Programy pro financování stavby domu

Jestliže právě stojíte před rozhodnutím postavit vlastní rodinný dům, jedním z nejdůležitějších bodů je otázka jeho financování. Ne každý je totiž v situaci, kdy si může bez problémů vzít hypotéku a začít stavět. Někomu chybí počáteční hotovost, někdo nemůže doložit dostatečně vysoké příjmy, někdo by chtěl celou stavbu zaplatit až po jejím dokončení, někdo nejprve potřebuje prodat byt a mladé rodiny by zase rády využily státních příspěvků.

Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

Přesto by i tito lidé rádi bydleli ve vlastním úsporném či nízkoenergetickém domě. Společnost Ekonomické stavby zná problémy svých klientů a snaží se na ně reagovat. Připravila proto specializované programy, které jsou zaměřené právě na nejrůznější možnosti financování stavby domu.

Program Úvěr na pozemek

Jak už název tohoto programu napovídá, je určen pro ty, kteří mají problém s financováním nákupu pozemku. Někteří lidé by totiž potřebovali nejprve prodat byt a z těchto peněž pak financovat nákup pozemku. Když ale prodají byt v době, kdy ještě nemají ani pozemek na svůj budoucí dům, musí se na nějakou dobu stěhovat do podnájmu, což celou záležitost poměrně prodražuje.

Program Úvěr na pozemek využívají i lidé, kteří nemají hotovost na nákup pozemku a chtějí nejen stavbu, ale i nákup pozemku financovat z hypotéčního úvěru. Právě díky programu Úvěr na pozemek nemusí vyřizovat dvě samostatné hypotéky, ale mohou nejprve koupit pozemek a poté vyřídit jednu výhodnější hypotéku na dům i pozemek. Velkou výhodou tohoto programu je i fakt, že k Úvěru na pozemek nepotřebujete žádné ručitele ani ručení nemovitostí.

Program Excelent

Tento program bývá označován jako zcela revoluční. Je určen pro ty, kteří chtějí dům zaplatit až po dokončení stavby, tedy ve chvíli, kdy je dům zcela hotový. Přitom ale nechtějí kupovat již postavený dům, který by plně neodpovídal jejich představám, chtějí dům postavit podle svých představ.

Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

V rámci programu Excelent si klient vybere pozemek, zvolí si typ domu a vybere si všechny volitelné materiály, jako dlažby, podlahy, barvy, atd. Ekonomické stavby za něj pozemek koupí, připraví stavební povolení a dům podle přání klienta postaví. Teprve až ve chvíli, kdy je dům kompletně hotový, ho klient zaplatí. Může k tomu využít hypoteční úvěr, který mu Ekonomické stavby mohou pomoci připravit.

Program Génius

Název tohoto programu možná zní poněkud nadneseně, ale není tomu tak. V rámci tohoto programu totiž můžete snížit měsíční splátku domu až o téměř 2000 Kč měsíčně. Zní to neuvěřitelně? Díky důslednému a chytrému čerpání státní dotace pro výrobu elektřiny solárním panelem je to ale možné!

Na střechu domu se totiž umístí malá solární elektrárna a vyrobená elektřina se prodává do sítě za státem garantovanou dotovanou cenu. Z části výnosu se zaplatí úvěr na pořízení panelu a zbytek se využije právě na snížení splátky na dům. Zní to velmi jednoduše, ale zpracování programu Génius bylo skutečně velmi náročné. Využijte zkušeností odborníků z Ekonomických staveb a snižte si splátky za váš dům.

Program Chytrý nájem

Nemáte možnost vzít si hypotéku na pořízení vlastního domu, ale zároveň nechcete bydlet v pronájmu a peníze za nájem de facto vyhazovat oknem? Rádi byste investovali do vlastního bydlení? Pak využijte unikátní program nazvaný Chytrý nájem. V rámci tohoto programu totiž zaplacený nájem nemizí v nenávratnu, ale postupně splácí cenu vašeho domu.

Po 30 letech nájmu, nebo v případě vašeho zájmu i dříve, si svůj dům můžete odkoupit za zůstatkovou cenu, která je díky pravidelně splácenému nájmu velmi nízká. Tento model financování je vhodný pro klienty, kteří nemají možnost vzít si hypotéku kvůli nedostatečným doložitelným příjmům.

