Ekologické bydlení

Rodinný dům, nízkoenergetické bydlení, zelená úsporám
   hledat:
12. 2. 2008 v rubrice Web

i-ekis.czUPDATE 2.3.2009: přímo z Ministerstva průmyslu a obchodu jsme byli upozorněni, že on-line poradna na adrese www.i-ekis.cz již není v provozu. Namísto ní byla spuštěna poradna na adrese www.mpo-efekt.cz/cz/ekis.

Na adrese www.i-ekis.cz najdete stránky Energetických Konzultačních a Informačních Středisek České energetické agentury. Ta zajišťují poradenství v oblasti snižování potřeby energie a podpory obnovitelných zdrojů energie. Stránky obsahují nepřeberné množství užitečných a praktických informací týkajících se tepelných čerpadel, využití sluneční energie, využití větrné energie, využití vodní energie, energie biomasy, úsporných opatření pro RD, nízkoenergeických domů a podobně. Navíc je součástí stránek opravdu velice rozsáhlá poradna a databáze dotazů a odpovědí na témata jako zateplování objektů, energie větru, energie slunce, využití odpadního tepla, palivové články, nízkoenergetické a pasivní domy a tak dále. Každý, kdo se zajímá o ekologické bydlení by si měl udělat na stránky www.i-ekis.cz čas.

txh pavel
 Jan Horčík
Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.
 

Ekologické bydleníMagazín Ekologické bydlení vydává Chamanne s.r.o. ISSN 1803-0211. RSS Mediálně zastupuje Impression Media. Naše další projekty Hybrid.cz