Sony Ericsson představuje eko-mobily Elm a Hazel

Ekologické mobilní telefony jsou dnes v kurzu, stejně jako cokoliv jiného opatřeného nálepkou „eko“ nebo „green“. Nové mobily Elm a Hezel od Sony Ericsson s tím začínají už u svých názvů. Jsou vyrobeny z recyklovaného plastiku a nevyužívají se v nich žádné toxické materiály. pokračování…
mobilní telefony - Sony Ericsson - Hazel

Oba telefony jsou součástí nového programu GreenHeart. Sony Ericsson má dokonce takové ambice, aby této strategii odpovídaly veškeré vyrobené doplňky do roku 2011. Zpátky k novým mobilům. Firma šetří na papíru, když přikládá elektronický manuál. Tím se zmenší i krabice. Dobíječka má nižší spotřebu.
mobilní telefony - Sony Ericsson - Hazel
Přitom oba mobilní telefony nabízejí všechny standardní funkce, které jsou dnes u mobilů vyžadovány. Fotit můžete 5Mpix foťákem s 4x digitálním zoomem, který dokáže detekovat obličeje.

Mobily podporují Google Maps, geo tagging, přehrávání hudby, vyhledávání na internetu přes Google, jsou připraveny na HD kvalitu zvuku a videovolání. Samozřejmostí je wi-fi, bluetooth a USB. Baterie vydrží až 10 hodin volání v módu GSM nebo tři hodiny videohovoru.

mobilní telefony - Sony Ericsson - Hazel

zdroj: Sony Ericsson, fotky: Sony Ericsson

Jan Horčík

Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *