Kuchařky Jamieho Olivera s 42% slevou!

Do nabídky elektronického obchodu serveru Ekobonus.cz přibyla v rámci předvánoční nabídky trojice exkluzivních dárků. Kuchařky Jamieho Olivera si nyní můžete objednat za cenu od 376 Kč. Běžná cena je přitom 649 Kč!Jamie Oliver kuchařky

Jamie Oliver: 15 minut v kuchyni, Jamie Oliver: 30 minut v kuchyni a Moje Velká Británie jsou tři výjimečné kuchařské knihy z pera nejslavnějšího britského šéfkuchaře a restauratéra. Jamie vám poradí jak uvařit rychlá a zdravá jídla.

Knihy čtenáře naučí vařit v každodenních podmínkách na konci pracovního dne, kdy je potřeba připravit rychlé a zdravé hlavní jídlo, které nakrmí celou rodinu. „Kniha je zcela a úplně věnována tomu, co vy, tedy veřejnost, chcete – bleskově připravené chutné a výživné jídlo na každý den,“ dodává Jamie Oliver.

Jídla v knize splňují téměř nemožné zadání. Jsou zároveň nutričně a chuťově vyvážená, nezávisí na drahých surovinách a jejich příprava je bleskově rychlá. Recepty jsou načasovány asi na 15 nebo 30 minut přípravy, i začátečníkům ale umožní připravit skvělé jídlo na konci vytíženého pracovního dne.

Jamie Oliver: 15 minut v kuchyni

Cena: 376 Kč

KOUPIT

Průměrná cena chutného a nutričně vyváženého jídla připraveného podle receptů z knihy se pohybuje okolo 110 Kč na osobu. Každá jednotlivá porce pak obsahuje zhruba 580 kalorií a obsahuje maximálně vyvážený poměr živin.

„Nápady jsem čerpal z celého světa a snažil se o chutě, které máme v oblibě snad všichni. Pohrál jsem si s klasickými jídly jako je kuře, steak nebo těstoviny, inspiroval se pouličními pochoutkami z Asie, skvělou chutí a vůní marockých lahůdek, vymakal jsem famózní saláty a ještě spoustu dalšího,“ popisuje široký záběr knihy sám Jamie Oliver.

Překlad českého vydání dostala na starost zkušená autorka kuchařek a novinářka píšící o jídle Jitka Rákosníková. Kuchařka „Jamie Oliver – 15 minut v kuchyni“ vyšla v prvním českém vydání. Kniha má 288 stran a obsahuje více než 100 receptů s úžasnými fotografiemi Olivera Loftuse.

(běžná cena: 649 Kč)

Jamie Oliver: 30 minut v kuchyni

Cena: 376 Kč

KOUPIT

Kniha přináší zcela revoluční přístup k tomu, jak rychle uvařit chutná jídla a proto i vy, kdo se vrátíte domů po dlouhém dni v práci, budete postupem podle Jamieho receptů schopni do 30 minut servírovat nejen jeden chod, ale kompletní menu. Nejde o slevování z kvality.

Vše je o organizaci, rychlé práci a používání vychytávek, se kterými vás Jamie seznámí hned v úvodu knihy. Každé z 50 kompletních menu obsažených v knize, a to jak masitých tak vegetariánských, je pečlivě popsáno stylem, že využívá každou vaši minutu a vy tak budete schopní servírovat celá menu v úžasně krátkém čase.

(běžná cena: 649 Kč)

Jamie Oliver: Moje Velká Británie

Cena: 393 Kč

KOUPIT

Hravý šéfkuchař vás v této knize svými recepty pozve na snídani, k nedělnímu obědu, na čaj o páté i do britské hospody. Kuchařka obsahuje více něž 130 receptů a najdete v ní řadu malých jídel, nejrůznější úpravy masa, ale i zeleninová jídla, saláty a dezerty.

Jamie Oliver: Moje Velká Británie.
Jamie Oliver: Moje Velká Británie.

Všechny recepty mají autorův nezaměnitelný styl a hlavně lehkost, se kterou vtáhnou do děje všechny domácí kuchaře, a to i ty nesmělé. Jamie Oliver v kuchařce udělal všechno proto, aby dokonale rozprášil jakékoliv pochybnosti o kráse britské kuchyně. Ještě nikdy nebylo tak snadné se do ní zamilovat.

(běžná cena: 679 Kč)

UPOZORNĚNÍ: uvedené ceny platí pouze pro zákazníky společnosti E.ON Energie, a.s., kteří při nákupu v obchodě Ekobonus.cz musí zadat své zákaznické číslo (variabilní symbol, který naleznete na faktuře za elektřinu či zemní plyn). Případně jako alternativu je možné zadat adresu odběrného místa.

placená inzerce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *