Přijďte se osvěžit na letní ÝBRKÝBL :: Fashion bazar

Letní miniedice fashion bazaru ÝBRKÝBL nabídne návštěvníkům skvělý prostor pro lelkování! Zchladit se svěží módní sprchou budou moci milovnice a milovníci módy již po šesté 7. a 8. srpna v kavárně Nudný otec v Dobrovského ulici na Letné. Oba dny bude otevřeno od 10h do 20h. Vstup na akci je již tradičně zdarma.

Letošní letní minivydání módního bazaru ÝBRKÝBL se uskuteční  7. a 8. srpna v kavárně Nudný otec v Dobrovského ulici na Letné.
Letošní letní minivydání módního bazaru ÝBRKÝBL se uskuteční 7. a 8. srpna v kavárně Nudný otec v Dobrovského ulici na Letné.

ÝBRKÝBL je fashion bazáč s oblečením a módními doplňky, země zaslíbená pro všechny, kdo mají vkus a nebojí se ho použít. Léto je ideální čas pro odpočinek, ale bez nového outfitu to prostě není ono. Bazar nabídne přes 1 000 ks oblečení od více než 50 prodejců.

Načerpat inspiraci můžete během workshopů rePETe a My Brand. Ti pro vás připravili dílny, na kterých si budete moci vyrobit brož a náušnice z PET lahví nebo navrhnout design obalu na knihy či notes.

Facebook: www.facebook.com/ybrkybl

Facebook – událost: www.facebook.com/events/1618381095077419

Web: www.ybrkybl.cz

Ideálním produktem pro správné lelkování je houpací síť. Přijďte si proto zkusit uplést svou vlastní na pořádné letní leháro. Ve svých úlovcích se můžete na závěr vyblejsknout ve stylovém fotokoutku.

Nebo si můžete jednoduše válet šunky v Nudném otci a ochutnat některou z pochutin a zapít ji bretaňským ciderem Val de Rance, nefiltrovaným Únětickým pivem nebo některou ze skvělých domácích limonád různých příchutí.

V kavárně bude kromě módního řádění prostor i pro vyžití těch nejmenších – dětský koutek, trampolína a pískoviště určitě sklidí úspěch i u těch nejnáročnějších.

ÝBRKÝBL je parta mladých nadšenců, které pojí snaha přesvědčit lidi o důležitosti recyklace v módním průmyslu. Partnerem fashion bazaru je dlouhodobě módní e-shop ZOOT, který věnoval úlovky za speciální ceny. Fashion bazar ÝBRKÝBL má i důležitý charitativní rozměr.

Organizátoři spolupracují s Dobročinným obchodem Domova Sue Ryder, jemuž předávají neprodané oblečení, které prodejci nechtějí zpět.

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala nebo něco pěkného na sebe na letním ÝBRKÝBLu. Dopřejte si v letním parnu osvěžující módní sprchu!

Program

Pátek 7.8.

ÝBRKÝBL :: Fashion bazar, Houpací sociální sítě Lelkuje.me, Workshop s rePETe, fotokoutek, dětský koutek a fresh občerstvení v kavárně Nudný otec

Sobota 8.8.

ÝBRKÝBL :: Fashion bazar, workshop s rePETe, workshop s My Brand, fotokoutek, dětský koutek a fresh občerstvení v kavárně Nudný otec

tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *