Je tu další ÝBRKÝBL Fashion bazar, vol. 3

ÝBRKÝBL je fashion bazar s oblečením a módními doplňky, který rád přivítá vás všechny, kdo mají vkus a nebojí se ho použít! Podzimní ÝBRKÝBL načnou organizátoři už 14.9. na festivalu Jahodový jam v Modřanech a další víkend, v pátek 20.9. a v sobotu 21.9., to rozbalí v plné parádě v novém prostoru v centru Prahy.

ýbrkýbl rád přivítá vaše nepotřebné módní kousky. foto: ýbrkýbl
ýbrkýbl rád přivítá vaše nepotřebné módní kousky. foto: ýbrkýbl

Po dvou úspěšných ročnících, které se konaly v Pragovce v ulici Kolbenova, se ÝBRKÝBL stěhuje do nového, neotřelého prostoru GRID v samém srdci Prahy (Opatovická 18). Pokud si chcete po prázdninách obměnit šatník, nebo vydělat nějakou tu korunu, zapište si datum 20.-21.9.2013 červeně do diáře.

Bazáč funguje na jednoduchém principu: přines přebytečné oblečení, stanov si ceny, a my prodáme, co se dá; zbytek ti vrátíme a vyplatíme utržené peníze. Pokud chceš vdechnout svým šatům nový život, stačí se zaregistrovat na www.ybrkybl.cz, zadat jednotlivé kousky k prodeji a donést je na místo ve dnech před akcí.

ybrkybl-foto-tiskovka-1

Na bazáč se může přihlásit až 100 lidí a každý bude moci prodat celkem 30 kousků. S přihlášením ale moc neotálej, místa mizí bleskovou rychlostí. Na minulé akci jsme prodejcům vypláceli v průměru 450 Kč, ale měli jsme i takové rekordmany, kteří si odnesli 1800 Kč.

Oproti online bazaru nabízí kamenný ÝBRKÝBL možnost, jak prodat větší počet kusů během podstatně kratšího období. Nespornou výhodou jak pro prodejce, tak i nakupující, je samozřejmě i možnost vyzkoušet si oblečení přímo na prodejně a ušetřit tak například za poštovné.

Na nakupující navíc bude čekat pestrý doprovodný program a dobroty od vycházející gastronomické hvězdy Biting Hanah. Za zmínku stojí i právě vznikající netradiční prostor v centru Prahy, který se poprvé otevře veřejnosti právě u příležitosti konání ÝBRKÝBLu.

Zářijový fashion bazar se nově přátelí s módním e-shopem ZOOT, který se tak stal hrdým partnerem ýbrkýblu. Během probírání zboží tak budete moci narazit i na exkluzivní nové ZOOTí kousky za speciální ýbrceny, stačí jen hledat.

tisková zpráva

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *