Moderní batoh Tylt Energi+ zvládne dobít mobil

Moderní městský život, ať už pracovní nebo soukromý, se neobejde bez telefonu, tabletu a notebooku. A možná ještě pár dalších elektronických udělátek. Tylt Energi+ je speciálně navržený batoh, ve kterém je můžete nejen přenášet, ale zároveň i dobíjet.

Moderní batoh není jen pasivní úložiště, ale i aktivní doplněk, který umí dobíjet vaše elektronické doplňky.
Moderní batoh není jen pasivní úložiště, ale i aktivní doplněk, který umí dobíjet vaše elektronické doplňky.

Na první pohled vypadá batoh Tylt Energi+ jako každý jiný moderní batoh. Spousta kapes a zipů ale ukrývá speciální tajemství. Uvnitř batohu totiž najdeme baterii zhruba o rozměru lidské dlaně. A mezi jednotlivými kapsami batohu otvory, kterými lze snadno provléct kabely.

Díky tomu je možné tablet, mobil, přehrávač hudby nebo třeba navigaci dobíjet i při přenášení. A mít pak elektroniku k dispozici vždy připravenou k práci. Batoh je doslova prošpikovaný různými průchody pro kabely, takže je možné je vytáhnout například i ven – když potřebujete se zařízením zároveň pracovat i jej dobíjet.

>>> ČÍST CELÝ ČLÁNEK <<<

EkoBonus.cz

Jan Horčík

Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.

Jeden myslel na “Moderní batoh Tylt Energi+ zvládne dobít mobil

  • 13. 4. 2014 (6.37)
    Trvalý odkaz

    Tak trochu to zavání hovadinou je to sic hezké a moderní ale osobně si myslím zcela zbytečné plýtvání zdroji v době kdy lze dobýt mobil nebo notbuk v lec které restauraci nebo kanceláři to moc velký význam nemá.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *