Festival Evolution přilákal více návštěvníků i vystavovatelů

Pět veletrhů a pestrý doprovodný program nabídl uplynulý víkend Festival Evolution zájemcům o zdravý životní styl, osobnostní rozvoj, sebepoznání či ekologii. Letošní ročník veletrhů pod souhrnným názvem Festival Evolution sklidil velmi pozitivní ohlasy.

foto: PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců
foto: PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců

Nadšené reakce zaznamenali organizátoři nejen z řad návštěvníků, ale také vystavovatelů i vzácných hostů, kteří se postarali o doprovodný program. Zájem o tuto oblast dokazuje i návštěvnost, která se udržela na loňské úrovni – během tří festivalových dnů prošlo Průmyslovým palácem 15.000 návštěvníků všech věkových kategorií s cílem poučit se i pobavit.

Na četných scénách v Průmyslovém paláci se vystřídalo téměř dvě stě vystupujících hostů z Česka i zahraničí. Velký ohlas vzbudila také letošní novinka ve formě online přenosů s odborníky, kteří se na festival nemohli dostavit osobně. O své znalosti a zkušenosti se přesto mohli skrze projekční plátno podělit s plným sálem diváků.

Za organizátory mohu říci, že letošní ročník považujeme za úspěšný. Děkujeme všem vystavovatelům, kterých letos opět přibylo, také vzácným hostům a samozřejmě všem, kteří Průmyslový palác na Výstavišti navštívili. Všichni dohromady vytvořili nezapomenutelnou atmosféru družných rozhovorů prodejců a nakupujících, hrajících si dětí, zábavných doprovodných programů, a celkově tak pomohli z veletrhu vytvořit formát festivalu,“ říká Ctirad Hemelík ze společnosti Felicius Media, jež Festival Evolution pořádá.

Úspěšnou novinkou oproti loňsku bylo rozdělení veletrhu Biostyl na dvě sekce Bio a Zdraví – první z nich nabízela striktně certifikované bio výrobky, druhá zdravou výživu a kvalitní regionální potraviny. Spokojenost projevili i zástupci z řad vystavovatelů.

Jsme rádi, že jsme se opět mohli Biostylu zúčastnit a své produkty tak zájemcům zprostředkovat přímo. Mnohé zákazníky zajímá i příběh zboží, odkud pochází, jak se zpracovává. Potěšila nás také zpráva o oddělení certifikované bio produkce tak, aby zákazníci věděli přesně, co mohou očekávat,“ říká Jiří Pykal z Biofarmy Sasov, která je členem sdružení Pro-Bio Svazu ekologických zemědělců.

Letošní ročník nabídl celkem 1980 metrů čtverečných výstavních stánků a nápaditých prezentací s přehlídkou tradičních i nejnovějších produktů a trendů, z toho celých 542 metrů obsadily stánky s certifikací BIO. Festival letos přivítal 169 hostů z Česka a 16 ze zahraničí. Pozvání přijali odborníci ze zemí jako Brazílie, Německo, Švýcarsko, , Itálie, Rusko, Indie či Filipíny.

tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *