje široký záběr knihy sám Jamie Oliver.

Překlad českého vydání dostala na starost zkušená autorka kuchařek a novinářka píšící o jídle Jitka Rákosníková. Kuchařka „Jamie Oliver – 15 minut v kuchyni“ vyšla v prvním českém vydání. Kniha má 288 stran a obsahuje více než 100 receptů s úžasnými fotografiemi Olivera Loftuse.

(běžná cena: 649 Kč)

Jamie Oliver: 30 minut v kuchyni

Cena: 376 Kč

KOUPIT

Kniha přináší zcela revoluční přístup k tomu, jak rychle uvařit chutná jídla a proto i vy, kdo se vrátíte domů po dlouhém dni v práci, budete postupem podle Jamieho receptů schopni do 30 minut servírovat nejen jeden chod, ale kompletní menu. Nejde o slevování z kvality.

Vše je o organizaci, rychlé práci a používání vychytávek, se kterými vás Jamie seznámí hned v úvodu knihy. Každé z 50 kompletních menu obsažených v knize, a to jak masitých tak vegetariánských, je pečlivě popsáno stylem, že využívá každou vaši minutu a vy tak budete schopní servírovat celá menu v úžasně krátkém čase.

(běžná cena: 649 Kč)

Jamie Oliver: Moje Velká Británie

Cena: 393 Kč

KOUPIT

Hravý šéfkuchař vás v této knize svými recepty pozve na snídani, k nedělnímu obědu, na čaj o páté i do britské hospody. Kuchařka obsahuje více něž 130 receptů a najdete v ní řadu malých jídel, nejrůznější úpravy masa, ale i zeleninová jídla, saláty a dezerty.

Jamie Oliver: Moje Velká Británie.
Jamie Oliver: Moje Velká Británie.

Všechny recepty mají autorův nezaměnitelný styl a hlavně lehkost, se kterou vtáhnou do děje všechny domácí kuchaře, a to i ty nesmělé. Jamie Oliver v kuchařce udělal všechno proto, aby dokonale rozprášil jakékoliv pochybnosti o kráse britské kuchyně. Ještě nikdy nebylo tak snadné se do ní zamilovat.

(běžná cena: 679 Kč)

UPOZORNĚNÍ: uvedené ceny platí pouze pro zákazníky společnosti E.ON Energie, a.s., kteří při nákupu v obchodě Ekobonus.cz musí zadat své zákaznické číslo (variabilní symbol, který naleznete na faktuře za elektřinu či zemní plyn). Případně jako alternativu je možné zadat adresu odběrného místa.

placená inzerce
Sdílet: