Programy pro financování stavby domu

Jestliže právě stojíte před rozhodnutím postavit vlastní rodinný dům, jedním z nejdůležitějších bodů je otázka jeho financování. Ne každý je totiž v situaci, kdy si může bez problémů vzít hypotéku a začít stavět. Někomu chybí počáteční hotovost, někdo nemůže doložit dostatečně vysoké příjmy, někdo by chtěl celou stavbu zaplatit až po jejím dokončení, někdo nejprve potřebuje prodat byt a mladé rodiny by zase rády využily státních příspěvků.

Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Pavla 3 společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

Přesto by i tito lidé rádi bydleli ve vlastním úsporném či nízkoenergetickém domě. Společnost Ekonomické stavby zná problémy svých klientů a snaží se na ně reagovat. Připravila proto specializované programy, které jsou zaměřené právě na nejrůznější možnosti financování stavby domu.

Program Úvěr na pozemek

Jak už název tohoto programu napovídá, je určen pro ty, kteří mají problém s financováním nákupu pozemku. Někteří lidé by totiž potřebovali nejprve prodat byt a z těchto peněž pak financovat nákup pozemku. Když ale prodají byt v době, kdy ještě nemají ani pozemek na svůj budoucí dům, musí se na nějakou dobu stěhovat do podnájmu, což celou záležitost poměrně prodražuje.

Program Úvěr na pozemek využívají i lidé, kteří nemají hotovost na nákup pozemku a chtějí nejen stavbu, ale i nákup pozemku financovat z hypotéčního úvěru. Právě díky programu Úvěr na pozemek nemusí vyřizovat dvě samostatné hypotéky, ale mohou nejprve koupit pozemek a poté vyřídit jednu výhodnější hypotéku na dům i pozemek. Velkou výhodou tohoto programu je i fakt, že k Úvěru na pozemek nepotřebujete žádné ručitele ani ručení nemovitostí.

Program Excelent

Tento program bývá označován jako zcela revoluční. Je určen pro ty, kteří chtějí dům zaplatit až po dokončení stavby, tedy ve chvíli, kdy je dům zcela hotový. Přitom ale nechtějí kupovat již postavený dům, který by plně neodpovídal jejich představám, chtějí dům postavit podle svých představ.

Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby
Rodinný dům Galileo společnosti Ekonomické stavby, foto: Ekonomické stavby

V rámci programu Excelent si klient vybere pozemek, zvolí si typ domu a vybere si všechny volitelné materiály, jako dlažby, podlahy, barvy, atd. Ekonomické stavby za něj pozemek koupí, připraví stavební povolení a dům podle přání klienta postaví. Teprve až ve chvíli, kdy je dům kompletně hotový, ho klient zaplatí. Může k tomu využít hypoteční úvěr, který mu Ekonomické stavby mohou pomoci připravit.

Program Génius

Název tohoto programu možná zní poněkud nadneseně, ale není tomu tak. V rámci tohoto programu totiž můžete snížit měsíční splátku domu až o téměř 2000 Kč měsíčně. Zní to neuvěřitelně? Díky důslednému a chytrému čerpání státní dotace pro výrobu elektřiny solárním panelem je to ale možné!

Na střechu domu se totiž umístí malá solární elektrárna a vyrobená elektřina se prodává do sítě za státem garantovanou dotovanou cenu. Z části výnosu se zaplatí úvěr na pořízení panelu a zbytek se využije právě na snížení splátky na dům. Zní to velmi jednoduše, ale zpracování programu Génius bylo skutečně velmi náročné. Využijte zkušeností odborníků z Ekonomických staveb a snižte si splátky za váš dům.

Program Chytrý nájem

Nemáte možnost vzít si hypotéku na pořízení vlastního domu, ale zároveň nechcete bydlet v pronájmu a peníze za nájem de facto vyhazovat oknem? Rádi byste investovali do vlastního bydlení? Pak využijte unikátní program nazvaný Chytrý nájem. V rámci tohoto programu totiž zaplacený nájem nemizí v nenávratnu, ale postupně splácí cenu vašeho domu.

Po 30 letech nájmu, nebo v případě vašeho zájmu i dříve, si svůj dům můžete odkoupit za zůstatkovou cenu, která je díky pravidelně splácenému nájmu velmi nízká. Tento model financování je vhodný pro klienty, kteří nemají možnost vzít si hypotéku kvůli nedostatečným doložitelným příjmům.

Výhodou je, že ve chvíli, kdy se situace změní a klient už na hypotéku dosáhne, může si dům za aktuální zůstatkovou cenu odkoupit a dále splácet už jen klasickou hypotéku. Pokud hypotéku čerpat nechce, může dům splácet formou nájmu po celých 30 let a následně ho odkoupit za minimální zůstatkovou cenu.

Program Mladá rodina

Mladé rodiny jsou častými klienty společnosti Ekonomické stavby. Většina z nich se však potýká s problémem, že nemají našetřenou dostatečnou počáteční hotovost a ani nemohou splácet příliš vysoké splátky.

Program Mladá rodina chytře kombinuje několik bankovních produktů a díky tomu stačí vlastnit pozemek a počáteční hotovost ve výši 170 000 Kč. Odborníci z Ekonomických staveb pak připraví osobní model financování, díky kterému mohou mladí manželé ušetřit i několik tisíc korun na každé měsíční splátce.

Program Nulová hotovost

Ekonomické stavby - logoPro některé lidi může být nedostupný i program Mladá rodina, protože počáteční hotovost prostě nemají. Proto přišla společnost Ekonomické stavby s produktem nazvaným Nulová hotovost. Díky němu je rodinný dům dostupný opravdu pro každého.

Program využívá chytrou kombinaci hypotéčního a překlenovacího úvěru a díky tomu není počáteční hotovost potřeba. Program Nulová hotovost velmi často využívají mladí lidé, kteří si ještě peníze nestihli naspořit, ale přesto je pro ně často výhodnější platit splátky za dům, než platit nájem v pronajatém bytě.

Program Pohodová stavba

Že vám slova „pohoda“ a „stavba“ nejdou dohromady? Myslíte, že stavba domu musí být vždy spojena se spoustou problémů a starostí? Není tomu tak. Společnost Ekonomické stavby připravila program, v rámci kterého celou cenu svého domu zaplatíte až po jeho dokončení a předání. Program je určen pro ty, kteří nechtějí absolvovat průběžné financování hypotékou, které přináší řadu starostí a stojí hodně času.

Navíc se celá stavba zrychlí, protože její jednotlivé etapy nebudou závislé na rychlosti splátek z banky. Program Pohodová stavba také často využívají lidé, kteří pro financování nového domu potřebují hotovost získanou prodejem původního domu či bytu. Díky tomuto programu nemusí původní byt prodávat předem a v mezidobí bydlet v pronájmu a platit zbytečně drahý nájem.

Pro další informace prosím kontaktujte:

EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.

Ke Křižovatce 466

330 08 Zruč – Senec

telefon: 377 825 782

fax: 377 825 782

mobil: 602 435 452

email: info@ekonomicke-stavby.cz

web: www.ekonomicke-stavby.cz
FB: www.facebook.com/ekonomickestavby

Připravili jsme pro naše klienty a naše stavebníky nový stavební portál o bydlení, stavbě domu, zařizování interiéru a projektování zahrady. Najdete nás na Stavba-domu.cz.

reklamní sdělení
Sdílet:

3 909 komentářů: „Programy pro financování stavby domu

 • 30. 11. 2018 (13.06)
  Permalink

  Já jsem spokojená. Manžela jsem před pár měsíci přemluvila abychom si postavili a jak to dopadlo? Skvěle, vybrali jsme firmu Ekonomické stavby, řekli jí co chceme, oni nám postavili a my už bydlíme. Muž má ode mě klid a já si šlechtím ten náš domeček a zahradu a jsem šťastná jako blecha.

  Reagovat
  • 28. 1. 2019 (0.32)
   Permalink

   …a nevíte co jsou to nulové domy? a staví je ES?

   Reagovat
 • 29. 11. 2018 (20.34)
  Permalink

  Už nás pozemky v městečku téměř rozprodány, je jich tam asi 18, my už zamluvený máme, už jen vyřešit papíry, připsat to na nás a pak už začínáme s ES jednat o domu a řešit povolení. Možná by to šlo už teď, ale mám strach aby ten pozemek klapnul. Už jsem slyšela, že jedni dělali projekt na přislíbenej pozemek a pak jim prodali jinej. Prekérka no. :D

  Reagovat
 • 29. 11. 2018 (14.27)
  Permalink

  Když projedete tuhle diskuzi odspoda nahoru tak zjistíte, že takovejch 90% příspěvků (možná i víc) mluví ve prospěch Ekonomek. A moje zkušenost toto moje tvrzení jen potvrzuje. Neměnila bych.

  Reagovat
 • 29. 11. 2018 (0.04)
  Permalink

  Tak jsem se po dlouhédobě rozhoupala k tomu, že sepíšu pár řádek na téma ES. Teď mám dovču, takže ideální čas k tomu, abych zasedla k PC a dořešila resty. No tak asi takhle. Bydlíme už asi půl roku. Spolupráce byla velmi pohhodová. Až překvapivě. Vzhledem kt omu, že jsem na na netu nějaké stížnosti na práci ES našla, čekala jsem, kdy to potká i nás. No a překvapení se nekonalo. Využili jsme všech služeb, vše bylo v ceně, ajk slibovali. Termín dodrženy. Dům velmi vydařený, takže potvrzuji slova těch, co už bydlí jako my. Super práce ES. Díky.

  Reagovat
 • 28. 11. 2018 (23.44)
  Permalink

  Přestože už dům máme,pořád mě baví listovat v katalogu ES a prohlížet si projekty. Asi chci být v příštím životě architektem. V každém případě děkujeme ES za náš precizně postavený dům.

  Reagovat
  • 4. 12. 2018 (23.19)
   Permalink

   A jak rychle jste vybrali? Čekali jste na rady odborníků – ES – nebo jste si do výběru nenechali mluvit?

   Reagovat
 • 28. 11. 2018 (12.17)
  Permalink

  My jsme narazili na ES v časopisu o bydlení. Ze začátku to pro nás byly jen jedny z mnoha kontaktů na staveb.spol. Shodou okolností jsme ale zjistili, že i naše známá právě staví dům právě s ES. Vyslechli jsme si tedy její postřehy a zkušenosti a na jejich základě jsme se rozhodli to s ES zkusit. Samozřejmě nejdříve jen formou první schůzky. Dopadlo to tak, že už máme postaveno a bydlíme ve svém vlastním domě. Zkušenost více než dobrá.

  Reagovat
 • 28. 11. 2018 (0.38)
  Permalink

  Jako to že platim někomu desítku měsíčně a on z ní bez práce žije mě znechutilo po letech tak že jsme si taky nechali od ES postavit. Přivedla nás na to jejich kampaň se sloganem Nevyhazujte peníze za nájem investujte do svého. A maj sakra pravdu, protože teď platíme něco málo přes deset hypotéku ale je to náááášššš jenom nááááášššš dům a neživíme nějakého budižkničemu. :-) Nejlepší rozhodnutí našeho života!

  Reagovat
 • 27. 11. 2018 (22.37)
  Permalink

  Musím se taky podělit o své štěstí. Štěstí, že jsme postavili dům s Ekonom.stavbami.Dvěma slovy pohoda a kvalita.Doporučuju

  Reagovat
 • 27. 11. 2018 (14.22)
  Permalink

  K Ekonomkám asi takhle, rozjednali jsme spolupráci do fáze, že jsme projednávali financování, vybrali si dům a čekali na rozpočet a splátky. No pak jsme měli krizi, vztah šel do kytek, takže jsme to zrušili, projekt se ještě nedělal, to šlo. Teď už je to další skoro tři roky, nová ženská, novej život, chceme to zkusit spolu, manželé už jsme, takže se toho pustíme. Máme jinýho manažera než předtim, je komunikativnější než tamten, zatím dobrý. Projekt se nám má začít co nevidět dělat. Spolupráce se nikterak nebojim, přestože ne všichni o Ekonomkách mluví dobře.

  Reagovat
 • 27. 11. 2018 (0.22)
  Permalink

  Já je sleduju už docela dloho.Jejich práce se mi moc líbí a věřim se mi taky jednou poštěstí s nima svůj domeček postavit. S přítelem už se snad za rok vezmem tak pak bi se mohlo dostat i na tohle moje velké přání. Panelák nám objema leze pěkně na nervy.

  Reagovat
 • 26. 11. 2018 (18.52)
  Permalink

  Ekonomky jsou skvělí. Stavit s nima dům byla prostě pohoda a všechno je kvalitní.

  Reagovat
  • 28. 12. 2018 (0.07)
   Permalink

   To ráda slyším.Manžel vybral firmu ES a dal mi pod stromeček projekt,který se co nevidět začne staviět,pokud nebude výrazně mrznout.

   Reagovat
 • 25. 11. 2018 (16.46)
  Permalink

  Já bych za Ekonomky i dýchala. A to fakt. Nikde nám nenabídli to, co právě oni. Hypotéku jsme dostali taky jenom díky šikovnosti manažerů ES. Postavili nám moc pěkně a celou dobu jsme s nima i dobře vycházeli. Jsem moc ráda, že jsme na ně v časopise narazili, předtím jsem něměla tušení, že existují. Máme díky nim moc pěkné bydlení, vlastní bydlení. :-D

  Reagovat
 • 23. 11. 2018 (21.42)
  Permalink

  Náš dům roste neuvěřitelně rychle, dnes jsme byli s manželem víc jak po týdnu na kukandu na stavbě a nestačili jsme se divit :-) je hotová střecha, baráček už má první šlupku a jsou hotové obrubníky kolem domu :-)

  Reagovat
  • 28. 1. 2019 (22.47)
   Permalink

   je vidět, že na tom dělají různí s oboru a bude brzy hotovo
   ekonomky jsou velká firma – takže sposta zaměstnanců = brzy hotovo :-)

   Reagovat
 • 23. 11. 2018 (15.30)
  Permalink

  My se hrozně dlouho dohadovali o tom, jaký dům budeme mít. To bylo furt to je malý, to je velký, to je nepraktický, málo oken, moc nevyužitého prostoru, no prostě pořád něco, tak jsme si nakonec našli projekt už hotový a upravili ho podle našich výtek. No a projekt máme v podstatě na míru a už se nám podle něj staví. Zatím máme jen HUS (hr.uzavřenou stavbu). Během zimy a jara se tam vše dodělá. Termín předání máme duben 2019.

  Reagovat
  • 26. 11. 2018 (18.59)
   Permalink

   My jsem taky v projektu dělali dvě úpravy. Jednu příčku a dispozici koupelny.Projektant ES byl moc fajn.

   Reagovat
 • 22. 11. 2018 (20.12)
  Permalink

  Už se moje rozhodnutí nezmění,chci oslovit Ekonomické stavby. Co jsem si zjiš’ťovala, jsou od nich domy kvalitní, moderní a vzhledem k tomu, co v ceně všechno je, jsou vlastně nejvýhodnější.

  Reagovat
  • 24. 11. 2018 (23.51)
   Permalink

   Díky za sondu do světa stavebních firem ;) O ekonomkách si myslím stejně jako vy to nejlepší :)

   Reagovat
   • 11. 2. 2019 (21.06)
    Permalink

    Mě se hledat nechce, neni čas ani energie…když píšete že jou ekonomky nejlepší tak špatný nebudou a já je beru :-)

    Reagovat
 • 20. 11. 2018 (11.17)
  Permalink

  Ze zařizování povolení pro stavbu a hypotéky jsme měli po zkušenostech stavících sousedů celkem velký strach. Ne z toho, že bysme to nedokázali objehat ale protože spíš nevíme jak se řeší problémy které mohou nastat a že je má skoro každý. Ekonomky nám nbídky, že všechno vyřeší za nás, tak jsme po jejich nabídce hned chňapli a podepsali. Svým slibům dostáli, splnili naše očekávání, takže já dopručuju dál.

  Reagovat
 • 19. 11. 2018 (11.18)
  Permalink

  U Ekonomických staveb jsme si vybrali pozemek v nejlepší lokalotě pro naše dojíždění do práce, školy atd.Projekt jsme vybrali s nimi a dům je perfektní pro naše potřeby.Kvalita

  Reagovat
  • 19. 11. 2018 (11.47)
   Permalink

   Podle mě je nejdůležitější lokalita a konkrétní místo, kde dům stojí. Od Ekonomických staveb bude každý dům kvalitní, o to bych strach neměl. No a dispozice domu, to už se přizpůsobíte (pokud bude sohlasit počet místností atd.). Tak hodně štěstí.

   Reagovat
  • 5. 1. 2019 (23.58)
   Permalink

   Mluvíte o té návštěve ukázkového domu? My si vybrali ten nejblíž k našemu momentálnímu bydlišti :-)

   Reagovat
   • 22. 2. 2019 (21.36)
    Permalink

    Myslím že ať si vyberete jaký dům chcete budete ekonomkama nadšená :*

    Reagovat
 • 16. 11. 2018 (20.35)
  Permalink

  Ty Ekonomky jsou fantastický.Koukám na jejich web už několik dní a je to úžasný výběr!

  Reagovat
 • 16. 11. 2018 (19.23)
  Permalink

  Ekonomky na mě udělaly ten nej dojem. V domě od nich se cítíme skvěle a musíme je doporučit :-)

  Reagovat
  • 30. 11. 2018 (16.33)
   Permalink

   Kupovali jste už nějaký starší postavený dům od Ekonomek nebo jste s nima stavěli od začátku?

   Reagovat
   • 18. 1. 2019 (21.12)
    Permalink

    My si nechali postavit zbrusu nový ES dům protože jsme nenašli postavený v lokalitě kterou potřebujeme. Šli bychom do toho vyjde to levněji ale byli moc daleko.

    Reagovat
 • 15. 11. 2018 (20.08)
  Permalink

  Přišel katalog, takže nás čeká víkend vybírání, plánování, debatování. Pak si zavoláme o schůzku, domluvíme podmínky financování a když na dům bude, půjdeme do toho. Kéž by to klaplo.

  Reagovat
 • 14. 11. 2018 (14.15)
  Permalink

  Pozor, pozor, hlášení rozhlasu. :D :-D :D Budeme bydlet. Všichni naši přátelé jsou zvání na kolaudačku. Pozvánku dostanou osobně. :D Vám co stavíte přeju taky pohodovou dostavbu. Čauves lidi.

  Reagovat
  • 24. 11. 2018 (21.39)
   Permalink

   Nono, tak to nemusíte hlásit hned rozhlasem :D Někdo by vám mohl nový dům závidět… Ale jestli jste ušli dlouhou a trnitou cestu, jako my, než jste si mohli dům dovolit, tak není co závidět. Ekonomky jsou skvělí a novým domem nám všechny strasti vynahradí.

   Reagovat
   • 25. 11. 2018 (22.19)
    Permalink

    Závist je ošklivá lidská vlastnost Bohdanko. SI myslím, že nám přátelé nezávidí, máme kolem sebe fajn lidi. Naše spolupráce byla celkem fajn, nestěžujem si. Užívejte svého krásného domku od Ekonomek a mějte se prima. Vás ostatní taky zdravím. :)

    Reagovat
  • 9. 1. 2019 (17.39)
   Permalink

   No díky, my (ES) ještě nekopli do země :-D Chocíme teprve na schůzky, ale to je základ úspěchu, řekl bych.

   Reagovat
 • 13. 11. 2018 (23.12)
  Permalink

  Kdo má zkušenost s pohodovou stavbou od ekonomek? https://www.ekonomicke-stavby.cz/program-pohodova-stavba. Píšou že se dům platí až po dokončení? Jak to probíhá? To jako platí celou stavbu oni a já si pak vezmu hypošku na postavený dům a pozemek? Píšou, že se pak cena navýší díky té službě o pět procent? Co vy na to?

  Reagovat
 • 13. 11. 2018 (16.35)
  Permalink

  Můžu poprosit někoho kdo už s ES stavěl a má už smluvní dokumentaci, aby mi ofotil nebo opsal, co je součastí ceny domu?

  Reagovat
  • 27. 11. 2018 (0.12)
   Permalink

   Taky by se mi takovej domek líbil. Máte ho celý na hypotéku nebo jen část? A pozemek máte taky na dluh? Nejde mi o vaší finanční situaci spíš o to, že já ani partner nemáme úspory a vlastní bydlení chceme. Byt moc ne, radši malej domek někde v menší vši u města aby byl levnější pozemek.

   Reagovat
 • 8. 11. 2018 (23.17)
  Permalink

  Ani my jsme Ekonomkám nenaletěli. Objednali jsm si schůzku, všechno si vyříkali, vysvětlili, prošli smlouvu, podepsali, nechali udělat projekt, vyřídit povolení, hypotéku, postavit a pak jsme se jenom nastěhovali. 90% práce udělaly Ekonomky, my téměř nic. Ideální ne?

  Reagovat
  • 19. 11. 2018 (11.51)
   Permalink

   I to skoronicnedělání byl důvod,proč jsem chtěl postavit s Ekonomickými stavbami. Ale hlavně kvalita a záruka. Jsem spokojený.

   Reagovat
   • 31. 12. 2018 (18.30)
    Permalink

    My to samý, potřebujem dům bez práce, takže Ekonomky byla jasná volba!

    Reagovat
  • 21. 11. 2018 (18.34)
   Permalink

   A jakých deseti procentech tu mluvíte? Já myslel že s ekonomkama toho na mě zbyde ještě míň :D

   Reagovat
 • 7. 11. 2018 (19.45)
  Permalink

  Chcete stavět? Stavte s Ekonomkama! Dobrej slogan co? I když v našem případě je to reálná zkušenost a jsme spokojený.

  Reagovat
 • 6. 11. 2018 (16.09)
  Permalink

  Jak to s vámi vypadá teď, vy co stavíte? Dobrý, špatný, hlídat nebo na to úplně kašlat a nechat je stavět jak umí?

  Reagovat
  • 27. 11. 2018 (22.56)
   Permalink

   Stavit s Ekonom,stavbami rozhodně a hlídat můžete,ale je to zbytečný ;-)

   Reagovat
 • 6. 11. 2018 (15.28)
  Permalink

  Ekonomické stavby jsme si s manželkou a rodiči vybrali po delším zvažování a vyplatilo se. Byli nám sympatičtí hned od začátku, ale nechtěli jsme dělat ukvapný závěr. Nakonec jsme stejně vybrali je a ani na chvíli jsme nebyli zklamaní.

  Reagovat
 • 5. 11. 2018 (23.44)
  Permalink

  V příštím životě chci být architekt. Přesto, že ES nabízí takovou spoustu projektů, mám i další nápady. Pár z nich jsem uplatnil v našem projektu a ten se nám teď staví. Ať se daří!

  Reagovat
  • 7. 11. 2018 (20.25)
   Permalink

   Nám se projektant od ES líbil, nechali jsme si u něj předělávat projekt a byli jsme s jeho prací spokojený. Jedna návštěva, jedna kontrola a všechno klaplo tak jak jsme chtěli. Za mě tam maj dobrý pracanty. Ještě postavit a budu chválit znovu.

   Reagovat
  • 17. 2. 2019 (22.42)
   Permalink

   proč až v příštím životě? ;) a do ek. staveb by vás nevzali? zeptejte se, jsou tam moc milí ;)

   Reagovat
 • 5. 11. 2018 (22.42)
  Permalink

  Dneska jsem jela kolem našeho budoucího domu a už se pokládala střecha.O víkendu už se přijedeme určitě dívat na hotovou.

  Reagovat
 • 5. 11. 2018 (22.35)
  Permalink

  ES staví takovou spoustu krásných domů,že jsme neodolali a tyk už máme smluvenou schůzku.

  Reagovat
 • 4. 11. 2018 (19.57)
  Permalink

  V dnešní době se už musíte dost otáčet aby se všechno uplatilo.S Ekonomkama jsme si zajistili celkem slušnou smlouvu

  Reagovat
 • 4. 11. 2018 (19.04)
  Permalink

  Náš dům od Ekonomek už je hotový a krásnější než v projektu.Snad kvůli jinému barevnému provedení,snad kvůli skutečnosti.Můžeme jen doporučit :-)

  Reagovat
  • 15. 11. 2018 (0.54)
   Permalink

   To bude asi to skutečností. Když si přejete a dům a vidíte ho na obrázku a potom opravdový hotový tak je sakra rozdíl :-)

   Reagovat
 • 31. 10. 2018 (15.18)
  Permalink

  Postavenoooo. Kdo chce taky, domluvte se v E.S. Nebudete litovat.

  Reagovat
  • 27. 11. 2018 (22.02)
   Permalink

   Takže se stěhujete před vánoci? To se máte jestli ano, škoda, že jsme se chůzkou otáleli, už jsme se mohli taky stěhovat před váoci…

   Reagovat
 • 30. 10. 2018 (20.57)
  Permalink

  Kdo dostal program nulová hotovost a stavěl bez pozemku a počáteční hotovosti? Jak se to řeší?

  Reagovat
 • 30. 10. 2018 (9.23)
  Permalink

  u nás se všechno teď točí kolem projektu,vánoce letos asi pujdou stranou,ale to se dá nic dělat,vynahradím si to příští rok v novém.Teda doufám že se o stihne,ale s ekonomkama máme garantováno,že joooo :-)))))

  Reagovat
  • 28. 11. 2018 (23.17)
   Permalink

   A jak to myslíte, že Vánoce jdou stranou, to je s tím tolik práce? Nestrašte mě, já doufám, že s ekonomkama to bude velká pohodička

   Reagovat
 • 28. 10. 2018 (21.01)
  Permalink

  Chtěla bych zatím firmu pochválit. Jsme na začátku, ale zatím super spolupráce. Doufám, že to dopadne dobře a budeme mít taky krásný dům bez problémů při stavbě, jako vy, co už máte postaveno. Budu průběžně informovat.

  Reagovat
  • 19. 11. 2018 (21.33)
   Permalink

   A co už máte za ten měsíc hotovo? Stihne se aspoň projekt nebo i ten drvá déle? My se jim ozveme až po novém roce, teď máme hrozný hoňky, ale už tak trochu víme, co chceme. Ekonomky jsou jasný, dům už skoro taky.

   Reagovat
 • 25. 10. 2018 (17.13)
  Permalink

  Kdo už otestoval ten slevový program pro hasiče, policajty, doktory a další takový profese? To s jenom prokážete pracovní smlouvou a postaví vám dům levnější nebo jak?

  Reagovat
  • 28. 10. 2018 (20.34)
   Permalink

   Nejsem ani jedna z nabízených profesí, škoda. Jsem dělník ve výrobě a takovou výhodu mi nenabízí. Škoda, stejně se mi líbí a budu s nima příští rok vyjednávat podmínky spolupráce.

   Reagovat
   • 30. 10. 2018 (20.30)
    Permalink

    To já si vzhledem ke zpřísnění hypoték trošku chvátnu a zavolám do ekonom. staveb zítra. Tady jsem načerpal inspiraci a pozitivní energii.

    Reagovat
   • 31. 10. 2018 (15.03)
    Permalink

    My jsme úředníci a taky takovou slevu nemáme, ale zase jsme měli Mladou rodinu a dostali jsme kuchynskou linku k postavenému domu. To taky nebylo špatný.

    Reagovat
    • 29. 11. 2018 (20.00)
     Permalink

     A kdy? Taková akce už asi neni když jsem nikde nečet ne? Ale stejně Ekonomky chceme.

     Reagovat
   • 12. 11. 2018 (10.48)
    Permalink

    Já taky nepracuji ve státním úseku a nic si z toho nedělám,, protože ekonomky chci a nic mě nezastaví. Vybral jsem se ženou ideální domeček pro naší rodinku:
    https://www.ekonomicke-stavby.cz/domy/lukas-26
    manželce se vejde do ložnice stolek se šicím strojem a já si udělám dílničku v garáži. Ideál

    Reagovat
  • 7. 11. 2018 (18.37)
   Permalink

   Já si vyberu ekonomické stavby i bez slevového kuponu když nejsem ani jedno povolání :D

   Reagovat
   • 13. 11. 2018 (23.03)
    Permalink

    Jaká sleva? Ekonomky dávají slevu? Auuu já je chci!!!! Kde to zjistim?

    Reagovat
    • 19. 11. 2018 (11.54)
     Permalink

     Ekonomické stavby mají různé akce, to se nejlépe dozvíte od nich. Pro začátek koukněte na jejich web a dám ruku za to, že budete okouzleni širokou nabídkou a profesionalitou. Já je z vlastní zkušenosti doporučuji

     Reagovat
 • 23. 10. 2018 (14.37)
  Permalink

  My za sebe ještě soudit nemůžeme, protože jsme teprve sdělili ve firmě naše požadavky na dům, typový projekt + nějaké úpravy a teď čekáme, co nám sdělí za cenu. Další schůzku máme za 10 dní, takže tam se rozhodne o pokračování ve spolupráci. Když bude cena přijatelná a hypotéční splátky reálné, půjdeme do toho s ES také.

  Reagovat
  • 24. 10. 2018 (17.44)
   Permalink

   My si volali dneska o termín schůzky. Jedeme 8.11., je to docela zadlouho, ale máme si přivézt nějaké podklady, tak aspoň bude čas na to si to připravit a promyslet.

   Reagovat
   • 30. 10. 2018 (20.07)
    Permalink

    Zadlouho? Budte rádi že už jedete. My si o termín teprve budeme volat. :( To půjdeme ještě dýl jak vy.

    Reagovat
   • 25. 11. 2018 (22.50)
    Permalink

    Jé tak to my jedeme na schůzku do Ekonomek přesně měsíc po vás :-)

    Reagovat
 • 16. 10. 2018 (15.32)
  Permalink

  Mám staženkou apku z Ekonomek – 1svět a je výborná. Zkuste taky.

  Reagovat
  • 17. 10. 2018 (14.15)
   Permalink

   k čemu je jako ta aplikace dobrá když mají tak super web?

   Reagovat
  • 21. 10. 2018 (16.08)
   Permalink

   co to je? pomůže mi to vybrat program financování ES nebo rychleji ideální projekt?

   Reagovat
   • 19. 11. 2018 (20.51)
    Permalink

    no to doufám, protože ekonomky mají tolik pěkných projektů a tak bych pomoc ebo nějaký účelný filtr potřeboval

    Reagovat
   • 3. 2. 2019 (23.49)
    Permalink

    já spoléhám že mi poradí až přímo v ekonomkách co bude pro naší rodinu nejlepší

    Reagovat
  • 22. 10. 2018 (14.57)
   Permalink

   Taky mě zajímá v čem je ta aplikace lepší než webovky. Na ty koukám pořád i v telefonu. Dáte vědět? Ekonomky hodně sleduju, příští rok chceme taky začít stavět, tak zatím sbíráme informace kde se dá.

   Reagovat
   • 29. 10. 2018 (19.05)
    Permalink

    Já a aplikace :-) Mě stačí ty krásně udělaný stránky Ek. staveb, to je pro mě hračka na dlouhé večery – chci si prohlédnout každý projekt do 4.5 milionu :-)))

    Reagovat
    • 2. 11. 2018 (10.38)
     Permalink

     To vám držím palce,protože ES jich mají požehnaně,ale také mě bavilo se tím listovat :-) Je pravda,že ES projekty nejsou vůbec na jedno brdo a téměř každý je něčím jedinečný :-) Nakonec jsem po závěrečné poradě vyrala pro naší rodinu ten ideální: Blanka 37. Moderní dům, za skvělou cenu a pro naší rodinu ideálně rešený :-)

     Reagovat
    • 28. 11. 2018 (23.11)
     Permalink

     To se máte, já musel vybrat dům do 3.200.000,- Ale vybral jsem s rodiu krásný: N7 – 10

     Reagovat
    • 4. 2. 2019 (23.08)
     Permalink

     To můžete i na počítači, když mají ES ten filtr na stránkách ne? Nebo tahle aplikace umí něco víc?

