Amphiro – teplá voda se počítá!

Neradi plýtváte a máte rádi své výdaje pod kontrolou? V tom případě by tato nová technologická vychytávka původem ze Švýcarska neměla chybět ani ve vaší domácnosti.

Amphiro se zapojuje jednoduše mezi např. sprchu a přívod vody
Amphiro se zapojuje jednoduše mezi např. sprchu a přívod vody

Zajímá vás kolik litrů vody spotřebujete během sprchování? Nebo kolik stupňů Celsia má protékající voda a jaké jsou celkové náklady na vaší hygienu? Amphiro vám zajistí kompletní přehled.

Víte, že průměrná spotřeba vody na jednu osobu se v domácnosti pohybuje okolo 120 litrů? Že na jednu plnou vanu spotřebujete 150 až 200 litrů vody a na sprchování zhruba třetinu, tedy 30 až 50 litrů?

Amphiro je nový měřič vody, který vám zajistí kompletní a okamžitý přehled o spotřebě vody během sprchování nebo koupání. Tento jednoduše nastavitelný a odolný přístroj na přehledném displeji ukáže aktuální teplotu a spotřebu vody.

Amphiro se připojuje se mezi sprchu (nebo jinou výpusť) a přívod vody. Na velkém displeji pak zobrazuje klik už proteklo litrů a jaká je aktuální teplota vody.

Navíc lze Amphiro spojit bezdrátově s chytrým telefonem a speciální aplikací, která vám zajistí komplexní (online) přehled o spotřebě vody. Jednoduché, ale užitečné zařízení lze objednat na webu za cenu 60 eur.

Sdílet:

Jan Horčík

Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.