Výhodou je, že ve chvíli, kdy se situace změní a klient už na hypotéku dosáhne, může si dům za aktuální zůstatkovou cenu odkoupit a dále splácet už jen klasickou hypotéku. Pokud hypotéku čerpat nechce, může dům splácet formou nájmu po celých 30 let a následně ho odkoupit za minimální zůstatkovou cenu.

Program Mladá rodina

Mladé rodiny jsou častými klienty společnosti Ekonomické stavby. Většina z nich se však potýká s problémem, že nemají našetřenou dostatečnou počáteční hotovost a ani nemohou splácet příliš vysoké splátky.

Program Mladá rodina chytře kombinuje několik bankovních produktů a díky tomu stačí vlastnit pozemek a počáteční hotovost ve výši 170 000 Kč. Odborníci z Ekonomických staveb pak připraví osobní model financování, díky kterému mohou mladí manželé ušetřit i několik tisíc korun na každé měsíční splátce.

Program Nulová hotovost

Ekonomické stavby - logoPro některé lidi může být nedostupný i program Mladá rodina, protože počáteční hotovost prostě nemají. Proto přišla společnost Ekonomické stavby s produktem nazvaným Nulová hotovost. Díky němu je rodinný dům dostupný opravdu pro každého.

Program využívá chytrou kombinaci hypotéčního a překlenovacího úvěru a díky tomu není počáteční hotovost potřeba. Program Nulová hotovost velmi často využívají mladí lidé, kteří si ještě peníze nestihli naspořit, ale přesto je pro ně často výhodnější platit splátky za dům, než platit nájem v pronajatém bytě.

Program Pohodová stavba

Že vám slova „pohoda“ a „stavba“ nejdou dohromady? Myslíte, že stavba domu musí být vždy spojena se spoustou problémů a starostí? Není tomu tak. Společnost Ekonomické stavby připravila program, v rámci kterého celou cenu svého domu zaplatíte až po jeho dokončení a předání. Program je určen pro ty, kteří nechtějí absolvovat průběžné financování hypotékou, které přináší řadu starostí a stojí hodně času.

Navíc se celá stavba zrychlí, protože její jednotlivé etapy nebudou závislé na rychlosti splátek z banky. Program Pohodová stavba také často využívají lidé, kteří pro financování nového domu potřebují hotovost získanou prodejem původního domu či bytu. Díky tomuto programu nemusí původní byt prodávat předem a v mezidobí bydlet v pronájmu a platit zbytečně drahý nájem.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.

Ke Křižovatce 466

330 08 Zruč – Senec

telefon: 377 825 782

fax: 377 825 782

mobil: 602 435 452

email: info@ekonomicke-stavby.cz

web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

reklamní sdělení
Sdílet:

4 062 komentářů: „Programy pro financování stavby domu

 • 20. 2. 2016 (21.33)
  Permalink

  Tak uz jsem si ulozila kontakt na Ekonomicke stavby a jeste v sobe najit odvahu zavolat jim. Ani si nedokazete predstavit jak vam vsem zavidim co uz stavit a nebo dokonce bydliiite. O firme jako takove nemam pochyb, to spis ja jsem na vazkach jestli jooo nebo neee.

  Reagovat
  • 3. 4. 2016 (13.40)
   Permalink

   Aleno za mě neni na co čekat.Aby si jednou neseděla s hlavou v klíně, že ted už je pozdě. Co by kdyby na to se nehraje. Já teda nejsem tenhle typ, do všeho jdu po hlavě a ekonomky byly jeden z těch nejlepších rozhodnutí.

   Reagovat
  • 30. 5. 2016 (17.06)
   Permalink

   Dobrý den, to je pravda není na co čekat. Lépe dřív než později. Pokud to stavěním myslíte vážně, neváhajte, mohla byste pak litovat. Času na přemýšlení budte mít až dost. Ono okolo ty přípravy to je hrozně zdlouhavé a neuvěřitelný je to žrout času. Dokud na to máte sílu a energii vlítnětě do toho po hlavě. My už bydlíme a nemůžeme si to vynachválit, nejlepší rozhodnutí v životě a to jsme jinak dost opatrní a váhaví.