     Reagovat
  • 2. 11. 2018 (17.11)
   Permalink

   A v čem mi ta aplikace ES pomůže? Co umí? Nechci si jí instalovat do mibilu zbytečně :D

   Reagovat
   • 31. 1. 2019 (23.18)
    Permalink

    Jů tam si sestavím dům a míru od Ekonomek? To mě zajímááááá

    Reagovat
 • 14. 10. 2018 (22.57)
  Permalink

  Praktický nebankovní úvěr zdarma od 50 000 Kč do 3 750 000 Kč s rychlým vypořádáním celého úvěru do 48 hodin. Měsíční splátky a splatnost jsou individuálně nastavitelné po dobu až 240 měsíců. Výhodný zájem na celou dobu trvání úvěru. Podpisujete schválenou smlouvu o úvěru. V případě vašeho zájmu požádejte zdarma a bezplatně na e-mailu: danielschuster1968@gmail.com

  Reagovat
  • 30. 10. 2018 (13.25)
   Permalink

   jděte někem, sem lidé píšou své zkušenosti se stavební firmou ES a nesjednávají si tady nebankovní úvěry :/

   Reagovat
   • 5. 11. 2018 (21.16)
    Permalink

    Se pánovi nedivte, zkouší lovit duše. Banka nebo ekonomky nemůžou s financováním pomoct třeba úplně všem, ale potom se lidi řítí do propasti. Naštěstí tohle není náš případ: půjčka ok KB + dům od ES

    Reagovat
    • 8. 11. 2018 (21.05)
     Permalink

     ES volba na jedničku. Slyšel jsem a četl o nich mnoho dobrého.

     Reagovat
   • 5. 2. 2019 (23.17)
    Permalink

    taky si říkám co to tady pán zkouší, ale třeba se mu někdo chytne
    já bych si nebankovní úvěr nebral, stejně jako bych si nevzal neověřenou stavební firmu – vzal jsem si taky ekonomky

    Reagovat
 • 11. 10. 2018 (15.32)
  Permalink

  Hustý, tak Ekonomky už mají vlastní aplikaci 1svět. Prej to umí v podstatě to samý co jejich web – aktuality, stavební noviny, nové domy, info o financování, diskuzní kavárnu, příběhy od klienů, videa z domů, atd. To zní dobře. Lepší jak FB.

  Reagovat
  • 17. 11. 2018 (21.16)
   Permalink

   Já na tyhle novinky nejsem, mě stačí krásný ES web a tam jsem pečená vařená a vybírám projekt.

   Reagovat
 • 9. 10. 2018 (9.04)
  Permalink

  Začínám jihnou – vánoce se blíží a moje žena si tolik přeje dům. Asi bych se měl poohlédnout, kdo by ho pro nás mohl postavit… ES?

  Reagovat
  • 9. 10. 2018 (12.21)
   Permalink

   No tak do Vánoc seženete tak maximálně nádherný katalog a můžete si domluvit schůzku třeba po novym roce. Jako nápad super. Nebo se domluvte vy sám předem, zda na dům máte a když jo, tak to bude teda hodně pěkný překvápko. :) Ekonomky jsou super, my už stavíme.

   Reagovat
   • 9. 10. 2018 (21.03)
    Permalink

    Nechcete mě odradit viďte? ;) Já chci pod stromeček dát katalog a termín první už zavazující schůzky. Počítám s tím, že stihnu vše v klidu prostudovat a s ekonomkami si na jedné až dvou schůzkách vše do detailu vyjasnit ;)

    Reagovat
    • 12. 10. 2018 (10.33)
     Permalink

     Tak na to máte asi dost času :-) A nechcete si mě řibrat do rodiny? Já bych dům od ES strašně ráda :-D

     Reagovat
     • 15. 10. 2018 (16.37)
      Permalink

      A co vám brání si ho nechat postavit? Chá, my rodinu rozšiřovat nechcem, nás už je pět a to bohatě stačí. :D Ale už se nám staví, z toho máme fakt dost radost.

     • 17. 10. 2018 (22.00)
      Permalink

      To já taky, ale nemusím se nikam vnucovat. Mám zlatého manžela a ten mi splní co mi na očích vidí – takže dům od ES bude :-)

     • 19. 10. 2018 (17.59)
      Permalink

      Co se vnucujete někomu do domu, tak si postavte s ekonomkama sama se svou rodinou, vždyť to není žádná velká věda :-)

     • 26. 10. 2018 (18.43)
      Permalink

      Já mám také vysněný dům od ekonomických staveb, ale rozhodně se kvůli tomu nebudu cpát do cizí rodiny :D

     • 31. 10. 2018 (15.41)
      Permalink

      To asi spoustu lidí, bydlet v dobře postaveným domě je skoro nejvíc na světě! Do ekonomek zavolejte a obstarejte ženicha :-) Do roka a do dne můžete bydlet jako my :-)

    • 16. 10. 2018 (22.00)
     Permalink

     A vaše žena chce také ekonomické stavby? Aby si vybrla projekt a tak ;) I když projektů mají tolik a pěkných….

     Reagovat
     • 20. 10. 2018 (19.55)
      Permalink

      To si zrovna říkám…že u ekonomek si nevybrat projekt…vždyť jich mají tolik…jen já bych si vybral tři až čtyři a neuměl bych se rozhodnout.

     • 24. 10. 2018 (19.00)
      Permalink

      Tolik projektů že si musí vybrat každý, rozumný počet místností, rozumná cena, es jistě poradí :-)

     • 28. 10. 2018 (19.38)
      Permalink

      Zrovna si ríkám, že to snad nemyslíte vážně :-) Z takového množství projektů si snad musí vybrat úplně každý! :-)

     • 9. 11. 2018 (21.34)
      Permalink

      Ekonomky mají Es hromadu. Musí si vybrat každý. Mě to chvilku trvalo z takového množství vybrat.

     • 16. 11. 2018 (20.44)
      Permalink

      Pochybuji, že by si u ekonomek někdo nevybral :) Tolik projektů v nabídce jsem neviděl u žádné jiné stavební firmy.

    • 22. 11. 2018 (11.55)
     Permalink

     Ty jo to je hustý, dům – tomu říkám megadárek. Ekonomický stavby bych si nechal líbit, rozhodně bych šel do nich. Až přemluvím tu mojí tak to půjde.

     Reagovat
   • 10. 10. 2018 (21.28)
    Permalink

    Mě by to jako dárek k vánocům udělalo ooobr radost :-) Ale u nás musím manžela na dům, potažmo na ekonomky přesvědčovat :-)

    Reagovat
    • 15. 10. 2018 (17.01)
     Permalink

     To je tedy něco, to bych se pod tím stromečkem počůrala radostí :D Dům je skvělá věc a když vám ho postaví někdo skvěle jako ekonomky tak je to dvojitá radost :)

     Reagovat
     • 25. 10. 2018 (7.54)
      Permalink

      dům nění věc, dům je poklad, dům je nejlepší na světě a už ho pro nás eekonomky stavíííí

    • 16. 10. 2018 (18.06)
     Permalink

     Dům pod stromečkem??? Mega hustý!!! Ekonomky poradí? Jak si to troufnete vybrat? :-)

     Reagovat
     • 16. 10. 2018 (22.44)
      Permalink

      Coooo??? já chci taky, ale my teprve řešíme povolání, abysme dostali potvrzení bez zkušebky a až ho budeme mít, zavoláme do ekonomek a domluvíme se na propočtu, jak to s námi vypadá. KDyž řeknou že šanci máme, půjdeme do toho jako vy.

