Ekologické bydlení

Rodinný dům, nízkoenergetické bydlení, zelená úsporám
   hledat:
30.
Lis

Obor komplexních systémů na Univerzitě v Newcastlu přišel se zajímavým objevem. vyšlechtili , které jsou schopné zacelovat praskliny v betonu. To by mohlo znamenat revoluci v oboru .  
materiály - popraskaný beton29.
Lis

První krok k této fantastické vizi udělali vědci na Tchaj-wanu. Podařilo se jím do vodní rostliny Bacopa caroliniana (Bakuma Karolínská) implementovat zlata. Díky tomu se podařilo vytvořit v laboratorních podmínkách, první emitující .  
osvětlení - svítící stromy29.
Lis

, Holešovice. Nedaleko tamní proslulé tržnice se nachází nenápadná budova, na jejíchž vratech vás přivítá spousta nebezpečně vyhlížejících plaket s názvy různých zajímavých plynů. Právě tady se vyrábí světově unikátní typ s certifikovanou životností až 160 let.  

DataTresorDisc29.
Lis

Prezident ohlásil nesmělé plány jeho země v oblasti . Chce se stát jedním z pěti největších světových hráčů v této oblasti. Kromě jiného postaví ve Žlutém moři obrovskou .  větrné farmy - Siemens - pobřežní větrné turbíny - stavba28.
Lis

, ředitel energetické firmy , poskytl online rozhovor magazínu . Hovořil o aktuální situaci společnosti, o i budoucím rozvoji. Nejzajímavější témata? , , obnovitelné zdroje, „Nová vize“.  

ČEZ logo26.
Lis

se stává oborem budoucnosti. Konečně, po 25 letech, kdy přešlapovala na místě nebo v minulosti. Hrnou se do ní kromě společnosti i další. Nejnověji např. . Ta začala ve své v Salzgitteru vyrábět malé domácí plynové elektrárny pro i .  
výroba energie - domácí elektrárna Volkswagen Lichtblitz26.
Lis

Vážení čtenáři, děkujeme za vaši neustále rostoucí podporu! Dovolujeme si vás nyní oslovit s nabídkou díky které bychom rádi náš i váš magazín v dalším roce dále zlepšovali a rozšiřovali.

Ekologické bydlení shání externího redaktora

Magazín Ekologické bydlení shání kandidáta na pozici externího redaktora/dopisovatele. Náplní práce bude pravidelná tvorba krátkých novinkových článků týkajících se obnovitelných zdrojů, šetření energiemi a souvisejících témat.

Požadujeme:

– alespoň základní orientaci v tématu ekologie, obnovitelných zdrojů, šetrnéo přístupu
– dobrou znalost českého jazyka, stylistickou zdatnost
– samostatnost

Náplň práce:

– pravidelné psaní 4-6x článků týdně
– články v rozsahu 1200-1800 znaků
– jejich zadání do administračního systému (jednoduché, zaučíme)

Nabízíme:

– práce na autorskou smlouvu
– odpovídající honorář
– práce z domova
– možnost budoucího rozšíření spolupráce

Ukázkový článek na libovolné téma odpovídající zaměření magazínu Ekologické bydlení v rozsahu 1200-1800 znaků zašlete na adresu redakce@ekobydleni.eu.25.
Lis

Podle zprávy americké Národní laboratoře pro obnovitelné zdroje energie (NREL) by mohly podly konzervativních odhadů získávat v roce 2030 z až 54 GW energie. To znamená 20% celkové výroby . Celkový potenciál pobřežních výroby energie z větru jsou úctyhodné 4000 GW, to je více než 4x více než kolik dnes potřebují.  
větrné farmy - Spojené státy americké - pobřežní větrné elektrárny

(využitelné pobřežní oblasti v USA rozdělené podle hloubky – zelená => 60 m – kde průměrná roční rychlost větru přesahuje 7,0 m/s)
 

Ekologické bydleníMagazín Ekologické bydlení vydává Chamanne s.r.o. ISSN 1803-0211. RSS Mediálně zastupuje Impression Media. Naše další projekty Hybrid.cz