   Reagovat
 • 19. 2. 2016 (22.10)
  Permalink

  Máte nějaký tip na nejlepší bungalov od Ekonomek? Mají jich tam tolik, že nevím který vybrat. Chci nějaký velmi prakticky řešený, hezký a zároveň i cenově přijatelný. Vím, že je to blbej dotaz, ale třeba mi někdo dá nějaký tip, z toho co už někde viděl nebo prohlídnul. Díky Štěpka

  Reagovat
 • 19. 2. 2016 (16.52)
  Permalink

  Programy jsou to úžasné, domyšlené do posledního detailu. Byl by hřích toho co ekonomky nabízejí nevyužít.

  Reagovat
  • 25. 4. 2016 (21.33)
   Permalink

   Taky jsme využili co šlo, proč ne když na to mám nárok. Ekonomky ví co dělají a co nabízejí.

   Reagovat
 • 18. 2. 2016 (16.04)
  Permalink

  jako nechci machrovat jo, ale povim vam jednu věc
  stavba nebyla nic pro mě jsem nervák, přestože to bylo hodně v pohodě, ale já se pořád bála aby to dobře dopadlo
  no a dneska sedim na terase, piju kafčo, dávám si cigárko a chrochtám si blahem, jak jsme dobře uddělali, když jsme do stavby s es šli
  ten slunečnej den ještě znásobil ten pocit štěatí, že máme svoje krásný bydleni
  jděte do toho taky

  Reagovat
 • 17. 2. 2016 (16.06)
  Permalink

  Jaktože se všichni rozhoduje o domu tak snadno a rychle? Nebo mi to tak aspoň přijde? Já už to řešims přítelem roky, furt se o něčem dohadujeme, jo ne, jo ne, hledáme pro a proti a to zásadní rozhdnutí furt nepřichází. Tak nevím. Já dům chci ale bojim se toho splácení. Přítel ví že spolu chceme být, dům chce, ale taky má strach. Nechá se to nějak pojsitit kdyby náhodou nebylo na splátku. nebo jak se to pak řeší? To vám jako hned dům seberou nebo čekají a domlouvá se řešení. Práci sice máme oba stálou ale víte jak, ale to asi máte stejně…. No jdu si zase prohlížet ty domy na webu, co tam ES mají.

  Reagovat
 • 14. 2. 2016 (22.50)
  Permalink

  Dobrý den, dokážete mi někdo spočítat, jaká by mohla být asi tak měsíční splátka, když bysme chtěli dům tak za 3 500 000 a pozemek tak za 700 000? Neznám úrokové sazby ani nevím jaká banka je nejvíhodnější tak se ptám tady, kde se staví.Vy už máte určitě skušenost. JDe mi o to, jestli na to budeme mít, když máme dohromady 37 000 měsíčně čistýho a máme dvě děti 5 a 7 let.

  Reagovat
  • 17. 4. 2016 (10.57)
   Permalink

   Ježiši na tohle já taky nejsem. Nemají náhodou Ekonomky na svých stránkách kalkulačku na výpočet?

   Reagovat
 • 14. 2. 2016 (20.53)
  Permalink

  Chtěla bych se pochlubit jaký pěkný domeček jsme si vybrali http://www.ekonomicke-stavby.cz/esp/dom_dtl.php?EVENT=HOUSE&MESSAGE=17 hezounkej. Jen změníme barvu fasády, ale jinak nám vyhovuje skoro dokonale. A i tu zahradu bych si takhle ráda upravila. Máme podobný pozemek, ale manžel by radši dům posunul co nejvíc dopředu aby vzádu měl klid a nikdo by neviděl na zahradu, asi na tom něco bude.

  Reagovat
 • 12. 2. 2016 (14.21)
  Permalink

  Uz dobrejch 14 dní hledame na netu firmu na stavbu domu. Vybirame plzensky kraj a zjistujeme ceny a podminky stavby a hypoteky. Ekonomicke Stavby Zruc se nam taky libi. Podle toho co se na netu o nich pise to nevypada zle. Jsou tu negativa i pozitiva, ale to tak maji vsechny vetsi firmy. Tak vuidime, co vymyslime.

  Reagovat
 • 10. 2. 2016 (13.42)
  Permalink

  Nechci aby můj příspěvek vyzněl jako příspěvek nějaký vlezdoprdky, ale pochválit Ekonomky fakt musím! Nejlepší spolupráce co jsem kdy s někým měla. Nepočítám nákupy na eshopech, ale takhle velký a dlouhodobý, jako je právě stavba domu. V Eonomkách jsou ldii na správným místě.

  Reagovat
 • 10. 2. 2016 (9.18)
  Permalink

  Líbí se mi teď ty nové domky, které ES dávají na facebook z dílny mladých architektů. Jednak fandím tomu, když mladej člověk dostane příležitost, to za našich mladých let bohužel nebylo, a pak ty domy mají něco do sebe. Prostě promyšlená stavba. A když si člověk uvědomí, že staví dům na pár desítek let, možná na celý život, to by se mělo pořádně přemýšlet. Koukněte třeba na tento: https://www.facebook.com/ekonomickestavby?hc_location=timeline

  Reagovat
 • 9. 2. 2016 (17.23)
  Permalink

  Počítáme se mezi spokojené klienty Ekonomických stavby. Náš dům už má něco za sebou a taky doufám, že toho má ještě dost před sebou.

  Reagovat
 • 9. 2. 2016 (14.19)
  Permalink

  Zjistila jsem jednu zásadní věc, jak to ve světě teď chodí. Vím totiž, že se spouta lidí vyjadřuje je spoustě témat a přitom nemají vlastní zkušenost na které by stavěli. A to mi přijde pak dosti nefér vůči všem – ostatním kupujícím i firmě. Tady se jedná o baráku, obrovské investici a když pak čtu nějaká negativa, tak ze strachu z obrovského zadlužení radši cuknu, než to risknu. U šamponu na vlasy mi je to jedno, tam hold vyhodím kdyžtak 300 za rádobykvalitu a zkusím to. Takže já diskutuju ze zásady jen tam, kde k tomu mám co říct a právě u Ekonomických staveb jsem se přesvědčila, že jejich celkem chvástavá reklama o tom, že umí zajistit štěstí všem je pravdivá. Fakt to umí a fakt to dělají dobře. :)

  Reagovat
 • 8. 2. 2016 (16.57)
  Permalink

  Posílám další doporučení na tuhle firmu, ví co dělají a hlavně na rozdíl od jiných umí.

  Reagovat
 • 6. 2. 2016 (10.26)
  Permalink

  Od dnes odpočítávám do roka a do dne,ekonomky koply a a já jásám.

  Reagovat
 • 5. 2. 2016 (19.53)
  Permalink

  Četl jsme na stránkách ekonomických staveb že je možné stavět ještě i v 50 letech.Radši jsem neměl ani odvahu se jít prát do banky jestli by mi ještě dali hypotéku.Plat mám sice slušnej u banky jsem veden jako slušný klient jen ten věk se bojím aby je neděsil.Ale práve co jsem četl mě dost uklidnilo rád bych ještě postavil a splnil si celoživotní touho po domě.

  Reagovat
  • 18. 7. 2016 (9.41)
   Permalink

   50 let? To přece není žádný věk. My sami jsme v podobných letech začali stavět. Je asi fakt, že ekonomické stavby jsou jedna z mála firem, které tuto možnast dávají.

   Reagovat
 • 5. 2. 2016 (19.03)
  Permalink

  Na stránkách ekonomických staveb jsem našla supr tipy na domy ještě sice nenastal ten správný čas, ale jakoby mi něco říkalo, že s nima opravdu jednou ten dům postavíme.

  Reagovat
 • 4. 2. 2016 (16.12)
  Permalink

  Jak tu vsichni pisete ze stavite, budete stavet nebo se stehujte tak vam normalne zavidim. ja chci taky. Jenze muj partner se nechce vztah toho svyho pohodli v pidi panelaku a me to stve a nevim jak ho premluvit. mate nejaky zaruceny trik jak to udelat? koukala jsem na ty vase ekonmky a moc se mi libily. Dekuju za kazdou radu.

  Reagovat
 • 3. 2. 2016 (21.53)
  Permalink

  Měli jsme dva favority na stavbu našeho domu na klíč. Po nabídce vyhrály Ekonomické stavby. Reference solitní, katalog víc než parádní, ceny podobné, služby lepší než u konkurence. Rozhodli jsme se tedy hodně rychle. Tak už taky začínáme. :P

  Reagovat
 • 2. 2. 2016 (18.55)
  Permalink

  Využil jste někdo pozemkového servisu ekonomek? My nemáme žádný a ani nevíme kde ho tu u nás nebo někde blízko v okolí kupovat. Vypadá to, že pozemku tu jsou ale nikde žádný inezerát nebo rekalma. Navíc nemáme žádné zkušenosti s koupí a převodem pozemku natož s financováním. Myslím, že ES to nabízí zdarma, samozřejmě pokud s nima pak postavíme. Nebo se pletu?

  Reagovat
 • 1. 2. 2016 (10.43)
  Permalink

  Kdo už se stěhoval, dá mi za pravdu, že je lepší vyhořet. Aspoň, že jsme se stěhovali do nového domu o to je to příjemnější. ES dopručujeme.

  Reagovat
 • 1. 2. 2016 (8.19)
  Permalink

  Minulý rok jsem si dal tři přecevzetí: dodělat státnice, najít si práci a vyřešit bydlení. První dva úkoly jsem úspěšně zvládl a s bydlením je to tak na půl, pozemek mám po prarodičích + nějaké drobné našetřené. Zdá se, že Ekonomické stavby by mohli můj problémem vyřešit. Nejsem zrovna člověk praktický a potřeboval bych někoho šikovného k ruce, kdo by mi byl nápomocen.

  Reagovat
 • 31. 1. 2016 (21.33)
  Permalink

  Také jsme se chtěli podívat na nějaké ty jejich postavené domky jak už se tady někdo zmiňoval.ty referenční návštěvy, ale dostal se mi do rukou atlas referenčích návštěv a bohatě mi to stačí. Je tam plno fotek, rozhovorů s klientama udělala jsem si o tom obrázek sama a myslím, že už se nemáme dál k čemu rozhodovat a domluvíme si konečně tu schůzku.

  Reagovat
 • 31. 1. 2016 (20.14)
  Permalink

  Katalog už jsme si objednávali před lety. Spokojenost nejen s nim ale i vším co ES nabízely. Vše splněno do posledního detajlu, takže za nás super spolupráce.

  Reagovat
  • 8. 2. 2016 (17.26)
   Permalink

   U nás taky spokojenost se vším co bylo s Ekomkama spojené, dům máme krásný a všem tuhle spolupráci doporučujeme.

   Reagovat
 • 31. 1. 2016 (12.11)
  Permalink

  CO JSEM ZATIM TAK KOUKAL TAK STAVET S ES PRO ME OPRAVDU VYJDE FINANCNE NEJVYHODNEJI A NEJRYCHLEJI. RESIL JSEM X DALSICH FIREM, STAVBU NA VLASTNI PEST, REKONSTRUKCI STARSIHI DOMU…..ALE TOHLE PROSTE NEMA U ME KONKURENCI. S MALOU REZERVICKOU SE DOSTANU I NA LEPSI UROKY U BANKY.

  Reagovat
 • 30. 1. 2016 (23.56)
  Permalink

  A VO TOM TO LIDI JE!!!!! chcete dům na klíč? Vyberte si firmu co to dělá a hoďte všechny starosti se stavbou na ně v klidu di užívejte života a jak říká kámoš jen v klídku čekejte na klíče.

  Reagovat
 • 30. 1. 2016 (23.10)
  Permalink

  ani my se nebáli spolupráce s Es, měli jsme informace o tom jak staví od kámoše, ty už v domě bydlí a my je chcem následovat, takž už to s Es taky řešíme

  Reagovat
 • 29. 1. 2016 (16.21)
  Permalink

  Koupi auta manžel věnoval spoustu času a dům by klidně nechal jen na mě. Sice jsme byla ráda za jeho projevenou důvěru, ale to není jen tak, že. Uvažovala jsem o architektovi, ale měla jsem vsugerováno, že je to veliký luxus a nadstandar. Ve finále jsem se pro něj rozhodla. Stručně: projeli jsme katalog ES, dali hlavy do hromady, pár týdnů práce, nákresů a pro nás ideální dům byl na papíře. Čekáme na první kopanec do země.

  Reagovat
 • 29. 1. 2016 (6.51)
  Permalink

  Teď to máme opravdu nabitý, běháme lítáme, sháníme informace, inspirace kde se jen dá. S ekonomkama finišujeme s dokončováním, pořád jsme to odkládali, že je času dost a najednou nevíme kam dřív skočit.Ještě, že jsou to takový příjemný starosti

  Reagovat
 • 28. 1. 2016 (23.09)
  Permalink

  Diskutéři stavební, musím Ekonomky pochválit za všechno co pro nás udělali. Nejlepší spolupráce, kterou jsme kdy zažili. Od A do Z, tak jsme si to představovali.

  Reagovat
 • 28. 1. 2016 (20.06)
  Permalink

  Já zase oceňuju ty nadstandartní bonusy k domku jako je 10-ti letá záruka, servisní prohlídky, kuponovky….

  Reagovat
  • 10. 1. 2019 (23.39)
   Permalink

   není ta záruka na dům od ES mnohem delší než říkáte?

   Reagovat
 • 28. 1. 2016 (14.23)
  Permalink

  Velký dům, který jsme postavili byl po odchodu dětí pro nás příliš velký na údržbu.Rozhodli jsme se jej prodat a za získané peníze si pořídit bydlení s Ekonomickými stavbami sobě na míru,tedy bez sklepu,¸půdy- žádné schody.Velká koupelna s bezbarierovým přístupem.Když přijedou děti s vnoučaty máme pro ně samostatný pokoj. Ekonomické stavby můžeme jen doporučit je to opravdu solidní firma.S pozdravem Kolářovi

  Reagovat
 • 28. 1. 2016 (8.06)
  Permalink

  Ekonomické stavby jsme zvolili hlavně proto,že maj dlouholetou praxy za sebou.A vyplatilo se.A to i když bylo pár věcí,ktery jsme se dočetli na internetu nebyly zrovna lichotivý,a to jsme brali s nadhledem na věc.Všude se najde něco.No abych to dal dohromady,byldíme si dobře,hypotéka se dá slušně utáhnout a máme se čím chlubit.Myslím,že to byly nejlíp investovaný peníze.

  Reagovat
 • 26. 1. 2016 (23.46)
  Permalink

  Stará škola hold umí. EKonomky už jsou na trhu dosti dlouho a při takovém provozu jaký ve firmě maj mají všechno skvěle zmáklý, to se mi na nich líbí a právě proto s nima stavíme taky. No stavíme je zatím silný slovo, začínáme stavět. To bude vhodnější. Už jsme podepsali smlouvu, vyjednávají se hypopodmínky a přiravuje se projekt. TĚŠÍM SE MOC!!!

  Reagovat
  • 31. 12. 2018 (0.37)
   Permalink

   já ho dostala pod stromeček a vybíráme, vybíráme a hned 2.1. zavoláme do ES :-)

   Reagovat
 • 25. 1. 2016 (0.34)
  Permalink

  Konečně taky došla řada na nás. Za týden už se dočkáme schůzky s naším budoucím manažerem stavby. Probereme zda na to máme, zda nám dají hypotéku, jakou sazbu, kolik tak budou stát naše úpravy, jak dlouho by se stavělo, kolik musíme mít hotově, jaký program, co pozemek…………. je toho mraky, co chceme znát a když se domluvíme, tak hned spustíme projektové práce. :) Teda necháme spustit, vše budou dělat oni ne my. :)

  Reagovat
 • 23. 1. 2016 (14.11)
  Permalink

  Právě kamarádka bydlejí v domě už pře šest let a pořád něco kutí. Zahradu, dodělávky v domě, které si nenechali udělta. To by mě nebavila. Ona sice říká, že z toho má větší radost, když si to udělá sama, ale nevim nevim.

  Reagovat
  • 25. 1. 2016 (15.20)
   Permalink

   Já si myslim, že kutění a obíhání zahrady a domu k tomu prostě patří. Já nejsem zastáncem svépomocných staveb protoože o tom s mužem prd víme. Já si to nechám radši udělat někým kdo ví co a jak a budu se pak věnovat činnsotem, které zvládnu. A to je natírání plotu, setí trávníku, osazování záhonků, pěstování zeleniny a pak taky něčemu relaxačnímu jako je popíjení kávy na terase nebo plavání v bazénu. No a k tomu všem nám dopomůžou Ekonomky. :D To je plán co?????

   Reagovat
  • 21. 11. 2018 (0.00)
   Permalink

   My si necháme postavit dům na klíč (ES) a potom už budu kutit jen na zahrádce :-)))

   Reagovat
 • 23. 1. 2016 (14.07)
  Permalink

  A je to velký skok přestěhovat se z bytu do domu. Kamarádka mají dům a pořád je okolo něj co dělat. Já si u nich ráda posedim na zahrádce, ale pak se ráda vrátím do bytu a oddechnu si. Ale je pravda, že pro děti bych zahradu chtěla. Ale to je otázka budouctnosti. Domy od ekonomických staveb se mi líbí, jsou jak z pohádky. A když už chtěla bych komplet se vším všudy.

  Reagovat
 • 22. 1. 2016 (13.16)
  Permalink

  Po porodu jsem chůzí zhubla 20 kg. Jsem vášnivý chodec a denně jsem s kočárem ušla cca 12 km po polních cestách i asfaltce, po cestě jsem měla dva velké kopce. Ale chce to švihat, ne se jen courat s kočárkem 2 km? To nic není! Člověk má ujít 7 za den.

  http://formovani-postavy.cz/idealni-postava/

  Reagovat
 • 21. 1. 2016 (22.12)
  Permalink

  Umíte někdo popsat výhody montovaných domů nebo naopak výhody zděných? Zděný bysme chtěli od Ekonomek, proto píšu sem. MOntovaný je levnější a rychlejší, to vím. Jde mi spíš o kvalitu. Máte někdo zkušenosti?

  Reagovat
  • 25. 1. 2016 (14.00)
   Permalink

   Já teda nevím Jerryno, já bych asi montovaný nechtěla. Je to asi o hodně rychlejší, ale já jsem stará konzerva a dám na klasiku. U nás jeden montovaný stavěli, byla to fofr akce, přivezli obří kusy domu a za dva dny stál celý dům, což bylo teda něco, ale já jsem pořád pro tu zděnou klasiku.

   Reagovat
 • 20. 1. 2016 (22.55)
  Permalink

  Hodně jsme hledali na netu než jsme si udělalai představu o Ekonomkách a dalších konkurenčních firmách. Už máme i dvě nabídky pro srovánín. Na další dvě čekáme. Až přijdou, zhodnotíme cenu, použité materiály a služby. Domy jsme zadali identické, takže uvidíme jak to dopadne. Zatím jsou nabídky skoro vyrovnané cenově, ale Ekonomky vedou ve službách. Materiál na první pohled taky srovnatelný aspoň v těch zákloadních bodech.

  Reagovat
 • 19. 1. 2016 (22.32)
  Permalink

  DNESKA JSEM PRVNĚ NARAZIL NA ZMIŇOVANOU FIRMU A JEJICH WEB. DOST DOBRÝ TEDA. DOMY MODERNÍ, CENY ASI NORMÁLNÍ TO MUSÍM OVĚŘIT, SLUŽBY SUPROVÝ. JAKÝ PROGRAMY JSOU U NICH NEJLEPŠÍ? JE JICH TAM TOLIK ŽE SI NEUMIM VIBRAT. DÍKY ZA TYPY.

  Reagovat
 • 19. 1. 2016 (22.06)
  Permalink

  Ekonomky mají nejen krásné pozlátko, ale i ta náplň uvnitř je dobrá. :D Jinak mými slovy, vyhověli nám v našich přáních a potřebách a postavili RD přesně dle naší úmluvy. Negativní tvrzení z diskuze tedy vyvracím. Náš případ byl od některých vámi publikovaných zcela odlišný. Ing. Válová

  Reagovat
  • 22. 1. 2016 (21.46)
   Permalink

   Když si to tu tka pročítam tam je to asi dobrá fifrma co? Za kolik měsíců tak v průměru postaví dum? drží záruku co slíbí?

   Reagovat
   • 28. 1. 2016 (16.27)
    Permalink

    U nás bylo postaveno za 11 měsíců i se zimní přestávkou, takže za mě dobrý. Termín, cena, kvalita, vše splněno. Záruka je různá na různé části. Zatím bez reklamací. Servisky ještě nevím jak fungují, tak daleko ještě nejsme. :) To nás teprv čeká.

    Reagovat
    • 13. 2. 2016 (23.50)
     Permalink

     Tak to jsme na tom podobně karlo.
     U nás taky velká spokojenost. Dům prímovej.
     I já bych je všem kdo chce stavět doporučil.

     Reagovat
 • 19. 1. 2016 (13.55)
  Permalink

  Dobrý den, nevím jestli moje připomínka bude k věci, ale zkusím to. Máme zájem o pozemek, ale je to složité. Pozemek je bez sítí, bez připojení. S majitelem nejsou žádné problémy. ALE jakýsi „vyčúránek“ koupil příjezdovou cestu, ke všem pozemkům natáhl veškeré přívody a chce za to nehoráznou částku. Tak mě napadlo, když Ekonomické stavby obchodují i s pozemky, jeslti by o ně neměli zájem a koupili to celé!! Určitě bychom na tom vydělali všichni.

  Reagovat
  • 19. 2. 2016 (17.35)
   Permalink

   Na ekonomky se bez váhání obratťe, zrovna s tím by Vám mohli pomoct.

   Reagovat
 • 19. 1. 2016 (8.08)
  Permalink

  Na domě se dělá jen to sviští a co nevidět se bude bydlet.Už aby to bylo,protože manželka už je nesnesitelná a nemluví o ničem jiném.Já do toho všeho jsem se asi zbláznil a začal jsem studovat,takže si dovedete představit ten mazec.Ještě že ekonomky jsou celkem soběstačný a dovedou si obstojně poradit i bez naší součinnosti. Na všem jsme domluvení,takže není potřeba to dál řešit.

  Reagovat
  • 31. 1. 2016 (20.37)
   Permalink

   Je jedno jestli je pidi nebo obří, jestli má za sebou lán zahrady nebo jen zahrádku pár metrů čtvverečních. Hlavní je ta svoboda, ten pocit, že je jenom váš a nidko vás tam neruší, nikdo vám neřve za zdí, nedupe nad hlavou.A tohle my teď právě zažíváme. Už týden bydlíme ve svém a je to luxus nejluxusnější. :) Miluju ten pocit a věřzte, že když s ES postavíte, budute ho (ten pocit) i je (ES) taky milovat. :D

   Reagovat
 • 18. 1. 2016 (12.24)
  Permalink

  Já se nebojim, takže do toho taky jdem. Říkám si, že těch kladných referencí je tu dost na to aby si každý udělal svůj obrázek o firmě. A kdo nevěří diskuzím, má možnost se přesvědčit v tom jejich domě na ukázku. Toho už my nevyužijeme, už máme podespanou smlouvu a začínáme řešit vše potřebné pro stavební povolení. Taky se těším, až budu moci za čas napsat, že už se stěhujeme nebo že bydlíme a děláme zahradu. Ale to si ještě nějaký ten měsíč počkáme.

  Reagovat
  • 14. 2. 2016 (23.34)
   Permalink

   Na refer.domku jsme byli minulý týden. Dobře jsme se rozhodli. Kdo má pohcybnosti ať jede a uvidí, zda ES chtít bude nebo ne. My se rozhodli pro spolupráci a příští týden jedeme dojednat do frirmy detajly.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.