     • 30. 10. 2018 (1.53)
      Permalink

      No tak to je teda něco. Já budu mít pod stromečkem leda ponožky. :D :D :D Ale o vlastním bydleni se taky dohadujeme už docela dlouho. Nevíme zda novostavba v bytovce (větší byt) nebo menší dům se zahradou. Ten by byl o něco dražší ale jen o ten pozemek asi. Takže teď to musíme probrat někde v bance co se peněz týká a pak budeme jednat o spolupráci s nějakou stavební firmou (nejspíš E.S.) nebo nějakým developerem.

     • 31. 10. 2018 (22.57)
      Permalink

      Tak to chci taky!!!! Chce se takový partneři berou??? My pořád řešíme jestli jo nebo ne, bojíme se aby to dobře dopadlo, bojíme se aby se nezměnila cena, bojíme se, aby byl dům dobrej, abysme měli práci a na splátky a zároveň nenávidíme panelák a chceme vlastní dům. No plácáme se v tom a musíme do do konce roku vyřešit. Dali jsme si cíl.

     • 1. 11. 2018 (13.37)
      Permalink

      Tak tomu říkám mega dárek :-) My si ho s manželem také plníme a pod stromeček mám jiné překvapení,ale nevím jestli to tak dlouho vydžím :-)

     • 9. 11. 2018 (19.17)
      Permalink

      My budeme mít pod stromkem pejska. :) Konečně hlídače do domu od Ekonomek. Třeba budete za rok nebo dva pořizovat pod strom stejný dárek jak my. :D :D :D Všechno má svý postupy ne? Tak ať se dárek líbí a vám se dobře bydlí.

    • 18. 10. 2018 (19.37)
     Permalink

     Já dostat katalog ekonomek s tím že si mám vybrat který chci dům přivedlo domlob. Ale pracuji na přesvědčování manžela a možná se domu jednou dočkám.

     Reagovat
     • 21. 10. 2018 (22.50)
      Permalink

      nebojte to přijde, domluvte si tam nezávaznou schůzku a oni už ho přesvědčí že dům určitě potřebujete…. :) né bez prdelek, hypotéky jsou skoro stejně drahý jak nájmy jen s tím rozdílem že dům na hypotéku je váš

     • 27. 10. 2018 (14.21)
      Permalink

      u nás když to manžela nenapadne tak já jo k ničemu nepřesvědčím. Dům od ES bych si strašně přála ale to by musela zasáhnout nejspíš vyšší moc….

     • 31. 10. 2018 (22.12)
      Permalink

      To myslíte radostí viďte :-) Já byh taky bydlela až bych plakala, po ekonomkách toužím.

     • 27. 11. 2018 (12.04)
      Permalink

      Tak jestli třeba ví, že to je to jediné co by vám k vánocům (a v životě) udělalo radost… :-) Třeba už do ekonomek zavolal a bude překvápko :-) Musíte být trpělivá, já jsem byla taky :-) Trpělivost přináší růže ;-)

     • 27. 12. 2018 (19.47)
      Permalink

      Tak to by to s váma u nás seklo,protože já jsem katalog ES dostala. Manžel se na štědrý večer bál,že se propadnu k sousedům o patro níž,jak jsem skákala radostí :DDD

    • 3. 11. 2018 (14.02)
     Permalink

     u nás by to bylo zbytečné, protože už s ES stavíme
     překvapení mám ráda, ale v tomhle případě jsem ráda, že jsme zařizovali vše s manželem

     Reagovat
     • 5. 11. 2018 (11.20)
      Permalink

      NO KDYŽ BYCH DOSTAL POD STROMEČEK KATALOG DOMŮ SE SLOVY: VYBER SI TAK BYCH SE TOHO ASI NEBÁL

     • 17. 11. 2018 (21.21)
      Permalink

      Pro mě by to byl asi přeci je veliký šok a překvapení už moc taky ne, když s tavbu s ES už plánujeme.

     • 29. 1. 2019 (23.20)
      Permalink

      taky sním o novém bytě od ekoomických staveb tak snad někdy….

    • 4. 11. 2018 (16.50)
     Permalink

     Tak já bych přestala dýchat, kdyby mi pod stromeček dal manžel katalog ES, že si mám vybrat :-)))

     Reagovat
     • 26. 11. 2018 (20.53)
      Permalink

      Mě by z toho šoku museli zavolat záchranku :D Manžel ví, že si dům od eko. staveb strašně přeju :)

    • 10. 11. 2018 (21.06)
     Permalink

     Tak mě by tohle vánoční překvapení porazilo, dům od ES pod stromečkem je sen :-)

     Reagovat
     • 8. 12. 2018 (21.16)
      Permalink

      My k vánocům dům nedostaneme, my tak max katalog. ALe chceme už konečně jednou provždy vyřešit problém s bydlením. U rodičů už to nejde, zbytečně si lezeme na nervy, takže půjdeme do vlastního. Firmu už máme, katalog přijde, do konce roku vybereme, domluvíme termín schůzky a prohlídky a pak už se do toho pustíme taky. Držte nám palce.

    • 22. 11. 2018 (20.53)
     Permalink

     Dům k vánocům? To jste celkem skromní teda. :D Tak já dostanu tak max ponožky a svetr. :( Ale víte co, o tom to není. My si taky necháme postavit, ale až tak za rok nejdřív, ještě musíme vyřešit problém s výplatama, já jsem teprve ve zkušebce a manžel sám hypotéku nedostane. Takže až to půjde, zkusíme taky hypotéku poptat.

     Reagovat
   • 18. 2. 2019 (23.48)
    Permalink

    No, tomu říkám dárek :D Já bych volil seznamovací schůzku a katalog…chci ten sen manželce ke čtyřicátinám splnit :***

    Reagovat
  • 31. 10. 2018 (9.24)
   Permalink

   no tak když píšete sem tak už jste se pro ekonomické stavby tak trochu rozhodl ne? :p

   Reagovat
 • 8. 10. 2018 (16.06)
  Permalink

  Máte někdo rostoucí dům od Ekonomek? Jak to probíhá, když dostaví tu první etapu, vy už bydlíte a zase začnou stavět? Dá se tam bydlet nebo musíte někam na dočasnou dobu pryč?

  Reagovat
  • 10. 10. 2018 (12.10)
   Permalink

   Ne máme bungalov a dobrý. Podle mě ale ty rostoucí staví při bydlení, přeci jen to má být něco jako další bytová jednotka, ale musí to být teda mazec a děsnej brajgl Nevim.

   Reagovat
   • 17. 10. 2018 (20.31)
    Permalink

    Taky nemáme, ale nápad je to super. Já vůbec netušila že něco takovýho existuje když jsme začínali stavět. Teď už víme, ale projekt už máme a dům je skoro hotový. Takže my to určitě neprubneme. :) Musíte někdo jinej.

    Reagovat
    • 25. 10. 2018 (11.18)
     Permalink

     Mě by taky zajímal rostoucí dům od ekonomek v praxi :-) Zvažujeme variantu rostoucí dům nebo rovnou kompromis mezi menším a větším, ale s tím nám stejně asi nejlíp poradí v ek. stavbách že?

     Reagovat
     • 31. 12. 2018 (16.34)
      Permalink

      Tak to asi podle finanční situace co máte? Jestli chcete větší a máte na něj tak doporučuju postavit najednou. Jestli chcete větší a nemáte na něj, tak musíte stavět na etapy. Rostoucí domy to umožňují. Super služba od E.S.

   • 24. 10. 2018 (18.56)
    Permalink

    Rostouci dum asi dobry,nevim ale podle me lepsi rovnou normalni dum. Udelat, upravit, vyklidit, osazet a uz do toho nijak nezasahovat. Muj nazor, moje zkusenost.

    Reagovat
    • 26. 10. 2018 (15.18)
     Permalink

     Tak rostoucí dům je hlavně taky kvůli finncím ne? Menší půjčka na začátek a za pár let našetříte a Ekonomky přistaví :-)

     Reagovat
    • 28. 10. 2018 (9.39)
     Permalink

     Vy máte zkušenost s přísavbou? Protože já z rodiny ano a nevidim to tak dramaticky, vlastně to byla příjemná změna, nějaké vzrůšo :-) Já bych se rostoucího domu nebála ;-)

     Reagovat
     • 4. 11. 2018 (20.44)
      Permalink

      Určitě to nebude tak, že by ekonomické stavby rozborali půl stávajícího domu nebo rozvorali bagrem celou zahradu :-) To bude vymyšlený :-)

     • 15. 11. 2018 (21.27)
      Permalink

      Rostoucího domu se nebojte, to je plánovaná přístavba k již stávajícímu domu a es to mají promyšlený ;)

   • 6. 11. 2018 (15.10)
    Permalink

    Brajgle podle mě žádnej, taky jsem se o tom bavil v ekonomkách (byla to jedna z variant námi vybraného domu) a vysvětlili mi, že e přistaví a v jedné fázi se probourá otvor na dveře. Všechno je zakryto, nepořádek minimální, omezení chodu domu – minimální.

    Reagovat
    • 19. 11. 2018 (11.57)
     Permalink

     Taky si myslím,že nejlíp vám to vysvětlí v kanceláři Ekonomických staveb,než v diskusi mezi námi amatéry (nechci se nikoho dotknout). Objednejte se tam a s výběrem domu vám pomůžou profesionálové.

     Reagovat
  • 12. 10. 2018 (22.59)
   Permalink

   Já jsem se na to ptal v ekonomkách jako na jednu z variant a pochopil jsem, že další etapy můžete spustit prostě až dozraje čas, nebo taky vůbec ne a vystěhovávat se nemusíte ( asi jen pár dní není obyvatelná místnost kde se napojuje). Takhle jsem to pochopil já, ale nakonec jsme od ekonomek vybrali jiný projekt, tak už jsem se o to dál nestaral.

   Reagovat
   • 11. 11. 2018 (21.54)
    Permalink

    Jako nápad dobrý, ale já nechci stavět na etapy, já chci bydlet hned. :) Ideálně za půl roku, ale to asi není reálný co? Kolik měsíců trvají papíry, úvěr, stavební povolení, projekt a další věci a kolik stavba?

    Reagovat
  • 27. 10. 2018 (9.14)
   Permalink

   O rostoucím domě uvažuji, každá informace navíc dobrá, počkám si, jestli někdo odpoví :-)

   Reagovat
   • 11. 11. 2018 (10.12)
    Permalink

    už odpověděl :-) ale nejfundovanější odpověď bych čekal přímo v ekonomkách? :-)

    Reagovat
    • 23. 11. 2018 (19.10)
     Permalink

     Jasně, je to tak. Chcete odpověď? Zavolejte nebo napište přímo do ES, budete hned vědět jak to je. Takhle se tu jenom dohaduje a stejně nevíte, zda vám někdo odpoví správně.

     Reagovat
  • 30. 10. 2018 (11.34)
   Permalink

   Nechcem rostoucí, chcem ten co se nechá ovládat mobilem. To je pro nás úplný scifi, to nechápem. A vůbec netušíme kolik taková vymoženost stojí. Víte někdo o tom víc?

   Reagovat
    • 17. 11. 2018 (20.10)
     Permalink

     Blbost, to musí mít vošetřený, aby se žádný vykradení nekonalo. Myslím přes ten systém. Vykrást vás můžou i bez mobilního ovládání, se zabezpečovačkou nebo bez ní. Zloději jsou svině. Ale to nemůžete řešit, byste neměli jinak nikdy žádnej dům. My vybrali Katku 34 a už se nám staví. Ovládání mít nebudeme, netrápí nás to.

     Reagovat
  • 6. 11. 2018 (16.25)
   Permalink

   Nemáme rostoucí, máme nízkoenergetický bungalov. Spokojenost se vším. S prací, kvalitou, cenou. Spolehlivost, super služby, za nás moc dobrá spolupráce.

   Reagovat
   • 6. 11. 2018 (21.24)
    Permalink

    Jestli mluvíte takhle krásně o ekonomických stavbách tak mi natřásáte sebevědomí. Myslím si že jsem stavební firmu vybral nejlíp.

    Reagovat
    • 8. 11. 2018 (14.44)
     Permalink

     My teprve vybíráme a moc se těšíme, až taky někde zahájíme spolupráci. Do ES už jsme objednaní na nezávaznou schůzku.

     Reagovat
     • 25. 11. 2018 (0.40)
      Permalink

      Jak dlouho na ní čekáte? Na tu schůzku myslim? My chceme do Chotíkova a až za 14 dní. Co vy?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.