Ekologické bydlení

Rodinný dům, nízkoenergetické bydlení, zelená úsporám
   hledat:
17. 5. 2010 v rubrice Životní prostředí

úspory energie - zelená planetaKulturní a Obchodní sekce Velvyslanectví USA zvou širokou i odbornou veřejnost na panelovou diskuzi s účastníky amerického programu International Visitor Leadership Program o nových přístupech v úsporách energie a trvale udržitelných technologiích ve stavebnictví ve čtvrtek 27. května, 2010 v Americkém centru. pokračování…

Michal Bartoš, Jan Horčík, Vladimír Stupavský a Petr Zahradník pohovoří o zkušenostech, které získali během programu v USA. Poté bude následovat beseda o nových trendech ve stavebnictví, které snižují energetickou náročnost.

Celý program bude v češtině.

KDY:     ČTVRTEK, 27. května 2010 v 18:00-19:30
KDE:     Americké centrum, Tržiště 13, Praha 1

Panelová diskuze o možnostech úspory energie s Michalem Bartošem, ředitelem Sluňákova – Centra ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s., Janem Horčíkem, šéfredaktorem magazínu Ekobydleni.eu, Vladimírem Stupavským, ředitelem Českého sdružení pro biomasu CZ Biom a Petrem Zahradníkem, konzultantem Střediska pro efektivní využívání energie SEVEn, o.p.s.

 Jan Horčík
Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.
Diskuse
  1. Niki:

    Já jsem si na internetu našla on-line kalkulačku (http://homeworksystem.cz/Úspora_plyn.html?a_aid=517457e5cbff6&a_bid=0fb69241), která mi pomohla vybrat dodavatele plynu, který mi nejvíce vyhovuje a to je v mém případě Global energy (http://homeworksystem.cz/global_energy.html?a_aid=517457e5cbff6&a_bid=010f4885), kde jsem ušetřila jak za plyn, tak i za elektřinu :)

  2. Jerolím:

    Dikuse se mi líbila a odnesl jsem si hned celou řadu zajímavých poznatků. Díky.
    Další řadu tipů kde a jak uspořit energii jsem viděl na webu www.uspory-energie.com – popisují právě nejčastější možnosti s popisem, výhodami a nevýhodami.

Přidat komentář

 

Ekologické bydleníMagazín Ekologické bydlení vydává Chamanne s.r.o. ISSN 1803-0211. RSS Mediálně zastupuje Impression Media. Naše další projekty Hybrid.cz