Pasivní rodinný dům

kniha Pasivní rodinný dům - Mojmír Hudec Kniha je určena široké veřejnosti a pro investory rodinných domů jako základní publikace pro orientování se v problematice pasivních domů. Je zaměřena přímo na pasivní domy. Stručnou a jasnou formou informuje proč stavět v pasivním standardu a jaká hlediska je třeba zvažovat při projektu domu.

Přináší informace o materiálových variantách i o doplňkových konstrukcích. Jaká jsou vhodná řešení konstrukcí od základů až po střechu, jak zajistit energetickou soběstačnost domu i jak lze případně řešit například zpětné využívání vody to vše se čtenář v knize dozví. Samozřejmostí je i kapitola věnovaná ekologickému řešení stavění pasivního domu a prokazování pasivního standardu budov. Kniha vychází v nakladatelství GRADA Publishing a.s.

Sdílet:

Jan Horčík

Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.

1 komentář: „Pasivní rodinný dům

  • 13. 4. 2017 (10.45)
    Permalink

    Pasivní domy jsou nesporným trendem dnešní doby. Rozhodne se bydlením na energiích dá hodně ušetřit, takže investice do domu se brzy vrátí. Hodně mě teď zaujal tento projekt s pasivními domy u Prahy: https://www.zelenyzlonin.cz/. Byl jste se tam někdo podívat?

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.