Tip na nákup: přenosný bateriový zdroj DLNRG PD320

E-shop TomTop.com nově nabízí zajímavou slevu na přenosný bateriový zdroj energie DLNRG PD320. Za cenu 2555 Kč může skvěle posloužit např. na cestách, při kempování nebo jako malá záloha na chatu či doma.

Tento přenosný zdroj energie je vybaven vestavěným 320Wh dobíjecím akumulátorem LiFePO4 a dosahuje maximálního výstupu 300W, což pokryje různé potřeby energie. Je ideální jako záložní zdroj energie pro domácnosti, cestování, kempování a dlouhé cesty.

LCD displej zobrazuje stav napájení a stav portů. S vysokým jasem LED světla a funkcí SOS blesku je užitečný pro nouzové situace, jako je žádost o záchrannou akci. Tento přenosný zdroj energie lze nabíjet připojením k solárnímu panelu (není součástí balení), plně dobije pomocí adaptéru na zásuvku, portu PD nebo nabíječky do auta.

Obsahuje 2 porty USB, 2 porty USB-C, 2 výstupy DC, 1 port AC a 1 výstup na zapalovač cigaret pro rychlé nabíjení vašich zařízení. Díky pečlivé práci a prvotřídní kvalitě může tento přenosný zdroj energie zabránit poškození způsobené přetížením, přepětím, přehřátím nebo přebíjením.

Tento přenosný zdroj energie může poskytnout dostatek energie pro malé spotřebiče, jako jsou chytré telefony, tablety, notebooky, kamery, osvětlení, drony, ventilátory a podobně. Koupit ho můžete v e-shopu TomTop.com za cenu 2555 Kč díky aktuální 70% slevě! Dodává se z evropského skladu.

zdroj: placená inzerce

Jeden myslel na “Tip na nákup: přenosný bateriový zdroj DLNRG PD320

  • 24. 4. 2024 (8.33)
    Trvalý odkaz

    To je jasné, protože bez toho to prostě nejde. Zejména pak třeba na stavbě v lokalitě, kde není ještě stabilní dodávka proudu. To pak můžete mít sebelepší vrtačky, které koupíte třeba zde https://www.kutilmarket.cz/kategorie/vrtacky-665/ ale je vám to k ničemu, pokud teda samozřejmě nejsou AKU. Ale nabíjet stejně nějak musíte. Takže na stavbu už bez agregátu nejezdím. :)

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *