Malé změny umí velké věci. Zkuste začít používat ekologickou drogerii Frosch

Ekologická drogerie Frosch je účinným řešením pro čistou domácnost, bez kompromisů, pokud jde o životní prostředí. Naučte se hledat logo s roztomilou žabkou.

Mnohdy se v různých článcích dočteme, jak si na jakýkoliv úklid vystačíme s octem a s jedlou sodou. Jenomže pravdou je, že to není ono. Žijeme v moderní době a své čističe potřebujeme mít hezky zabalené, v obalech s praktickými dávkovači, nejlépe též diferencované podle typu, na jaký typ čištění se hodí. Přesto si dnes snad každý uvědomuje, že jsou to právě čisticí prostředky, které nadměrně zatěžují životní prostředí. Dostávají se do odpadu a zcela odstranit se z odpadních vod nedají. Důležité je proto přemýšlet nad tím, co svým chováním děláme přírodě, neuklízet zbytečně a používat výhradně ekologickou drogerii. Takovou najdeme i pod logem zelené žabky Frosch. Tyto výrobky mají tradici již od roku 1986 a jsou tak prověřeny časem i obrovským množstvím zákazníků. Levně je koupíte v e-shopu Notino.cz. Pojďme si některé produkty představit.

Ekologická drogerie Frosch si hravě poradí se špinavým nádobím

At již doma máte myčku nádobí či nikoliv, prostředek na mytí nádobí potřebuje každý. I ten lze pořídit ekologický. Frosch na nádobí, přesným názvem Frosch Mandlové mléko, je velice účinný čisticí prostředek, který si poradí s mastnotou, zaschlými zbytky jídla a dodá umývanému nádobí krásný lesk. Používá se stejně jako klasické neekologické saponáty. Nanese se na houbičku a pak na myté nádobí. Tento balzám na mytí nádobí je šetrný k přírodě, k našemu zdraví i k pokožce, samozřejmě též k umývanému nádobí.

S Frosch vyperete i dětemZajímavým produktem značky je Frosch Baby Laundry Hypoallergenic. Gel na praní kojeneckého a dětského prádla je účinný již od 30 °C, ale prát s ním lze i na 95 °C. Balení vystačí na 21 pracích dávek, a přestože jde o šetrný prací prostředek, odstraňuje i problematické skvrny. Je tedy šetrný k dětské i alergické pokožce, ale přitom velice účinný. Neobsahuje konzervanty, barviva ani jinou problematickou chemii, prošel též dermatologickými testy. Všechny účinné látky jsou biologicky odbouratelné, rostlinného původu a lahev lze 100% recyklovat.

Sdílet: