X-LIGHT – svítící luxfery na bázi LED

Společnost anetCeramic uvádí na český trh s domácím osvětlením novinku s označením X-LIGHT. Celá kolekce X-LIGHT je založena na programu standardních skleněných tvárnic v matném provedení formátu 19x19x8 systému VERRALIA, u kterých je jejich vnitřní prostor nasvícen prostřednictvím vysoce svítivých LED diod. Nasvícením vnitřního prostoru skleněných tvárnic – LUXFER lze získat zcela nový vzhled luxferových stěn v interiéru, který je možné podle nálady měnit přepínáním barev či volit jejich skokové nebo plynulé změny. Jak známo barvy působí na náš organismus prostřednictvím zraku. „Světelná terapie“ vyvolává s ničím jiným nesrovnatelnou, jemnou a uklidňující světelnou atmosféru a světelné efekty. Změnou barevného spektra můžeme také měnit atmosféru interiéru v závislosti na aktuální náladě nebo probíhající činnosti. Další zcela jistě podstatnou výhodou skleněných tvárnic X-LIGHT je velice nízká spotřeba energie ( tvárnice = 0,3W) a nezahřívání tvárnic X-LIGHT. Díky těmto vlastnostem, je možné si opravdu naplno užít svítící luxferové stěny z tvárnic X-LIGHT, protože náklady na provoz jsou opravdu zcela minimální ve srovnání s ostatními spotřebiči v domácnosti.

LED osvětlení - luxfery

zdroj: tisková zpráva

Jan Horčík

Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.

2 komentáře: „X-LIGHT – svítící luxfery na bázi LED

 • 31. 5. 2017 (17.46)
  Trvalý odkaz

  Do you might have a spam problem on this website; I also am a blogger, and I was questioning your scenario; weve got produced some nice strategies and were searching to exchange solutions with other individuals, be certain to fire me an e-mail if serious.

  Reagovat
 • 27. 2. 2017 (3.22)
  Trvalý odkaz

  Hello, you used to write matgificenn, but the last several posts have been kinda boring… I miss your super writings. Past few posts are just a little bit out of track! come on!

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *