Pojištění majetku Vám zajistí klidný spánek

O celý svůj majetek můžete kvůli zločinu nebo živelné katastrofě přijít během okamžiku. Proto by mělo být samozřejmostí jeho pojištění. Majetkové pojištění Bezpečný domov od ERGO pojišťovny se v Česku umístilo na předních příčkách v hodnocení nezávislých finančních portálů a jeho obliba mezi klienty stále roste.

ERGO pojištění majetku
ERGO pojištění majetku

Produkt pojišťovny ERGO Bezpečný domov jen stěží najde na tuzemském trhu konkurenci. Jeho hlavními výhodami jsou jednoduchost, srozumitelnost a rozsah pojistného krytí.

„Jeho největší výhodou vidím právě v jednoduchosti,“ říká Jana Jenšová, členka představenstva pojišťovny ERGO. „Nemusíte oceňovat svůj majetek, což je vždy velmi složité, ale stačí, abyste znali pouze metry čtvereční obytné plochy svého domu, bytu či domácnosti,“ upřesňuje.

„Pojistnou částku navrhneme my a klient je tak vždy ochráněn proti podpojištění,“ dodává Jenšová. Nemůže se tedy stát, že když postupně nakoupí dražší elektroniku a vybavení domácnosti, nepokryje jeho pojistka všechny škody.

Klienti pojišťovny ERGO také oceňují fakt, že pojistné není závislé na regionu – cena je stejná pro malé obce i velkoměsta. Pro pojistnou částku do patnácti milionů korun stačí pouze základní úroveň zabezpečení nemovitosti. Cena pojištění navíc automaticky zahrnuje i vedlejší budovy, garážová stání nebo pergoly do velikosti 50 m2.

ergo-pojisteni-majetku-

„Obecně se na vysoce konkurenčním trhu majetkového pojištění cenově pohybujeme v prémiové pětce. Často však nabízíme vyšší limit plnění a jednotlivá dílčí krytí neomezujeme malým limitem, ale jsou stále na plnou pojistnou částku,“ podotýká Jana Jenšová.

„Dále máme automaticky v ceně i pojištění občanské odpovědnosti za škody s celosvětovou platností a limitem 3 miliony korun.“ Škodu totiž může kvůli chvilce nepozornosti způsobit každý.

ERGO pojišťovna láká i na unikátní krytí v ceně a další výhody zdarma, které lze v rámci Bezpečného domova snadno získat. Například nemovitost ve stavbě je u ERGO pojišťovny na celý jeden rok pojištěna zdarma.

Dalším unikátním prvkem je pojištění domácnosti studentů po celé Evropě na privátu nebo na koleji. Zdarma získáte i nonstop asistenční službu a varování před nepřízní počasí pomocí SMS nebo e-mailu.

ergo-pojisteni-majetku-3

Pojištění majetku a domácnosti se navíc dá lehce zřídit z pohodlí vašeho domova. ERGO se totiž řídí mottem „Pojistit znamená porozumět“ a proto je možné si pojištění sjednat online za pár minut s platností již od následujícího dne.

Vizitka ERGO pojišťovny:


ERGO pojišťovna působí na českém trhu již od roku 1994. Je dceřinou společností ERGO Austria International AG, která patří k mezinárodní pojistné skupině ERGO. Česká společnost ERGO spravuje portfolio přibližně 120 tisíc klientů se zaměřením na privátní a firemní klienty. V nabídce má hlavně životní a úrazové pojištění, pojištění majetku a cestovní pojištění.

placená inzerce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *