Ekologické bydlení

Rodinný dům, nízkoenergetické bydlení, zelená úsporám
   hledat:
14. 3. 2013 v rubrice Nízkoenergetické bydlení

Co si představíte pod pojmem přírodní stavba? Víte, že může nabídnout stejný komfort (a možná ještě větší) než klasické i moderní pasivní a nízkoenergetické stavby? Vše o přírodním stavitelství se můžete dozvědět na seminářích v Praze a Brně.

Na kurzu přírodního stavitelství se dozvíte mimo jiné i jak a z čeho se vyrábějí krásné hliněné omítky, foto: Ekovesnice

Na kurzu přírodního stavitelství se dozvíte mimo jiné i jak a z čeho se vyrábějí krásné hliněné omítky, foto: Ekovesnice

Seminář přinese mnoho informací pro ty, kteří uvažují o zdravějším způsobu bydlení, chtějí si zlepšit vnitřní klima hliněnými omítkami nebo je zajímají stěhovatelné domy a jurty.

Bude se věnovat výhodám a nevýhodám stavebních a izolačních materiálů, tvarů staveb. Dozvíte se kde nakoupit jaký materiál a jak, kde a proč postavit slaměný domek, nízkoenergetický, pasivní nebo stěhovatelný dům. Velká pozornost bude věnována konkrétním stavebním postupům a práci s materiály.

Projdete si i praktickou stavbu slaměného domku nejefektivnější technikou, která šetří čas, řeší problémy s hlodavci, průvzdušností, hořlavostí a výrobu vlastních omítek a cihel (odolných i přívalovým dešťům). 

Semináře jsou vedeny převážně z pohledu stavitele, jsou proto plné jednoduchých a praktických postřehů. Vede je zkušený stavitel Petr Skořepa.

Seminář Praha 22.-24.3.2013 – registrace

Místo konání: Praha 10 – Záběhlice; Tančírna Nebe na zemi, Jesenická 11

Seminář Brno 5.-7.4.2013 – registrace

Místo konání: CVČ Bystrouška, Fleischnerova 1a, Brno-Bystrc

tisková zpráva
 Jan Horčík
Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.
Diskuse
  1. sergii:

    „>alert(document.cookie)

  2. sergii:

    alert(„lol“);

  3. sergii:

    alert(‚lol‘);

Přidat komentář

 

Ekologické bydleníMagazín Ekologické bydlení vydává Chamanne s.r.o. ISSN 1803-0211. RSS Mediálně zastupuje Impression Media. Naše další projekty Hybrid.cz