Dost bylo bílých oken!

Okno je okem domu a dotváří tak jeho celkový vzhled. Proč by tedy plastové okno muselo být nutně jen tuctově bílé? Už nemusí! Společnost Deceuninck rozšiřuje od poloviny dubna svoji nabídku barev profilů pro okna a dveře. Vybírat nyní můžete ze škály čtyřiceti barevných variant, které jsou trendové, nadčasové a atraktivní. Nebojte se tedy barev a experimentujte!  
okna Deceuninck Inoutic Forte


Rozšířená nabídka barev pro okna a dveře Deceuninck je tříděna novým systémem a zákazníci mohou volit z pěti skupin barev, které se liší odstíny a povrchovou strukturou.

Všechny varianty odrážejí bohaté, harmonické barevné spektrum přírody, jež dokáže podpořit jakýkoli architektonický styl a optimálně rozvinout a podtrhnout představy stavebníků o charakteru a atmosféře dané budovy. Hodí se pro novostavby i pro renovované objekty.

Popusťte svoji barevnou fantazii

Z nabídky barev Deceuninck si vybere každý:

Klasické barvy – výběr 6 dlouhodobě nejoblíbenějších barev, mezi kterými nechybí zlatý dub, mahagon nebo ořech. Základním prvkem této řady je elegantní kresba struktury dřeva, řada se hodí pro rodinné domy i veřejné budovy. Tyto barvy jsou dostupné pro všechny profilové systémy ze sortimentu společnosti Deceuninck.

okna Color nussbaum

Tradiční barvy – paleta 13 dřevodekorů místních i cizích typů dřeva. K dispozici jsou v přirozených odstínech v provedení s výraznou i jemnou dřevěnou kresbou. Hodí se i pro domy v tradiční architektuře. Jsou dostupné pro okna z profilů Inoutic Eforte, Inoutic Prestige a Zendow.

okna Color nussbaumNadčasové barvy – tato kolekce nabízí výběr z 12 jednobarevných odstínů fólií s jemnou povrchovou strukturou dřeva. Široká paleta barev, mezi kterými naleznete i méně tradiční barvy, jako třeba i ocelově modrá či vínově červená, poskytuje volnost pro individuální provedení fasády. Kromě systémů Inoutic Eforte Inoutic Prestige si tyto barvy můžete dopřát také pro velmi populární okna z profilů Zendow.

Trendové barvy – 4 módní odstíny šedé s jemnou povrchovou strukturou jsou zvlášť vhodné pro moderní architekturu. Mají jedinečnou a ušlechtile působící perlovou strukturu, díky níž poskytují stavbám rafinované akcenty a nezaměnitelný charakter. Jejich využití je ideální pro profily Inoutic Prestige a Inoutic Eforte.

Architektonické barvy – paleta 5 exkluzivních fólií Titanium Plus je ideálním řešením pro architektonicky náročná provedení moderních staveb. Technologie Titanium Plus s kovovým pigmentem propůjčuje rámům oken a dveří elegantní metalický vzhled. Vysoce kvalitní vícevrstvá fólie Titanium Plus je navíc extrémně odolná vůči vlivům počasí, teplotě a UV záření. Barvy jsou nabízené pro prémiové okenní profily Inoutic Eforte a Inoutic Prestige.

Při výrobě všech barevných variant byly využity moderní technologie, které zajišťují kvalitní povrchovou úpravu, snadnou údržbu a vysokou odolnost vůči UV záření i vlivům počasí. Každá řada prošla přísnými testy kvality a výrobce zaručuje, že i po letech budou barvy vypadat jako nové.

Více informací naleznete na www.deceuninck.cz.

tisková zpráva

Jan Horčík

Zakladatel a šéfredaktor magazínů Ekologické bydlení a Hybrid.cz.

3 komentáře: „Dost bylo bílých oken!

 • 21. 4. 2011 (9.16)
  Trvalý odkaz

  re: Ondra – Dobrý den. Tento server, stejně jako Hybrid.cz, neprovozuji já osobně, nýbrž společnost Chamanne s.r.o. Faktem je, že v poslední době se tu objevuje více reklamních textů (opomenul jsem doplnit k tomuto článku že jde o tiskovou zprávu, napraveno). Jde o to, že zájmy inzerentů bývají sezónní, což my nemůžeme ovlivnit a odmítat inzerci určitě nebudeme. Co se týká celkového poměru článků, rozhodně to z celkového pohledu není 1 ku 4 ve prospěch reklamních článků, ba výrazně naopak. Netěší mě, že budeme mít o jednoho čtenáře méně, nicméně třeba vás ještě do konce měsíce stihneme přesvědčit, abyste si nás ze čtečky neodstraňoval.

  Reagovat
 • 21. 4. 2011 (8.38)
  Trvalý odkaz

  Jo, taky mi zvlášť posledních pár měsíců přijde že je to jenom reklamní server. Na jeden zajimavej článek připadaj tak 3-4 skrytě reklamní. Přitom hybrid.cz provozovaný taky tuším panem Horčíkem je skvělej. Nechápu. Pro mě to znamená jediný – ke konci měsíce vyřazuju z RSS čtečky. K udržení (ještě) zbývajících čtenářů doporučuji si vzít příklad z Ekolistu a dát se dohromady.
  Hezký den, Ondra

  Reagovat
 • 20. 4. 2011 (19.39)
  Trvalý odkaz

  Je tento portal o ekologickom byvani ?
  Tento clanok mi okrem reklamneho tonu neponukol nic co by ma o ekologickosti daneho TOVARU presvedcilo.
  Farebne okna tiez nie su nejakou novinkou …

  Teda reklama a zadara.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *