Módní bazar ÝBRKÝBL – zrecyklujte své staré oblečení!

ÝBRKÝBL je podle slov organizátorů „bazar s oblečením a módními doplňky, který rád přivítá všechny, kdo máte vkus a nebojíte se ho použít“! Po úspěšném prvním ročníku, který se konal v listopadu minulého roku v areálu továrny Pragovka v Praze (zastávka metra Kolbenova) se nyní na stejném místě ve dnech 12.-13.7. uskuteční druhé pokračování.

ÝBRKÝBRL - módní bazar, ve kterém můžete své staré oblečení proměnit v peníze na nové oblečení. foto: ÝBRKÝBL
ÝBRKÝBRL – módní bazar, ve kterém můžete své staré oblečení proměnit v peníze na nové oblečení. foto: ÝBRKÝBL

Bazar funguje na jednoduchém principu: přinesete přebytečné oblečení, stanovíte si ceny. Organizátoři zařídí prodej. Co se neprodá, bude vráceno spolu s vyplacením utržených peněz.

Pokud chcete vdechnout svým šatům nový život, stačí se zaregistrovat na www.ybrkybl.cz, zadat jednotlivé kousky k prodeji a donést je na místo ve dnech před akcí. Počet prodejců je ale omezený na 60 lidí, každý z nich bude moci prodat celkem 30 kousků.

„U prvního ročníku jsme nevěděli do čeho jdeme, ale vše nakonec dopadlo nad očekávání. Všechno tak nějak překvapivě fungovalo a navíc se objevila i řada spokojených zákazníků a prodejců. Rozhodli jsme se proto v tomhle dobrodružství pokračovat. Spoustu jsme se toho naučili a teď se to chystáme zúročit ve druhém pokračování. Těšte se!“ láká Lenka Kolářová, jedna z organizátorek.

Oproti online bazaru nabízí kamenný ÝBRKÝBL možnost, jak prodat větší počet kusů během podstatně kratšího období. Nespornou výhodou jak pro prodejce, tak i nakupující, je samozřejmě i možnost vyzkoušet si oblečení přímo na prodejně a ušetřit tak například za poštovné.

Nakupující pak bezesporu ocení bohatý výběr, který bude čítat na 1800 kousků od šedesáti prodejců.

tisková zpráva

Jeden myslel na “Módní bazar ÝBRKÝBL – zrecyklujte své staré oblečení!

  • 22. 4. 2014 (9.11)
    Trvalý odkaz

    You’ve got to be kidding me-it’s so trnpeaarsntly clear now!

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *