Ekologické bydlení

Rodinný dům, nízkoenergetické bydlení, zelená úsporám
   hledat:
21. 4. 2010 v rubrice Solární energie

Solární auta, solární elektrárny, solární mobily a teď i solární vibrátory. Když jde o záchranu světa před globálním oteplováním, vědci, výzkumníci ani obchodníci se nezastaví před ničím. Micro Kitty je nová erotická hračka pro ženy, kterou napájí slunce.  

Ekologické bydlení obrázky solární energie Micro Kitty solární vibrátor

Na světě se každý rok prodají erotické hračky a jiné pomůcky za miliardy dolarů. Velká část z nich ke svému pohonu využívá baterie. Světovou novinkou je Micro-Kitty, první solární vibrátor na světě.

Zařízení je zcela hands-free, připoutá se pomocí řemínků. Obsahuje baterii, kterou uživatelka dobije za pomoci externí solární dobíječky. Jakmile je nabito, vydrží hračka v chodu až dvě a půl hodiny. A to i ve tmě!

Ženy, které chtějí nejen žít, ale také si užívat ekologicky, mohou teď sáhnout po vskutku speciální erotické hračce. Ušetří za baterie – peníze i životní prostředí.

adultsextoys via ecofriend
 Jan Horčík
Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.
Diskuse
  1. Fanda:

    No narocnejsie zeny by to asi neuspokojilo, lebo by museli 3 hodiny cakat na plny vykon baterii. Ale na druhej strane je ekologia asi na prvom mieste.

Přidat komentář

 

Ekologické bydleníMagazín Ekologické bydlení vydává Chamanne s.r.o. ISSN 1803-0211. RSS Mediálně zastupuje Impression Media. Naše další projekty Hybrid.cz