Ekologické bydlení

Rodinný dům, nízkoenergetické bydlení, zelená úsporám
   hledat:
29.
Zář

Na východ od , na pobřeží oblasti Thanet v hrabství , byla aktuálně spuštěna největší pobřežní na světě. S výkonem 300 MW rozděleným mezi 100 předstihla dnes už druhou největší pobřežní větrnou farmu Horns Rev 2 v s výkonem 209 MW.  
větrné farmy - Thanet Wind Farm - Británie - pobřežní větrná farma27.
Zář

Nelíbí se vám vysoké účty za a plyn? Zjistěte, jaký tarif je pro vás nejvýhodnější a kolik můžete ušetřit. S pomocí chytré kalkulačky projektu Ceny energie můžete okamžitě srovnat ceny i ve vašem regionu.  
web - cenyenergie.cz27.
Zář

Kilometrové jako kdyby už v dnešní době nepředstavovaly žádný problém. Studio Julien de Smedt Architects navrhlo pro čínskou metropoli Shenzen novou gignatickou , nebo spíše vertikální město vysoké 1111 metrů.  

Mrakodrapy - Čína - Shenzen - Logistic City - vertikální město22.
Zář

Německé město Freiburg se může pyšnit nejen výjimečnou budovou Sonnenschiff, ale nově také čtvrtí Solarsiedlung. Solarschiff („solární loď“) vybudována už v roce 2004 architektem Rolfem Dischem, který je mimo jiné zodpovědný také za jedinečný . Všechny tyto domy jsou navrženy ve standardu Passivhaus, a tak díky vyrábí několikrát více energie než spotřebují.   
domy - Solarsiedlung - solární čtvrť Freiburg Německo21.
Zář

Americký pohár je nejslavnější soutěží v jachtaření. se chce stát hostitelským městem 34. ročníku této prestižní soutěže. Připravilo proto všem fanouškům tohoto sportu malé překvapení: velkolepý amfiteár, který by měl vyrůst na opuštěných molech mezi Bay Bridge a hřištěm.  

San Francisko - americký pohár - jachtaření - amfiteátr20.
Zář

Zateplením budovy, tj. zlepšením tepelně-izolačních vlastností střechy, fasády a oken, optimalizujeme energetickou náročnost budovy. Věnujme se tomu, jaká zvolit okna, aby úniky tepla byly co nejmenší. pokračování…
okna Deceuninck Inoutic Eforte17.
Zář

Není to tak dlouho, co si Nick Blitterswyk v založil firmu Urban Green Energy. Aktuálně se chystá uvést na trh další nový produkt. Půjde o malou s vertikální osou nazvanou Eddy GT.  
větrné turbíny - Eddy GT 115.
Zář

Nejvyšší na světě stojí v Dubaji. Jmenuje se Burj Chalífa. Ale nejspíš nebude nejvyšší nadlouho. Má ho trumfnout Nakheel Tower se 1400 metry. Tamtéž. Kde jinde než v můžou třeba i jen snít o podobných projektech?  
mrakodrapy - Nakheel Tower
 

Ekologické bydleníMagazín Ekologické bydlení vydává Chamanne s.r.o. ISSN 1803-0211. RSS Mediálně zastupuje Impression Media. Naše další projekty Hybrid.cz