Ekologické bydlení

Rodinný dům, nízkoenergetické bydlení, zelená úsporám
   hledat:
10. 4. 2014 v rubrice Oblečení

Moderní městský život, ať už pracovní nebo soukromý, se neobejde bez telefonu, tabletu a notebooku. A možná ještě pár dalších elektronických udělátek. Tylt Energi+ je speciálně navržený batoh, ve kterém je můžete nejen přenášet, ale zároveň i dobíjet.

Moderní batoh není jen pasivní úložiště, ale i aktivní doplněk, který umí dobíjet vaše elektronické doplňky.

Moderní batoh není jen pasivní úložiště, ale i aktivní doplněk, který umí dobíjet vaše elektronické doplňky.

Na první pohled vypadá batoh Tylt Energi+ jako každý jiný moderní batoh. Spousta kapes a zipů ale ukrývá speciální tajemství. Uvnitř batohu totiž najdeme baterii zhruba o rozměru lidské dlaně. A mezi jednotlivými kapsami batohu otvory, kterými lze snadno provléct kabely.

Díky tomu je možné tablet, mobil, přehrávač hudby nebo třeba navigaci dobíjet i při přenášení. A mít pak elektroniku k dispozici vždy připravenou k práci. Batoh je doslova prošpikovaný různými průchody pro kabely, takže je možné je vytáhnout například i ven – když potřebujete se zařízením zároveň pracovat i jej dobíjet.

>>> ČÍST CELÝ ČLÁNEK <<<

 Jan Horčík
Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.
Diskuse
  1. josef:

    Tak trochu to zavání hovadinou je to sic hezké a moderní ale osobně si myslím zcela zbytečné plýtvání zdroji v době kdy lze dobýt mobil nebo notbuk v lec které restauraci nebo kanceláři to moc velký význam nemá.

Přidat komentář

 

Ekologické bydleníMagazín Ekologické bydlení vydává Chamanne s.r.o. ISSN 1803-0211. RSS Mediálně zastupuje Impression Media. Naše další projekty Hybrid.cz